brzydkie brwi u ch³opaka. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-26, 21:20   #1
xisnobigdeal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 4
Na wstêpie zaznaczê, ¿e nie jestem jakim¶ 'przegiêtym' ch³opakiem, który chodzi na solarê, do kosmetyczki itp. Jednak od zawsze moim kompleksem s± brwi, mam szczup³± twarz a brwi zawsze mia³em krzywe i krzaczaste, w dodatku bardzo ciemne (na zdj z flaszem wysz³y jasniej ofc.) a w³osy mam ciemny blond, i to w ogóle nie pasuje. Widaæ ¿e s± krzywe, próbowa³em ju¿ nie raz braæ siê za nie pêset±, ale na pró¿no. Efekty by³y ... dziwne. One jeszcze jako tako wygladaj±, gdy marszcze czo³o (choæ rzadko..), a tak to no nie wiem, sprawiaj± ¿e wygl±dam jak gbur. W dodatku mam dosyæ g³êboko osadzone oczy i siñce pod oczami, dlatego moje brwi serio nie komponuj± siê z tym. I mam pytanie.. Co mam zrobiæ, by jako¶ polepszyæ ich wygl±d? Jak siê za nie zabraæ? Bardzo mi zale¿y, prosze o pomoc

Jaki¶ czas temu pisa³em tu o moich brzydkich brwiach.
Kilka razy eksperymentowa³em z depilacj±, wychodzi³o mi nie¼le, ale od pewnego czasu (my¶l±c, ¿e mam ''wprawê'') wyrz±dza³em sobie stopniowo wiêcej krzywdy, ni¿ po¿ytku. Skoñczy³o siê kiepsko, ale nie jest jeszcze tragicznie, lecz nie w tym rzecz bo chcê podzieliæ siê jeszcze gorszym problemem.
Kiedy¶ by³y one ciemno br±zowe, teraz wydaje mi siê ¿e staj± siê czarne (nawet te 'na koñcu'), a nie chcê tego. Z kolei przy nasady (gdzie najwiêcej wyrywa³em zawsze) pojawiaj± siê notorycznie czarne, grube w³oski bez cebulki (wiem ¿e to dziwnie brzmi, moze kto¶ wie o co chodzi?) i czêsto tak jakby mia³y problem z przebiciem siê przez skóre.
Zatem pytanie.. Czy jest jaki¶ sposób, by w³oski ros³y tak jak kiedy¶, nie by³y coraz to ciemniejsze i 'zmutowane', ratunku bo naprawdê mam pier**ca na tym punkcie : (
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05237.jpg (24,0 KB, 109 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC05270.jpg (29,9 KB, 93 za³adowañ)

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-02-05 o 12:38
xisnobigdeal jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-26, 21:39   #2
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: brzydkie brwi u ch³opaka.

Rozumiem, ¿e brwi to Twój kompleks, ale uwierz, nie wygl±daj± ¼le! Raczej odradza³abym ¿eby¶ sam próbowa³ co¶ z nimi zrobiæ. Niewprawn± rêk± mo¿esz zrobiæ sobie wiêcej krzywdy ni¿ po¿ytku. Je¶li ekstremalnie Ci przeszkadzaj±, mo¿na je trochê przerzedziæ, ale to raczej u kogo¶ kto zajmuje siê tym profesjonalnie.

Wiêcej wiary w siebie
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-26, 21:52   #3
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 3 362
Dot.: brzydkie brwi u ch³opaka.

Jak dla mnie to s± fajne, mêskie brwi A cokolwiek przy nich kombinuj±c mo¿esz tylko pogorszyæ ich stan
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-28, 16:35   #4
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: brzydkie brwi u ch³opaka.

Mo¿esz i¶æ do kosmetyczki na regulacjê, to przecie¿ ¿aden wstyd i nikt nie musi o tym wiedzieæ . Masz typowo mêskie brwi, tylko trzeba by im nadaæ trochê kszta³tu - je¶li nie umiesz tego zrobiæ sam ( a lepiej nie kombinowaæ bo mo¿esz uszkodziæ jaki¶ nerw) to popro¶ o pomoc specjalistów . Mój ch³opak te¿ mia³ kompleks na punkcie brwi, wyregulowa³am mu i jest super i nikt oprócz nas o tym nie wie .
Nie musisz byæ zaraz lalusiem, ale dbanie o siebie jest wa¿ne - nawet je¶li jeste¶ mê¿czyzn± . Je¶li to du¿y kompleks to do dzie³a
haru_haru jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-28, 17:29   #5
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 3 362
Dot.: brzydkie brwi u ch³opaka.

Cytat:
Napisane przez haru_haru Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz i¶æ do kosmetyczki na regulacjê, to przecie¿ ¿aden wstyd i nikt nie musi o tym wiedzieæ . Masz typowo mêskie brwi, tylko trzeba by im nadaæ trochê kszta³tu - je¶li nie umiesz tego zrobiæ sam ( a lepiej nie kombinowaæ bo mo¿esz uszkodziæ jaki¶ nerw) to popro¶ o pomoc specjalistów. Mój ch³opak te¿ mia³ kompleks na punkcie brwi, wyregulowa³am mu i jest super i nikt oprócz nas o tym nie wie .
Nie musisz byæ zaraz lalusiem, ale dbanie o siebie jest wa¿ne - nawet je¶li jeste¶ mê¿czyzn± . Je¶li to du¿y kompleks to do dzie³a
B³agam, nie szerz takich herezji na forum Nerwy po³o¿one s± w skórze w³a¶ciwej, w³oski za¶ w naskórku. Id±c tropem tego, co napisa³a¶, ka¿da depilacja grozi³aby parali¿em.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-28 o 17:30
goooosienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-05, 12:43   #6
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: brzydkie brwi u ch³opaka.

xisnobigdeal, pozwoli³am sobie po³±czyæ Twoje posty, bo dotycz± one jednego problemu. Zadawaj tutaj pytania dotycz±ce swoich brwi.

fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 13:43:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.