Praca w Lidl - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 18:02   #121
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Witam. O jeżu malusieńki, nawet nie chcę pytać w którym lidlu pracujesz. Ale jeśli tak u was jest to naprawdę porażające. U nas nikt nie pyta czy może już iść bo to oczywiste, chyba że jest taka sytuacja, że jest naprawdę w ch... roboty to kierowniczka podchodzi i pyta , dziewczyny możecie trochę zostać? i się zostaje ale wtedy całą zmianą żeby było szybciej. Tak samo z przerwami. Należy ci się przerwa i już. Czasami jest tak , że jest ful ludzi na sklepie to kierowniczka siedzi na kasie. A jak ja mam piec a nie mam kasetki to też siedzę na kasach za tych co akurat zaliczają przerwy. Ciekawi mnie czy ten temat ktoś poruszał od was z personalnym?
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:08   #122
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez asik127 Pokaż wiadomość
Witam. O jeżu malusieńki, nawet nie chcę pytać w którym lidlu pracujesz. Ale jeśli tak u was jest to naprawdę porażające. U nas nikt nie pyta czy może już iść bo to oczywiste, chyba że jest taka sytuacja, że jest naprawdę w ch... roboty to kierowniczka podchodzi i pyta , dziewczyny możecie trochę zostać? i się zostaje ale wtedy całą zmianą żeby było szybciej. Tak samo z przerwami. Należy ci się przerwa i już. Czasami jest tak , że jest ful ludzi na sklepie to kierowniczka siedzi na kasie. A jak ja mam piec a nie mam kasetki to też siedzę na kasach za tych co akurat zaliczają przerwy. Ciekawi mnie czy ten temat ktoś poruszał od was z personalnym?
Zazdroszczę U nas nikt nie pyta czy możesz zostać... u nas dowiadujesz się, że masz zostać 2-3 godz. i nikogo nie interesuje, że masz jakieś ważne plany Ale z tego co wiem, to jest to raczej norma w Lidlach, więc Twój jest chyba jednym z wyjątków. Mam znajomego, który działa w lidlowej Solidarności i mówi, że w większości jest tak jak u nas
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:28   #123
jenny27
Przyczajenie
 
Avatar jenny27
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Pracuje na Powstańców Śląskich, za zajezdnią MPK, masakra.
Nie chodzi tu o nadgodziny i sam fakt, że trzeba czasem zostać, tylko o to, że NP.KOŃCZYSZ PRACĘ O 14 TO MUSISZ PODEJŚĆ I ZAPYTAĆ CZY JEST JESZCZE COŚ DO ZROBIENIA I CZY MOŻNA PÓJŚĆ DO DOMU. TO TROCHE ŻENUJĄCE, TAK JAKBYŚ SIĘ PROSIŁ O COŚ CO CI SIĘ NALEŻY. SĄDZĘ, ŻE TO WŁAŚNIE PRACODAWCA POWIINIEN PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY DANEGO PRACOWNIKA PODEJŚĆ I ZAPYTAĆ.

PROSZĘ O INFO OSOBY CO TEŻ MAJĄ TAKĄ SYTUACJĘ
jenny27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 12:22   #124
matys093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Witam. Czy każdy pracownik otrzymuje na święta bony jeżeli tak to kiedy?
matys093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:55   #125
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Praktycznie każdy. Do 21 grudnia mają wypłacić bony.

Pytanie jak długo tam pracujesz? Rok czy mniej?

Edytowane przez Asienka_20
Czas edycji: 2013-12-14 o 16:59
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:04   #126
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez matys093 Pokaż wiadomość
Witam. Czy każdy pracownik otrzymuje na święta bony jeżeli tak to kiedy?
W zeszłym roku było tak, że osoby zatrudnione jakoś między czerwcem/lipcem a październikiem/listopadem (nie pamiętam dokładnego przedziału) dostawały połowę stawki, a osoby pracujące ponad te pół roku, całą.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 13:41   #127
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Tak to prawda. Ja się zatrudniłam w lidlu na początku czerwca i dostałam całą stawkę tak jak starsi pracownicy a kolega zatrudnił się(chyba)we wrześniu i dostał mniej.
Do Lea_ny wcześniej też tak było.

Edytowane przez Asienka_20
Czas edycji: 2013-12-15 o 13:42
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 18:40   #128
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Witam. U nas dziś dostaliśmy bony po 350, czyli nieco więcej niż rok temu. Szkoda tylko że zaraz w styczniu odetną nam podatek za te bony Ale na pocieszenie 5 stycznia mamy imprezkę we własnym gronie . Myślę że jak co roku i teraz będzie jedwabiście czego sobie i wam życzę. Ale na razie to taki zapie.... że poezja. U nas te ludzie to chyba ogłupieli. A jeszcze tydzień temu trzeba było namawiać na te naklejki do książki Paskala. Pozdrawiam
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:04   #129
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez asik127 Pokaż wiadomość
Witam. U nas dziś dostaliśmy bony po 350, czyli nieco więcej niż rok temu. Szkoda tylko że zaraz w styczniu odetną nam podatek za te bony Ale na pocieszenie 5 stycznia mamy imprezkę we własnym gronie . Myślę że jak co roku i teraz będzie jedwabiście czego sobie i wam życzę. Ale na razie to taki zapie.... że poezja. U nas te ludzie to chyba ogłupieli. A jeszcze tydzień temu trzeba było namawiać na te naklejki do książki Paskala. Pozdrawiam
U nas dziś cały dzień awantury, że jesteśmy oszustami, bo miały być książki, a już nie ma


Nam jeszcze bonów nie dali... wkurzę się jak dadzą przed samymi świętami Gdyby tak było, to jedyna nadzieja, że na kasiorę uda się wymienić - bo tak, to nie będę miała kiedy zrobić zakupów za nie (bo one chyba jakiś niedługi termin ważności mają - do któregoś stycznia?)
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2013-12-16 o 19:07
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 13:59   #130
matys093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Jestem zatrudniony od 5 listopada więc nie wiem czy bony mi się należą już 17 grudzień a ja dalej nic nie dostałem
matys093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:29   #131
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Praca w Lidl

Nie dostaniesz bonów.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 17:27   #132
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez matys093 Pokaż wiadomość
Jestem zatrudniony od 5 listopada więc nie wiem czy bony mi się należą już 17 grudzień a ja dalej nic nie dostałem
A nie możesz zapytać kierownika?

U nas bonów dalej nie ma
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 21:43   #133
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Witam wszystkich. Bony są ważne do końca stycznia. My dostaliśmy bony 16 więc niektórzy już je wydali inni pozamieniali. Dzisiaj jakiś debil wykłócał się o naklejki. Nie pomogło tłumaczenie że już od wczoraj nie wydajemy naklejek bo jest koniec akcji. Wisi nawet wielki plakat że lidl dziękuje za wspólną akcję i coś tam jeszcze ale stwierdził że lubi naklejki i już. No to dostał i taki wyszedł zadowolony jakby mu kto w kieszeń narzygał. W końcu trzeba być uprzejmym i frontem do klienta Pozdrawiam.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 15:04   #134
puptok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Witam wszystkich
Mam parę pytań ponieważ moja dziewczyna zaczęła pracę na okres próbny 3 miesiące, z tego co się dowiedziała to ma mieć jakiś test po miesiącu i teraz pytanie co to za test i co na tym teście będzie ona wie tyle że podobno 100 pytań i może tylko 4 błędy popełnić i strasznie się tym stresuje. Generalnie praca za razie się jej podoba. Praca na 1/2 etatu ok 750zł na rękę. najważniejsze to ten test bardzo proszę o informacje. Czy to prawda że dostanie bony na wielkanoc i boże narodzenie, czy dostanie kartę uprawniającą do rabatu w lidl 10 %. I od kiedy przysługują takie przywileje jeśli w ogóle są.
puptok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 15:40   #135
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez puptok Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam parę pytań ponieważ moja dziewczyna zaczęła pracę na okres próbny 3 miesiące, z tego co się dowiedziała to ma mieć jakiś test po miesiącu i teraz pytanie co to za test i co na tym teście będzie ona wie tyle że podobno 100 pytań i może tylko 4 błędy popełnić i strasznie się tym stresuje. Generalnie praca za razie się jej podoba. Praca na 1/2 etatu ok 750zł na rękę. najważniejsze to ten test bardzo proszę o informacje. Czy to prawda że dostanie bony na wielkanoc i boże narodzenie, czy dostanie kartę uprawniającą do rabatu w lidl 10 %. I od kiedy przysługują takie przywileje jeśli w ogóle są.
a to nie lepiej się po prostu zapytać swojego pracodawcy?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:33   #136
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez puptok Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam parę pytań ponieważ moja dziewczyna zaczęła pracę na okres próbny 3 miesiące, z tego co się dowiedziała to ma mieć jakiś test po miesiącu i teraz pytanie co to za test i co na tym teście będzie ona wie tyle że podobno 100 pytań i może tylko 4 błędy popełnić i strasznie się tym stresuje. Generalnie praca za razie się jej podoba. Praca na 1/2 etatu ok 750zł na rękę. najważniejsze to ten test bardzo proszę o informacje. Czy to prawda że dostanie bony na wielkanoc i boże narodzenie, czy dostanie kartę uprawniającą do rabatu w lidl 10 %. I od kiedy przysługują takie przywileje jeśli w ogóle są.
Pracuje w Lidlu juz ponad rok i jedyne co dostawaliśmy przez ten czas, z rzeczy które wymieniles, to bony na Boże Narodzenie


A testy są dla wszystkich z kodów na owoce, warzywa, pieczywo i napoje, a dla nowych osób dodatkowo z "ABC pracownika" - w ogole te testy wprowadzili dopiero teraz; do niedawna niczego takiego nie bylo.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:27   #137
puptok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

ok ale tu właśnie chodzi o te testy te nowe bo podobno można zrobić 4 błędy w 100 pytaniach a materiały które dają do nauki nie obejmują tego sam kierownik tak powiedział. Dlatego zależy nam na tym żeby dowiedzieć się jakie to są pytania .
puptok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 12:23   #138
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Bony dostajesz tylko na święta bożonarodzeniowe, kart nie ma żadnych dla personelu. Chyba, że coś wprowadzili ale wątpię. Tak jak koleżanka wcześniej wymieniła na jakiej to zasadzie się odbywa. Co do pytań o to jakie są to niestety ale weszło to niedawno bo nic mi o tym nie wiadomo. Możliwe że są one pisane przez instruktora, więc niech się dziewczyna pyta takiej osoby a jest to osoba ze zwykłych pracowników. Jak już pytania nie będą, aż takie trudne i tak się będzie musiała wszystkiego nauczyć bo inaczej to nie funkcjonuje, niestety. Kody na warzywa, owoce, pieczywo, co to tiko, mopro, ile powinno być na lodówkach z tempreatury itp... Niech chodzi i pyta, dopytuje się w końcu jest nowym pracownikiem, myślę że sam test nie jest aż tak istotny a to jak będzie podchodziła do pracy, czy będzie się interesowała czy tylko zrobi swoje i do domu, to też ma duże znaczenie bo jednak możesz wszystko się wyuczyć a co do czego przyjdzie nie będzie umiała tego zrobić w praktyce.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:37   #139
StaskaBlue
Przyczajenie
 
Avatar StaskaBlue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: Praca w Lidl

Witam,przeczytałam te 5 stron dyskusji na temat warunków pracy jakie panują w Lidlu i przyznam,że jestem zszokowana. Nie jestem pracownicą tego dyskontu jeszcze ale zamierzam się tam zatrudnić najlepiej na początek na pół etatu. Czy jest ktoś z Lidla z powiatu tomaszowskiego?
StaskaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 07:43   #140
StaskaBlue
Przyczajenie
 
Avatar StaskaBlue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Praca w Lidl

szkoda,ze nikt nie może się wypowiedzieć
StaskaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 09:01   #141
C7_4K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Przykładowe pytania z testu ?
C7_4K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:59   #142
AneszkaJaneszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

Hej,
chciałam się zapytać czy w Lidlu jest odpowiedzialność materialna, jak jest się zastępcą?
I jak wygląda tam mniej więcej praca zastępcy?

Z góry piękne dzięki za odpowiedzi
AneszkaJaneszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 17:39   #143
C7_4K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Test składa się z 2 części z 60 pytań + kody o/w a masz na nie 30 minut i możesz zrobić maksymalnie 12 błędów w pierwszym i chyba maksymalnie 6 błędów w drugim aby zaliczyć.
C7_4K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 20:01   #144
adamlaskowski10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Praca w Lidl

Hej, co do tematu.
Mam koleżankę która pracuje w Lidlu. Może nie jest jakaś wygórowana praca i stawki ale koleżanka chyba nie narzeka.
Inaczej by chyba zmieniła pracę, a pracuje już 4 lata.
Pozdrawiam
__________________
<ciach_reklama>
adamlaskowski10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:20   #145
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Praca w Lidl

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jaka jest stawka dla sprzedawcy (w internecie czytałam że 2000 brutto) i jak to jest z ubezpieczeniem Medicover? Czy potrącają za to z pensji (jeśli tak to ile) i co wchodzi w skład tego ubezpieczenia? Wizyty u lekarzy specjalistów, jakieś badania?
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 01:10   #146
JodephG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

"Zajmuję raz jeszcze stanowisko, aby nie heroizować narodu polskiego i pozbyć się sentymentalnego do niego stosunku.(...) Historia tego narodu musi dobiec kresu." - Goebbels, 3 października 1939.

http://lidl.podserver.info/
JodephG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 16:36   #147
martyna788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Lidl

Witam ,a jak teraz wygląda praca w Lidlu? Poprawiło się oś czy nie bardzo? A może ktoś pracuje w Lidlu w Wołominie i sie wypowie?
martyna788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 17:51   #148
Jeffcia
Przyczajenie
 
Avatar Jeffcia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez martyna788 Pokaż wiadomość
Witam ,a jak teraz wygląda praca w Lidlu? Poprawiło się oś czy nie bardzo? A może ktoś pracuje w Lidlu w Wołominie i sie wypowie?
Dołączam się do zapytania...jak wygląda teraz praca w Lidlu? czy coś się zmieniło?
__________________
Szczęście to po prostu stały uśmiech, który człowiek czuje w sobie
Jeffcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 11:33   #149
greatidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Praca w Lidl

Podbijam! Mam ofertę na 3/4 w Chełmku, ktoś coś opowie?

Ps. Pracownicy nie mają żadnych zniżek na asortyment?
greatidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 08:16   #150
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Praca w Lidl

Odswieze watek. Moze po roku cos sie zmienilo? Poczytalam troche opinii nt pracy i powiem, ze jestem zniechecona. Ja pracuje dla lidla za granicami w pl. Nie jest lekko, ale przynajmniej mam stale zatrudnienie i placone nadgodziny do do sekundy. Odbijamy w systemie nasze indentyfikatory w momencie rozpoczecia i zakonczenia pracy. Przerwa naliczana jest automatycznie 30 min, lub 15 jesli zmiana jest krotsza niz 6h. Oczywiscie nieplatna. 30 dni urlopu na start...potem wzrasta do bodajze 36 dni- sklep zamkniety jest tylko 3 dni w roku. Mamy karty dyskontowe 10% i szereg innych bonusow socjalnych...szczegolnie przydatnych dla rodzin z dziecmi. Kierownictwo przyjemne...zawsze idzie na reke mam tu na mysli krs i ks, bo ich zastepcy na rowni traktowani sa z reszta. Robimy wszystko...ja jako sprzedawca od sprzatania po organizacje kasjerow, wydawanke kas, gotowka, monitorowqnie dziennego utargu, ciecie godzin pracownikow, zarzadzanie dostawy, itp. Wiec nie jest nudno. Moja zmiana trwa 10h i nie narzekam...bo nidgy nie wychodze o czasie....najmniej 10 minut opoznienia bo cos jeszcze jest do zrobienia. Czasami nawet 2 godziny. Praca bardzo ciezka, codziennie ok 20 euro palet swiezego towaru-mieso warzywa wedlina chleb. Plus ok 10 palet suchego towaru na polki. Troche tego schodzi, wiec jesli nie zdazymy wylozyc dostawy na kolejny dzien polki beda puste! Najgorszy problem jest z tym, ze chcac podnies maxymalnie wspolczynnik produktywnosci mamy malo ludzi na zmianie i albo sa kolejki przy kasach i czeka sie po 15 minut, albo dostawa jest niezrobiona. a my jak zwykle....pot cieknie po plecach. Klienci sa beznajdziejni. Rozwalaja wszystko....wyjadaja....z ostawiaja towar gdzie popadnie...nf to jak w szmateksie jeden stos szmat...syf zostawiaja totalny i nie reaguja na nasze uwagi, ze cos jest niedozwolone. samowolka totalna. Na koniec jest tona odpadow, ktore przez 2h ktos odpisuje w straty. Wspolpracownicy mili...choc czem leniwi....ale dzieki temu mam szanse na awans na managera.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 08:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.