Kosmetyki naturalne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 23:52   #61
Edyta_000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy mozecie polecic mi jakies zele myjace do twarzy, mam cere mieszana, ale Bezalkoholowe, nie chce juz stosowac tych dupereli po ktorych jest wiecej krostek, ale nie mam pojecia jakie firmy produkuja kosmetyki bez zawartoscie alkoholu
Edyta_000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:10   #62
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Moja przyjaciółka używa tych kosmetyków, także do włosów. I jest przeszczęśliwa. Zachwycona. Nawet cena ją nie zraża. I ciągle się wykłoca ze mną, że używam jakichś kosmetyków drogeryjnych czy nawet aptecznych, bo w jej to podobnież chemii niet.Hmmm....no nie wiem....
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:53   #63
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki naturalne

Wyciągam

Zastanawiam się nad takim mydełkiem OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO Z CHMIELEM-podobno dobrze działa na trądzik
i
ALGI MORSKIE Z OLEJKIEM
EUKALIPTUSOWYM -na cellulit

Czy ktoś kupował w sklepie mydelniczka.com
Warto tam kupić?Są też na allegro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 80701.jpg (9,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80384.jpg (10,6 KB, 5 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:51   #64
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez singielka1 Pokaż wiadomość
a czy dużo różni się skóra po stosowaniu takich naturalnych specyfików niż po balsamach? Stosuje ktoś może tylko naturalne oleje do smarowania ciała, zero chemii, i jaki efekt? I jeszcze jedno...to pewnie jest bardzo gęste i tłuste..więc jak oliwka, nie wchłania się, tak?
Ja uzywam na cialo mieszanke olejkow Jojoba, migdalowego i kielkow zborzowych, plus olejek eteryczny lawendy. Wchlania sie dosyc latwo, z tym ze ja go wmasowuje w brzucj itp. I jestem zadowolona.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:06   #65
magiczne ciasteczko
Raczkowanie
 
Avatar magiczne ciasteczko
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 231
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Ja nie używałam kosmetyków, ale stosowałam kiedyś ich koktajle i baardzo mi pomogły. Poprawił mi się stan skóry, włosów, wyniki badani krwi, wszystko. Żadnych skutków ubocznych i same plusy. Niestety tanie nie sa. Kosmetyki widzę też, ale przypuszczam, że są równie dobre jak koktajle(w działaniu, a nie w smaku ) więc pewnie warto kupić.
__________________
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.



magiczne ciasteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 10:49   #66
fidelia1
Przyczajenie
 
Avatar fidelia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Byłam na indywidualnym pokazie. Konsultantka zrobiła mi całą serię zabiegów (oczyszczanie, nawilżania i odżywianie). Robiła to na połowie twarzy żeby jeszcze lepiej było widać efekt. Byłam zachwycona. Ale jak na razie nie zdecydowałam się jeszcze na zakup, gdyż ceny trochę mnie przerażają. Niemniej jednak chyba się w końcu skuszę na maseczkę i kremik. Polecam zwłaszcza maseczkę oczyszczająca. Dała naprawdę super efekty. Prawdę mówiąc mam już dość tych drogeryjnych i aptecznych specyfików.
PS. Konsultantką była starsza pani i naprawdę nie wyglądała na swój wiek
__________________

fidelia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 00:45   #67
figa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Dziewczyny byłam na tym "zabiegu". Krew się w żyłach gotuje,ze tacy ludzie robią biznes w tak perfidny sposób. Poszłam tam bo zadzwoniła do mnie dziewczyna która uważała się za kosmetyczkę i powiedziała,ze dzwoni z polecenia pewnej mojej znajomej i ze w cenie promocyjnej 30zl zrobi i oczyszczanie twarzy... Zgodziłam się w całej swojej naiwności. Z rozmowy wynikało,ze kobieta ta przyjmie mnie w swoim "gabinecie", podała adres itd. Powiedziała,ze to oczyszczanie kosmetykami i podała ta nazwę chyba Dermajetics - dlatego nie skojarzyłam,ze to Ci naciągacze!!! Zaczęłam się niepokoić kiedy zobaczyłam,ze nie ma żadnego oznaczenia na drzwiach,ze to salon kosmetyczny itp. Gdybym zobaczyła na drzwiach napis HERBALIFE wiałabym gdzie pieprz rośnie... Niestety weszłam do środka. Gabinet wyglądał w ten sposób,ze na jednym z wielu stolików leżało kilka kosmetyków. Śmieszne to było po prostu. Dziewczyna która była ta pseudokosmetyczką... tragedia. Nic sobą nie reprezontowała. Moja twarz w porównaniu do jej to naprawdę cudo. Ona cała w pryszczach, z tłustą cerą i rozszerzonymi porami, dodatkowo z nadwagą chciała mnie uczyć jak dbać o ciało . Nie mówiąc o włosach (potworny ciemny odrost na utlenionych matowych blond włosach)Cały czas powtarzała jakie wspaniałe rezultaty osiągają... po niej nie było tego widać! Ona siedziała sobie a ja musiałam nakładać sama na twarz najpierw żel myjący, potem potem zwykły peeling, tonik, maseczkę i krem. To ma być ten "ZABIEG OCZYSZCZANIA" śmiech na sali.
Oczywiście pytała mnie czy widzę zmiany na mojej twarzy, bo ona widzi itd. a kiedy mówiłam jej, ze zupełnie żadnej zmiany nie widzę to tłumaczyła to tym, ze mam twarz w dobrym stanie, ale kiedy przychodzą panie z gorszą skórą to efekty są spektakularne. Totalne bzdury. Ta dziewczyna nie miała pojęcia o typach skóry itd. Tragedia - nie dajcie się na to nabrać.

Powiedziałam jej,ze żadne polecanie przeze mnie koleżanek nie wchodzi w grę i nie chcę mieć z tym więcej do czynienia. Zaczęła mi podniesionym głosem tłumaczyć swoje racje. Żenada.
Na koniec powiedziała "no to tak jak się umawiałyśmy 30zł proszę". W taki łańcuszkowy sposób ludzie bez skrupułów naciągają innych. Zapłaciłam 30zł za to,ze posmarowałam się jakimiś zwykłymi kosmetykami. Nie chcę nawet przeliczać na ile takiej pani klientów wystarczy 1 opakowanie kremu. Czysty zysk. Nawet jeśli powiesz, ze beznadziejne są te kosmetyki to kasa im leci. Za nic. Za "nowinki" ze świata zdrowia i urody, o których już dawno wie każda nastolatka
Mam straszny niesmak po tym "ekskluzywnym" zabiegu. To jest obrzydliwe, ze ktoś ma tyle tupetu, żeby tak ludzi wkręcać.
Nie wierzę, ze ktoś może to popierać jeśli nie ma na tym zysku. Ci którzy piszą, jaki to cudowny zabieg mają obiecane jakieś gratisy itd. Żaden rozsądny człowiek nie może po prostu powiedzieć,ze to jest ok.
Mam nadzieję,ze udzieliłam wyczerpujących informacji gdyby ktoś miał wątpliwości...
figa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 09:41   #68
fidelia1
Przyczajenie
 
Avatar fidelia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Chciałam nadmienić, że za prezentację na której byłam nic nie płaciłam. Niemniej jednak zaraz po konsultantka chciała żebym coś kupiła. Odpowiedziałam jej, że najpierw odczekam 24h, aby sprawdzić czy nie będzie żadnej reakcji alergicznej. Myślę jednak, że zdecyduję się w niedalekiej przyszłości na zakup tego co mi akurat wtedy spasowało.
__________________

fidelia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 11:37   #69
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Podpisuje sie pod kazdym slowem figi23

I zaluje ze nie wiedzialam o jaka firme chodzi jak umawialam na spotkanie no nic madry polak po szkodzie Wydalam 30 zl zeby sama siebie smarowac Ten pokaz powinien byc bezplatny bo same kosmetyki nie sa najgorsze ale tak sie zrazilam ich "marketingiem" ze mam alergie na haslo Herbalife
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:54   #70
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny może będziecie w stanie mi pomóc, otóż byłam dzis u kosmetyczki, gdy czekałam przeglądałam ulotkę o naturalnych kosmetykach, zapisywałam nazwe w komórce ale babka już mnie zawołała i widocznie nie zapisało się

Była to taka różowa ulotka w postaci książeczki, nazwa firmy to botique a kosmetyki zaczynały się na literę F

Wiem, że to szukanie igły w stogu siana ale może któraś z Was będzie wiedziała
Właśnie teraz poszukuję naturalnego kremu do c. mieszany i mogłam wypróbować te kosmetyki a tu taki pech


PS. Jee znalazłam, kosmetyki te nazywają się FEMI kurcze tylko taki krem to az 54zł kosztuje

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2008-06-10 o 19:02 Powód: dopisek
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:28   #71
inkael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do inkael
Dot.: Kosmetyki naturalne

reklama

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-17 o 21:07
inkael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 14:33   #72
inkael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do inkael
Dot.: Kosmetyki naturalne

reklama

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-17 o 21:07
inkael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:19   #73
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja bardzo lubię francuską firmę Nuxe .. kosmetyki oparte na bazie naturalnych składników, mają nawet swoje patenty, kosmetyki nie zawierają barwników, olejów mineralnych czy składników pochodzenia zwierzęcego
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:00   #74
naturlnamagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki naturalne

A moja ulubiona firma to A.T.W. Products. Jest to polska firma, sprzedaje we własnej sieci i mają kosmetyki z wyciągami roślinnymi. Wyciągi mają certyfikaty Organic, a kosmetyki nie są badane na zwierzętach i są biodegradalne.
naturlnamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 10:33   #75
inkael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do inkael
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tak sobie pomyślałam, że zobaczcie... Jest tyle obecnie kosmetyków zagranicznych polskich... czesto nie wiadomo na które sie zdecydować...
Ja polecam jednak kosmetyki polskie i oczywiście naturalne. Z tym okresleniem naturalne też jest pewien kłapot, bo czesto producenci wykorzystując ten termin, a sie okazuje, że wcale tak nie jest jak spojży się na ich skład...
Jak już pisałam wcześniej znalazłam REWELACYJNĄ firmę - Kosmetyki tej firmy mają skład z czysto naturalnych składników takich jak wyciągi ziołowe i oleje roślinne zimnotłoczone, które sami również tłoczą. No po prostu SUPER sprawa!!! Bardzo Was zachęcam do ich wypróbowania Krem rumiankowy POLECAM GORĄCO

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-17 o 21:08
inkael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 17:31   #76
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki naturalne

reklama na wizażu jest płatna.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:38   #77
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Lightbulb Kosmetyki Alverde -- naturalne i ekologiczne

Pewnie wizazanki z Niemiec kojarza te marke. Moze w Polsce tez jest dostepna ?
W kazdym razie ja sie ucieszylam gdy zobaczylam wreszcie linie kosmetykow naturalnych o przystepnej cenie.
Probowala ktoras z Was te kosmetyki ? Jesli tak, to prosze podzielcie sie wrazeniami.
Na KWC jest narazie b. malo recenzji, tylko kilku kosmetykow do twarzy.
ma najlepsze recenzje.

Ja sie przymierzam do malych zakupow. Interesuje mnie spray do wlosow, probowala ktoras ? Jest bez silikonow.

Kolorowka Alverde jest na razie mala, no ale licze ze sie powiekszy. Jeden z blyszczykow dostal ocene "sehr gut" (b. dobry) w testach ökotest, wiec chyba jakis kupie, bo ja zjadam wszystko co mam na ustach, wiec nie lubie tam uzywac chemii
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:16   #78
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Alverde -- naturalne i ekologiczne

Hej, Alverde nie ma w Polsce,bo to jest marka DM-ów,a tych sklepów nie ma w Polsce. Ja używałam szamponów,odżywek,żelów i balsamów tej firmy i mogę jak najbardziej je polecić, po szamponie nie trzeba nawet używać odżywki. Do twarzy mam serię do cery normalnej i mieszanej z minerałami, z tej serii kupiłabym ponownie raczej tylko żel do mycia twarzy-idealny do cery wrażliwej. Mają też bardzo dobre i naturalne pomadki do ust
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:13   #79
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Kosmetyki Alverde -- naturalne i ekologiczne

Ja używam tych kosmetyków od czasu do czasu i uczucia mam mieszane. To jest tak: są rzeczy, które mają bardzo dobre i są takie, których w ogóle nie polecam. Może napiszę coś o każdej rzeczy z osobna:

- pomadka Calendula - świetna, tłusta, nawilża i regeneruje, jedna z lepszych jakich używałam, a mam raczej w tej kwestii wysokie wymagania, bo moja skóra ust jest bardzo skłonna do przesuszenia,

- żel do mycia twarzy z algami - fajna konsystencja, dobrze się pienił, ale miałam po nim wysyp pryszczy, miał w składzie alkohol na bardzo wysokiej pozycji,

- żel pod prysznic różany - bardzo dobry, o cudownym zapachu róż, nie wysuszał, dobrze się pienił, po prostu rewelka,

- balsam do ciała z grapefruitem i bambusem bodajże - śmierdział alkoholem, który oczywiście miał wysoko w składzie, miał rzadką konsystencję, nie nawilżał, skóra była po nim jakaś napięta, jakby przemyta tonikiem z alkoholem, użyłam ze dwa razy i oddałam siostrze,

- mydło nagietkowe - dobre i delikatne, fajny zapach, polecam,

- teraz używam szamponu z hibiskusem, bardzo fajny, nawet bez odżywki, włosy są po nim miękkie, a skóra głowy nie jest podrażniona.

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałam, w każdym razie kosmetyki te upodobała sobie moja siostra. Chwaliła krem z jojoba, szampon z brzozą, który zlikwidował u niej łupież, nie polecała natomiast tuszu do rzęs.

Kosmetyki Alverde są dostępne w drogeriach DM. Wśród podobnych serii warto wymienić kosmetyki Alterra, robione dla niemieckiego Rossmanna, mają podobne ceny. Pomadka Alterra była jakiś czas temu nawet w polskich Rossmannach, ale u siebie już jej nie widuję, nie wiem więc, czy wycofali, czy co...

Alverde zaś właśnie pozmieniało opakowania, co jakiś czas je zmieniają, ale teraz mam wrażenie, że wprowadzili też kilka nowych produktów, między innymi jakiś drugi dezodorant, bo dotąd widywałam tylko ten w kulce, a teraz ostatnio był również taki w płynie z atomizerem. Poza tym mleczko do ciała, czego też wcześniej nie widziałam.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 16:59   #80
patusia_91
Raczkowanie
 
Avatar patusia_91
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

ja też podpisuje sie pod każdym słowem figi i akady.
Beznadzieja nie polecam nikomu, myslałam ze to bedzie inaczej wygladało. Wchodze do pokoju a tu na stoliku lezy lusterko waciki, papier ręcznikowy oraz kilka kosmetyków.Miałam ochote uciekać. Na koniec "zabiegu" chciała żebym jej podała nazwiska i telefony osób.... zal, w dodatku ja nie mam prawa podawać komus numer/ namiarów znajomych komuś obcemu.
I ta jeszcze "kosmetyczka", twarz miała w stanie tragicznym , włosy przetłuszczone.
acha Wy piszecie ze sobie same nakładałyscie, u mnie bylo inaczej mi ta kobieta nakładała...(teraz przeczytałam, ze one nie mogą?)
patusia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:59   #81
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Mam zamiar zamienic dotychczas stosowane kosmetyki drogeryjne na kosmetyki naturalne, jednak kompletnie nie znam marek. Wyszukałam, że są np. Eco Cosmetics, Weleda, Put&Rub. Które polecacie?
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:21   #82
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

ja polecam same apteczne kosmetyki... jak dla mnie drogeryjne sa do kitu...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:47   #83
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

ja polecam lekture podforum "biochemia kosmetyczna", tam znajdziesz odpowiedzi an wszystkie pytania. sama stosuje oleje, masla naturalne, glinki, a nawet piore w orzechach ( choc to juz nie kosmetyk) i nie wyobrazam sobie powrocic do pielegnacji drogeryjnej.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:39   #84
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

tylko mi właśnie chodzi raczej o gotowe kosmetyki, nie żebym sama musiała mieszac wszystkie składniki
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:21   #85
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

naturalne i niedrogie kosmetyki na pewno oferuje firma ziaja. ja używam kilku i nie narzekam
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:01   #86
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Ziaja w serii Zaja med - używa składników naturalnych, a niektóre mają nawet certyfikat ekologiczny ale...to tylko część składu. Pozostała część ma niewiele wspólnego w naturą. Mimo to kosmetyki te są całkiem niezłe. Jeżeli chodzi o bardziej ekologiczny skład kosmetyków to polecam: Lavera (szczególnie zieloną serię do wrażliwej skóry), Baby Dream od Rossmana - seria kosmetyków dla dzieci (są tanie, mają ekologiczny skład). Bardzo dobre, ekologiczne składy mają też kosmetyki dla dzieci z serii Hipp. Nie ma co się sugerować że to dla dzieci, kosmetyki te fantastycznie się spisują także u dorosłych.

Edytowane przez sylwiahh
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:04
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:52   #87
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

A stosowała może któraś z Was kosmetyki Naturderm (czy jakoś tak)? Dostępne są chyba tylko w drogerii Natura.
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:53   #88
6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

hej, przyznam szczerze, że pierwszymi ekokosmetykami z jakimi miałam do czynienia to producenci Lavera i Logona, później odkryłam Sante, Weledę, Urtekram (szampony) i Sodasan (mydła i ekologiczne środki czystości) i teraz mam jednynie problem na co się zdecydować (tak szeroka jest oferta tychże producentów), dlatego jak na razie nie zamierzam eksperymentować z innymi firmami, bo jestem w 100% ZADOWOLONA z tego co do tej pory znalazłam .
Warto wspomnieć że wyżej wymienieni producenci w swojej ofercie wzięli pod uwagę potrzeby dzieci i osób ze skłonnością do alergii.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-04 o 10:59 Powód: reklama
6b9c8065205bfbba4ea470e2960397c9df0c22c2_60247381d4d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:57   #89
loulou1
Raczkowanie
 
Avatar loulou1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 128
GG do loulou1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja polecilabym kosmetyki w sklepie drogeria-natura.com . Są tam wylącznie naturalne i ekologiczne kosmetyki znanych marek takich jak Logona, Lavera, Eco cosmetics oraz Ava. Ava wyprodukowała pierwszą w Polsce serię ekologiczną, która jest naprawdę znakomita.
loulou1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 21:52   #90
fibii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Alverde -- naturalne i ekologiczne

a ja używam transparentnego pudru sypkiego i jestem bardzo zadowolona! polecam
ps. nie obciąża skóry, cera nie błyszczy, nie daje efektu maski
fibii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.