Depresja, nerwica i chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-15, 13:59   #1
kucfan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5

Depresja, nerwica i chłopak


Cześć,
Mam depresję oraz stany lękowe od około 6 miesięcy, przyjmuje leki od miesiąca i chodzę na terapie, jednak wiem, że to długa droga do wolności. Ostatnio bardzo źle się czuje, ciężko mi normalnie funkcjonować, wstawać do pracy itp, ale pracuje nad sobą i nad walką z tym wszystkim.
Od około 2 miesięcy nie mam ochoty na seks i na sprawianie przyjemności mojemu partnerowi. I od 2 miesięcy nie ma tego w ogóle w naszym życiu. Schudłam 7 kg, czuje sie nieatrakcyjnie a dodatkowo ta zerowa ochota nie pomaga.
Mój partner ostatnio zaczął komentować aktorki czy to w filmach czy w serialach, powtarzając po kilka razy jakie są ładne. Ok. Zirytowałam się, bo rozumiem powiedzieć raz, a nie co chwila się zachwycać. Mieliśmy wtedy miesięcznice. Na drugi dzień chciał żebym mu sprawiła przyjemność i zrobiła mu dobrze, jednak ja nie miałam kompletnie na to ochoty, przez to co było poprzedniego wieczoru ale i dodatkowo przez problemy o których wspomniałam wyżej.
Tydzień temu rozmawialiśmy o moich problemach, powiedziałam mu jak to wygląda, że potrzeba czasu na to żeby wszystko u mnie wróciło do normy. Rozmawialiśmy bardzo szczerze i miałam wrażenie, że w końcu zrozumiał, co się ze mną dzieje.
Oczywiście była kłótnia i awantura że nie ma seksu, że on związku bez seksu nie chce, padły słowa "do czego Ty mi jesteś potrzebna, pójdę do kibla i sobie .... zrobię dobrze". Dziś mi napisał, że on nie będzie fantazjował o innych kobietach jak jest w związku. Zabolało bardzo. Oczywiście po tym zaczął się tłumaczyć, że jemu tak naprawdę chodziło o to że UWAGA "nie chce dopuścić do tego, żeby fantazjował o innych kobietach", i że to było dwuznaczne co napisał, no ale przecież jak mi wytłumaczył to powinnam mu wierzyć. Boli bardzo. Pomocy.
kucfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 15:14   #2
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Depresja, nerwica i chłopak

No coz nie kazdy nadaje sie do zwiazku z osoba chorą mysle ze tu nie ma innej drogi jak rozstanie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-15 16:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.