Praca za granicą - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-15, 19:18   #1
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Cool

Praca za granicą - ZBIORCZY


No właśnie...
Chciałabym bardzo wyjechać gdzieś do pracy, co by zarobić sobie na wakacjach.. wiem, że sporo osób wyjeżdża w ciemno i na miejscu coś znajduje..
dla mnie to jednak spore ryzyko, ponieważ w Europie nie mam żadnych znajomych, rodziny którzy by mieszkali za granicą i u których mogłabym mieszkać...
hm.. jak mam to sobie załatwić ?
Może ktoś ma jakiieś doświadczenie ?

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-15, 21:57   #2
Misia7
Raczkowanie
 
Avatar Misia7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
GG do Misia7
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

hi Wizażanki!!!
piszcie piszcie bo ja tez jestem zainteresowana
a w ciemno to chyba bym nie ryzykowała... a na pewno nie do Anglii i nie do Londynu bo mam tam przyjaciółkę ktora skończyła anglistykę i dopiero po 3 miesiącach znalazła sobie stała pracę.
Misia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 09:00   #3
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

Wiem ze napewno istnieja biura ktora posrednicza w au-pair (czyli opiekunkach do dzieci). Organizauja wyjazdy na 2, 3, 6 lub 12 miesiecy. Tyle ze nie kazdego interesuje praca w takim "zawodzie". Moze musialabys popatrzec w urzedzie pracy.. teraz Europa stoi dla nas otworem i wiem ze duzo jest ogloszen pracy za granica!
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 11:36   #4
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

Witam
polecam Ci poszukać przez strony internetowy, podam Ci kilka, w których mozesz umieścić swoje CV i czekac na znak od pracodawcy albo sama znaleźć przyszłą pracę, życzę powodzenia w posuzkiwaniach, a oto te linki:

1) EURES: http://europa.eu.int/eures/main.jsp?...pl&parentId=52
2) CROSS CHANNEL: http://www.ccrecruitment.co.uk/
3) MONSTER: http://www.monster.com/geo/siteselection.asp
4) JOB IN IRELAND: http://www.jobs.ie/
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 12:46   #5
inez76?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 70
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

Korzystałaz z propozycji ktorejs z firm??? A moze ktos ze znajomych.Jaka jest pewnosc ze te firmy sa ok???
inez76? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 13:05   #6
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

to nie są firmy, tylko strony z ofertami pracy, coś w stylu wirtualnego urzędu pracy. Dzięki temu mozesz bezpośrednio skontaktować się z pracodawcą, zadzwonić, wysłac list, email, CV, cokolwiek. Znam pryzpadek gdzie chłpak skorzystał z CROSS CHANNEL i umowa o pracę została mu przesłana do domu, podpisał ją i odesłał, a w lipcu pojechał do hotelu pod Londynem, pracować. Kokosów nie dostaje, ale jest tam tylko dwóch Polaków łącznie z nim, za pokoik w hotelu płacą groszę, a napiwki są niezłe (jest kelnerem).
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 15:49   #7
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
praca za granicą

Hej dziewczyny!!! W tym roku zamierzam wybrać się do pracy na okres 2-3 miesięcy za granicę. Przykładowo Cypr,ponieważ chyba są tam najkorzystniejsze oferty. Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was "brała udział" w takim wyjeździe???? Chciałabym się dowiedzieć o tego typu wyjazdach jak najwięcej! Może znacie pewne biura z których można bezpiecznie wyjechać do pracy w Europie? Dziękuję z góry!!!
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-24, 16:27   #8
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: praca za granicą

małyaniołek napisał(a):
> Hej dziewczyny!!! W tym roku zamierzam wybrać się do pracy na okres 2-3 miesięcy za granicę. Przykładowo Cypr,ponieważ chyba są tam najkorzystniejsze oferty. Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z was "brała udział" w takim wyjeździe???? Chciałabym się dowiedzieć o tego typu wyjazdach jak najwięcej! Może znacie pewne biura z których można bezpiecznie wyjechać do pracy w Europie? Dziękuję z góry!!!


Witaj,
w tym roku też się wybieram za granicę, choć nie uśmiecha mi się to bardzo ale muszę... zostałam "zmusozna" przez życie.
Zawsze jak pytam się o Cypr to wiele osób mi odradza, w poprzednie wakacje pojawiło się mnóstwo artykułów o dziewczynach, które musiały pracować w przydrożnych barach, gdzie były narażone na niezbyt miłe doświadczenia. Nie wiem jak reszcie dziewczyn się powiodło bo o tym nikt nie wspomina. Postanowiłam nie korzystać z żadnych biur podróży tylko sama sobie zorganizować wyjazd. W internecie jest pełno stron z pracą tymczasową w Europie. Zajrzyj sobie tutaj, może coś znajdziesz ciekawego:
http://europa.eu.int/eures/main.jsp?...pl&parentId=52
http://www.aupair-world.net/
http://pickingjobs.com/
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 11:52   #9
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
praca za granicą - pytanie

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1107516242

Witam,
umieściłam juz ten wątek na forum o pracy, ale może tu więcej osób zagląda
pozdr.
Ania
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 21:30   #10
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
Re: praca za granicą - pytanie

MOże macie linki do jakichś stron w internecie?
pozdr.
Ania
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 11:01   #11
julliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
GG do julliett
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

Chciałam pociągnąć ten wątek.. bo może więcej z Was ma jakieś doświadczenia w szukaniu pracy za granicą
Szukam czegoś dla osoby która zna język oraz dla osoby która nie zna
Dziewczyny, poratujcie !
julliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-05, 15:39   #12
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: praca za granicą na wakacje.. jak załatwić ?

w górę!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 10:06   #13
Beti11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Praca za granicą dla 2 manikurzystek

Witam serdecznie,

Szukam do pracy w Irlandii, na min. 1 rok czasu 2 manikurzystek, z min. 1,5 rocznym doświadczeniem w zawodzie i kwalifikacjami do wykonywania paznokci akrylowych oraz z komunikatywną znajomością jezyka angielskiego. Osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt telefoniczny 071-37 10 868 lub przysłanie maila, najlepiej z cv, na adres: europraca@workservice.pl

Beata
Beti11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:23   #14
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Praca za granicą

Chciałabym na wakacje wyjechać do Anglii albo Irlandii, żeby podszkolić język i zarobić na wyposażenie mieszkania. Pytanko: czy któraś z Was pracowała kiedyś w tych krajach?? albo jacyś Wasi znajomi?? Chodzi mi o to, że nie wiem, czy pojechać w ciemno i na miejscu szukać pracy, noclegu itd., czy może szukać np. w internecie?? (co do tego mam obawy...)
Może to nie ejst wątek na to forum, ale chciałabym usłyszeć o Waszych doświadczeniach, bo ja nie znam nikogo, kto wyjechał na wakacje do pracy.
Pozdrawiam
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:48   #15
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Praca za granicą

Cytat:
Napisane przez corka_rosy
Chciałabym na wakacje wyjechać do Anglii albo Irlandii, żeby podszkolić język i zarobić na wyposażenie mieszkania. Pytanko: czy któraś z Was pracowała kiedyś w tych krajach?? albo jacyś Wasi znajomi?? Chodzi mi o to, że nie wiem, czy pojechać w ciemno i na miejscu szukać pracy, noclegu itd., czy może szukać np. w internecie?? (co do tego mam obawy...)
Może to nie ejst wątek na to forum, ale chciałabym usłyszeć o Waszych doświadczeniach, bo ja nie znam nikogo, kto wyjechał na wakacje do pracy.
Pozdrawiam
Hej!
Moj szwagier pracuje w Irlandii . Pojechał tam w ciemno i bardzo szybko sobię znalazl pracę i mieszkanko. Już po tygodniu miał stałą prace i jak narazie jest bardzo zadowolony. Mam tez przyjaciólkę w Irlandii tylko że jest w innej miejscowości niż mój szwagier - i tez pojechała ze swoim chłopakiem całkiem w ciemno. Irlandczycy bardzo sobie cenią Polaków jako pracowników więc nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy tam .
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:54   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Praca za granicą

moja kolezanka jest od pazdziernika w Irlandii, za miesiac wraca poprawiac mature a po maturze z powrotem do Irlandii. z tego co mowi (a mowi niewiele, bo stwierdzila ze bedzie opowiadac po przyjezdzie) najlepiej kupic sobie bilet lotniczy od razu na powrot i miec w kieszeni jakies 500 Euro. za te pieniadze wynajmujesz mieszkanie (najlepiej znalezc takie, gdzie rozdzielacie koszty na pare osob) i utrzymujesz sie do czasu az znajdziesz prace. ona prace znalazla dosyc szybko (sklada ksiazki )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:23   #17
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Praca za granicą

Chiłabym w wakacje gdzieś wyjechać za granicę do pracy sezonowej
co o tym myślicie czy to jest opłacalne .Może ktoś z was wyjeżdżał
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:35   #18
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Praca za granicą

Wyszukiwarkę polecam
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 12:17   #19
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Question praca za granicą-jak zacząć szukać?

Razem z moim chłopakiem za rok w wakacje na trzy miesiące chcemy wyjechać za granicę na zarobek, raczej nie na czarno tylko poprzez jakieś biuro pracy.
No właśnie jak działa takie biuro pracy?
Czy opłaca korzystać się z ich usług?
My pierwszy raz wyjeżdżamy i jesteśmy trochę ciemni.
Czy jest możliwe, że to biuro pracy załatwi nam prace gdzieś razem?Np. w hotelu, czy opieka nad starszymi?
I jeszcze jedno pytanie czy możemy zgłosić się już teraz skoro jedziemy tam dopiero za rok w licpu???dzięki i buziaczki
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 12:47   #20
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: praca za granicą-jak zacząć szukać?

Ofert pracy za granicą moża szukać w urzędach pracy. Są tam specjalne osoby, które wam podadzą adresy portali, firm itp
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:45   #21
dcio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 109
Dot.: praca za granicą-jak zacząć szukać?

Polecam jednak prace na czarno, Mozna wiecej zarobic i sa lepsze warunki pracy . trzeba sie ubezpieczyc w Polsce od kosztow leczenia
dcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 21:48   #22
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Czy któraś z Was korzystała z tej agencji /Praca za granicą...

http://www.babycare.pl/ - to agencja pośrednictwa pracy BabyCare z jastrzębia Zdroju czy któraś z Was z Niej korzystała i czy warto w takie coś wchodzić?

Zaczne od początku...Mój TŻ jest za grabicą niedaleko Oxford z tej całej tęsknoty zaczęłam szukać pracy w internecie w Oxford lub okolicy.Na jednej stronce angielskiej z ogłoszeniami o prace z Oxford właśnie napisałam po polsku ogłoszenie że poszukuje tam pracy jako opiekunka do dziecka,bądź w jakimś barze jako pomoc do kuchni itp. Minęło pare godzin i dostałam e-maila z tego bióra że praca jest,że jedna dziewczyna też tam pracuje i napewno ucieszyłaby sie z koleżanki z Polski oraz zapytanie kiedy chce wyjechać.Zdziwiłam sie że wogóle ktos napisał.Przeczytałam całą tą stronke i teraz jest kwestja czy jak mi sie uda i jakaś rodzina mnie wybierze to czy jechać.Dostałam formularz do wypełnienia w jęz.ang. troche sie z tym pomęcze ale chyba dam rade.Dostałam odpowiedzi na moje pytania ale mam wątpliwości.Co o tym sądzicie?Czy ktoś z Waszych znajomych albo Wy same wyjeżdzałyście do pracy za granice za pośrednictwem jakiegoś bióra?Wiem że jest dużo oszustów a mi zależy na wyjeżdzie.TŻ w razie czego będzie blisko ale nigdy nic niewiadomo...Prosze o rade.
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:51   #23
igusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Praca za granicą dla 2 manikurzystek

Hej! Czy ta praca jest jeszcze aktualna?
igusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:42   #24
molerka1988
Przyczajenie
 
Avatar molerka1988
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Praca za granicą

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moja kolezanka jest od pazdziernika w Irlandii, za miesiac wraca poprawiac mature a po maturze z powrotem do Irlandii. z tego co mowi (a mowi niewiele, bo stwierdzila ze bedzie opowiadac po przyjezdzie) najlepiej kupic sobie bilet lotniczy od razu na powrot i miec w kieszeni jakies 500 Euro. za te pieniadze wynajmujesz mieszkanie (najlepiej znalezc takie, gdzie rozdzielacie koszty na pare osob) i utrzymujesz sie do czasu az znajdziesz prace. ona prace znalazla dosyc szybko (sklada ksiazki )
siemka!Moja kuzynka byla juz 2 rok z rzedu w Irlandi!Owszem jest sens szukac pracy przez internet..ale wiadomo że lepiej rozmawia sie w 4 oczy!Raz wyjechala w ciemno calkiem...byla zalamana bo po 2 tygodniach nie znalazla pracy ale wkoncu udalo jej sie...i byla zadowolona czasem warto jechac w ciemno...ale wiadomo że jest to ryzyko.Najlepiej jak sie ma jakies wyksztalcenie,porobione kursy no i oczywiscie zna sie angielski.Pozdrawiam
__________________
Patrz zawsze na pozytywną stronę życia i sie nie poddawaj!!!
molerka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:48   #25
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Praca za granicą

W ciemno? Nigdy w zyciu. Najlepiej i w sumie najczestszy sposob to do jakiegos znajomego. Wiadomo na poczatek z kims pomieszkac bo koszty sie rozdzielaja. Troche kasy ze soba - troche duzo jesli mam byc szczera. I nie liczylabym na bezinteresowna pomoc rodakow lub inne takie. Musisz sie tez liczyc ze, ze nalezieniem pracy nie musi byc tak rozowo i mozesz troche byc bez pracy.

A myslalas o wyjezdzie przez agencje z polski? Sa takie co wysylaja do pracy. W sumie placi sie im cos za posrednictwo ale czasem wychodzi tyle co tu przyleciec z kasa na stres i niepewne.
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 11:42   #26
Blackcurrant
Raczkowanie
 
Avatar Blackcurrant
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 251
Dot.: Praca za granicą

Witam
Mieszkam w Irlandii od 2 lat w mieście które ma 40000 mieszkanców. W tamtym roku był u nas na wakacjach brat mojego męża bo chcial sobie zarobić. Zdecydował sie na wyjazd z dnia na dzien, angielski ma bardzo dobry, miał zapewniony nocleg i co... szukał pracy intensywnie przez jakis miesiąc i nic nie znalazł Dlatego radzilabym ci zacząć szukac pracy juz w Polsce, albo przez znajmych w Irlandii. Lepiej jechac i miec juz wszystko zalatwione żeby oszczędzic sobie stresu po przyjezdzie.
Jezeli chodzi o kase to 500 euro to minimum na początek dlatego ze przez pierwsze 2 lub 3 tygodnie po rozpoczeciu pracy nie dostaniesz jeszcze wyplaty, bo płaca tutaj zawsze z tygodniowym opoznieniem.
Tak jest w moim miescie, może w Dublinie lub Cork jest inaczej.
Życzę Ci powodzenia i Pozdrawiam
Blackcurrant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 12:44   #27
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Praca za granicą

Hej. Ja pracuję w Anglii od kilku lat w każde wakacje. Nie polecam Ci wyjazdu w ciemno. Ja mam to szczęscie, że mieszka tam kilkoro moich znajomych i zawsze moge liczyć na ich pomoc. Nigdy nie pojechałabym w ciemno, nie znając nikogo i nie mając pracy. Można oczywiście spotkać pomocnych ludzi, ale nie liczyłabym tylko na to.
Z pracą też faktycznie nie jest tak różowo jakby się mogło wydawać. Dobrze jest znać język w stopniu, na początek powiedzmy komunikatywnym, bo to zdecydowanie ułatwia życie. Radziłabym Tobie zorientowac się jak wygląda rynek pracy konkretnie w mieście, do którego chcesz się wybrać. (np. w mieście do którego ja jeżdze trwa przebudowa całego centrum, nie ma zadnych sklepów, pubów, restauracji i z pracą jest ciężko.) Najlepiej jednak byłoby, gdybyś znalazła jakąs interesującą Cię ofertę już będąc w Polsce.
Aby wynająć pokój czy mieszkanie musisz się liczyć z kosztami tzw. depozytu, na początek więc potrzebujesz pieniądze. Jeśli chodzi o wypłaty to zazwyczaj pracownikom płaci się co dwa tygodnie.
Powodzenia i pozdrawiam
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 12:49   #28
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Praca za granicą

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Chciałabym na wakacje wyjechać do Anglii albo Irlandii, żeby podszkolić język i zarobić na wyposażenie mieszkania. Pytanko: czy któraś z Was pracowała kiedyś w tych krajach?? albo jacyś Wasi znajomi?? Chodzi mi o to, że nie wiem, czy pojechać w ciemno i na miejscu szukać pracy, noclegu itd., czy może szukać np. w internecie?? (co do tego mam obawy...)
Może to nie ejst wątek na to forum, ale chciałabym usłyszeć o Waszych doświadczeniach, bo ja nie znam nikogo, kto wyjechał na wakacje do pracy.
Pozdrawiam
Jak tylko na wakacje to najlepiej na farme,można zarobić kupe kasy pod warunkiem, że umie się ciężko fizycznie pracować. Polecam
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 13:00   #29
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Praca za granicą

Dziękuję bardzo za pracę na farmie. 10 dni w Szkocji zbierałam truskawki...wystarczy. Jak ktoś lubi wstać skoro świt i zapieprzać po kilkanaście godzin często na kolanach, to niech się uda do takiej pracy marzen, siedzi tam jakieś 2 miesiące i pracuje 7 dni w tygodniu. Ja aż tak zdesperowana nie jestem.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 23:26   #30
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Praca za granicą

Wiele ludzi ktorzy pojechali w ciemno albo wrocili do polski z niczym albo spia dzis na ulichach.Taka prawda.Wczoraj znowu lecial program o Polakach niestety nie mowili dobrych rzeczy, nie ma co sie czarowac jeden ma szczescie drugi nie.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-19 10:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.