Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-07, 08:06   #1
Confusion94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2

Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku


Hej, nie wiem już co myśleć i może to akt takiej desperacji, ale proszę was o pomoc.

Jestem z facetem od 3 lat i praktycznie os początku czuje, że czegoś mi brakuje,, e życie mi umyka, duszę się. Mam wrażenie, że mój facet w ogóle nie bierze pod uwagę moich potrzeb, jakiegoś szczęścia, że po prostu myśli, że wystarczy, że oddycha i wszystko jest ok. Nie lubi moich najlepszych przyjaciół, wcześniej starał się ukrócić mi kontakt z nimi, nie dałam się, chciałam zerwać, obiecał, że już tak nie będzie i oczywiście nic z tym nie zrobił. Do tej pory słucham wyrzutów, dlaczego nie mogę zadawać się z kimś innym, bo on ich nie lubi, nigdy ze mną do nich nie pójdzie, a mi jest po prostu przykro. Widział ich raz na oczy i już stwierdził, że nie i koniec. Czasami mam wrażenie, że tu nawet nie chodzi o to, że faktycznie ich tak nie lubi, no bo jakim cudem skoro ich w sumie nie zna, tylko że po prostu chce postawić na swoim. Może to nie jest najważniejsze, ale boli mnie to, przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna, chciałabym czasami, nie mówię że za każdym razem, ale chociaż czasami poszedł że mną, zawsze są same pary i ja, a mój facet w domu. Mało tego, nie mogę nawet opowiedzieć jak było, że się dobrze bawiłam czy cokolwiek, bo zaraz słyszę burkanie, albo pretensje ze on nie chce tego słuchać, że go to nie obchodzi, a w ogóle to za często się z nimi spotykam (średnio raz na 2 tygodnie). No boli mnie to strasznie, ale żadna rozmowa nie pomaga, nie i koniec, on może pójść do kogoś tam ( jacyś moi dalsi znajomi, z którymi nie chce utrzymywać większego kontaktu) ale nie do moich przyjaciół. Ostatnio usłyszałam nawet tekst, nie możesz zadzwonić do K. Zamiast do S.? Tylko S. I S. No kurde nikt mi nie będzie wybierał przyjaciół na siłę. Dodatkowo nic dla mnie nie robi, na urodziny czy święta dopóki się nie upomnę parę miesięcy później nie dostałabym nic. Nigdzie mnie nie zabiera, nawet wycieczka godzinę od domu to za daleko, możemy się przejść po osiedlu. Do restauracji czy cokolwiek jeśli ja zaproponuje, wybiorę i zarezerwuje. W domu dopóki nie będę mu truć nie zrobi nic. Nawet teraz bardzo bolą mnie plecy, ale nie pomyśli żeby cokolwiek mnie odciążyć. Wczoraj mówiłam że jest gorzej jak sprzątałam gotowałam itp to powiedział tylko że może mnie posmarować maścią. Na świętach zachował się jak cham z laska pojechał że mną do mamy, po czym ledwo się przywitał i uznał ze musi jechać do kolegi mu w czymś pomóc. Wrócił jak my już zjadłyśmy śniadanie, zjadł wyszedł z psem i poszedł spać na kanapie, no jak ostatni cham, a jak mu to wypomniałam, to powiedział że gówno moją mamę obchodzi co on robi. Obraza się i czepia o wszystko, po czym mówi że nie jest obrażony tylko w☠☠☠☠iony. Przykład - kupiłam leginsy i walnął focha że za bardzo widać mi pupę i faceci będą się oglądać, zakaz zakładania i awantura. Zero wspólnych rozrywek, tylko oglądanie filmów, bo jemu się nie chce nigdzie jechać, nigdzie iść, nikim się spotykać. Wydaje mi się to wszystko już jakieś chore, nie wiem co robić, nie jestem już pewna czy go kocham, czuję coś do niego, ale może to tylko przywiązanie, no po prostu czuje, że przy nim tracę czas, jakąś radość z życia, że tylko gotuję, sprzątam i siedzę przed tv. Kiedy wychodzę do znajomych jestem wesoła, uśmiecham się, nawet o nim za bardzo nie myślę, a przy ni jakbym nie była sobą, ciągle zamulona i odechciewa mi się czegokolwiek. Nie wiem co robić
Confusion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:21   #2
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Jak to nie wiesz, co robić? Zakończ to wreszcie.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:25   #3
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Po co jest Ci typ, który:
-nie szanuje Cię,
-ma gdzieś Twoje samopoczucie oraz stan fizyczny i psychiczny
-stara się izolować Ciebie od najbliższych ludzi (przyjaciół),
-jest bucem (sytuacja z odwiedzinami u mamy i chamskie, prostacki komentarz po wizycie),
-czujesz się z nim nieszczęśliwa,
-chce Cię kontrolować (sytuacja z legginsami),
-nie kochasz go (sama napisałaś, że się zastanawiasz nad uczuciem do niego) i czujesz, że tracisz przy nim czas (SŁUSZNIE)?

Ten koleś to debil, chodząca porażka. Po co Ci taka kłoda pod nogi? Koleś wyssie z Ciebie resztkę życia i energii. Zawsze lepiej jest być samą (tym bardziej, że nie jesteś samotna, bo masz przyjaciół), niż w chorym związku.

Na Twoim miejscu rzuciłabym go natychmiast, ten koleś to jest jakiś debil z zapędami na tyrana. W dodatku jest nudny, skoro nic nie chce mu się robić, tylko oglądać filmy. Dramat.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:41   #4
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez Confusion94 Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem już co myśleć i może to akt takiej desperacji, ale proszę was o pomoc.

Jestem z facetem od 3 lat i praktycznie os początku czuje, że czegoś mi brakuje,, e życie mi umyka, duszę się. Mam wrażenie, że mój facet w ogóle nie bierze pod uwagę moich potrzeb, jakiegoś szczęścia, że po prostu myśli, że wystarczy, że oddycha i wszystko jest ok. Nie lubi moich najlepszych przyjaciół, wcześniej starał się ukrócić mi kontakt z nimi, nie dałam się, chciałam zerwać, obiecał, że już tak nie będzie i oczywiście nic z tym nie zrobił. Do tej pory słucham wyrzutów, dlaczego nie mogę zadawać się z kimś innym, bo on ich nie lubi, nigdy ze mną do nich nie pójdzie, a mi jest po prostu przykro. Widział ich raz na oczy i już stwierdził, że nie i koniec. Czasami mam wrażenie, że tu nawet nie chodzi o to, że faktycznie ich tak nie lubi, no bo jakim cudem skoro ich w sumie nie zna, tylko że po prostu chce postawić na swoim. Może to nie jest najważniejsze, ale boli mnie to, przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna, chciałabym czasami, nie mówię że za każdym razem, ale chociaż czasami poszedł że mną, zawsze są same pary i ja, a mój facet w domu. Mało tego, nie mogę nawet opowiedzieć jak było, że się dobrze bawiłam czy cokolwiek, bo zaraz słyszę burkanie, albo pretensje ze on nie chce tego słuchać, że go to nie obchodzi, a w ogóle to za często się z nimi spotykam (średnio raz na 2 tygodnie). No boli mnie to strasznie, ale żadna rozmowa nie pomaga, nie i koniec, on może pójść do kogoś tam ( jacyś moi dalsi znajomi, z którymi nie chce utrzymywać większego kontaktu) ale nie do moich przyjaciół. Ostatnio usłyszałam nawet tekst, nie możesz zadzwonić do K. Zamiast do S.? Tylko S. I S. No kurde nikt mi nie będzie wybierał przyjaciół na siłę. Dodatkowo nic dla mnie nie robi, na urodziny czy święta dopóki się nie upomnę parę miesięcy później nie dostałabym nic. Nigdzie mnie nie zabiera, nawet wycieczka godzinę od domu to za daleko, możemy się przejść po osiedlu. Do restauracji czy cokolwiek jeśli ja zaproponuje, wybiorę i zarezerwuje. W domu dopóki nie będę mu truć nie zrobi nic. Nawet teraz bardzo bolą mnie plecy, ale nie pomyśli żeby cokolwiek mnie odciążyć. Wczoraj mówiłam że jest gorzej jak sprzątałam gotowałam itp to powiedział tylko że może mnie posmarować maścią. Na świętach zachował się jak cham z laska pojechał że mną do mamy, po czym ledwo się przywitał i uznał ze musi jechać do kolegi mu w czymś pomóc. Wrócił jak my już zjadłyśmy śniadanie, zjadł wyszedł z psem i poszedł spać na kanapie, no jak ostatni cham, a jak mu to wypomniałam, to powiedział że gówno moją mamę obchodzi co on robi. Obraza się i czepia o wszystko, po czym mówi że nie jest obrażony tylko wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠iony. Przykład - kupiłam leginsy i walnął focha że za bardzo widać mi pupę i faceci będą się oglądać, zakaz zakładania i awantura. Zero wspólnych rozrywek, tylko oglądanie filmów, bo jemu się nie chce nigdzie jechać, nigdzie iść, nikim się spotykać. Wydaje mi się to wszystko już jakieś chore, nie wiem co robić, nie jestem już pewna czy go kocham, czuję coś do niego, ale może to tylko przywiązanie, no po prostu czuje, że przy nim tracę czas, jakąś radość z życia, że tylko gotuję, sprzątam i siedzę przed tv. Kiedy wychodzę do znajomych jestem wesoła, uśmiecham się, nawet o nim za bardzo nie myślę, a przy ni jakbym nie była sobą, ciągle zamulona i odechciewa mi się czegokolwiek. Nie wiem co robić



Moze sobie wyobraź, ze masz tak całe życie i z roku na rok coraz gorzej.
Bo ludziom się wredota i chamstwo z wiekiem pogłębia a nie mija,

a Ty będziesz coraz bardziej stłamszona, nieszczęśliwa i będziesz miec coraz mniej sił o walke o siebie bo ile można siedzieć w bagnie i mieć siły się w nim taplać żeby z głowa nie utonąć.


Jak Ci się to dość podoba, taka przyszość, to siedż z nim dalej skoro argumentem jest, ze może coś do niego czujesz, sama nie wiesz co, może przywiązanie, to szkoda coś zmieniać. (do czego przywiązana? Do wrzoda na dupie swojego życia?!? Może go kochasz? Serio? A za co?).
No powodzenia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 08:49   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Dobrze wiesz co robić. Zerwać.
Jest burakiem, więc nie stanie się złotym chłopakiem. Masz jedno życie, nie ma co spędzać go będąc nieszczęśliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:04   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Związek powinien wzbogacać twoje życie, a nie po prostu być
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:07   #7
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Wygląda to jakbyś bardzo się nie lubiła albo chciała odpokutować za jakieś ciężkie grzechy z przeszłości- nie widzę innych powodów dla którego tkwisz w tym związku, szczególnie że sama jesteś świadoma jak to wygląda. Kopnij go w dupę, bo ten gach jest tragiczny po prostu
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 09:10   #8
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Twój facet to jakiś idiota. W Twoim zachowaniu ciężko doszukać się czegoś niewłaściwego poza faktem że dałaś sobie wejść na głowę. Zakończ to czym prędzej ale wiedz że takich naiwniar jak Ty szybko się nie odpuszcza bo ciężko później znaleźć kogoś kto pozwoli traktować się tak źle. Dlatego pamiętaj - będzie próbował Cię mamić jak tylko poruszysz temat rozstania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 09:42   #9
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Po co ty z nim właściwie jesteś? To jakaś forma fetyszu, masochizmu?
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 10:13   #10
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Dobrze wiesz co masz zrobić. Zerwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 10:26   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

wypisujesz tu cala litanie wad i nie wiesz co zrobic?
co cie przy nim trzyma?nie masz z nim dzieci,kredytu na dom,nie kochasz go ,nie czujesz sie nawet komfortowo w jego towarzystwie i nadal nie wiesz co robic?
nikt za ciebie tego nie zrobi,rozwiazanie jest proste i na wyciagniecie reki ,napisz do niego smsa teraz ,ze wypalilas sie i chcesz skonczyc zwiazek a nastepnie zablokuj jego numer i na facebooku i tyle
problem solved
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 11:25   #12
enterprisecat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 66
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Naprawdę zaczynam wierzyć, że ludzie są w związkach za karę... Nie działa totalnie nic, nawet się nie łudzisz, że go kochasz, a tkwisz w tym dziwnym czymś. Zerwij z nim i po sprawie, przecież relacja nie polega na zmienianiu kogoś o 180 stopni. Pomijam fakt, że tutaj to jest kompletnie nierealne.
enterprisecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:40   #13
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Podejmij decyzję, odchoruj ją i rozstańcie się.
Nie musisz być z nim w związku. On nie jest jedyny na świecie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:41   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Naprawdę zaczynam wierzyć, że ludzie są w związkach za karę... Nie działa totalnie nic, nawet się nie łudzisz, że go kochasz, a tkwisz w tym dziwnym czymś. Zerwij z nim i po sprawie, przecież relacja nie polega na zmienianiu kogoś o 180 stopni. Pomijam fakt, że tutaj to jest kompletnie nierealne.
Heh, desperacja.

Sorry, może ten facet to idiota, ale Autorka nie lepsza. Po co z nim siedzi? Ktoś ją pod bronią trzyma? Bez sensu takie narzekania i robienie z siebie poszkodowanej. Ona się nie dowiedziała, jaki on jest wczoraj, tylko wie to od dawna. Kim ją to czyni?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-04-07 o 12:42
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:44   #15
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Heh, desperacja.

Sorry, może ten facet to idiota, ale Autorka nie lepsza. Po co z nim siedzi? Ktoś ją pod bronią trzyma? Bez sensu takie narzekania i robienie z siebie poszkodowanej. Ona się nie dowiedziała, jaki on jest wczoraj, tylko wie to od dawna. Kim ją to czyni?
Czyżby klasyczny wizażowy przykład pt. "Boję się zostać sama"?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:52   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Czyżby klasyczny wizażowy przykład pt. "Boję się zostać sama"?

To nie jest wina tego faceta, jaki by nie był.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 13:22   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To nie jest wina tego faceta, jaki by nie był.
Dokładnie
Nie potrafię współczuć takim kobietą, meczennica na własne zyczenie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 13:54   #18
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Z opisu burak i prostak. Do Ciebie należy decyzja czy chcesz być z burakiem i prostakiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 14:52   #19
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Tak narzekasz na tego swojego misiaczka, a sama nic nie robisz aby poprawić swoją sytuację życiową. Nie wiem, to jakiś zakład między koleżankami, kto dłużej z debilem wytrzyma?
Wypisujesz miliard wad i "co robić?". No co robić, co robić. Zerwać, zostawić, opuścić i popracować nad swoją asertywnością.
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 14:52   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Myślę, że 3 lata męczeństwa to za krótko i powinnaś z nim spędzić kolejne 3.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 14:55   #21
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Myślę, że 3 lata męczeństwa to za krótko i powinnaś z nim spędzić kolejne 3.

Ja proponuję 4, bo 7 to taka szczęśliwa liczba i może wtedy coś zaskoczy
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 15:39   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie pasujemy do siebie, jestem nieszczęśliwa w związku

Cytat:
Napisane przez stussy Pokaż wiadomość
Ja proponuję 4, bo 7 to taka szczęśliwa liczba i może wtedy coś zaskoczy

Ósemka jeszcze szczęśliwsza.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-07 16:39:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.