Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 13:30   #4561
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, fajna kocia rodzinka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 14:08   #4562
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama piękna rodzinka
Kasztanka i jak tam w tym nowym 2020 roku? Zdrowia

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 14:20   #4563
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cóż za piękne kocięta czy te Twoje koty Kama nie mają za dobrze każdy kociak ma osobistą kuwetę

I uwagę moją zwróciła równie piękna deska na podłodze

Nad morzem mamy dzisiaj wyjątkowo wiosenną pogodę. Świeci słońce, jest dosyć ciepło, tylko wiatr mógłby być słabszy.

Siwe włosy przemilczę... moje siwe włosy... tak długo farbuję że już nie pamiętam jaki jest mój naturalny kolor
A to zdjęcie moich włosów sprzed godziny kolor na dziś (bo zmiany lubię kolorystyczne) to coś pomiędzy camelem a toffi.

Fajne zakupy Zastrzeżona. Ja NICZEGO nie potrzebuję... a w szczególności butów
Sportowych mam w nadmiarze, też te wspomniane air huarache, które optycznie skracają małą (czyli moją) stopę. W zimowych również fantazja mnie ponosi. Mam tradycyjne kozaki długie, krótkie, puchate i martensy i śniegowce... więcej grzechów nie pamiętam... tak że żadnych zakupów!

Życzę wspaniałego Sylwestra !
Załącznik 7702428



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-03 o 08:07
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 14:21   #4564
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I trochę tutejszego klimatu...
Załącznik 7702429

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-03 o 08:07
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 14:31   #4565
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Cóż za piękne kocięta czy te Twoje koty Kama nie mają za dobrze każdy kociak ma osobistą kuwetę

I uwagę moją zwróciła równie piękna deska na podłodze

Nad morzem mamy dzisiaj wyjątkowo wiosenną pogodę. Świeci słońce, jest dosyć ciepło, tylko wiatr mógłby być słabszy.

Siwe włosy przemilczę... moje siwe włosy... tak długo farbuję że już nie pamiętam jaki jest mój naturalny kolor
A to zdjęcie moich włosów sprzed godziny kolor na dziś (bo zmiany lubię kolorystyczne) to coś pomiędzy camelem a toffi.

Fajne zakupy Zastrzeżona. Ja NICZEGO nie potrzebuję... a w szczególności butów
Sportowych mam w nadmiarze, też te wspomniane air huarache, które optycznie skracają małą (czyli moją) stopę. W zimowych również fantazja mnie ponosi. Mam tradycyjne kozaki długie, krótkie, puchate i martensy i śniegowce... więcej grzechów nie pamiętam... tak że żadnych zakupów!

Życzę wspaniałego Sylwestra !
Załącznik 7702428



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a jaki masz rozmiar stopy?
martensy mam na liście od wieeeelu lat i kiedys w końcu kupię
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 15:38   #4566
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zastrzeżona i zapracowana jednocześnie
U mnie zero imprez, przygotowan, masek, wybitnych dan i kreacji, czyli biała sala i luz totalny...Zero wyjazdow również, urlop za 153 dni , wiec wszystkim wyjeżdzającym życzę najlepszego, a wszystkim obecnym - wspaniałego Sylwestra i Nowego, oby lepszego a przynajmniej nie gorszego - roku 2020...
Na pierwszym jest nowy nabytek czyli Sprytuś i stary czyli Kajtuś, na drugim Maciej, na trzecim Maja, a Bonifacy zwiał...
Jakie cudne kotki

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kama piękna rodzinka
Kasztanka i jak tam w tym nowym 2020 roku? Zdrowia

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Wzajemnie, wszystkiego dobrego w nowym roku zycze wszystkim
U mnie 2020 zaczal sie bardzo wietrznie, wlasnie skonczylismy z mezem ogladac serial (mielismy isc spac zaraz po polnocy, ale potem stwierdzilismy, ze zostaly nam dwa odcinki, wiec juz obejrzymy do konca), zaraz ide spac, jutro przed lunchem na szczescie wstawac nie musze.

Zastrzezona - moja tesciowa to naprawde przemila kobieta, bardzo ja lubie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 15:54   #4567
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama każdy ze swoim kibelkiem, no no U nas na szczęście oba kocury korzystały z tej samej toalety. Młody jednak zostaje, dogadali się?

Zastrzeżona, oj tak, komfort mówienia NIE to obok pielęgnowania asertywności i stawiania granic (także sobie) jeden z moich top-celów już od ubiegłego roku. Poczyniłam spore postępy, ale jeszcze minimum rok pracy nad tym zagadnieniem. Ja Cię podziwiam za energię i gospodarność czasem, jaką posiadasz

La Mary pięknie tam jest. Nie znam takiego polskiego morza, tylko plastikowe talerzyki, disco polo, stary olej i brzuchaczy w rozpiętych koszulach.

Anyż, to Twoje włosy? Piękne i ramiona też piękne! Mam w planach, jak będę miała z czego, zrobić sobie właśnie taką grzywkę, a włosy docelowo tiger eye. Miałam takie już raz i dobrze wspominam. https://img2.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/images/item...d_49604691.jpg

Jako, że w celach noworocznych mam granice, to za nimi idzie umiar i nie pozwalanie sobie na wszystko. Zakupy wyprzedażowe skromne. Większość odesłana. Ser otwartych ze 6 butelek, więc też nie kupuję. Kosmetycznie mam zapas na 2-3 mce, ubrań zimowych po czubek szafy. Z letnimi jak co roku będę miała problem, bo się dopiero przepoczwarzam ze stylu 18+ na styl 35+ z uwagi na "już nie taką skórę na udach i brzuchu", ale to za kilka miesięcy dopiero. Pójdę pewnie w sukienki.

Chciałam Wam powiedzieć, że jakaś kolejna pozytywna zmiana następuje - zamiast pokazu fajerwerków w tym roku mamy pokaz dronów. Ma być pięknie, ale bez hałasu, którego tak panicznie boją się zwierzęta.

Szampańskiej zabawy Tym, co się będą bawić
Oby ten rok był dla nas wszystkich rozwojowy i udany
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-12-31 o 15:59
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 16:01   #4568
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja czytałam, że każdy kot powinien mieć swoją kuwetę + jedna dodatkowa. Czyli np. 5 kotów= 6 kuwet.
Nasz Rocky jak był młodszy to miał dwie dla siebie. Do jednej robił kupę, a do drugiej siku. No kto królowi zabroni
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 16:57   #4569
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

PaniRobot na zdj to nie ja. Włosy mam podobne, ciut krótsze i w chwili obecnej mam tradycyjną, krótką grzywkę.

Ja mam huarache w roz 37 i jest Ok.

Mój dzisiejszy dzień to uwaga uwaga : pieczenie ciasta i pizzy. Taki to sylwester. Bardzo się z takiego spokoju cieszę.
Nie wybieram się nigdzie. Nie przyjęłam zaproszeń i nawet ktoś się obraził. No ale ćwiczę mówienie NIE

Bawcie się dobrze
Dobroci i szczęścia w Nowym Roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 21:21   #4570
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny!
Oby spełniały się marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe.
Wszystkiego Najlepszego w tym 2020
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-31, 23:21   #4571
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

SZczesliwego Nowego Roku 2020
U mnie dopiero za 5h I 39 minutes


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 12:21   #4572
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jak mowi Gosia - każdy kot powinien mieć kuwete + jedna. oczywiście zmieniają kuwety i niestety tez sa pozakuwetowe demonstracje głębokich kocich przemyslen Podejrzewamy, ze sprowadza Sprytka na zła droge…
To nie deski, tylko deskopodobne płytki, panele odpadają.
Sprytuś zapewne zostaje, jak się można domyslec. I to nie jest żaden smarkacz a bardziej dojrzały kawaler, przynajmniej sadzac po tym, jak z głębokim wzdychnieciem zeskakuje na podłogę I dobrze. Okazał się kotem kontaktowym i inne koty lubi a przynajmniej bardzo dobrze toleruje - powiedziałabym, ze w ich towarzystwie poczuł się bardziej zrelaksowany. Nagle okazało się, ze bawi się wędka z piórkami, szaleje wręcz, swietnie pojmuje, do czego słuzy drapak i wejdzie do krytej kuwety - czyli to wszystko, czgo nie robił w samotności. Dobry kot na dokocenie - cudzego nei chcemy, swego nie damy...Oczywiście nie jest idealnie - opor przyszedł z zupełnie zaskakującej strony, czyli pchli sie nasz czarny żarłacz pospolity, misio i kot wielkiej łagodności. Pozostałe ok, a ten straszy Sprytka…
Nowosci z kosmetykow - aktualnie piling i maska z phlow
https://www.sephora.pl/Pielegnacja-T...ajaca/P3891096
https://www.sephora.pl/Pielegnacja-T...ajaca/P3891101
miałam wcześniej probki, na gwiazdke kupiłam pełnowymiarowe.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-01-01 o 12:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 18:49   #4573
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Powiało dzisiaj nad morzem

Kama również przyglądałam się ofercie Phlov pielęgnacja zbiera dobre opinie... mam tylko cichą nadzieję że marka sygnowana nazwiskiem znanej trenerki (i nie tylko) faktycznie okaże się dobra.

Jutro wracamy.

Załącznik 7702498

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-03 o 08:06
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-01, 23:10   #4574
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam Piekne Panie w Nowym Roku

Kamlisa piekne kiciunie ale fajnie, ze moglas zaadoptowac Sprytusia Jak tak patrze, na Twoja kocia rodzinke, to mi sie ckli i tez bym tyle chciala znowu Bo kiedys mialam 5 Niestety, moj maz woli dwojeczke No ale i tak jestem szczesliwa, ze moge miec koty <3
Zgadzam sie z Toba i Gosia, kazdy kot powinien miec swoja wlasna kuwete. Nawet w schronisku, z ktorego bralismy kociaka, musielismy podpisac umowe, ze beda oddzielne kuwety, ze kociatko bedzie mialo swoj drapak i ze bedzie chodzil do weterynarza, etc. etc.

Gosia mam nadzieje, ze w pracy juz troche lepiej Przyzwyczailas sie do nocek? mnie sie zdarzylo pracowac, nawet nie bylo tak zle, ale to tez chyba zalezy od pracy. ciezko jest wyspac sie w dzien i dziennymi halasami. Masz ciemne zaslony w sypialni? Jestes w stanie zasnac i sie w miare wyspac? wiem, ze Ty masz jeszcze dosc male dzieci, ktore musisz ogarnac. ja tylko staralam sie spac... a i to nie zawsze sie uda, trza zapodac melatoninke czasem ( w moim przypadku), w kazdym razie trzymam kciuki,, zeby bylo lepiej

Mialam isc dzis na silke, ale @ przyszla i jakos wyjatkowo marnie sie czulam i brzuch bolal jak diabli, wiec nie poszlam cholera! zle zaczynam rok :P

Kasztanko nie poddawaj sie i nie podlamuj <3 ( Wy mi 'wyskakujecie' na tapatalku, nawet jak piszecie na innych topikach ), czasem warto troche poczekac, zeby znalezc prace marzen Moj maz mi tak zawsze mowi: ' nie bierz byle czego, byle by byla praca' i mial/ma racje! Ty tez jeszcze bedziesz zadowolona, zobaczysz ja jak mieszkalam w NY, to mialam wspaniala prace, kochalam ja, w dodatku bardzo dobre zarobki i bonusy. Jak sie przeprowadzilismy na FL, to byla porazka bylam zalamana, probowalam roznych miejsc na krotko, bo byly beznadziejne. a teraz jestem baaaardzo zadowolona. Ok, placa pare $$ mniej niz w szpitalu (niewiele mniej), ale jest o wiele mniejszy stress, nadal kontyakt z pacjentami, wiecej papierkowej, ale w takich warunkach mi to nie przeszkadza zrobic te pare godzin nadgodzin, w sumie, zarabiam wiecej niz w szpitalu. Ok, poswiecam wiecj czasu, ale jestem mniej zmarnowana niz po pracy w szpitalu (ok, jak pracowalam 60 godzin/ tydzien, to jednak bylam zmarnowana i choc wynagrodzenie super, nie mam zamiaru ciagnac tak na dluzsza mete, bo tez musze wypoczac ) wierze, ze i Ty znajdziesz cos dla siebie
Narobilas mi ochote na japonszczyzne, wiec wczoraj tez zaliczylismy hibachi bar & grill po mojej pracy, ale tak na wynos kupilismy

LaMary pieknie tam u Was nad morzem moja rodzinka z Pl, chcial;aby,, zebym przyleciala w tym roku wczesniej, to bym sie zabrala z nimi na wczasy nad polskim morzem, ale chyba mi sie nie uda
W kazdym razie, postanowilam sobie z mezem noworocznie, ze bedziemy czesciej jezdzic nad ocean, bo to wstyd tak blisko mieszkac (30 min w trafiku) i nie korzystac. PrzecieZ po to sie tu przeprowadzilismy, grrr.

Maz dzis robi steak au poivre , mniam, a ja Was zapraszam na grzanca. Moze nawet anyzkowi naszemu zasmakuje

buziaki dziewczyny i szczesliwego Nowego roku
stesknilam sie za Wami, no ale mialam trochje gorsze dni, no ale juz ok, bzuiziaki, buziaki

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-01-11 o 23:57 Powód: bledy :o
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 04:30   #4575
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanko nie poddawaj sie i nie podlamuj <3 ( Wy mi 'wyskakujecie' na tapatalku, nawet jak piszecie na innych topikach ), czasem warto troche poczekac, zeby znalezc prace marzen Moj maz mi tak zawsze mowi: ' nie bierz byle czego, byle by byla praca' i mial/ma racje! Ty tez jeszcze bedziesz zadowolona, zobaczysz ja jak mieszkalam w NY, to mialam wspaniala prace, kochalam ja, w dodatku bardzo dobre zarobki i bonusy. Jak sie przeprowadzilismy na FL, to byla porazka bylam zalamana, probowalam roznych miejsc na krotko, bo byly beznadziejne. a teraz jestem baaaardzo zadowolona. Ok, placa pare $$ mniej niz w szpitalu (niewiele mniej), ale jest o wiele mniejszy stress, nadal kontyakt z pacjentami, wiecej papierkowej, ale w takich warunkach mi to nie przeszkadza zrobic te pare godzin nadgodzin, w sumie, zarabiam wiecej niz w szpitalu. Ok, poswiecam wiecj czasu, ale jestem mniej zmarnowana niz po pracy w szpitalu (ok, jak pracowalam 60 godzin/ tydzien, to jednak bylam zmarnowana i choc wynagrodzenie super, nie mam zamiaru ciagnac tak na dluzsza mete, bo tez musze wypoczac ) wierze, ze i Ty znajdziesz cos dla siebie
Narobilas mi ochote na japonszczyzne, wiec wczoraj tez zaliczylismy hibachi bar & grill po mojej pracy, ale tak na wynos kupilismy
Dziekuje za mile slowa, mam nadzieje, ze masz racje i cos lepszego czeka na mnie gdzies niedaleko
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 11:23   #4576
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka znajdziesz pracę marzeń


Moje tez mają osobne kuwety.
Rasowej to nie przeszkadzałoby ,jak byłaby jedna,ale dachowiec za boga nie wejdzie do brudnej,do cudzej..


Regin-grzaniec pysia!



Kama nawet nie wiedziałam,że Lewandowska ma swoją linie kosmetyków
Fajna ta maska?


A jak Previa?Sprawdziła się u Ciebie?


Może zrobimy ranking hitów KCW
Na początek pielęgnacja.
Co Was oczarowało,co warte kupienia..
Chceta???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 11:27   #4577
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka znajdziesz pracę marzeń


Może zrobimy ranking hitów KCW
Na początek pielęgnacja.
Co Was oczarowało,co warte kupienia..
Chceta???
Dziekuje

Chcemy ranking
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 12:16   #4578
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam dziewczyny w Nowym Roku
Niech nam się wiedzie...

Wróciliśmy, zrobiłam sobie kawę i od razu wchodząc na wątek widzę piękne zdjęcie grzańca
I pociekła mi ślinka, i w okamgnieniu zaczęłam przygotowania
Muszę jeszcze podgrzać wino z dodatkiem brandy ale zanim to uczynię wrzucam fotkę. Niestety brak u mnie anyżu, pomarańcze też już ledwo żyją
Później coś skrobnę...

Załącznik 7702526

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-04 o 16:41
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 14:53   #4579
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I piling i maska z Phlow sa całkiem fajne. Piling duo czyli na 10 minut, sa drobiny i kwasy czy tez enzymy, wiec albo z masazem albo tylko zmywamy. Maska dość bogata, kremowa, w teorii do zmycia po 10 min ale u mnie spokojnie ja zostawiam jak krem. delikatny, relaksujący zapach.
Co mi pasuje? Mam zestaw miniatur z su:m, bardzo fajne, akurat ta firma ma swietne kremy pod oczy, kupuje od dawna saszetki.
https://allegro.pl/oferta/su-m37-fla...1ml-7674056124
Moje włosy bardzo dobrze się rozczesują po tym
https://www.topestetic.pl/o-way/hmil...SAAEgJIDvD_BwE
lepiej po jakiejkolwiek masce. tyle, ze chyba jednak wtedy się szybciej przetłuszczają, czyli trochę obciaza. ale nadal swietnie działa...
Kupiłam dziś tez zestaw
https://allegro.pl/oferta/floslek-sp...OWM0NTc5Yjc%3D
Mam do zrobienia wprowadzanie danych, certyfikatow i innych cudow w programy komputerowe - pod katem wystawiania recept...Ułatwienie zycia, żeby ich pokręciło. Jak się za to zabierałąm ostatnio - to ugrzęzłam przy 14 cyfrowym regonie w sytuacji, gdy mam 9 cyfrowy...I nic wprowadzić nie mogłam...Musiałam czekac na uprzejma odpowiedz z działu pomocy, dziś wreszcie przysłali...ale może jutro znowu nabiorę wenty i przygotuje stosik dokumentów, dzis już mi się nie chce...Zreszta poi co nie zaznacza mi się opcja, która zaznaczyć kazali...Ech...cyfryzacja życia...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-01-02 o 14:57
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-02, 18:33   #4580
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Szczesliwego Nowego Roku, dziewczyny!!!

Jestem w Londynie od tygodnia i ciagle cos, wiec nawet nie mialam czasu wczesniej zlozyc zyczen.

Jak wroce i Was nadrobie, to napisze cos wiecej!


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 19:39   #4581
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

KWC w tym roku mam kilka, jednak większość pewnie Wam znana

Skora tłusta i alergiczna. Skalp tłusty, włosy po dekoloryzacji.

Retinol 1% in Squalane TO. - mój pierwszy kontakt z retinolem, choć wolałabym coś mniej oleistego. Trzyma zapychające się pory w ryzach. Na efekt przeciwzmarszczkowy jeszcze muszę poczekać.

Vitamin C Suspension 30% in Silicone TO. - połączyłam go z kremem, który niweluje białe ślady i okazało się, że silikony przy okazji ładnie matują cerę.

Vianek normalizujący krem do twarzy na dzień - nie wysusza, nawilża, lekka formuła, ale nie wodnista.

Whamisa Organic Flowers Toner Original - nawilża, koi, prawie się nie klei (Deep Rich się okropnie lepił).

Laneige Water Sleeping Mask - bardzo dobrze nawilża, ale zaczęła mi przeszkadzać warstwa, jaką zostawia

Benton maski w płachcie - wszystkie 3 rodzaje uspokajają i prasują skórę

Whamisa Oily Scalp Shampoo - szampon, który jest takim wyważeniem mycia skóry głowy i włosów, że mogłam odstawić maski.

Rosadia żel do mycia twarzy - pierwszy, po którym nie ściąga mi skóry

Całą resztę szaleństw z BF będę sukcesywnie, acz niechętnie denkować.

Kolorówka:
Double Wear EL - za krycie, matowienie i trwałość
Innisfree No-Sebum mineral powder - matuje, nie wysusza i nie bieli
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 20:13   #4582
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama już miałam klikać ten Twój zestaw z Floslek(kusicielko !)ale poczytałam opinię,ze krem zapycha..
A tak mnie zaintrygowała forma tego kremu.
Kulki,galaretka...

Kupiłam za to ta maskę PHLOV.
Zobaczymy co tam Ania ma do zaoferowania


Hej Cindy


P.Robot piękne zestawienie

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-02 o 20:15
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 20:41   #4583
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign zdjęcie piękne. Jaki anyż cudny he he. Smakowite. I z chęcią skosztuje Twojego grzańca. Czy polubię ? He he długa droga

Teraz odkryłam schweppes russian. Ogólnie nie pije napojów gazowanych i nie pijam drinków gin + tonic. Dla mnie dotąd była to mieszkanka nie do przełknięcia. Ale z tonic russian to cymes. Polecam gin Bombay + russian
Mój numer 1 drugiej połowy roku 2019

A Miszka co do kosmetyków ... nic mnie chyba nie powaliło na kolana. Lekkie podniesienie brwi botoxem baaaardzo mi się podoba, no ale to nie ten ranking
ale zaraz zaraz
spodobał mi się puder sypki fenty - ślicznie wykańcza makijaż. Kilka osób wraz z panią obsługującą w sephora pytało mnie się o nazwę podkładu. Także chyba jest fajny.

Bardzo spodobał mi się urban decay eyeliner heavy metal. Rozcieram kosmetyk delikatnie na beżowej powiece i wyglada to świetnie. Oczywiście kilka koleżanek w pracy kupiło ten kosmetyk, także chyba również się podoba.

Jutro idę do pracy. Tej na etacie Boje środka nocy (godziny o której powinnam wstać). Taką miałam labę echhh




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2020-01-02 o 20:45
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 21:15   #4584
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Rocky jest w szpitalu Prawdopodobnie zatrucie. Trzymajcie kciuki
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 22:03   #4585
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Oj...:kci uki: po czym?
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-02, 22:04   #4586
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Rocky jest w szpitalu Prawdopodobnie zatrucie. Trzymajcie kciuki
Trzymam


Co do kosmetykow, to od dawna uzywam i lubie:
- maske oczyszczajaca Philosophy Purity made simple
- maske Laneige Water sleeping mask
- maske do ust Laneige Lip sleeping mask
- toniki zluszczajace Clinique, wszystkie wersje
- retinoid emulsja 2% z The Ordinary
- serum z kwasem hialuronowym The Ordinary
- serum pod oczy z kolagenem Elemis
- plyn micelarny Bioderma Sensibio
- lakiery Essie (nie uzywam zadnych innych)
Dodatkowo bardzo polubilam odkryte w 2019:
- maske Laneige Time freeze sleeping mask
- krem Moistfull collagen z Etude House
- peeling cukrowy do twarzy Andalou
- maske glikolowa Andalou
- kosmetyki do wlosow Love Beauty & Planet
- balsamy do ciala i kremy do rak MOR
- krem pod oczy Jurlique Herbal recovery
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 08:03   #4587
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Rocky jest w szpitalu Prawdopodobnie zatrucie. Trzymajcie kciuki
Gosiu, trzymam mocno kciuki
Co się stało?!

Jedziemy dzisiaj do Głęboczka na weekend
Sami, córka jedzie do dziadków
Zaprosili nas znajomi, świętują rocznicę ślubu...

Miłego weekendu

P4w mój roz. obuwia to 36 Mała stópka

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-03 o 08:05
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 09:03   #4588
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Bylam na urodzinowym lunchu z kolezankami i na urodzinowych zakupach, kupilam 3 sukienki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 09:06   #4589
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Rocky jest w szpitalu Prawdopodobnie zatrucie. Trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki. Daj znać co z nim.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Gosiu, trzymam mocno kciuki
Co się stało?!

Jedziemy dzisiaj do Głęboczka na weekend
Sami, córka jedzie do dziadków
Zaprosili nas znajomi, świętują rocznicę ślubu...

Miłego weekendu

P4w mój roz. obuwia to 36 Mała stópka
Miłego weekendu. Bawcie się dobrze

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-03, 09:11   #4590
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wszystkiego naj Kasztanko

Zdrowia i miłości, fajnej pracy i dobrych ludzi wokół

__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.