Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-11, 22:35   #4081
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak skutecznie pozbyc sie grzybicy???

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Może tak być, że grzybica nie wyjdzie w posiewie gdy labolatorium ma słabe pożywki lub infekcja jest już przetrwała. A czy w tym posiewie miałaś podaną ilość tych dobrych bakterii mlekowych ? Może rzeczywiście flora jest zachwiana, może powtórz posiew w innym labo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa razy robilam posiew w tym samym laboratorium, za pierwszym wyszla wlasnie ureaplasma i bakterie mlekowe w maksymalnej ilosci czyli 3/3 +. Teraz nie wykazalo nic oprocz bakterii mlekowych ale tym razem wyszedl tylko jeden +.
Jak np wkladam sobie probiotyk dopochwowo to pozniej na palcu mam minimalnie (mniej niz zawsze, przed wyleczeniem ureaplasmy) taki jakby twarozek wiec moze faktycznie nie wykazuje tej grzybicy w posiewie? W takim razie jak z nia walczyc? Faktycznie jeszcze moze sprobuje w innym laboratorium. W poniedzialek ide do ginekologa.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 10:24   #4082
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Jak skutecznie pozbyc sie grzybicy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Dwa razy robilam posiew w tym samym laboratorium, za pierwszym wyszla wlasnie ureaplasma i bakterie mlekowe w maksymalnej ilosci czyli 3/3 +. Teraz nie wykazalo nic oprocz bakterii mlekowych ale tym razem wyszedl tylko jeden +.
Jak np wkladam sobie probiotyk dopochwowo to pozniej na palcu mam minimalnie (mniej niz zawsze, przed wyleczeniem ureaplasmy) taki jakby twarozek wiec moze faktycznie nie wykazuje tej grzybicy w posiewie? W takim razie jak z nia walczyc? Faktycznie jeszcze moze sprobuje w innym laboratorium. W poniedzialek ide do ginekologa.
Najlepiej właśnie powtórz posiew, może bakterie ci wróciły albo po antybiotyku przypałętała się grzybica albo jesteś po prostu wyjałowiona, ale łącze się z tobą w bólu też się z tym długo męcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 07:20   #4083
91_ola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sędziszów
Wiadomości: 99
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cześć dziewczyny!
Pod koniec miesiączki dostałam grzybicy (twarożek, obrzęk warg sromowych, pieczenie) co nie zdarzało mi się nigdy wcześniej (używam tamponów), zostałam przeleczona pimafucinem + fluconazol doustny dla mnie i partnera. Po 6 dniach wszystko wróciło do normy. Cały czas wieczorem aplikuję lactovaginal. W sobotę współżyliśmy i dziś rano czuję że zaczyna się od nowa. Co prawda brak 'twarożku' ale lekko przypuchnięte wargi sromowe + pieczenie. Zaaplikowałam abiofem i posmarowałam clotrimazolem 'na zewnątrz'. Czy to możliwe, że po ponad 3 dniach pojawiają się objawy? Czy złapałam coś w pracy?
91_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 16:21   #4084
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez 91_ola Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Pod koniec miesiączki dostałam grzybicy (twarożek, obrzęk warg sromowych, pieczenie) co nie zdarzało mi się nigdy wcześniej (używam tamponów), zostałam przeleczona pimafucinem + fluconazol doustny dla mnie i partnera. Po 6 dniach wszystko wróciło do normy. Cały czas wieczorem aplikuję lactovaginal. W sobotę współżyliśmy i dziś rano czuję że zaczyna się od nowa. Co prawda brak 'twarożku' ale lekko przypuchnięte wargi sromowe + pieczenie. Zaaplikowałam abiofem i posmarowałam clotrimazolem 'na zewnątrz'. Czy to możliwe, że po ponad 3 dniach pojawiają się objawy? Czy złapałam coś w pracy?
A twój partner coś dostał na grzybicę? Jeśli nie to możliwe, że po prostu podczas tego sobotniego współżycia cię zaraził.
Ale to nie musi być to. Mnie na przykład ten słynny Lactovaginal uczula. Jak mam niedoleczoną infekcję, to nasila jej objawy. A ogólnie to powoduje swędzenie i dziwne pieczenie. Zmieniłam na Invag i różnica jest jak między niebem a ziemią
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:28   #4085
91_ola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sędziszów
Wiadomości: 99
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Zostaliśmy oboje przeleczeni fluconazolem. Objawy ustąpiły na dzień następny. Dodatkowo byłam na wizycie u lekarza i powiedział, że nie widzi żadnych oznak infekcji. Powiedział, że to może po prostu reakcja alergiczna na wkładki higieniczne.
Ja z kolei źle toleruję invag, ale wiadomo co organizm to inna reakcja.
91_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 22:44   #4086
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Witam wszystkich
Byłam u gina, miałam nawracającą infekcję, dostałam Pimafucin, Pimafucort do smarowania i "na zaś" do domu clotrimazolum globulki. Pytanie moje ,czy brać coś do tego pimafucinu po tym jak skończę, prebiotyk? Doustnie, dopochwowo? Ponoć jest na tyle ok, że mam wziąć tylko 3 globulki pimafucinu, głównie to odczuwam pieczenie warg, czasem tylko w środku trochę się nasilało.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 17:57   #4087
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Byłam u gina, miałam nawracającą infekcję, dostałam Pimafucin, Pimafucort do smarowania i "na zaś" do domu clotrimazolum globulki. Pytanie moje ,czy brać coś do tego pimafucinu po tym jak skończę, prebiotyk? Doustnie, dopochwowo? Ponoć jest na tyle ok, że mam wziąć tylko 3 globulki pimafucinu, głównie to odczuwam pieczenie warg, czasem tylko w środku trochę się nasilało.
Probiotyk zawsze warto wziac, nie zaszkodzi Podobno doustne są lepsze, ale dłużej się czeka za efektami. Możesz wziąć i doustny i dopochwowy.

Dziewczyny, ja już nie daje rady psychicznie. Półtora roku z tym cholerstwem. Pomaga mi tylko Clotrimazolum, ale pomaga na tydzień, po tygodniu wszystko wraca. Nie wiem już co robić. Ta grzybica nie wychodzi w posiewach, nawet jak by wyszła i zastosowałabym antybiotyk z antybiogramu, jestem pewna, że po tygodniu i tak by wróciła, tak jak było do tej pory Stosowałam już chyba wszystkie możliwe leki, przechodziłam na dietę bez cukru - efekty były ale chwilowe. Czy to oznacza, że już całe życie będę chora?
Moje życie seksualne nie istnieje. Od kilku miesięcy rozmawiam z nowym facetem. Jestem pewna, że odrzuci mnie z tego powodu. Wstępnie już wie, że mam problemy, ale nie doświadczył jeszcze tego w realu. No bo kto chciałby być z osobą, z którą seks będzie zawsze w gumce, o ile ten seks w ogóle się wydarzy, bo przecież co chwile mam jakaś globulkę w pochwie Jestem załamana...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-17, 19:51   #4088
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Hej! Dawno mnie tu nie było, bo miałam spokój od grzybicy na jakieś 4 lata. I zowu się zaczęło przez moją głupotę, ale głównie przez głupotę pewnej lekarki którą mam ochotę gołymi rękami rozszarpać powiedziała mi, że przed staraniem o dziecko dobrze by bylo pochwę doczyścić chociaż nic się nie dzieje, i przepisała Macmiror. Ja głupia jej zaufałam i wzięłam to cholerstwo i się zaczęło zrobiłam za jakiś czas kurację, która zawsze mi pomagała czyi macmiror + fluconazol doustnie ale nie pomogło. Ogólnie nie jest najgorzej bo nie swędzi, odczuwam tylko cos na granicy pieczenia i mam lekką wydzielinę, ale wiem że grzyb jest. w przyszłym tyg ide do innego gina ale jestem załamana
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 12:08   #4089
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Probiotyk zawsze warto wziac, nie zaszkodzi Podobno doustne są lepsze, ale dłużej się czeka za efektami. Możesz wziąć i doustny i dopochwowy.

Dziewczyny, ja już nie daje rady psychicznie. Półtora roku z tym cholerstwem. Pomaga mi tylko Clotrimazolum, ale pomaga na tydzień, po tygodniu wszystko wraca. Nie wiem już co robić. Ta grzybica nie wychodzi w posiewach, nawet jak by wyszła i zastosowałabym antybiotyk z antybiogramu, jestem pewna, że po tygodniu i tak by wróciła, tak jak było do tej pory Stosowałam już chyba wszystkie możliwe leki, przechodziłam na dietę bez cukru - efekty były ale chwilowe. Czy to oznacza, że już całe życie będę chora?
Moje życie seksualne nie istnieje. Od kilku miesięcy rozmawiam z nowym facetem. Jestem pewna, że odrzuci mnie z tego powodu. Wstępnie już wie, że mam problemy, ale nie doświadczył jeszcze tego w realu. No bo kto chciałby być z osobą, z którą seks będzie zawsze w gumce, o ile ten seks w ogóle się wydarzy, bo przecież co chwile mam jakaś globulkę w pochwie Jestem załamana...
A próbowałaś może kuracje globulkami z kwasem bornym ? Często dobrze radzą sobie z przewlekłą grzybicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 16:41   #4090
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
A próbowałaś może kuracje globulkami z kwasem bornym ? Często dobrze radzą sobie z przewlekłą grzybicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego jeszcze nie probowalam Dziekuję za podpowiedź, zaraz sobie o tym poczytam.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 18:09   #4091
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
A próbowałaś może kuracje globulkami z kwasem bornym ? Często dobrze radzą sobie z przewlekłą grzybicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie się niestety to nie sprawdziło w ogóle...
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 19:48   #4092
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
u mnie się niestety to nie sprawdziło w ogóle...
Wiadomo, że nie na każdego podziała ale warto spróbować a można wiedzieć co tobie pomogło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 08:31   #4093
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

przy grzybiczym zapaleniu, dobrze dobrane leki
niestety przy zapaleniu bakteryjnym cały czas walczę
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 19:05   #4094
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
przy grzybiczym zapaleniu, dobrze dobrane leki
niestety przy zapaleniu bakteryjnym cały czas walczę
Tak dobrane leki to napewno podstawa, tylko gorzej jak w tych posiewach nic nie wychodzi też mam taką sytuacje, że posiewy są czyste a robiłam nawet przy zaawansowanych objawach i nic nie wyszło to dopiero masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 09:03   #4095
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Tak dobrane leki to napewno podstawa, tylko gorzej jak w tych posiewach nic nie wychodzi też mam taką sytuacje, że posiewy są czyste a robiłam nawet przy zaawansowanych objawach i nic nie wyszło to dopiero masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciekawe dlaczego tak się dzieje?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 17:46   #4096
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Tak dobrane leki to napewno podstawa, tylko gorzej jak w tych posiewach nic nie wychodzi też mam taką sytuacje, że posiewy są czyste a robiłam nawet przy zaawansowanych objawach i nic nie wyszło to dopiero masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może poszukaj specjalistów od vulvodynii
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 20:21   #4097
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

A jak u was kwestia alergii na lateks, środki piorące? Sprawdzałyście, czy to nie jest tego typu problem?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 21:19   #4098
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Może poszukaj specjalistów od vulvodynii
Ale vulvodynia to chroniczny ból pochwy, a Werka nie pisała o takim symptomie

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
A jak u was kwestia alergii na lateks, środki piorące? Sprawdzałyście, czy to nie jest tego typu problem?
Ja nie mam żadnej alergii, a mimo to grzybica nie chce się odczepić.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 21:40   #4099
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Ja bólu żadnego nie mam, z objawów jedynie lekkie zaczerwienienie wejścia pochwy + upławy jakby grudkowate, białe( widać takie jakby strzępki nabłonka) zero swędzenia.
Alergii raczej też nie, z resztą odstawiłam płyny i myje się tam samą wodą
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 11:50   #4100
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Ja bólu żadnego nie mam, z objawów jedynie lekkie zaczerwienienie wejścia pochwy + upławy jakby grudkowate, białe( widać takie jakby strzępki nabłonka) zero swędzenia.
Alergii raczej też nie, z resztą odstawiłam płyny i myje się tam samą wodą
A "wietrzysz" się tam? Śpisz bez bielizny? To taki niby drobiazg, ale czasami mocno pomaga. Tak samo jak zrezygnowanie z tamponów.



Ja teraz po prawie półrocznej przerwie znowu dostałam grzybka... Słodyczy trochę więcej niż na co dzień i poszło...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 20:25   #4101
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
A "wietrzysz" się tam? Śpisz bez bielizny? To taki niby drobiazg, ale czasami mocno pomaga. Tak samo jak zrezygnowanie z tamponów.



Ja teraz po prawie półrocznej przerwie znowu dostałam grzybka... Słodyczy trochę więcej niż na co dzień i poszło...
Śpię bez bielizny, wkładek też nie używam. Słodycze rzuciłam rok temu, tamponow nie używam. Teraz zaopatrzam szafę w sukienki i spódnice, bo całe życie tylko spodnie i spodenki. Rzuciłam płyny do higieny intymnej i jest jakoś lepiej, ale nie chce zapeszac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 12:36   #4102
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Werka21b Pokaż wiadomość
Śpię bez bielizny, wkładek też nie używam. Słodycze rzuciłam rok temu, tamponow nie używam. Teraz zaopatrzam szafę w sukienki i spódnice, bo całe życie tylko spodnie i spodenki. Rzuciłam płyny do higieny intymnej i jest jakoś lepiej, ale nie chce zapeszac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze od czasu do czasu stosowałam iladian albo zenelle. Po miesiączce, po jakimś intensywniejszym stosunku, przed basenem - ogólnie w sytuacjach, kiedy uznałam, że może mnie dopaść. I może trochę jednak zapobiegało, bo pół roku był spokój, ostatnio trochę to zaniedbałam, nie używałam i znowu dostałam...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 22:39   #4103
marzsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

xxxxxxxxxxxxxxxxxx
marzsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 16:38   #4104
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Używała któraś z was gynoxin optima? Jestem przeszczęśliwa, że w końcu jakaś globulka naprawdę przeciwgrzybicza jest bez recepty i jestem ciekawa opinii.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 04:55   #4105
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Używała któraś z was gynoxin optima? Jestem przeszczęśliwa, że w końcu jakaś globulka naprawdę przeciwgrzybicza jest bez recepty i jestem ciekawa opinii.
Wczoraj zakupilam. Cena z kosmosu: 3 globulki prawie 50 zł
Mam nadzieje,ze zadziała coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 10:48   #4106
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Jak skutecznie pozbyc sie grzybicy???

Dziewczyny, nie mam czasu czytać wątku, wiec może powtarzam to co już wiecie. Gynatren kupiłam bez problemu w Niemczech na receptę od polskiego ginekologa. Pojechałam z lodówką turystyczną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 16:15   #4107
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wczoraj zakupilam. Cena z kosmosu: 3 globulki prawie 50 zł
Mam nadzieje,ze zadziała coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co? To gdzie ty kupowałaś? Ja dałam za nie 24 z kilkoma groszami!



U mnie ładnie pomogło, ale kolejna miesiączka i chyba znowu się zaczyna... Tym razem wybiorę się do lekarza.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 17:43   #4108
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Dziewczyny, czy którejś z was w posiewie wyszła C.albicans wrażliwa na wszystkie leki a jednocześnie nie reagowała na leczenie? Jak na razie biorę flukonazol 200mg co 2 dzień i nystatynę dopochwowo 2 razy dziennie, już ponad tydzień i objawów za bardzo nie mam ale wydzielina jest bardzo serowata, obawiam się że to leczenie nic nie daje. Dodam, ze przed leczeniem odczuwałam minimalne pieczenie i to nie zawsze, więc po lekach nie ma praktycznie żadnej zmiany. Słodyczy prawie nie jem, spię bez gaci, majtki prasuję, jestem już załamana
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 18:50   #4109
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy którejś z was w posiewie wyszła C.albicans wrażliwa na wszystkie leki a jednocześnie nie reagowała na leczenie? Jak na razie biorę flukonazol 200mg co 2 dzień i nystatynę dopochwowo 2 razy dziennie, już ponad tydzień i objawów za bardzo nie mam ale wydzielina jest bardzo serowata, obawiam się że to leczenie nic nie daje. Dodam, ze przed leczeniem odczuwałam minimalne pieczenie i to nie zawsze, więc po lekach nie ma praktycznie żadnej zmiany. Słodyczy prawie nie jem, spię bez gaci, majtki prasuję, jestem już załamana
Na razie to ci leki wypływają, a nie że masz serowatą wydzielinę... U mnie jeszcze trzy dni po ostatniej globulce trudno jest ocenić wydzielinę przez resztki tabletek.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 11:02   #4110
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3

A czy przy grzybicy są możliwe mdłości, które występują w ciągu całego dnia, niezależnie od jedzenia i pory dnia, uczucie osłabienia, uczucie stanu podgorączkowego, ból podbrzusza i taki jakby twardy, napuchnięty brzuch? Do tego upłaty - białe, "serkowate", ale bezwonne i świąd/pieczenie.
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2018-06-25 o 11:03
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-27 10:54:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.