Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-11, 20:14   #151
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Smutne, jak bardzo trzeba mieć w dupie własne dziecko, by nie poświęcić tych 3 dodatkowych cennych minut swojego życia na pokazanie zdjecia/spytanie sprzedawcy o dobre mleko modyfikowane.

Auta nie kupi, przelewów nie zrobi, finanse po połowie ( ale przecież nie będziesz brać od niego 25 zł... a może właśnie powinnaś bo 4 takie zakupy w miesiącu to już 100 zł), zakupy kupi złe, obowiązków domowych żadnych nie wykona, dzieckiem się nie zajmie, wieczoru z Tobą nie spędzi, bo będzie na piwie z kumplami, jeszcze Ci zrobi awanturę, że ciuchów nie upralaś. No na cholerę Ci to?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 23:27   #152
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Kilka razy go prosiłam, to przyszedł z zupełnie innym mlekiem. Raz tylko kupił to co trzeba.
"Koleś, znowu kupiłeś złe mleko. Masz 10 minut na wybór pomiędzy trzema opcjami.

Lecisz po kolejne.
Wyprowadzasz się.
Przynosić zaświadczenie od psychiatry, że jesteś niedorozwinięty umysłowo."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:25   #153
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
"Koleś, znowu kupiłeś złe mleko. Masz 10 minut na wybór pomiędzy trzema opcjami.

Lecisz po kolejne.
Wyprowadzasz się.
Przynosić zaświadczenie od psychiatry, że jesteś niedorozwinięty umysłowo."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest jeszcze stara ,sprawdzona metoda , otwierasz twarz , nie za pierwszym ale za kolejnym razem i robisz stara ,dobra awanture, j..ć rozmowy , czasem trzeba kogos zdrowo op...ć. Mam 25 letni staz malzenski i jak nic nie dziala robie awanture. A zdarzylo sie to moze ,2,3 razy . I niech sie obraza , niech traktuje jak powietrze ale niech wie , ze sa granice i niech sie ogarnie. Ile mozna rozmawiac i prosic, chodzic na paluszkach? A jaka ulga ,jak sie uleje , nie do przecenienia.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2019-10-12 o 09:31
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:39   #154
Fifarafa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Wczoraj przed spaniem miałam okazję z nim szczerze porozmawiać. Wszystko mu powiedziałam co mi leży na wątrobie, ale na spokojnie- bez złości jak dotychczas. Niestety on skwitował to w ten sposób, że ,,u Ciebie też wiele rzeczy mi sie nie podoba''. Wg niego- nie sprząta, bo musi odpocząć po pracy, jest wykończony, nie ma sił. Ja za to siedzę w domu cały dzień i mogę przecież zajmować się mieszkaniem, bo wszędzie tak jest, że to kobiety ogarniają na macierzyńskim mieszkanie i nie narzekają. 5cio raczków też nie mam, to tylko jedno dziecko i mam nie przesadzać. To jego odpowiedź na moje ,,zarzuty''. Przyznał mi tylko rację, że może faktycznie więcej córce powinien poswiecic czasu. Spróbuje bardziej ogarniać tematy związane z jej pielęgnacją.
Spróbujemy terapii dla par, a jak sie nie uda to stwierdził, że się wyprowadzi i bedzie odwiedzał córkę. Ogólnie temat ewentualnego rozstania wyszedł od niego i przyznam sie, ze w głebi serca zabolało mnie to. Jemu zwyczajnie już chyba nie zależy na tym związku, a jest chyba tylko dla wygody- takie odniosłam wrażenie. Nie wyobrazam sobie zostac calkowicie sama i tu tkwi przyczyna czemu dalej w tym tkwię. Wiem , ze jestem sama, ale jakąś chociaż namiastke zwiazku jeszcze mam. Długo płakałam tej nocy.
Fifarafa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:47   #155
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Noooo, on z chęcią wróci do mamusi, która po nim posprząta i na dodatek nie będzie miała żadnych roszczeń. Do dziecka przyjdzie raz w tygodniu, pobawi się i pójdzie. Idealny układ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 09:51   #156
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj przed spaniem miałam okazję z nim szczerze porozmawiać. Wszystko mu powiedziałam co mi leży na wątrobie, ale na spokojnie- bez złości jak dotychczas. Niestety on skwitował to w ten sposób, że ,,u Ciebie też wiele rzeczy mi sie nie podoba''. Wg niego- nie sprząta, bo musi odpocząć po pracy, jest wykończony, nie ma sił. Ja za to siedzę w domu cały dzień i mogę przecież zajmować się mieszkaniem, bo wszędzie tak jest, że to kobiety ogarniają na macierzyńskim mieszkanie i nie narzekają. 5cio raczków też nie mam, to tylko jedno dziecko i mam nie przesadzać. To jego odpowiedź na moje ,,zarzuty''. Przyznał mi tylko rację, że może faktycznie więcej córce powinien poswiecic czasu. Spróbuje bardziej ogarniać tematy związane z jej pielęgnacją.
Spróbujemy terapii dla par, a jak sie nie uda to stwierdził, że się wyprowadzi i bedzie odwiedzał córkę. Ogólnie temat ewentualnego rozstania wyszedł od niego i przyznam sie, ze w głebi serca zabolało mnie to. Jemu zwyczajnie już chyba nie zależy na tym związku, a jest chyba tylko dla wygody- takie odniosłam wrażenie. Nie wyobrazam sobie zostac calkowicie sama i tu tkwi przyczyna czemu dalej w tym tkwię. Wiem , ze jestem sama, ale jakąś chociaż namiastke zwiazku jeszcze mam. Długo płakałam tej nocy.
Łaskawca ,jak szlachetnie z jego strony.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:02   #157
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj przed spaniem miałam okazję z nim szczerze porozmawiać. Wszystko mu powiedziałam co mi leży na wątrobie, ale na spokojnie- bez złości jak dotychczas. Niestety on skwitował to w ten sposób, że ,,u Ciebie też wiele rzeczy mi sie nie podoba''. Wg niego- nie sprząta, bo musi odpocząć po pracy, jest wykończony, nie ma sił. Ja za to siedzę w domu cały dzień i mogę przecież zajmować się mieszkaniem, bo wszędzie tak jest, że to kobiety ogarniają na macierzyńskim mieszkanie i nie narzekają. 5cio raczków też nie mam, to tylko jedno dziecko i mam nie przesadzać. To jego odpowiedź na moje ,,zarzuty''. Przyznał mi tylko rację, że może faktycznie więcej córce powinien poswiecic czasu. Spróbuje bardziej ogarniać tematy związane z jej pielęgnacją.
Spróbujemy terapii dla par, a jak sie nie uda to stwierdził, że się wyprowadzi i bedzie odwiedzał córkę. Ogólnie temat ewentualnego rozstania wyszedł od niego i przyznam sie, ze w głebi serca zabolało mnie to. Jemu zwyczajnie już chyba nie zależy na tym związku, a jest chyba tylko dla wygody- takie odniosłam wrażenie. Nie wyobrazam sobie zostac calkowicie sama i tu tkwi przyczyna czemu dalej w tym tkwię. Wiem , ze jestem sama, ale jakąś chociaż namiastke zwiazku jeszcze mam. Długo płakałam tej nocy.
Mam wrażenie, że skoro tak szybko pojawił się temat wyprowadzki to on już musiał o tym myśleć wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 10:20   #158
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Może terapia to będzie coś co Wam pomoże. Nie zwlekajcie z nią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:22   #159
Fifarafa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że skoro tak szybko pojawił się temat wyprowadzki to on już musiał o tym myśleć wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Bardzo możliwe, ale wcześniej nie powiedział mi wprost, że rozważa wyprowadzkę i rozstanie. Chociaż oboje widzimy co się dzieje. Oboje widzimy, że związek tak nie powinien wyglądać i nie potrafimy się już dogadać.
Dziecko zweryfikowało rzeczywistość, wcześniej nie dostrzegałam tego na co powinnam zwrócić uwagę. To nie jest materiał na ojca, na głowę rodziny. To jeszcze dzieciak, Piotruś Pan, któremu wpadka troche namieszała w jego życiu, choć broni się rękami i nogami żeby dalej być Piotrusiem Panem. Wyprowadzi się i będzie mógł żyć jak chce bez mojego marudzenia... Do mamy się już na pewno nie wprowadzi, więc będzie musiał póki co wynajmować gdzieś pokój czy mieszkanie. Sam będzie prał sobie majtki, białe koszule i robił przelewy. Kochałam bardzo tego człowieka, choć uczucie się ulotniło, to coś tam jednak zostało. Jest to też ojciec mojego dziecka. Nie tak sobie wyobrażałam swoją przyszłość jako samotna matka, która za parę miesięcy wraca w dodatku do pracy. Będzie mi ciężko w 100% wszystko sama ogarnąć, bo dojdą jeszcze inne obowiązki i 8h w pracy, ale dam radę jakoś. Muszę.
Fifarafa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:31   #160
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, ale wcześniej nie powiedział mi wprost, że rozważa wyprowadzkę i rozstanie. Chociaż oboje widzimy co się dzieje. Oboje widzimy, że związek tak nie powinien wyglądać i nie potrafimy się już dogadać.
Dziecko zweryfikowało rzeczywistość, wcześniej nie dostrzegałam tego na co powinnam zwrócić uwagę. To nie jest materiał na ojca, na głowę rodziny. To jeszcze dzieciak, Piotruś Pan, któremu wpadka troche namieszała w jego życiu, choć broni się rękami i nogami żeby dalej być Piotrusiem Panem. Wyprowadzi się i będzie mógł żyć jak chce bez mojego marudzenia... Do mamy się już na pewno nie wprowadzi, więc będzie musiał póki co wynajmować gdzieś pokój czy mieszkanie. Sam będzie prał sobie majtki, białe koszule i robił przelewy. Kochałam bardzo tego człowieka, choć uczucie się ulotniło, to coś tam jednak zostało. Jest to też ojciec mojego dziecka. Nie tak sobie wyobrażałam swoją przyszłość jako samotna matka, która za parę miesięcy wraca w dodatku do pracy. Będzie mi ciężko w 100% wszystko sama ogarnąć, bo dojdą jeszcze inne obowiązki i 8h w pracy, ale dam radę jakoś. Muszę.
Jak macie mieć takie wsparcie to czasami lepiej oprzeć się o ścianę, bo więcej Ci to pomoże. Kilka lat razem w takiej atmosferze i zaczniecie się szczerze nienawidzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:31   #161
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Dasz sobie radę. Wiele Ci odejdzie. Będziesz chciała to nastawisz pranie. A jak nie to na drugi dzien to zrobisz
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 10:35   #162
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że skoro tak szybko pojawił się temat wyprowadzki to on już musiał o tym myśleć wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę. Podejrzewam nawet, że może mieć jakąś inną kobietę na boku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 10:50   #163
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87243780]Też tak myślę. Podejrzewam nawet, że może mieć jakąś inną kobietę na boku.[/QUOTE]No to akurat wróżenie z fusów. Może ma, może nie. Najważniejsze tutaj jest, że generalnie żadna z niego pomoc w codziennym życiu. Wycofał się totalnie i nie zamierza nic z tym zrobić, bo uważa, że może leżeć do góry brzuchem, ponieważ pracuje poza domem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:04   #164
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
No to akurat wróżenie z fusów. Może ma, może nie. Najważniejsze tutaj jest, że generalnie żadna z niego pomoc w codziennym życiu. Wycofał się totalnie i nie zamierza nic z tym zrobić, bo uważa, że może leżeć do góry brzuchem, ponieważ pracuje poza domem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ma głęboko w dupie zarówno autorkę, jak i własne dziecko. Dziwię się, że ona potrafi jeszcze z kimś takim spać w jednym łóżku. Dobrze ktoś tu napisał 'niemota, której bym kijem nie tknęła', a ona zalewa się łzami i wciąż pisze o miłości.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:15   #165
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

No widzisz autorko, typ nie do życia, skoro tak się zachował. Żadnej poprawy, rozmowy, a tylko - no też mi się wiele w tobie nie podoba.
Ale ponawiam pytanie - co by było, gdyby ciebie zabrakło? Jak pogodziłby dziecko i prace, skoro po pracy nie ma siły zrobić dwóch kliknięć w pralce, nie wspominając o gotowaniu, sprzątaniu, karmieniu, przewijaniu?
Autorko, już teraz zbieraj dowody na jego brak zainteresowania dzieckiem, niechęć do jakichkolwiek obowiązków domowych i olewanie ciebie i dziecka. Z ręką na sercu wejdź w historię płatności, zobacz za co ty płaciłaś, ile wydawałaś na zakupy jedzeniowe i jak często, ile wydawałaś na dziecko. To istotne dla sądu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:17   #166
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale ponawiam pytanie - co by było, gdyby ciebie zabrakło? Jak pogodziłby dziecko i prace, skoro po pracy nie ma siły zrobić dwóch kliknięć w pralce, nie wspominając o gotowaniu, sprzątaniu, karmieniu, przewijaniu?
Podejrzewam, że oddałby dziecko na wychowanie mamusi albo w ogóle do domu dziecka
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 11:38   #167
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, ale wcześniej nie powiedział mi wprost, że rozważa wyprowadzkę i rozstanie. Chociaż oboje widzimy co się dzieje. Oboje widzimy, że związek tak nie powinien wyglądać i nie potrafimy się już dogadać.
Dziecko zweryfikowało rzeczywistość, wcześniej nie dostrzegałam tego na co powinnam zwrócić uwagę. To nie jest materiał na ojca, na głowę rodziny. To jeszcze dzieciak, Piotruś Pan, któremu wpadka troche namieszała w jego życiu, choć broni się rękami i nogami żeby dalej być Piotrusiem Panem. Wyprowadzi się i będzie mógł żyć jak chce bez mojego marudzenia... Do mamy się już na pewno nie wprowadzi, więc będzie musiał póki co wynajmować gdzieś pokój czy mieszkanie. Sam będzie prał sobie majtki, białe koszule i robił przelewy. Kochałam bardzo tego człowieka, choć uczucie się ulotniło, to coś tam jednak zostało. Jest to też ojciec mojego dziecka. Nie tak sobie wyobrażałam swoją przyszłość jako samotna matka, która za parę miesięcy wraca w dodatku do pracy. Będzie mi ciężko w 100% wszystko sama ogarnąć, bo dojdą jeszcze inne obowiązki i 8h w pracy, ale dam radę jakoś. Muszę.
Tak się zastanawiam po co w ogóle ta terapia, skoro on się nie poczuwa do obowiązków i jasno powiedział, że nie będzie tego robić. Nie zaproponował żadnego kompromisu, rozwiązania.. On w zasadzie nawet nie ma chęci żeby cokolwiek zrobić. Na moje to powinnaś sama go spakować i podziękować za współpracę, bo teraz to tylko przedłużasz sobie, zupełnie niepotrzebnie, trwanie w absurdalnej sytuacji.
Rozstając się z nim, wbrew pozorom, będziesz miała więcej wolnego czasu niż teraz - będzie zajmować się córką raz czy dwa razy w tygodniu (jeśli wyraz chęć i tak zdecyduje sąd, ale wierzę, że nie jest aż takim burakiem, żeby kompletnie olać własne dziecko). Nie będziesz musiała go opierać i po nim sprzątać.. Ani dla niego gotować. Zobacz ile to czasu. Ten związek już i tak jest martwy, szkoda życia na reanimację trupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 12:53   #168
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Może terapia to będzie coś co Wam pomoże. Nie zwlekajcie z nią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem facet jest juz mentalnie poza związkiem i nie ukrywa, że rozstanie to najbardziej prawdopodobna opcja. Nie da się zmienić kogoś, kto nie chce się zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 12:55   #169
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Ale co znaczy powinna większość rzeczy ogarnąć? I dziecko i zakupy i dom przez cały dzień? Jak mąż już koniecznie nie chce robić nic w domu po pracy, to dla mnie sprawiedliwe jest - mąż pracuje 8h ona w tym czasie zajmuje się dzieckiem, a później na odwrót, ona pracuje kilka godzin w domu (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy), a w tym czasie on zajmuje się dzieckiem, skoro to takie nic.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 13:55   #170
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:08   #171
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez aliani Pokaż wiadomość
Ale co znaczy powinna większość rzeczy ogarnąć? I dziecko i zakupy i dom przez cały dzień? Jak mąż już koniecznie nie chce robić nic w domu po pracy, to dla mnie sprawiedliwe jest - mąż pracuje 8h ona w tym czasie zajmuje się dzieckiem, a później na odwrót, ona pracuje kilka godzin w domu (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy), a w tym czasie on zajmuje się dzieckiem, skoro to takie nic.
Tylko że on ewidentnie się do tego nie poczuwa. Ot, koniec historii. Facet nie chce być ani ojcem, ani partnerem. Z dziecka mężczyzny nie zrobisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 20:02   #172
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Pogoń dziada jak najszybciej. Znam osobiście kilka kobiet, które rozstaly się z takimi typami-pasozytami i potem zwiazaly się z odpowiedzialnym kochającymi je mężczyznami,a o całym mnostwie innych słyszałam. Nie męcz się w tej relacji.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 14:13   #173
Fifarafa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Daliśmy sobie jeszcze jedną szanse. Na razie widzę, że się zacząć starać. Zobaczymy czy będzie faktycznie lepiej, czy to chwilowa zmiana.
Fifarafa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 14:46   #174
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Ale zrobiliście jakiś sensowny podział obowiązków, czy on stwierdził, że się zmieni, a ty w to uwierzyłaś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 20:39   #175
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Daliśmy sobie jeszcze jedną szanse. Na razie widzę, że się zacząć starać. Zobaczymy czy będzie faktycznie lepiej, czy to chwilowa zmiana.
Przeczytałam cały wątek, tak mnie to zaciekawiło. Do wielu rzeczy można by się odnieść, ale jest tego tak dużo że nie ma sensu.
Więc w skrócie.
Z tych wszystkich postów jawi się facet życiowa niedojda albo może jak inni zauważyli niezły cwaniak. Albo palant, bo kim trzeba być żeby kupić własnemu, malutkiemu dziecku złe mleko i to kilka razy.
Sama akurat mam dziecko, 9 miesięcy i nie wyobrażam sobie czegoś takiego choć akurat my mm nie używamy, ale to też tyczy się innych zakupów.
Jak mój mąż nie wie w sklepie co wybrać to po prostu dzwoni do mnie i dopytuje. Albo robi foty i wysyła czy to o to mi chodzi. Ten Twój tak nie może???
Ja bym go po prostu olała i zajęła się sobą i dzieckiem. Nie uprała, nie poprasowala, nie zrobiła obiadu. A sobie zawsze możesz zamówić i przywiozą.
Dziecka bym chyba z kimś takim bała się zostawić żeby zobaczył czy na macierzyńskim się faktycznie tylko "siedzi w domu".
Mój mąż stale mi powtarza, że mnie podziwia że mam tyle siły i cierpliwości, a każdy facet który mówi że kobieta nic nie robi tylko siedzi w domu powinien dostać w ryj.
Mówisz że boisz się zostać sama. Ty bez tego śmierdzącego trutnia będziesz miała mniej roboty niż teraz, bo pożytku z niego i tak nie masz. To Ty ciągniesz cały ten majdan. Pomyśl o sobie, co będzie jak zachorujesz? (czego Ci oczywiście nie życzę). Co zrobi szanowny tatuś? Pomyślałaś czy w takim przypadku będziesz mogła na niego liczyć? Na jego pomoc i wsparcie?


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 11:14   #176
Fifarafa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale zrobiliście jakiś sensowny podział obowiązków, czy on stwierdził, że się zmieni, a ty w to uwierzyłaś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

Podziału jako takiego nie ma, on ma robić codziennie zakupy wracając z pracy, zarówno te spożywcze jak i dla dziecka. Zrobiłam mu małe szkolenie co i jak, jakie mm, jakie pieluszki. Jak się przyrządza mleko itp. Pokazałam mu też gdzie leżą ciuszki córki i jak ją ubierać. Przyznał mi rację, że za mało uwagi do tego przykładał i chce sie pod tym względem zmienić. Raz w tygodniu w weekend ma też ogarniać mieszkanie dogłębniej, a ja w tygodniu na bieżąco, w tym pranie. Obiadami mamy się wymieniać, z tym, że on jako beztalencie kulinarne bardziej skupi się na przyniesieniem czegoś z baru mlecznego. Jestem dobrej myśli.
Fifarafa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 11:27   #177
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Każdy by chciał sobie poleżeć do góry brzuchem po robocie, ale dorośli ludzie zazwyczaj musza zrozumieć, ze kiedy ma sie male dzieci, to te złote czasy minęły. Co to za argument w ogóle?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 11:35   #178
Fifarafa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek, tak mnie to zaciekawiło. Do wielu rzeczy można by się odnieść, ale jest tego tak dużo że nie ma sensu.
Więc w skrócie.
Z tych wszystkich postów jawi się facet życiowa niedojda albo może jak inni zauważyli niezły cwaniak. Albo palant, bo kim trzeba być żeby kupić własnemu, malutkiemu dziecku złe mleko i to kilka razy.
Sama akurat mam dziecko, 9 miesięcy i nie wyobrażam sobie czegoś takiego choć akurat my mm nie używamy, ale to też tyczy się innych zakupów.
Jak mój mąż nie wie w sklepie co wybrać to po prostu dzwoni do mnie i dopytuje. Albo robi foty i wysyła czy to o to mi chodzi. Ten Twój tak nie może???
Ja bym go po prostu olała i zajęła się sobą i dzieckiem. Nie uprała, nie poprasowala, nie zrobiła obiadu. A sobie zawsze możesz zamówić i przywiozą.
Dziecka bym chyba z kimś takim bała się zostawić żeby zobaczył czy na macierzyńskim się faktycznie tylko "siedzi w domu".
Mój mąż stale mi powtarza, że mnie podziwia że mam tyle siły i cierpliwości, a każdy facet który mówi że kobieta nic nie robi tylko siedzi w domu powinien dostać w ryj.
Mówisz że boisz się zostać sama. Ty bez tego śmierdzącego trutnia będziesz miała mniej roboty niż teraz, bo pożytku z niego i tak nie masz. To Ty ciągniesz cały ten majdan. Pomyśl o sobie, co będzie jak zachorujesz? (czego Ci oczywiście nie życzę). Co zrobi szanowny tatuś? Pomyślałaś czy w takim przypadku będziesz mogła na niego liczyć? Na jego pomoc i wsparcie?


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka





Po pierwsze-dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie wątku i odpowiedź. Daliśmy sobie jeszcze jedną szansę, co z tego wyjdzie to czas pokaże. Może robię błąd, że daje mu czas, żeby się zmienił i zaczął angażować w życie córki, ale jak nie spróbuję to się nie przekonam.
Fifarafa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 11:53   #179
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Podziału jako takiego nie ma, on ma robić codziennie zakupy wracając z pracy, zarówno te spożywcze jak i dla dziecka. Zrobiłam mu małe szkolenie co i jak, jakie mm, jakie pieluszki. Jak się przyrządza mleko itp. Pokazałam mu też gdzie leżą ciuszki córki i jak ją ubierać. Przyznał mi rację, że za mało uwagi do tego przykładał i chce sie pod tym względem zmienić. Raz w tygodniu w weekend ma też ogarniać mieszkanie dogłębniej, a ja w tygodniu na bieżąco, w tym pranie. Obiadami mamy się wymieniać, z tym, że on jako beztalencie kulinarne bardziej skupi się na przyniesieniem czegoś z baru mlecznego. Jestem dobrej myśli.
No cóż, dobre i tyle. Tylko bądź konsekwentna i trzymaj się planu. Niech nie będzie tak, że a bo mu się nie chciało, a bo coś mu wypadło i nie mógł, a bo zapomniał, bo nie umie.
Ogólnie - nie znoszę gotować i nie umiem, ale nie uważam, żeby zrobienie piersi z kurczaka z frytkami i surówka bylo tak skomplikowane, żeby dorosła osoba temu nie podolala.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 14:41   #180
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

Cytat:
Napisane przez Fifarafa89 Pokaż wiadomość
Po pierwsze-dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie wątku i odpowiedź. Daliśmy sobie jeszcze jedną szansę, co z tego wyjdzie to czas pokaże. Może robię błąd, że daje mu czas, żeby się zmienił i zaczął angażować w życie córki, ale jak nie spróbuję to się nie przekonam.
Jeżeli wykazał chęć poprawy to nie robisz błędu. Ludziom trzeba dawać szansę. Tylko bądź stanowcza i nie pozwól aby się znowu migał. Wymagaj od niego. Wysyłaj listy zakupów, ze zdjęciami jak trzeba to nie powie że nie wiedział. Jak kupi złe niech idzie po dobre.
Trzymam kciuki

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.