Ciekawa jestem co myślicie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-11, 23:09   #1
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57

Ciekawa jestem co myślicie.


W 2015 roku zaczęłam się spotykać z chłopakiem, który bardzo mnie sie podobał. Minęlo prawie 5 lat, a on ani razu nie wspomniał o ślubie, o dzieciach. Co wiecej, zaczęłam odnosić wrażenie, że mnie unika. Świeta wolał spedzić z siostrą, z matką... Doszłam do wniosku, że od samego początku nie chciał być ze mną. Nigdy się o mnie nie starał, nigdy nie zabiegał. Moje imieniny czy urodziny nie istniały dla niego. To samo dotyczyło świąt. Już na samym początku 4 lata temu jego kolega powiedział, że jak chce pierscionka, to sama muszę sobie kupić. Na początku myślałam, że to żart. Dziś wiem, że się myliłam. Mam podejrzenia, że on jest gejem. Gdy byliśmy razem na rynku (on handluje owocami), mnie zostawił na pace, a sam poszedł spać do kabiny. Odnoszę wrażenie, że mnie nocuje po to by zrzucić z siebie jakiekolwiek podejrzenia. Wiele razy mówiłam mu, że nie chce aby zostawał u mnie na noc, ale do niego nic nie dociera. Przez cały czas co się spotykamy ani razu nie wspomniał o ślubie. Jak się w końcu wkurzyłam i tego zarzadałam, to mnie zostawił. Tak samo było z jego poprzednimi dziewczynami, tylko one oczekiwały ślubu po krótszym czasie spotykania, niż ja. Bo ja dopiero po 4 latach! Z rynku też dotarła do mnie informacja, że on do dziewczyn się nie nadaje, żebym dała sobie z nim spokój. Przed świętami Wielkanocnymi zarzadałam określenia się, bo już jestem w odpowiednim wieku, to mnie zostawił. Na moje prośby po miesiącu wróciliśmy do siebie. Ale ja po jakimś czasie znowu wróciłam do tematu ślubu. No i znowu zaczęły się problemy. Miał wesele, powiedział mi o nim na 2 tygodnie przed. Powiedziałam, że odnoszę wrażenie że jestem jemu potrzebna tylko jako osoba towarzysząca. I dałam warunek, że jeżeli mi się oświadczył, to pójdę, bo nie mam zamiaru kolejny raz iść na wesele tylko jako osoba towarzysząca. Nie oświadczył się, więc nie poszłam. Zdziwiony był, jak zadzwonił do mnie, że wyjeżdża po mnie, a ja jeszcze nie ubrana. Po 2 tygodniach okazało się, że jest wolny termin sali na wesele w przyszłym roku. Umówiłam się z właścicielką, oczywiście za porozumieniem z chłopakiem. Po czym mnie olał i nie przyjechał po mnie twierdząc, że mu nic nie powiedziałam. Dzień wcześniej o tym rozmawialiśmy i jeszcze tego samego dnia. Nie mam już siły. Ja mam 34 lata, a on 36, najwyższy czas na dzieci. Ale on w ogóle zachowuje się poniżej krytyki. Dodatkowo jego rodzice, z którymi po ślubie niestety byśmy mieszkali, są bardzo przeciwni by się on związał ze mną. Wymyślają różne historie na mój temat i mojej rodziny. Co o tym wszystkim myślicie?
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 03:54   #2
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Nasuwa mi się właściwie tylko jedno pytanie: dlaczego właściwie Ty chcesz z nim być, po co ten ślub, skoro on Cię tak traktuje?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 04:39   #3
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

myślę, że jesteś słabym trollem
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 05:28   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

No ale po co Ci ten słaby Romeo z budki z owocami (żeby nie było, handel owocami, to praca uczciwa, jak każda inna)? Zmarnowałaś już prawie 5 lat. Myślimy więc, że nie powinnas marnować już więcej czasu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 06:57   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Serio prosisz faceta (wielokrotnie!!) o ślub. Przecież to obie strony powinny chcieć tak samo.
Poza tym czytając to, myśląłam, ze jesteś o wiele młodsza, a tu taka naiwność w tym wieku?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:15   #6
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Yyy... ślub kojarzy mi się z dojrzałością, a w tym wątku jej nie widzę.
Facet ogólnie rzecz biorąc ma Cie gdzieś, ale Twoje zachowanie też porażka. Jakaś dziwna gra, "nie oświadczył się to nie poszłam z nim na wesele". Na prawdę jesteś dorosłą kobietą?
Facet nie chce ślubu, a Ty zachowujesz się jak desperatka. Polecam innego faceta.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:06   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Może daj sobie szansę poznać kogoś nowego i to z nim mieć dzieci i ślub?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 11:26   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Brawo, +100 punktów do wiedzy o świecie! Właśnie odkryłaś, że nie wszyscy ludzie chcą brać ślub i mieć dzieci.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:38   #9
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ja w ogóle nie rozumiem jaki charakter ma wasza relacja. Jesteście w związku? Sypiacie ze sobą? Z kim on mieszka jak nie z tobą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:43   #10
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Jesteś pewna, że twórzcie związek? Bo z tego co piszesz, jakoś to nie wynika...

Po co chcesz brać ślub z gościem, który nie chce być z Tobą? Założyłaś się z kimś, że to zaciagniesz do ołtarza, czy jak?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 15:30   #11
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Jesteś z facetem i nie wiesz jakiej jest on orientacji? I pomimo tego chcesz z nim brać ślub? Brzmi dość absurdalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 16:27   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Jesteś z facetem i nie wiesz jakiej jest on orientacji? I pomimo tego chcesz z nim brać ślub? Brzmi dość absurdalnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grunt, żeby wyglądał jak facet.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:52   #13
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87243915]Brawo, +100 punktów do wiedzy o świecie! Właśnie odkryłaś, że nie wszyscy ludzie chcą brać ślub i mieć dzieci.[/QUOTE]

I to by było na tyle w tym temacie
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 19:52   #14
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Myślę ze jestes trollem.

A jesli nie, to zalosna desperatka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 21:00   #15
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ale coooo w ogóle?
Nie chcesz żeby u ciebie spał, ale on u ciebie śpi. Tzn co, mówisz mu - Zenek, myślę, że pora iść do domu, papa, daj znak jak będziesz w mieszkaniu, a on co?
Poza tym - daj sobie spokój. 5 lat, żadnych gadek o ślubie, zrywanie i powroty... No nie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 11:31   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ale... on nie chce ślubu i dzieci, więc co z nim jeszcze robisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:07   #17
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87243306]myślę, że jesteś słabym trollem [/QUOTE]

Lepiej żeby była trollem niż 34-latką z umysłem 12-latki, która do tego chce się rozmnażać.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 08:35   #18
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Może i macie rację co do mojej osoby... Nie przeczę i w ogóle dziękuję za szczerość. Natomiast muszę przyznać, że bardzo mi zależy na tym chłopaku. Dlaczego? Sama nie wiem. Podoba mi się. Nawet bardzo. Nie jest wcale przystojny. Wręcz przeciwnie. Ale sama nie wiem czemu tak o niego walczę. Naprawdę, uwierzcie mi. Nie wiem czemu on tak bardzo się mnie podoba. Nie potrafię Wam tego wytłumaczyć. Zgadzam się z tym, że on na mnie nie zasługuje za to swoje zachowanie wobec mnie. Ma wiele pozytywnych cech, które doceniam. Ale z drugiej strony bardzo mnie olewa, ma problem, żeby do mnie przyjechać, żeby do mnie wysłać smsa, żeby zadzwonić, żeby o mnie zadbać. Gdyby mu jeszcze na mnie zależało, byłabym przeszczesliwa. Zgadzam się z tym, że jestem głupia, bo przez te 5 lat wielu facetów próbowało się że mną umówić, i to całkiem fajnych, ale jakoś nie mogę całkowicie urwać relacji z tym moim chłopakiem, który przez 5 lat nie potrafi się oświadczyć, który przez 5 lat nie potrafi porozmawiać o małżeństwie...
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 09:10   #19
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
W 2015 roku zaczęłam się spotykać z chłopakiem, który bardzo mnie sie podobał. Minęlo prawie 5 lat, a on ani razu nie wspomniał o ślubie, o dzieciach. Co wiecej, zaczęłam odnosić wrażenie, że mnie unika. Świeta wolał spedzić z siostrą, z matką... Doszłam do wniosku, że od samego początku nie chciał być ze mną. Nigdy się o mnie nie starał, nigdy nie zabiegał. Moje imieniny czy urodziny nie istniały dla niego. To samo dotyczyło świąt. Już na samym początku 4 lata temu jego kolega powiedział, że jak chce pierscionka, to sama muszę sobie kupić. Na początku myślałam, że to żart. Dziś wiem, że się myliłam. Mam podejrzenia, że on jest gejem. Gdy byliśmy razem na rynku (on handluje owocami), mnie zostawił na pace, a sam poszedł spać do kabiny. Odnoszę wrażenie, że mnie nocuje po to by zrzucić z siebie jakiekolwiek podejrzenia. Wiele razy mówiłam mu, że nie chce aby zostawał u mnie na noc, ale do niego nic nie dociera. Przez cały czas co się spotykamy ani razu nie wspomniał o ślubie. Jak się w końcu wkurzyłam i tego zarzadałam, to mnie zostawił. Tak samo było z jego poprzednimi dziewczynami, tylko one oczekiwały ślubu po krótszym czasie spotykania, niż ja. Bo ja dopiero po 4 latach! Z rynku też dotarła do mnie informacja, że on do dziewczyn się nie nadaje, żebym dała sobie z nim spokój. Przed świętami Wielkanocnymi zarzadałam określenia się, bo już jestem w odpowiednim wieku, to mnie zostawił. Na moje prośby po miesiącu wróciliśmy do siebie. Ale ja po jakimś czasie znowu wróciłam do tematu ślubu. No i znowu zaczęły się problemy. Miał wesele, powiedział mi o nim na 2 tygodnie przed. Powiedziałam, że odnoszę wrażenie że jestem jemu potrzebna tylko jako osoba towarzysząca. I dałam warunek, że jeżeli mi się oświadczył, to pójdę, bo nie mam zamiaru kolejny raz iść na wesele tylko jako osoba towarzysząca. Nie oświadczył się, więc nie poszłam. Zdziwiony był, jak zadzwonił do mnie, że wyjeżdża po mnie, a ja jeszcze nie ubrana. Po 2 tygodniach okazało się, że jest wolny termin sali na wesele w przyszłym roku. Umówiłam się z właścicielką, oczywiście za porozumieniem z chłopakiem. Po czym mnie olał i nie przyjechał po mnie twierdząc, że mu nic nie powiedziałam. Dzień wcześniej o tym rozmawialiśmy i jeszcze tego samego dnia. Nie mam już siły. Ja mam 34 lata, a on 36, najwyższy czas na dzieci. Ale on w ogóle zachowuje się poniżej krytyki. Dodatkowo jego rodzice, z którymi po ślubie niestety byśmy mieszkali, są bardzo przeciwni by się on związał ze mną. Wymyślają różne historie na mój temat i mojej rodziny. Co o tym wszystkim myślicie?
Autorki nie znam Cię żeby oceniać ale mam kilka pytań:
1. Podejrzewasz że facet jest gejem i mimo to planujesz ślub i dzieci??? Serio???
2. Piszesz, że tak naprawdę nigdy nie chciał być z Tobą, nie dba o Ciebie, nie zabiega, nie troszczy się, ma w nosie urodziny Twoje, spędzanie z Tobą świąt, i mimo to chcesz być jego żoną??? Nawet jak on tego nie chce????
3. Wymuszasz na nim pierścionek a on odchodzi. A Ty dalej żebrzesz o bycie z nim, a on łaskawie się zgadza. I co myślisz że za którym razem uda Ci się w końcu wyżebrać ten pierścionek???
4. Jego rodzina Cię nie akceptuje, nie chcą aby ich syn był z Tobą, a mielibyście razem mieszkać. Chcesz mieszkać w takim otoczeniu??? Nie mając żadnego wsparcia w facecie?? Bo on też przecież Cię nie chce.
5. Po tym wszystkim serio uważasz że macie szansę stworzyć dom i rodzinę???

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 09:12   #20
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
jakoś nie mogę całkowicie urwać relacji z tym moim chłopakiem, który przez 5 lat nie potrafi się oświadczyć, który przez 5 lat nie potrafi porozmawiać o małżeństwie...
Nie "nie potrafi" tylko NIE CHCE.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 09:19   #21
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Ogarniasz, że małżeństwo magicznie nie poprawi waszej relacji? Bo nie wiem z jakiego innego powodu tak bardzo Ci na tym zależy. Chłopak ma Cię gdzieś, ale najważniejsze zdobyć status żony. Nie rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 10:26   #22
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Nie statut żony. Statut żony myślę, że już dawno bym zdobyła, gdybym tylko zwróciła uwagę na tych innych facetów, którzy zabiegali o moje względy.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 10:42   #23
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

A wlasciwie jaka to jest relacja? Bo na zwiazek to nie wyglada.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 10:49   #24
Haza04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 57
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Wiem, że to wszystko co piszę jest dziwne. Sama, gdyby ktoś poprosił mnie o radę, wpisalabym to samo, co Wy i odradzalabym spotykać się z taką osobą. Jednak ja robię cis innego... Podoba mi się jego charakter. Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną. A właściwie mówić to on mówi " kocham Cie" też słyszę, nawet dosyć często... Ale nie idą za tym czyny. Z początku myślałam, że jest nieśmiały, że potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ale to już trwa 5 lat, trochę za długo. Jak próbuje cis rozmawiać, to zmienia temat. Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
Haza04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 10:53   #25
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Wiem, że to wszystko co piszę jest dziwne. Sama, gdyby ktoś poprosił mnie o radę, wpisalabym to samo, co Wy i odradzalabym spotykać się z taką osobą. Jednak ja robię cis innego... Podoba mi się jego charakter. Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną. A właściwie mówić to on mówi " kocham Cie" też słyszę, nawet dosyć często... Ale nie idą za tym czyny. Z początku myślałam, że jest nieśmiały, że potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ale to już trwa 5 lat, trochę za długo. Jak próbuje cis rozmawiać, to zmienia temat. Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
Nie przyjechał, bo Cie nie kocha. Mówić to sobie wiele rzeczy można.
Trochę masochistką jesteś. Niby wiesz, a nadal próbujesz ożywić trupa.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 11:10   #26
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Wiem, że to wszystko co piszę jest dziwne. Sama, gdyby ktoś poprosił mnie o radę, wpisalabym to samo, co Wy i odradzalabym spotykać się z taką osobą. Jednak ja robię cis innego... Podoba mi się jego charakter. Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną.

Pogrubione: I to jest podstawowa kwestia. On nie chce być z Tobą. Zrozum to wreszcie. Nie zmusisz człowieka, jeśli nie chce. Do tanga trzeba dwojga.



Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
Po kiego grzyba chcesz organizować ślub z nim, poniekąd "stawiać go przed faktem dokonanym", jak z tą salą, skoro on nawet nie chce być z Tobą???

I to zaskoczenie...Ty tak serio? Skoro nie chce być z Tobą, i nie chce brać z Tobą ślubu, to czemu jesteś zdziwiona, że nie przyjechać załatwiać z Tobą sali na wesele? Co jeszcze musi on takiego zrobić, żebyś wreszcie zrozumiała, że nie chce być z Tobą i nie widzi Was razem w przyszłości?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 11:12   #27
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Dla mnie to w ogóle jakiś kosmos - facet słowem się nie zająknał o jakiejkolwiek wspólnej przyszłości, a ty jedziesz rezerwować salę? desperacja level master.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 11:31   #28
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
(...) Ale z drugiej strony bardzo mnie olewa, ma problem, żeby do mnie przyjechać, żeby do mnie wysłać smsa, żeby zadzwonić, żeby o mnie zadbać. Gdyby mu jeszcze na mnie zależało, byłabym przeszczesliwa. Zgadzam się z tym, że jestem głupia, bo przez te 5 lat wielu facetów próbowało się że mną umówić, i to całkiem fajnych, ale jakoś nie mogę całkowicie urwać relacji z tym moim chłopakiem, który przez 5 lat nie potrafi się oświadczyć, który przez 5 lat nie potrafi porozmawiać o małżeństwie...
Tak jakby Ci powiedziec delikatnie - facet ma Cie w d*pie, a Ty sie martwisz, ze nie rozmawiacie o malzenstwie ??

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną. A właściwie mówić to on mówi " kocham Cie" też słyszę, nawet dosyć często... Ale nie idą za tym czyny. Z początku myślałam, że jest nieśmiały, że potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ale to już trwa 5 lat, trochę za długo. Jak próbuje cis rozmawiać, to zmienia temat. Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
yyyy serio??? Po co chcesz rezerwowac sale na wesele? Przeciez on nie wyraza checi bycia z Toba tak w ogole, a co dopiero brania z Toba slubu

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;87248213]Dla mnie to w ogóle jakiś kosmos - facet słowem się nie zająknał o jakiejkolwiek wspólnej przyszłości, a ty jedziesz rezerwować salę? desperacja level master.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zgadzam sie. Moj mozg tego nie ogarnia
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 11:39   #29
Tequila222
Raczkowanie
 
Avatar Tequila222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Jak czytam twoje odpowiedzi to czuć desperację i wielka chęć bycia z nim z wszelką cenę. Zastanów się co ty z tego masz? Czy widzisz się z nim za 5 lat? Nawet gdybyście byli małżeństwem to czy to by coś zmieniło, nie wiem czulabys się kochana, szanowana i pożądana?

Myślę że masz obsesję na jego punkcie bo jest czymś niedostępnym jak zakazany owoc i dlatego za wszelką cenę chcesz pokazac innym że się mylą i łączy was wielką miłość. Wielka owszem, ale natarczywość z Twojej strony.

Na tą chwilę nie znalazł po prostu lepszej opcji i dlatego z Tobą jest. Dzieci i kredyty wcale nie przeszkodzą mu odejść jak znajdzie sobie inną a Ty dopiero wtedy zostaniesz z ręką w nocniku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tequila222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 11:40   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ciekawa jestem co myślicie.

Cytat:
Napisane przez Haza04 Pokaż wiadomość
Wiem, że to wszystko co piszę jest dziwne. Sama, gdyby ktoś poprosił mnie o radę, wpisalabym to samo, co Wy i odradzalabym spotykać się z taką osobą. Jednak ja robię cis innego... Podoba mi się jego charakter. Wadą jest to, że on nie wyraża żadnej chęci bycia ze mną. A właściwie mówić to on mówi " kocham Cie" też słyszę, nawet dosyć często... Ale nie idą za tym czyny. Z początku myślałam, że jest nieśmiały, że potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ale to już trwa 5 lat, trochę za długo. Jak próbuje cis rozmawiać, to zmienia temat. Ostatnio umówiłam się z kobitką, by zamówić salę. Pomogę podjąć mu decyzję, pomyślałam. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że razem pojedziemy, przynajmniej tak wynikało z rozmowy. A tu nagle zaskoczenie. Nie przyjechał... kolejny raz mnie olał.
Innymi słowy jesteś stalkerką tak naprawdę, skoro kręcisz się od lat wokół faceta, który nie wyraża chęci bycia z Tobą. Skoro sama wiesz, że to wszystko jest dziwne (bo jest chore), to czas iść do psychologa, a może nawet od razu do psychiatry. Czas sobie pomóc, a facetowi dać spokój.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 09:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.