Wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-01, 09:35   #1
kamciaa94
Przyczajenie

Wlosy

Hejka mam pytanie , bylam blondynka teraz mam brazowe wlosy, chcialabym wrocic do blondu , wczoraj farbowalam wlosy mial wyjsc ciemny blond wyszedl sporo za ciemny, wczesniej od kwietnia probowalam uzyskac platyne az mialam 2 kolory na glowie kurczaka i platyne wiec dlatego kupilam farbe ciemny blond z loreal 7 i wyszlo za ciemne , jak wrocic do blondu ? Dodam ze moje wlosy byly farbowane w kwietniu w maju w sierpniu wrzesniu i wczoraj, bije sie ze przy nastepnym zabiegu dekoloryzacji mi wypadna, jak ocenic kondycje wlosa ? W dotyku nie sa zle ale wypadaja i wygladaja na siano ale to dlatego ze mam loki i jak rozczesze to tak to wlasnie wyglada. Dodaje fote , dodam iz w rzeczywistosci wlosy sa duzo ciemniejsze niz na zdjeciu
kamciaa94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 11:24   #2
SadBanana
Przyczajenie

Dot.: Wlosy

Nie ma zdjęcia.

Farbowanie zdejmuje max 3 poziomy. Możesz użyć witaminy c wymieszanej z ciepłą wodą, niby otwiera pory we włosach więc można pozbyć się trochę koloru ale jeśli rzeczywiście masz tak zniszczone włosy to niewiele pomoże.

Możesz wybielić ale to się źle skończy, polecam udać się do specjalisty.
SadBanana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości