Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 16:01   #151
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

DR SANKOWSKI --> powiększenie piersi --> POLECAM !
Efekt ---> REWELACJA!!!
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 10:12   #152
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
DR SANKOWSKI --> powiększenie piersi --> POLECAM !
Efekt ---> REWELACJA!!!
Ile zapłaciłaś za zabieg?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:05   #153
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłaś za zabieg?
13400 pln + 500 pln (konsultacja)
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 00:17   #154
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez patrycja123456789 Pokaż wiadomość
13400 pln + 500 pln (konsultacja)
Rany, ceny z kosmosu ! Konsultacja 500zł??? Szok...
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:23   #155
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A ja polecam Panią Grażynę Jurek (SFERA). Narazie jestem po konsultacji (100zł- rozmawiałam z nią ponad godz., odpowiada bardzo wyczerpujaco na wszystkie pytania) i czekam na swoją kolejkę. Widziałam efekty "na zywo" jej operacji na jednej dziewczynie która była miesiąc po zabiegu- przyszła na sprawdzenie czy wszystko ok- powiększania piersi, i uważam, że efekty są naprawde imponujące! Termin 20 stycznia na godz 10 -brrr (miałam na 14-ego ale przesunęłam). Czekam z niecierpliwością. Koszt - okrągłe 285 cc i 310 cc (najlepszej marki dostępnej na rynku), cięcie wokołootoczkowe i stanik pooperacyjny - 12150. Jeżeli zdecyduję się na cięcie pod piersią to 1000 taniej. Jezeli anatomiczne to należy doliczyć jeszcze 2000.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 12:28   #156
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A co do Sankowskiego to bardzo dużo słyszałam dobrego o nim. Konsultacja 500 zł ale mi telefonicznie wyliczyli koszt 18000-22000 i nie ma rat. Dlatego zrezygnowałam i szukałam innego lekarza. a dr Jurek wzbudziła moje zaufanie i opinie ma bardzo dobre oraz bogate doświadczenie.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:51   #157
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Czy operowal ktoś piersi u dr Z.Mazana z Katowic?
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 09:55   #158
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
(najlepszej marki dostępnej na rynku)
Czyli?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:13   #159
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

wyleciało mi z głowy ale za ok tydzień musze zawieśc wyniki badań to sie dopytam i Ci napisze
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:20   #160
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Sa troszke drozsze od mentorow (u niej ok. 500 zł). Ale zmniejszają możliwosc alergii prawie do 0- czyli nie powinno być problemów z przyjeciem sie implantów. Ale jak jest naprawde nie wiem. I jeszcze jedna różnica (w porównaniu z mentorami) - jak sie je naciśnie odrazu wracaja do poprzedniego kształtu a mentory po jakiś 2 sekundach.
To tylko moje obserwacje.
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:37   #161
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez dudusia83 Pokaż wiadomość
Sa troszke drozsze od mentorow (u niej ok. 500 zł). Ale zmniejszają możliwosc alergii prawie do 0- czyli nie powinno być problemów z przyjeciem sie implantów. Ale jak jest naprawde nie wiem. I jeszcze jedna różnica (w porównaniu z mentorami) - jak sie je naciśnie odrazu wracaja do poprzedniego kształtu a mentory po jakiś 2 sekundach.
To tylko moje obserwacje.
Ale jakiej firmy? Nie ma implantów typowo antyalergicznych, gorszą sterylizację wśród protez silikonowych ma Eurosilicone i tej marki wkładki są mniej bezpieczne (z resztą ich cena mówi sama za siebie). Mentor i McGhan (Allergan, Natrelle) to dwa wiodące światowe koncerny- ich produkty niewiele się różnią między sobą, a już na pewno nie ma aż tak wielkich różnic w dotyku. Wszystko zależy od rodzaju wypełnienia- wiadomo, że wkładki mocno spoiste mają inne właściwości, niż te bardziej miękkie ("Soft Touch" McGhana-Allergan-Natrelle / Cohesive I Mentora). O modelu anatomicznym 510 McGhana-Allergan-Natrelle nie wspominając. A może masz Nagory, najtańsze ze wszystkich (ale i najbardziej miękkie)? Łatwo dać się załadować, gdy nie ma się odpowiedniej wiedzy...

Edytowane przez -kasiaczek-
Czas edycji: 2009-12-14 o 19:43
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:14   #162
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

No i mi przypomniałaś - McGhan Allergan. Masz racje nie znam się zabardzo bo dopiero się wdrozam w temat
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:00   #163
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez -kasiaczek- Pokaż wiadomość
Ale jakiej firmy? Nie ma implantów typowo antyalergicznych, gorszą sterylizację wśród protez silikonowych ma Eurosilicone i tej marki wkładki są mniej bezpieczne (z resztą ich cena mówi sama za siebie). Mentor i McGhan (Allergan, Natrelle) to dwa wiodące światowe koncerny- ich produkty niewiele się różnią między sobą, a już na pewno nie ma aż tak wielkich różnic w dotyku. Wszystko zależy od rodzaju wypełnienia- wiadomo, że wkładki mocno spoiste (TRX McGhan-Allergan-Natrelle / Cohesive II czy III Mentora) mają inne właściwości, niż te bardziej miękkie ("Soft Touch" McGhana-Allergan-Natrelle / Cohesive I Mentora). O modelu anatomicznym 510 McGhana-Allergan-Natrelle nie wspominając. A może masz Nagory, najtańsze ze wszystkich (ale i najbardziej miękkie)? Łatwo dać się załadować, gdy nie ma się odpowiedniej wiedzy...
Ogólnie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Ponieważ jestem - z racji zawodu - stale zainteresowany jakością oferowanych produków dotyczących chirurgii plastycznej, zdziwiła mnie, a raczej zaniepokoiła, trochę uwaga dotycząca implantów firmy Eurosilicone. Gdyby nie spełniały norm to nie utrzymały by się tak ługo na rynki i byłby zakaz ich stosowania - jako specjaliści otrzymujemy natychmiast opowiednie infomacje i zarządzenia. Tak był np. pare lat temu z implantami hydrożelowymi, które po dwóch latach zostały wycofane i był zakaz ich stosowania. Bardzo chętnie zapoznam się z wszelkimi informacjami na ten temat. Ponieważ podczas konsultacji spotykam sie równiez z Pacjentkami, u których wystepuja powikłania (implanty różnych firm), to chciałbym poszerzyc swoja wiedzę.
Pomimo tego, że stosuje implanty nne firmy, staram sie byc na bieżąco z informacjami.

Przy okazji mam prośbę. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek niepokojące informacje lub doswiadczenia dotyczące jakichkolwiek produktów stosowanych w chirurgii plastycznej to bardzo proszę o informację.

Życzę samych udanych zabiegów i radości z efektów.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:23   #164
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Panie doktorze, jestem po dwóch operacjach powiększania piersi i konsultowałam się z wieloma chirurgami (zwłaszcza po pierwszej operacji, poszukując innego "wykonawcy" zabiegu). Oprócz jednej osoby wszyscy inni zgodnie wypowiadali się nie najlepiej o marce Eurosilicone, co było powodem mojej rezygnacji z wyboru tej firmy- choć przyznam, że przyszło mi to z trudem, ponieważ model 812 bardzo odpowiadał mi pod względem wymiarów i rozmiarówki (zależało mi na jak największej projekcji przy możliwie najwęższej podstawie). Mowa była zwłaszcza o nie tak dobrej sterylizacji implantów, jak w przypadku Mentora i McGhana. Poza tym model 812 nie jest polecany ze względu na proporcje- projekcja pomnożona przez 2 daje więcej centymetrów, niż szerokość podstawy, co może powodować "obkręcanie się" wkładki w ciele (nie mówię tu o kierunku wskazówek zegara czy odwrotnej, bo przecież przy "okrąglakach" nie ma to znaczenia). Może nie są to jakieś powalające argumenty, ale wystarczyły żebym zdecydowała się na wkładki Inspira- może nie mają takiej pojemności ani wymiarów jakich pragnęłam, ale przynajmniej nie będę się bała, że noszę w sobie coś niepewnego, o wątpliwej reputacji. Wcześniej miałam żelowe Nagory, po ich usunięciu dowiedziałam się, że przy małej spositości wypełnienia częściej występuje kontraktura kapsułowa (wiedziałam, że tak jest w przypadku wkładek solnych oraz z gładką powierzchnią, ale o ryzyku w przypadku implantów żelowych tej firmy nie zostałam uprzedzona). Zdaję sobie sprawę, że komplikacje jakie opisałam wyżej zdarzają się raz na wiele przypadków, ale jeżeli kilkoro nie byle jakich specjalistów mnie ostrzegło, to wolałam nie ryzykować.
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:18   #165
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę
Poszukuję DOBREGO chirurga plastycznego najlepiej z WARSZAWY.
Potrzebuje wybrać się na konsultacje w sprawie usunięcia dosyć dużych blizn i narośli pooperacyjnych, co ze względu na ich miejsce, może być dość problematyczne. Zależy mi na jak najlepszym specjaliście. To dla mnie bardzo ważne. Koszty nie grają roli. Bardzo proszę o pomoc!
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:25   #166
Tatiana124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Do Kasiaczka

Od paru lat noszę eurosilicony, byc może za jakiś czas zrobię sobie trochę większy rozmiar i na pewno będą to też eurosilicony. Ich ceny nie znam dokładnie, ale zabieg z nimi jest tańszy. Co do jakości sterylizacji nie mam żadnych obaw, a to dlatego, że jest to wyrób europejski, a jak wiemy, w każdej dziedzinie unie europejska, stawia bardzo wysokie wymogi co do jakości. Jeżeli ktoś zrobił sobie dwa razy piersi, wargi sromowe i brzuch (czytałam twój profil i wypowiedzi), moim zdaniem, jest to za mało, by byc ekspertem w dziedzinie chirurgii plastycznej i wygłaszac obiektywne opinie. Gdybyś przedstawiła zestawienie wyników sterylizacji wszystkich dostępnych firm produkujących implanty, wówczas byłabyś wiarygodna. Twój argument, który dyskredytuje eurosilicony, to cena , a to zbyt mało. Na tym rynku, jak na każdym innym panuje duża konkurencja i zaczynam podejrzewac, że naganiasz temu czy innemu chirurgowi pacjentki , który jest powiązany z konkretną firmą od implantów ( za co byc może masz tańsze albo darmowe zabiegi, bo dla idei chyba tego nie robisz...).
Normalna kobieta po udanym zabiegu jest zadowolona i właściwie ma gdzieś czy lekarz, który ją operował będzie miał więcej pacjentek i czy zarobi więcej kasy czy też nie. A na pewno nie ma interesu w tym by źle pisac o innych chirurgach.
Dziewczyny ja też byłam nagabywana przez naganiarę, jednak zdecydowałam się wybrac sama, przynajmniej wiem , że miałam taniej o jej prowizję. To lekarz ma was przekonac do siebie i do materiałów na których pracuje, a nie w/w.
Tatiana124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 09:31   #167
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Tatiano, dla mnie argumentem przeciw Eurosilicone nie jest cena, a przeważająca większość negatywnych opinii na temat tej marki ze strony "prawdziwych ekspertów"- czyli chirurgów. Do Mentora i McGhana jakoś nie ma takich zastrzeżeń, a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarnko prawdy.
Odnośnie dalszej części Twojej wiadomości- wybacz, ale nie rozumiem o co Ci chodzi . Nie ja jedna chwalę chirurga po udanym zabiegu, czemu akurat do mnie bijesz?
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:46   #168
dudusia83
Raczkowanie
 
Avatar dudusia83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 212
Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

Witam,
Czy któras z dziewczyn robiła sobie powiekszanie biustu u tego lekarza? Ja byłam na konsultacji i teraz muszę zdecydować czy chcę u niego zrobić sobie biust.
Prosze oopinie - jestem prawie zdecydowana ale jeszcze pozostaje nutka niepewności...
dudusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:36   #169
Asiulaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Sluchajcie!Napisano to o doktorze Martinku i klinice Elle.Odradzam stwnowczo.Mialam u niego powiększane piersi perę lat temu.
1)Protezy zostały źle wszyte.Operacje musiałam poprawiać-przepraszam zmieniac wszystko- u innego specjalisty BO :Po operacji tygodniami protezy nie chcialy osadzic sie na swoim miejscu, powstaly odlezyny od opatrunku-pan powiedzial ze u niektorycj goi sie wolniej-po 3 miesiacach przesunely sie tak ze piers zaczynala mi sie pod pacha.Inny lekarz zlapal sie za glowe jak to zobaczyl.Protezy BYLY OD SAMEGO POCZATKU ZLE OSADZONE musialy byc wyciagniete i wszyto mi nowe.
3)Piersi nie byly duzo większe-tak z pól numeru.
2)Pociął mnie jak świnie.Do dzis mam 5 centymetrowe blizny z kazdej strony przy samej piersi.O stroju kompielowym moge zapomniec.
Żaluje tej decyzji do dzis.Gdybym wiedziała jak sie oszpece-dzis piersi i tak nie wygladaja tak jak powinny-nigdy nie powiekszylabym sobie piersi.Zrobiono wszystko co sie dalo jednak pan Martinek tak wszystko poknocil ze do dzis wygladaja nieladnie.Chce usunac protezy. Juz wpole moj malutki biuscik ale bardzo sie boje((DZIEWCZYNY NIE ZROBCIE TEJ GLUPOTY CO JA. Inny lekarz powiedzial ze nie wie dlaczego on mi to zrobil bo jest przeciez dobrym speckalista aha dziewczyna operowana tego samego dnia na nos tez byla niezadowolona-tez jej cos sknocil.
Asiulaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 11:28   #170
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny a kogo polecacie na plastykę uszu? (w Poznaniu)
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:12   #171
777Ada777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Cytat:
Napisane przez PrawdaWyzwala Pokaż wiadomość
Miałam u niej trzy operacje-JEDNA WIELKA PORAŻKA I OSZPECENIE!!!

Nigdy juz nawet największemu wrogowi bym jej nie poleciała, zrobiła z mojego zycia koszmar...ale kasy wyciągnęła mnóstwo.

KOSZMAR!
Coś z tą prawdą jest u Ciebie na bakier chyba. No bo skoro operacja u pani doktor Grzesiak to dla Ciebie porażka to dlaczego musiałaś się operować u niej aż trzykrotnie? Ja się operowałam tylko raz i jestem zadowolona.
777Ada777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:18   #172
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

słuchajcie klinika elle stanowcze nie znak kilka przypadków zle zoperowanych !
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:19   #173
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

to straszna klinika ten mini klinika
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:20   #174
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny co polecacie z Trójmiasta?? czeka mnie operacja nosa juz wiem o klinice Elle ..a jakies inne?
to kiepska mini klinika !!!!
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 08:25   #175
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

witak czy zna któras z was dr. Irena Grobelny z oliwy ?
chce u niej zrobic uszka ...
pozdrawiam
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:20   #176
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Tatiana124 Pokaż wiadomość
Do Kasiaczka

Od paru lat noszę eurosilicony, byc może za jakiś czas zrobię sobie trochę większy rozmiar i na pewno będą to też eurosilicony. Ich ceny nie znam dokładnie, ale zabieg z nimi jest tańszy. Co do jakości sterylizacji nie mam żadnych obaw, a to dlatego, że jest to wyrób europejski, a jak wiemy, w każdej dziedzinie unie europejska, stawia bardzo wysokie wymogi co do jakości. Jeżeli ktoś zrobił sobie dwa razy piersi, wargi sromowe i brzuch (czytałam twój profil i wypowiedzi), moim zdaniem, jest to za mało, by byc ekspertem w dziedzinie chirurgii plastycznej i wygłaszac obiektywne opinie. Gdybyś przedstawiła zestawienie wyników sterylizacji wszystkich dostępnych firm produkujących implanty, wówczas byłabyś wiarygodna. Twój argument, który dyskredytuje eurosilicony, to cena , a to zbyt mało. Na tym rynku, jak na każdym innym panuje duża konkurencja i zaczynam podejrzewac, że naganiasz temu czy innemu chirurgowi pacjentki , który jest powiązany z konkretną firmą od implantów ( za co byc może masz tańsze albo darmowe zabiegi, bo dla idei chyba tego nie robisz...).
Normalna kobieta po udanym zabiegu jest zadowolona i właściwie ma gdzieś czy lekarz, który ją operował będzie miał więcej pacjentek i czy zarobi więcej kasy czy też nie. A na pewno nie ma interesu w tym by źle pisac o innych chirurgach.
Dziewczyny ja też byłam nagabywana przez naganiarę, jednak zdecydowałam się wybrac sama, przynajmniej wiem , że miałam taniej o jej prowizję. To lekarz ma was przekonac do siebie i do materiałów na których pracuje, a nie w/w.
Zgadzam sie w zupelnosci. Dr Niemkiewicz pracuje wlasnie na ES-ach,no chyba ze ktos chce inne to moze zamowic. Gdyby Eurosilicone byly 'gorszej' jakosci to zapewne zaden lekarz nie ryzykowalby wykorzystywania ich do swojej pracy. Nie wiem skad u Polakow wzielo sie pojecie,ze skoro tansze to znaczy gorsze Takie sa prawa konkurencji- ciezko jest sie wybic,kiedy inne dwie firmy 'prowadza' na rynku.
Poki co nie slyszalam o zadnym przypadku niesprawdzenia sie ES, wrecz wiecej zlych rzeczy sie naczytalam o Twoich w/wymienionych firmach.
Nie pisze tego dlatego poniewaz sama bede miala Eurosilicone(w koncu moglam wybrac kazde inne)- denerwuje mnie jednak pisanie takich glupot i stresowanie przyszlych pacjentek- podkresle jeszcze raz- zaden lekarz nie ryzykowalby swojej pracy i reputacji,wykorzystujac nieodpowiedne implanty tj niebezpieczne ()..
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:30   #177
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Po tym co się naczytałam na forach to raczej bym nie zdecydowała się, było sporo negatywnych wypowiedzi.A nawet jesli już się jakies pojawiały to pisały je osoby mające 1 nie więcej jak 10 postów, nie poazujące zdjęć i często znikającz for bardzo szybko. I fakt że na stronie Dr nie ma żadnych zdjęć z jej pracami, tez nie działa pozytywnie. Nie wiem, może na konsultacji je pokazuje?

Cytat:
Napisane przez PrawdaWyzwala Pokaż wiadomość
Miałam u niej trzy operacje-JEDNA WIELKA PORAŻKA I OSZPECENIE!!!

Nigdy juz nawet największemu wrogowi bym jej nie poleciała, zrobiła z mojego zycia koszmar...ale kasy wyciągnęła mnóstwo.

KOSZMAR!
A co w tym dziwnego? Ze 3 operacje.
Teraz bardzo często łączy się zabiegi, a może miała tyle poprawek?
Zawsze należy pamiętać że forum może być miejscem autoreklamy jak i też miejscem na niekorzystne wypowiedzi konkurencji. Niektórzy uzytkownicy zostali nawet, tu na wiżażu zablokowani właśnie za reklamę, pewnej warszawskiej kliniki. Może niektórzy kojarzą.

Wracając do tematu ja bym pani Dr nie wybrała, nie pokazuje prac, za mało rzetelnych wypowiedzi pozytywnych. Dr w jednym z wywiadów powiedziała że zrobiła bardzo dużo zgrabnych nosów, więc czemu w internecie nie udało mi się nic znaleść? Nie wierze że jej wszyscy pacjenci nie zgodzili się na publikację, dzis prawie każdy dr ma galerię.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2009-01-10 o 09:36
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:49   #178
ewelaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Noszczyk....czy ktoś zna?

witam
Prosze Was o pomoc gdyz wybieram sie na operacje nosa..zabieg mam w kwietniu a jestem umowiona do dr.Sankowskiego jak i dr.Noszczyka mam dylemat ktorego wybrac..w moim przypadku operacja jest dosc,ze tak powiem,,lagodna,,gdyzbedz ie operowana jedynie czesc chrzestna nie ebde miala go lamanego a chodzi mi glownie o ladny czubek nosa i zmniejszenie skrzydelek..prosze doradzcie mi ktoregoz nich wybrac..
ewelaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:46   #179
Ivy1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

tez mam konsultacje u tego lekarza, wiec jestem ciekawa opini
Ivy1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:27   #180
777Ada777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

To nie to jest dziwne, że tyle razy prawda dokonywała zabiegu ale skoro nie miała zaufania do lekarza to najpierw rozsądnie jest wypróbować. Jestem zadowolona-to robię następny zabieg. Nie jestem to szukam innego lekarza. A pisanie takich postów z preternsjami po trzech zabiegach wygląda mi niepoważnie. Poza tym operacja plastyczna pozostaje operacją. Po operacji pozostają rany. Po ranach blizny i wyobrażanie sobie, że u mnie tego nie będzie jest również niepoważne. Oczywiście blizny można zamaskować ale nie zawsze się da. Nie jestem tu jakimś adwokatem doktor Grzesiak ale zwyczajnie po ludzku mnie zastanowiło czemu po trzech zabiegach ktoś nagle się zorientował, że został oszpecony a wcześniej było ok?
777Ada777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.