Fanki spódnic i sukienek - łączmy się! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 20:32   #1
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101

pytanie o materiał WISKOZA


Jeżeli sukienka zawiera 4% ELASTAN 96% WISKOZA to czy ona jest prześwitująca bo takiej bym nie chciała. Jest ona z top secret .
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:57   #2
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: pytanie o materiał WISKOZA

takna prawdę to wszystko zależy od splotu materiału
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:27   #3
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: pytanie o materiał WISKOZA

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
takna prawdę to wszystko zależy od splotu materiału
no właśnie dlatego boję się zamówić bo zdjęcie podejrzane tzn wydaję mi się ,że może być za cienki i będzie mi tyłek widać czy coś a tego bym nie chciałą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sss.jpg (24,1 KB, 48 załadowań)
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:43   #4
.::RoXaNa::.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: pytanie o materiał WISKOZA

Widziałam ją na żywo i jest prześwitująca, ma cienki materiał.
.::RoXaNa::. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:06   #5
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: pytanie o materiał WISKOZA

to halkę pod nią załóż, albo niech krawcowa wszyje ci podszewkę - to nie powinno być drogie
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:30   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Codziennie noszę sukienki lub spódnice, spodnie jedynie podczas uprawiania sportu. W sukienkach i spódnicach czuję się bardzo kobieco, jestem zdania, że nic tak dobrze jak właśnie one nie potrafi pokazać tego, co mamy najładniejsze i ukryć tego, co niekoniecznie nam się podoba. Niestety, w sukienkach i spódnicach widzę na co dzień bardzo mało dziewczyn (chyba, że latem). Chętnie wymieniłabym się na tym wątku zdjęciami (póki można z propozycjami stylizacji, linkami z nowych kolekcji, a także wszelkimi radami i informacjami na temat chociażby rajstop, które do sukienek i spódnic są konieczne przez większość roku.

Czy są tutaj jakieś fanki spódnic i sukienek?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:35   #7
jasperin
Raczkowanie
 
Avatar jasperin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja! ja! też uwielbiam sukienki i spódnice nie chodzę w nich codziennie, ale od jakiegoś czasu i tak częściej niż w spodniach.

Najlepszą porą roku (dla mnie) na sukienki/spódnice jest taka pora, w której mogę nosić kryjące rajstopy, które bardzo lubię poza tym mam wrażenie, że moje nogi dużo korzystniej wyglądają w rajstopach, niż bez.
jasperin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 17:46   #8
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

i ja i ja! bardzo lubię spódnice i sukienki mini albo maxi, jakoś w kolano czy pośrednie długości do mnie nie przemawiają, i oczywiście do tego wysoki obcas, bo nie należę do osób filigranowych i w wysokich butach czuję się atrakcyjniej i szczuplej niż na płasko.
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:52   #9
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja się dołączam!

Mam grube nogi ale w niczym nie czuję się lepiej niż w sukience i czarnych kryjących rajstopach
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:57   #10
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

ja bardziej za pończochami jestem
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:00   #11
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja też uwielbiam spódnice i sukienki a w szczególności sukienki Teraz mam hopla(ciekawa jestem na jak długo) i w okresie wyprzedaży kupiłam ich aż 8. No istny szał
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 18:04   #12
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

to i ja sie dolacze jakos ostatnio dokupuje dokupuje tych sukienek tylko pogoda malo sprzyja ale tak przegladam szafe i doszlam do wniosku ze do tych wszystkich sukienek butow mi teraz brakuje
a moze pochwalimy sie swoimi zbiorami kieckowymi ?
__________________

Edytowane przez karoliana33
Czas edycji: 2012-01-26 o 18:07
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:30   #13
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez jasperin Pokaż wiadomość
poza tym mam wrażenie, że moje nogi dużo korzystniej wyglądają w rajstopach, niż bez.
Mam to samo. Nawet kryjące rajstopy optycznie niwelują cellulit i ogólnie wyszczuplają nogę.

Bardzo lubię sukienki z H&M i sporo mam właśnie z tego sklepu. Ostatnio stałam się fanką sukienek z koronki, póki co mam dwie - białą i w kolorze miętowym, to pierwsza moja rzecz w takim kolorze i już wiem, że nie ostatnia

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karoliana33 Pokaż wiadomość
ale tak przegladam szafe i doszlam do wniosku ze do tych wszystkich sukienek butow mi teraz brakuje
Oj miałam to samo. Kiedy zaczynałam przeradzać się z licealistki w studentkę i nagle stwierdziłam, że już nie chcę chodzić tylko w dżinsach i sweterkach i pokochałam sukienki i marynarki, pojawił się problem - buty. Miałam same adidasy. Zakupiłam jedne botki, w lecie i wiosną chodziłam w balerinkach, dokupiłam też jedne bardzo wygodne na obcasie. Potem doszły koturny. Dawno nie chodziłam w trampkach.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:30   #14
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Nareszcie wątek dla mnie Kiedyś spódnice nosiłam tylko latem, od zeszłego roku również zimą a ostatnio chodzę non stop w spódnicach Sukienki oczywiście też kocham, tak samo jak kryjące rajstopy i moje rude kozaczki
Już się nie mogę doczekać wiosny. Troche sama szyję więc jak tylko dni będą dłuższe znów usiądę do maszyny w celu uzupełnienia garderoby


A tak w ogóle to taki ubiór pomaga mi ukryć szerokie biodra i masywne uda. A buty na obcasie wyszczuplają łydki. W takim stroju czuję się pewniej
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:41   #15
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Nareszcie wątek dla mnie Kiedyś spódnice nosiłam tylko latem, od zeszłego roku również zimą a ostatnio chodzę non stop w spódnicach Sukienki oczywiście też kocham, tak samo jak kryjące rajstopy i moje rude kozaczki
Już się nie mogę doczekać wiosny. Troche sama szyję więc jak tylko dni będą dłuższe znów usiądę do maszyny w celu uzupełnienia garderoby


A tak w ogóle to taki ubiór pomaga mi ukryć szerokie biodra i masywne uda. A buty na obcasie wyszczuplają łydki. W takim stroju czuję się pewniej
Ooo, super, że szyjesz! Zawsze chciałam, ale talentu brak Mam to samo - nie lubię moich ud ani brzucha, więc noszę sukienki lub spódnice z wysokim stanem i problem z głowy. Na dodatek mam krótkie nogi i spodnie bardzo to podkreślały, optycznie mnie zmniejszając (a i tak mam tylko 160 cm).

Dziewczyny, gdzie kupujecie rajstopy? Ostatnio się zraziłam, bo dosłownie każda para drze mi się po jednym założeniu Już wolę kupić droższe, ale sprawdzone, które będę nosić dłużej. Bo czasami jest tak, że kupuję 40 DEN za 12 zł i mam je na raz, co po jakimś czasie robi się sporym kosztem.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:52   #16
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

A ja jestem w trakcie "metamorfozy" i uzupelniania szafy Postanowilam zmienic moj styl ubierania(dosc mam chodzenia 7 dni w tyg jeansach). Dzis w SH upolowalam 2 sukienki na codzien, kazda za 17 zl. Jednak nie zamierzam rezygnowac z tzw. pazura i mam zamiar sukienki laczyc np. z czarna ramoneska z eko skory.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:58   #17
karoliana33
Zadomowienie
 
Avatar karoliana33
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 116
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

widze ze nie tylko ja przechodze metamorfoze z jeansow w sukienki swoja droga kiedys kupowalam rajstopy w tesco i bardzo je sobie chwalilam, czarne kryjace, chyba nawet kilka par do tej pory mam w szafie, ale ostatnio tez kupilam czarne rajstopki, koszt 6 zł, kryjace ale na raz, zrobilam dziure jak jasny piorun.. eh szkoda tylko tych szesciozlotowek

tak myslalam, zeby zainwestowac w teraz w jakies czarne kozaki, czarne botki na koturnie, marynarke i sweterek chyba trzeba troche w lumpku poszperac za sweterkami
__________________
karoliana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:59   #18
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Jednak nie zamierzam rezygnowac z tzw. pazura i mam zamiar sukienki laczyc np. z czarna ramoneska z eko skory.
Moim zdaniem to super połączenie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:01   #19
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

ja kupiłam takie kryjące rajstopy na targówku u rumunek i porwały sie po kilku razach ale jak zaczepiłam i coś, tak same z siebie nie, nigdy nie kupuje drogich rajstop, pończoszki też u znajomej babki z targu, ale polki
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 19:03   #20
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Nigdy nie nosiłam pończoch Ale chyba muszę zacząć, bo wydają mi się bardzo kobiece i seksowne.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:06   #21
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

bardzo sexy, mam kilka spódniczek mini, że muszę do nich zakładac rajstopy bo ponczochy widac
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:11   #22
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!



I ja się przyłączam już nie mogę doczekać się wiosny i "lżejszych" spódniczek i sukienek

Jeszcze niedawno chodziłam non stop w jeansach ale teraz mam jakiś szał sukienkowo- spódnicowy

I kocham czarne kryjące rajstopy
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:16   #23
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja lubię rajstopy Gatta. Ostatnio spodobały mi się w kratkę. Jeszcze takich nie miałam. Zazwyczaj kupuję bez wzorków. Mam chyba wszystkie kolory
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:38   #24
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Rowniez sie dolaczam

Staram sie dbac o skore nog, obowiazkowo na wiosne/lato traktuje je balsamem dodajacym kolor, przed wyjsciem kremem nawilzajacym.

Lubie nosic spodnice/sukienki jak z rajstopami tak i bez, dla meza obowiazkowo ponczochy

W tym sezonie musze kupic jakas fajna spodnice maxi w kolorze lub calkiem czarna, zlota lub polyskujaca spodnice do czarnej marynarki (fajna jest w RI, ale nawet po przecenie 50% jest zadroga) no i moze podobno hit sezonu - sprzodu krotsza, tyl dluzszy.
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:40   #25
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

i ja również nosze tylko sukienki i spódniczki
spodnie ostatni raz miałam na sobie kilka lat temu i te czasy minęły już bezpowrotnie

zgadzam sie z tym wszystkim co piszecie, że sukienki lepiej eksponują walory naszych sylwetek, pozwalają czuć się bardziej kobieco itd ...

kupuje właściwie wszędzie. w typowych sieciówkach (najchętniej w New Look, Mohito, H&M), ponieważ lubię styl retro -takie dziewczęce retro, to również w secondhandach, bawię się też trochę w przerabianie, pół roku temu kupiłam maszynę do szycia i polecam daje dużo frajdy.

Prawie zawsze nosiłam rajstopy, ale ostatnio przekonuje się do pończoch na pasie
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:46   #26
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

też lubię, zwłaszcz latem, zimą mniej bo jednak marznę mimo grubych rajstop. Ale ostatnio chodzę non stop w spódnicach i sukienkach i coś czuję że moja kolekcja się jeszcze powiększy nieskromnie przyznam że uwielbiam pokazywać nogi bo z nich akurat jestem bardzo zadowolona
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:28   #27
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

dziewczyny z jakich materialow kupujecie spodnice i sukienki? na lato tylko bawelna?

najbardziej jestem zadowolona ze spodnicy Mango, tuz przed kostka w stylu retro, 100% bawelna podszewka tez, minusy to strasznie sie gniecie jak to bawelna no i cena jak na spodnice byla naprawde duza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mango-S-S-2011-Nude-Collection-4.jpg (77,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango floral skirt.jpg (63,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,7 KB, 59 załadowań)
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:45   #28
jasperin
Raczkowanie
 
Avatar jasperin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ostatnio stałam się fanką sukienek z koronki, póki co mam dwie - białą i w kolorze miętowym, to pierwsza moja rzecz w takim kolorze i już wiem, że nie ostatnia

pokaż te sukienki!! ja właśnie jestem na etapie poszukiwania i też celuję w te kolory: biel/krem lub mięta

A co do rajstop to ja najbardziej lubię z calzedonii i całkiem fajne można też trafić w Orsayu.
jasperin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:03   #29
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Watek dla mnie!!! Kocham kiecki! Mam spory zbiór, części nie mam gdzie nosić, ale posiadam, bo są śliczne Dziś kupiłam kolejną sukienkę w Reserved. Co prawda M, a noszę XS albo S, ale to taki fason, że może być. Najwyżej Mama mi gumeczkę pod biustem ściągnie, bo nie jest przyszyta.

Ostatnio mam też fazę na długą spódnicę zimą. Nosze czarną, taką do kostek, do tego kozaki na obcasie i kożuszek krótki.

No i spodni posiadam całe 2 pary, więc siłą rzeczy rzadko mnie można spotkać w czymś innym niż spódnica/ sukienka.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:11   #30
Kamilakrk93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fanki spódnic i sukienek - łączmy się!

Ja też jestem 100 % fanką spódnic i sukienek. Jak dla mnie te części garberoby są kwintesencją kobiecości. Jednak oczywiście wiadomo, że to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje
Kamilakrk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 18:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.