Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-16, 20:07   #121
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Cytat:
Napisane przez Domi822 Pokaż wiadomość
Nie yawracam sobie glowz jej zciem intzmnzm.
Zawracasz tak bardzo, że przyszłaś o tym opowiadać anonimowym ludziom na publicznym forum.
Cytat:
Odejśc chce tylko po to żeby byc bliżej ojca któemu chce dziecko podrzucać. Ona potrafi nie wracać do domu. Dziecko przebywa z teściami śpi po 5 godzin na dniu a ona wraca przed mężem. mąż jest tak samo winny tej sytuacji jak i ona. Tak uważam.
Ojca tzn kogo? Swojego ojca? Ojca biologicznego dziecka? Ojca prawnego? Zresztą nieważne, bo dziecka nie można tak po prostu podrzucić. Ktoś się zgadza nim zajmować lub ma taki obowiązek. Więc znowu wtryniasz się i oceniasz jakieś zachowanie, które cię nie dotyczy, a wszyscy uczestnicy na nie przystali.
Cytat:
Nie oceniam jej zachowania uważam tylko że brak jej moralności.
Przecież nawet w tym zdaniu oceniłaś jej zachowanie. Potem nazywasz ją dzi*ką. Więc może przyznaj w końcu sama przed sobą, że owszem, oceniasz ją i nią gardzisz.
Cytat:
Mąż też jej odpowiada za to ze ona teraz tak sie zachowuje.
Nie, nie odpowiada. To są jej prywatne wybory.
Cytat:
Nie interesujea mnie jej narządy płciowe tak naprawed guzik mnie ona obchdozi. Jak sobie pościelała tak się wyśpi. Tylko nie potrafię zrozumiec jak tak można krzywdzić innych ludzi bo się nad własnym popędem nie umie panować.
Jakoś nie widzę by się komuś w tym układzie działa krzywda. Znowu - wszyscy zainteresowani przystali na taki stan rzeczy i na to się umówili. Nie widać by ktoś był oszukiwany lub celowo krzywdzony.
Cytat:
Uważam ze ona sprowadza na siebie kłopoty takim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Zostanie sama z tymi dziećmi.
Cóż takiego sprawiło, że zmieniłaś zdanie? Przedtem pisałaś, że jej te dzieci zabiorą
Cytat:
Próbowałam tez przetłumaczyć jej do rozumu żeby nie krzywdziła dziecka takim zachowaniem. Ona ptrafi nie wracac do domu a pracuje tylko na pierwsze zmiany do tego dziecka. Dla mnie to skandaliczne nieodpowiedzialne zachowanie. Przerzuca wychowanie dziecka na teściów i męża który nie jest ojcem.
Wyjaśnij dokładnie w jaki sposób dziecko jest krzywdzone. Teściowie jeśli się nim zajmują to dlatego, że sami tak wybrali. Ojciec natomiast, nawet jeśli nie jest ojcem biologicznym, również sam na siebie wziął obowiązek wychowania tego dziecko doskonale wiedząc skąd się wzięło. Nikt niczego na niego nie przerzucił. To jego decyzja.
Cytat:
Nie uważam sie za lepsza opcję dla jej męża ani tym bardziej za moralniejszą itd.
No jak to nie uważasz? W takim razie musiałabyś to samo myśleć o sobie, co myślisz o niej.
Cytat:
Od początku pisze że TO NIE JEST MOJA SPRAWA !!!!
Nieważne ile razy to napiszesz. Twoje postępowanie świadczy o czymś przeciwnym.
Cytat:
Napisane przez Domi822 Pokaż wiadomość
Czy ty jesteś normalny co tu jest do zazdroszczenia że daje d...komu popadnie ! No kpina!
Nie daje dupy komu popadnie, tylko kliku wybranym przez siebie parterom. O ile dobrze pamiętam jest ich trzech.
Cytat:
Nastpeny cytat z twoich wypocin "używa sobie seksu tak jak chce" - ona ma męża a tu nie ma juz jak sie chce no chyba ze jest się dzi..ką !
Po pierwsze, bycie w związku małżeńskim nie sprawia że odgórnie blokuje się możliwość swobodnego doboru partnerów seksualnych. Małżeństwo nie daje nikomu prawa do wyłącznego rozporządzania seksualnością współmałżonka. Nadal pozostaje możliwość ustalenia sobie takich zasad w związku, jakie pasują wszystkim zainteresowanym, więc zasada "jak się chce" nie przestaje obowiązywać nigdy. Po drugie, definicja prostytucji opiera się na pobieraniu opłat za usługi seksualne, a nie na tym czy uprawia się seks poza małżeństwem. Ona ci się z uprawiania prostytucji nie zwierzała, zwierzyła ci się natomiast z korzystania z niej (facet rozpłodowy).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 20:32   #122
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Ale wiesz, Lisbeth, autorkę to nic nie obchodzi, nie poniża tej, o której pisze tekstami o taniej d... oraz nie czuję się od niej lepsza.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 20:54   #123
Bezpretesjonalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 12
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Po co to analizować na forum nie twoje życie.Jeśli ci nie odpowiadają jej decyzje to z nią zerwij kontakt.Ja jak miałam koleżankę, która zdradzała nie chciałam z nią mieć nic wspólnego ale nie pisałam na forum i tak dalej.Jedni napiszą że to obrzydliwe inni że nic nie robi złego, ile ludzi tyle opinii.Chcesz to to akceptuj nie to nie.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No czy akurat człowiek się uczy że zabijanie jest bebe to bym polemizował. We wszystkich kulturach niezależnie od siebie zabijanie było bardzo bebe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak zasada jest bardzo prosta nie rób drugiemu krzywdy.Jeśli przyjąć tok myślenie kilku osób tutaj to pedofile i gwałciciele też nie są źli.Akurat taka moralność mi się nie podoba bo księża by się czuli niewinni.
Bezpretesjonalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 20:59   #124
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Cytat:
Napisane przez Bezpretesjonalna Pokaż wiadomość
Po co to analizować na forum nie twoje życie.Jeśli ci nie odpowiadają jej decyzje to z nią zerwij kontakt.Ja jak miałam koleżankę, która zdradzała nie chciałam z nią mieć nic wspólnego ale nie pisałam na forum i tak dalej.Jedni napiszą że to obrzydliwe inni że nic nie robi złego, ile ludzi tyle opinii.Chcesz to to akceptuj nie to nie.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



No tak zasada jest bardzo prosta nie rób drugiemu krzywdy.Jeśli przyjąć tok myślenie kilku osób tutaj to pedofile i gwałciciele też nie są źli.Akurat taka moralność mi się nie podoba bo księża by się czuli niewinni.
Hmm... ale wiesz, że za multikonto jest ban, prawda?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 21:29   #125
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Hmm... ale wiesz, że za multikonto jest ban, prawda?
No kurde, kolejne konto Matrixa alias amor latino alias pijana miłością alias.... Już nawet nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 22:35   #126
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

No i nasza dziewczynka dz się doczekała. Dzięki bogu i moderacji.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 22:44   #127
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Brak zasad moralnych u koleżanki - zdradza męża który sam na to przyzwolił!

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
No i nasza dziewczynka dz się doczekała. Dzięki bogu i moderacji.
Dzięki za info, na aplikacji nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-16 22:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.