Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-20, 22:31   #4441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Corczaczek, a jaka to baza konkretnie? Poka I przypominam Ci, ze miałam się w wątku Swarovskiego pokazac

Co do Lime Crime to nawet teraz po spaniu dalej mam nieruszone kolory, tylko troche jakby mi powieki lekko napuchly, ale to moze być wszystko i nic

Corii, ja wiem, ze to nie Twoj zestaw kolorystyczny i pewnie za duzo powtórzeń, ale akurat mi ta bardziej pasuje a ta druga XL nie byłaby dla mnie zbyt użytkowa.


Oczywiscie Sephora zlala moja skargę, ale z laski wyzerowali mi pkty na jakims saldzie tymczasowym... No normalnie zeby się połapać w kupowaniu kosmetykow trzeba zrobic doktorat z arytmetyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka zielona, okrągla, z tej samej serii co podkład L'essentiel W nowościach jest.

Tak widziałam ten post, ale nie będę im darmowej reklamy robić

Jeffree cienie sa takie mega trwałe, to chyba jedyne jakie miałam, które bez grama straty koloru od rana do zmycia przetrwały
Mariś, no alez oczywiście, ze kazdy kolor dobiera taki, jaki mu pasuje, mnie sie podobała ta jasna, ale wiem, ze bym po nią nie sięgała. Zas ta rozowawa pokrywa mi sie z Jeffree własnie wiec nie kusi jakos mocno

Na nich to szkoda już czegokolwiek, naprawdę ostatnimi czasy tak niemożebnie zeszli na psy z obsługa klienta, ze szok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 22:39   #4442
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Oni zerują te punkty bo za każde nazbierane 650 punktów jakoś tak dostajesz bon rabatowy 10%, ja tych bonów ponad 10 mam już uzbieranych i też się martwiłam, że mi te punkty kasują ale u nich w systemie te punkty nie znikają i jak ktoś zbiera na golda to oni wszystkie punkty widzą .
Wlasnie doopa, bo wczoraj wzielam kartke papieru, wlazlam na konto bankowe, podliczylam wszystkie wydane złotówki zaokraglajac w dół jak nie bylam pewna, odjęłam zwroty i wyszło mi 6500 pktow bez zakupy lutowego a oni twierdza, ze mam saldo tymczasowe ujemne 700 pktow. No to jakim cudem? Takich zakupów typu cos w promocji za 20 zl czy maseczka to nawet niw liczylam, a i tam wyszło wiecej. Jak dla mnie robienie z klienta "niby VIP" idioty, a tego bardzo nie lubię.

Sephora ma u mnie pecha, bo z marek na wyłączność, ktore lubie ma tylko Fresh a resztę spokojnie mogę kupić gdzie indziej, jak nie bede zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 22:48   #4443
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taka zielona, okrągla, z tej samej serii co podkład L'essentiel W nowościach jest.

Tak widziałam ten post, ale nie będę im darmowej reklamy robić

Jeffree cienie sa takie mega trwałe, to chyba jedyne jakie miałam, które bez grama straty koloru od rana do zmycia przetrwały
Mariś, no alez oczywiście, ze kazdy kolor dobiera taki, jaki mu pasuje, mnie sie podobała ta jasna, ale wiem, ze bym po nią nie sięgała. Zas ta rozowawa pokrywa mi sie z Jeffree własnie wiec nie kusi jakos mocno

Na nich to szkoda już czegokolwiek, naprawdę ostatnimi czasy tak niemożebnie zeszli na psy z obsługa klienta, ze szok
O to bede miec ja na uwadze, bo Guerlain ostatnio u mnie bardzo punktuje, moge chyba śmiało powiedzieć, ze to mojw ulubiona marka. Aczkolwiek mam jeszcze baze L'or i trzeba ja zuzywac

Pokazalabyś troche klejnotow, Maris lubi blyskotki!

Przez te akcje z Sephora czuje sie jak idiotka i wyludzacz Golda, az naprawde mialam ochote im odpisać, co sobie mogą zrobić ze swoim programem lojalnościowym... cos tam zwróciłam i u nich widnieje jako klient nieaktywny i kara w postaci braku ofert... Nic to, ze musialam wydac w ciągu roku co najmniej 6500 tysia żeby się ozlocic... nawet jak to czytam to mi sie wydaje to tak niedorzeczne i nawet nie wiem, jak to uprzejmie skomentowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 22:55   #4444
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O to bede miec ja na uwadze, bo Guerlain ostatnio u mnie bardzo punktuje, moge chyba śmiało powiedzieć, ze to mojw ulubiona marka. Aczkolwiek mam jeszcze baze L'or i trzeba ja zuzywac

Pokazalabyś troche klejnotow, Maris lubi blyskotki!

Przez te akcje z Sephora czuje sie jak idiotka i wyludzacz Golda, az naprawde mialam ochote im odpisać, co sobie mogą zrobić ze swoim programem lojalnościowym... cos tam zwróciłam i u nich widnieje jako klient nieaktywny i kara w postaci braku ofert... Nic to, ze musialam wydac w ciągu roku co najmniej 6500 tysia żeby się ozlocic... nawet jak to czytam to mi sie wydaje to tak niedorzeczne i nawet nie wiem, jak to uprzejmie skomentowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie sie konczyła aktualna baza, która mialam juz kilka razy i postanowiłam zaryzykowac z nowoscią i sie oplaciło
Tez lubie ich kosmetyki, jednak boleje, ze podkłady maja ciagle za ciemne dla bladziocha, jak ja Chciałabym np ich Gold, ale najjasniejszy to za ciemny o jakies o 2 tony
Poza tym lubię ich konsultantkę w Sepho, bo jak coś kupuje z Guerlain to zawsze mi da jakięs minisy firmowe od siebie, a nie jak te przy kasie byle co, albo i nic Teraz dostałam minisa kremu pod oczy i tonik do ryjka.

Maris wejdzie na stronę Sw, tam jest błysku tyle, ze az oczy bolą

Bo kazdy by sie czuł podobnie, zalośni są. Kiedyś tak nie było, ale zrobili sie chamscy i cwani. Mi np zablokowali mozliwosc platnosci przy odbiorze po tej akcji z tymi abh co Ci pisałam, nie z mojej winy zreszta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 23:08   #4445
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie sie konczyła aktualna baza, która mialam juz kilka razy i postanowiłam zaryzykowac z nowoscią i sie oplaciło
Tez lubie ich kosmetyki, jednak boleje, ze podkłady maja ciagle za ciemne dla bladziocha, jak ja Chciałabym np ich Gold, ale najjasniejszy to za ciemny o jakies o 2 tony
Poza tym lubię ich konsultantkę w Sepho, bo jak coś kupuje z Guerlain to zawsze mi da jakięs minisy firmowe od siebie, a nie jak te przy kasie byle co, albo i nic Teraz dostałam minisa kremu pod oczy i tonik do ryjka.

Maris wejdzie na stronę Sw, tam jest błysku tyle, ze az oczy bolą

Bo kazdy by sie czuł podobnie, zalośni są. Kiedyś tak nie było, ale zrobili sie chamscy i cwani. Mi np zablokowali mozliwosc platnosci przy odbiorze po tej akcji z tymi abh co Ci pisałam, nie z mojej winy zreszta
SW? Co to?

Nie chce żeby się z tego zrobil koncert ubolewania, ale serio zniechecili mnie. Jeszcze wisienka na torcie było to, ze jako zwroty policzyli mi reklamacje- bo dotarł wysłany tonik czy pokruszona paleta. No dobra- ja rozumiem, ze jak oddaja kesz to mi pktow za to nie policza, ale ten konsultant to sformułował tak jakby to byla moja wina, ze dostałam felerne kosmetyki. W ciagu ostatniego roku zrobilam zakupy 35 razy, z czego zrobilam zwrot 5 kosmetykow, no szał... wyludzaczka jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 23:23   #4446
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tak, albo numer telefonu. Ale o tym się dowiedziałam dopiero jak kolejny raz zapytana o kartę, powiedziałam, że mam "konto", ale fizycznie nigdy jej nie dostałam, mimo że przy kasie już to kilka razy zgłaszałam. Konsultanka powiedziała, że wystarczy numer telefonu, jeśli nie chcę za każdym razem podawać nazwiska, ale jeśli chcę to zgłosi to jeszcze raz. Tym razem, jak widać, skutecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super dziękuję za inf.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 23:25   #4447
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
SW? Co to?

Nie chce żeby się z tego zrobil koncert ubolewania, ale serio zniechecili mnie. Jeszcze wisienka na torcie było to, ze jako zwroty policzyli mi reklamacje- bo dotarł wysłany tonik czy pokruszona paleta. No dobra- ja rozumiem, ze jak oddaja kesz to mi pktow za to nie policza, ale ten konsultant to sformułował tak jakby to byla moja wina, ze dostałam felerne kosmetyki. W ciagu ostatniego roku zrobilam zakupy 35 razy, z czego zrobilam zwrot 5 kosmetykow, no szał... wyludzaczka jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swarovski dodałam "w" dla odmiany zeby nie pomylic z Syfora tez na S

Nie sądzę zeby to był koncert, weż pod uwagę ze nie my dwie sie skarżymy, wiec coś jest na rzeczy i na bakier u nich z obsługą ...
Mnie sie wydaje ze ilosc zwrótów sie zwiększyła u nich i moze to miec wpływ, ze konsultanci wiedząc o tym robią takie wycieczki, chociaz to dla mnie czyste buractwo i brak profesjonalizmu w obsłudze klientów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 23:51   #4448
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Swarovski dodałam "w" dla odmiany zeby nie pomylic z Syfora tez na S

Nie sądzę zeby to był koncert, weż pod uwagę ze nie my dwie sie skarżymy, wiec coś jest na rzeczy i na bakier u nich z obsługą ...
Mnie sie wydaje ze ilosc zwrótów sie zwiększyła u nich i moze to miec wpływ, ze konsultanci wiedząc o tym robią takie wycieczki, chociaz to dla mnie czyste buractwo i brak profesjonalizmu w obsłudze klientów.
Aaaa ok, myślałam, ze jakas nowa firma kosmetyczna, o której nic nie wiem haha zobacz sobie naszyjnik ananasek w Z- jak dla mnie za te cenę moze się podobac.

Wracając do tematu przewodniego- skoro marka oferuje zwroty, trabi o tym na prawo i lewo, to mam prawo zrobic zwrot każdej jednej rzeczy i nikomu nic do tego, czy sie rozmyslilam czy chce kuriera poderwać czy cos jeszcze innego. Klienci sa bardziej świadomi i moze tu jest gdzies ból. Dostalam ankiete z Sephory odnośnie programu lojalnościowego i widzę, ze porównują się do Douglasa i innych sklepow w tym, np. do YR czy Avon, ale tez do Cultbeauty. Tyle, ze oprocz tego jest jeszcze mnóstwo innych sklepow, ostatnio chyba na Cult było Foreo mini gratis do zakupow... A u nas zestaw miniaturek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 01:06   #4449
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wlasnie doopa, bo wczoraj wzielam kartke papieru, wlazlam na konto bankowe, podliczylam wszystkie wydane złotówki zaokraglajac w dół jak nie bylam pewna, odjęłam zwroty i wyszło mi 6500 pktow bez zakupy lutowego a oni twierdza, ze mam saldo tymczasowe ujemne 700 pktow. No to jakim cudem? Takich zakupów typu cos w promocji za 20 zl czy maseczka to nawet niw liczylam, a i tam wyszło wiecej. Jak dla mnie robienie z klienta "niby VIP" idioty, a tego bardzo nie lubię.

Sephora ma u mnie pecha, bo z marek na wyłączność, ktore lubie ma tylko Fresh a resztę spokojnie mogę kupić gdzie indziej, jak nie bede zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam pojęcia . Ja sama dopóki golda nie będę miała zapisanego na koncie to im nie uwierze na słowo no ale jeszcze tydzień poczekać musze.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 07:06   #4450
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Bede szla do sephory po probki, a pozniej planuje kupic tam podklad.
Czy moglybyscie polecic cos dostepnego wlasnie w S do cery mieszanej/tlustej, co da krycie, Ale nie mega tapete, bo podklad mialby byc na codzien
Mam troche przebarwien na policzkach, a jednoczesnie rozszerzone pory glownie na nosie i z nosa zawsze splywa mi podklad
Teraz jestem na macierzynskim i na spacery wystarcza mi krem koloryzujacy, ale niedlugo powrot do pracy i zachcialo mi sie czegos fajnego, co przykryje szybko przebarwienia, ale nie bede czula ciezkosci caly dzien :/
Od siebie mogę polecić klasykę gatunku czyli EL Double Wear, Dior Backstage, Nars Sheer Glow lub Nars Longwear Radiant.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 08:19   #4451
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić klasykę gatunku czyli EL Double Wear, Dior Backstage, Nars Sheer Glow lub Nars Longwear Radiant.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi ostatnio bardzo pasuje Lancome teint miracle. Mam cere mieszaną,i bardzo mi sie podoba jak na mnie wygląda. Mam odcień 03 beige diaphane.
O Dior też dużo dobrego slyszalam,ale jeszcze nie mialam okazji wypróbować.

El double wear nie jest na co dzień,moim zdaniem, jest do zadań specjalnych,kiedy sie chce mieć twarz umalowana na mur beton. Obciąża cere,ściąga i wysusza twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 09:44   #4452
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie róż Charlotty, jest piekny, dobrze ze wziełam ciemniejszy
I przeprosiłam sie z Hollywood Flawless Filter, pierwsze podejscie to była kompletna klapa a teraz jest z tym ze wziełam najjasniejszy odcien, duzo lepiej i daje tylko na szczyty polików i tam gdzie rozswietlacz.
Poza tym kupiłam uzywam już nowa baze pod podklad Guerlain i jestem zachwycona, realnie trzyma mat cały dzien i blurruje
Lubie ten hollywood flawless, ale ja mam akurat odcień 2.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaaa ok, myślałam, ze jakas nowa firma kosmetyczna, o której nic nie wiem haha zobacz sobie naszyjnik ananasek w Z- jak dla mnie za te cenę moze się podobac.

Wracając do tematu przewodniego- skoro marka oferuje zwroty, trabi o tym na prawo i lewo, to mam prawo zrobic zwrot każdej jednej rzeczy i nikomu nic do tego, czy sie rozmyslilam czy chce kuriera poderwać czy cos jeszcze innego. Klienci sa bardziej świadomi i moze tu jest gdzies ból. Dostalam ankiete z Sephory odnośnie programu lojalnościowego i widzę, ze porównują się do Douglasa i innych sklepow w tym, np. do YR czy Avon, ale tez do Cultbeauty. Tyle, ze oprocz tego jest jeszcze mnóstwo innych sklepow, ostatnio chyba na Cult było Foreo mini gratis do zakupow... A u nas zestaw miniaturek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat chcę coś zamówić z cult. Jest teraz jakas promocja? Chciałam skorzystać z tej na powitanie logując się przez nowego maila, ale nie wiem czemu nie działa. Oni maja 10% na powitanie?
Miała, któraś z was te dua z Kosas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 10:38   #4453
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aaaa ok, myślałam, ze jakas nowa firma kosmetyczna, o której nic nie wiem haha zobacz sobie naszyjnik ananasek w Z- jak dla mnie za te cenę moze się podobac.

Wracając do tematu przewodniego- skoro marka oferuje zwroty, trabi o tym na prawo i lewo, to mam prawo zrobic zwrot każdej jednej rzeczy i nikomu nic do tego, czy sie rozmyslilam czy chce kuriera poderwać czy cos jeszcze innego. Klienci sa bardziej świadomi i moze tu jest gdzies ból. Dostalam ankiete z Sephory odnośnie programu lojalnościowego i widzę, ze porównują się do Douglasa i innych sklepow w tym, np. do YR czy Avon, ale tez do Cultbeauty. Tyle, ze oprocz tego jest jeszcze mnóstwo innych sklepow, ostatnio chyba na Cult było Foreo mini gratis do zakupow... A u nas zestaw miniaturek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W sumie prawda, ile to razy jak chciałam anulować zamowienie i pisałam do nich to dostawałam odp. ze niemozliwe juz anulowanie ale bez problemu mogę paczki nie odbierać, wiec w przy tych faktach blokowanie platnosci przy odbiorze czy tez inne rzeczy trochę smieszne jest...

A ostatnio mało kupuje na cult, teraz ten podkład klinełam i tez dostałam ankiete do oceny ich strony, bo kontaktowałam sie z nimi w sprawie zamówenia, i wcale tak wysoko nie oceniaja ich strony tez. W ogóle to Cult teraz juz kurierem nie dostarcza standardowego zamowienia, leci jaką przesyłkowania z tym, ze dostałam mail 3 dni temu od nich i do tej pory paczki nigdzie na sledzeniu nie ma a przesylkownia twierdzi ze czeka na towar, juz mi sie to nie podoba

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Lubie ten hollywood flawless, ale ja mam akurat odcień 2.Akurat chcę coś zamówić z cult. Jest teraz jakas promocja? Chciałam skorzystać z tej na powitanie logując się przez nowego maila, ale nie wiem czemu nie działa. Oni maja 10% na powitanie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam dwójkę za pierwszym razem i za ciemny,
A Ty jak go używasz? Mieszałas z podkładem moze?
Teraz paczki standardowe jakas przesylkownia wysylane, generalnie to mam mail z wysylka sprzed 3 dni a sledzenie wykazuje ze nie ma paczki nigdzie poki co. I ciekawe jak bedzie z odbiorem czy na poczte dadza czy nie, bo sprawdzałam punkty ich odbiory i w moim miescie nie ma, jest 30 km dalej, niech mnie cmokną w piete
Nie, 15 % na dzien dobry.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 11:01   #4454
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
A mi ostatnio bardzo pasuje Lancome teint miracle. Mam cere mieszaną,i bardzo mi sie podoba jak na mnie wygląda. Mam odcień 03 beige diaphane.
O Dior też dużo dobrego slyszalam,ale jeszcze nie mialam okazji wypróbować.

El double wear nie jest na co dzień,moim zdaniem, jest do zadań specjalnych,kiedy sie chce mieć twarz umalowana na mur beton. Obciąża cere,ściąga i wysusza twarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lancome też polecam.
Nie zgodzę się co do DW , używam codziennie od kilku lat, umiejętnie nałożony nie robi maski. Mnie nie wysusza ale w sumie każda cera jest inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 11:02   #4455
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


W sumie prawda, ile to razy jak chciałam anulować zamowienie i pisałam do nich to dostawałam odp. ze niemozliwe juz anulowanie ale bez problemu mogę paczki nie odbierać, wiec w przy tych faktach blokowanie platnosci przy odbiorze czy tez inne rzeczy trochę smieszne jest...

A ostatnio mało kupuje na cult, teraz ten podkład klinełam i tez dostałam ankiete do oceny ich strony, bo kontaktowałam sie z nimi w sprawie zamówenia, i wcale tak wysoko nie oceniaja ich strony tez. W ogóle to Cult teraz juz kurierem nie dostarcza standardowego zamowienia, leci jaką przesyłkowania z tym, ze dostałam mail 3 dni temu od nich i do tej pory paczki nigdzie na sledzeniu nie ma a przesylkownia twierdzi ze czeka na towar, juz mi sie to nie podoba

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Mialam dwójkę za pierwszym razem i za ciemny,
A Ty jak go używasz? Mieszałas z podkładem moze?
Teraz paczki standardowe jakas przesylkownia wysylane, generalnie to mam mail z wysylka sprzed 3 dni a sledzenie wykazuje ze nie ma paczki nigdzie poki co. I ciekawe jak bedzie z odbiorem czy na poczte dadza czy nie, bo sprawdzałam punkty ich odbiory i w moim miescie nie ma, jest 30 km dalej, niech mnie cmokną w piete
Nie, 15 % na dzien dobry.
Używam jako rozswietlacza. Mam przetluszczajaca się skórę więc mieszanie z podkładem odpada.
O dobrze wiedzieć, że takie perypetie z tym zamowieniem. Kiedyś chyba mi ups dostarczał z cult. Daj znać jak odbierzesz kto ci to dostarczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 12:20   #4456
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Hej, właśnie weszłam, żeby zapytać czy zamawiałyście ostatnio coś z Cult Beauty i jak z dostawami i widzę, że toczy się o nich dyskusja . Dziś wrzucili goodie bag. Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goodie.jpg (115,1 KB, 93 załadowań)
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 14:36   #4457
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Używam jako rozswietlacza. Mam przetluszczajaca się skórę więc mieszanie z podkładem odpada.
O dobrze wiedzieć, że takie perypetie z tym zamowieniem. Kiedyś chyba mi ups dostarczał z cult. Daj znać jak odbierzesz kto ci to dostarczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No własnie, tez mi sie wydawało, ze z podkładem zmieszana to byłoby za dużo bez względu nawet na rodzaj cery, bo on jest bardzo swiecacy
Tak, kiedyś jakiś kurier był, ale dawno nie zamawiałam dopiero teraz od dłuzszego czasu i zmiany, wiec chyba teraz poczta, nie wiem, bo nie moge nigdzie tego sledzic poki co
Ale dam znać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 15:14   #4458
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej, właśnie weszłam, żeby zapytać czy zamawiałyście ostatnio coś z Cult Beauty i jak z dostawami i widzę, że toczy się o nich dyskusja . Dziś wrzucili goodie bag. Co sądzicie?
Co trzeba zrobic zeby ja dostać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 15:42   #4459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co trzeba zrobic zeby ja dostać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydać duzo kasy jednorazowo, ponad 100 iles futów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 15:46   #4460
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Ale fajny ten goody bag....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-02-22 o 16:55
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 17:14   #4461
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wydać duzo kasy jednorazowo, ponad 100 iles futów.
To mi troche ponad 100 wychodzi, ale euro . Nie widze tego nigdzie na stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 18:00   #4462
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co trzeba zrobic zeby ja dostać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba wydać 160 funtów bodajże . Od jutra będzie dostępny dla wszystkich bez kodu. Dziś tylko dla tych, którzy dostali maila.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:31   #4463
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


W sumie prawda, ile to razy jak chciałam anulować zamowienie i pisałam do nich to dostawałam odp. ze niemozliwe juz anulowanie ale bez problemu mogę paczki nie odbierać, wiec w przy tych faktach blokowanie platnosci przy odbiorze czy tez inne rzeczy trochę smieszne jest...

A ostatnio mało kupuje na cult, teraz ten podkład klinełam i tez dostałam ankiete do oceny ich strony, bo kontaktowałam sie z nimi w sprawie zamówenia, i wcale tak wysoko nie oceniaja ich strony tez. W ogóle to Cult teraz juz kurierem nie dostarcza standardowego zamowienia, leci jaką przesyłkowania z tym, ze dostałam mail 3 dni temu od nich i do tej pory paczki nigdzie na sledzeniu nie ma a przesylkownia twierdzi ze czeka na towar, juz mi sie to nie podoba

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------



Mialam dwójkę za pierwszym razem i za ciemny,
A Ty jak go używasz? Mieszałas z podkładem moze?
Teraz paczki standardowe jakas przesylkownia wysylane, generalnie to mam mail z wysylka sprzed 3 dni a sledzenie wykazuje ze nie ma paczki nigdzie poki co. I ciekawe jak bedzie z odbiorem czy na poczte dadza czy nie, bo sprawdzałam punkty ich odbiory i w moim miescie nie ma, jest 30 km dalej, niech mnie cmokną w piete
Nie, 15 % na dzien dobry.
Ja nakładam jako bazę, czasem mieszam, ale ja lubię glow.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:34   #4464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja nakładam jako bazę, czasem mieszam, ale ja lubię glow.
Ten numer nie przejdzie jak mialam ja pierwszy raz i nalozylam jako baze, to byla tragedia doslownie i w przenosni - choinka z oswietleniem przy mnie to sie chowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:37   #4465
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten numer nie przejdzie jak mialam ja pierwszy raz i nalozylam jako baze, to byla tragedia doslownie i w przenosni - choinka z oswietleniem przy mnie to sie chowała
U mnie aż taki mocny efekt nie jest, ale jest błysk i nie da się go ukryć i zmatowić. Ale nie jest to taki brzydki, tłusty blask
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:40   #4466
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
U mnie aż taki mocny efekt nie jest, ale jest błysk i nie da się go ukryć i zmatowić. Ale nie jest to taki brzydki, tłusty blask
U mnie niestety wygladało to wlasnie brzydko. Moze ze względu na mieszana cere. Ale spróbuję go troszke zmieszac z jakimś podkladem matującym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 20:26   #4467
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie róż Charlotty, jest piekny, dobrze ze wziełam ciemniejszy
I przeprosiłam sie z Hollywood Flawless Filter, pierwsze podejscie to była kompletna klapa a teraz jest z tym ze wziełam najjasniejszy odcien, duzo lepiej i daje tylko na szczyty polików i tam gdzie rozswietlacz.
Poza tym kupiłam uzywam już nowa baze pod podklad Guerlain i jestem zachwycona, realnie trzyma mat cały dzien i blurruje
Ja kupilam paletke CT, ale trudno cos powiedzieć po jednym uzyciu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 21:13   #4468
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Trzeba wydać 160 funtów bodajże . Od jutra będzie dostępny dla wszystkich bez kodu. Dziś tylko dla tych, którzy dostali maila.
No to tyle mi nie wyjdzie zamowienia .

Ponawiam pytanie miała, któraś z was te kremowe dua z Kosas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 21:35   #4469
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

spieszę donieść, ze różo-rozświetlacz Natashy Denony podoba mi się
ale trzeba go nakładać lakką ręka i wachlarzowym pędzlem bo u mnie przynajmniej widać ten pomarańczowy poblask jak się da więcej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 03:43   #4470
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

A ja dzis testy nr 2 palety z Lime Crime i polecam! Jakie sobie ladne oko dzis zrobiłam ach och i trwalosc makijażu bez bazy- uwaga- 21 h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.