Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 22:03   #901
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
aha czyli jest szansa ,ze moj scenariusz sie sprawdzi

A na ile dni planuja ten wyjazd????????

Jesli bys ja dobrze znala to moglabys zapytac czy on sie dobrze prowadzi,czy ma kogos, takie tam.Moze by sie w koncu okazalo,ze np na ten wyjazd to sie wybiera ale z inna dziewczyna ,a tmta ze Ci zaproponowala bedzie miala awanturke
no własnie ja o tym myslalam, zebys wypytała tą laskę czy jest grzeczny, tak niby w żartach, jak zrobi dziwną mine to bedziesz wiedziala ze cos jest nie tak, ponaciskasz i moze cos wyjdzie.
kombinuj dziewczyno. przekonaj sie w koncu czy on jest gó...no wart czy moze coś tam z niego może wyrosnąc.
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:05   #902
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
na to jak wygląda ten wasz czas spędzany razem. bess pytała cię o to kilkakrotnie a ty ciągle się wykręcasz z odpowiedzią.
Przegapiłam. Jak spędzamy czas. To zależy kiedy i w jakiej sytuacji. Kiedy już się spotkamy to najczęściej przez dwie godziny przegadamy co się u nas działo, bo spotykamy się naprawdę rzadko...ale nigdy nie pisałam, że grzecznie trzymamy się tylko za rączki..
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:05   #903
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

no i wlasnie to jest przykre ,ze to wszystko widzisz i na to pozwalasz.Wystarczy Ci tylko patrzenie na niego
Ciekawa jestem kiedy zacznie sie w koncu ta jego akcja poprawy po zerwaniu,bo jak na moj gust sprawa sie odwlecze skoro nie ma dla Ciebie czasu,jak juz przyjedzie no to .....A ty zapomnisz ,bo bedziesz sie cieszyla ,ze jest


ps gdzie sie spotykacie??ciagle w aucie??
a w zimie tez??????????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:08   #904
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
no własnie ja o tym myslalam, zebys wypytała tą laskę czy jest grzeczny, tak niby w żartach, jak zrobi dziwną mine to bedziesz wiedziala ze cos jest nie tak, ponaciskasz i moze cos wyjdzie.
kombinuj dziewczyno. przekonaj sie w koncu czy on jest gó...no wart czy moze coś tam z niego może wyrosnąc.
Ona za dużo też nie ma z nim wspólnego. Też z tego co wiem to ona wie więcej z opowieści jej chłopaka, który kocha ją nad życie... ehh... A jeśli zapytam, a ona mu powtórzy?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:08   #905
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
. Może powie prawdę, bo wie, że może się wydać, ale w życiu nie pomyślalby zeby mnie zabrać ze soba.
W sumei czemu miałby?Jak mówią do lasu się drewna nie bierze.Tam jak to na wakacjach sobie znajdzie inne panienki do wiadomego celu.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
o majn god.
Ale by były jaja

Już sa
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:09   #906
nadia_
Raczkowanie
 
Avatar nadia_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
skoro zniosłas więcej od Monisi to wybacz, ale dowodzi to raczej Twojej, a nie mojej naiwnosci.

napisałam po prostu że sądze że gdyby facet wprost powiedział, że jej nie kocha, byłoby łatwiej.
a jak powie że kocha, w co wątpie, to Monisia ma świetną...
podstawe do postawienia mu żądań ;] może go trzeba troche podstepem?
jeśli ich nie będzie spełnial ... ehhh, wszystko zacznie się od początku?



Nadia, nie wiem co zrobił Ci ten facet, ale to że juz z nim nie jestes chyba dowodzi, że jednak NIE WSZYSTKO mozna zniesc, prawda ?
Piszac to mialam na mysli, ze jestes "naiwna"= mylisz sie twierdzac, ze ten chlopak nie moze byc az tak zly. Ironia gry slownej. Nie chcialam byc niegrzeczna wobec Ciebie, bo zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami. Jasne, ze to ja bylam naiwna Ale jesli ktos tego nie przezyl (a nikomu nie zycze) to nie zrozumie problemu. Tu nie chodzi "o kopa", przeciez Ona wie, ze on Jej nie kocha.
W sumie to wyglada tak: skoro taki tlumok Jej dostatecznie nie akceptuje, nie zwraca na Nia uwagi jak na 100% dziewczyne, to Ona w swojej glowce tworzy wizje siebie jako zupelnie bezuzytecznej postaci, a jedyna rzecza jaka potrafi zrobic to blagac go o uczucie. Tylko wtedy bedzie cos znaczyc. Na problemy "partnerek" alkoholikow tez odpowiada sie - "to odejdz od niego"? Skoro to takie proste, to czemu tak wiele kobiet cierpi? Nie takich z najgorszego towarzystwa meneli, czesto madrych, ladnych, z dobrych rodzin. To ten sam mechanizm. Nie znam sposobu na walke z tym, mi sie udalo zostawic wszsytko za soba i tylko czasem wraca widmo tamtych chwil, w stresujacych sytuacjach, ale skoro wraca to znaczy, ze po prostu przed tym uieklam na tyle daleko, zebym na codzien mogla normalnie zyc, zebym byla szczesliwa.
Przepraszam Monisha za pisanie o Tobie w trzeciej osobie, tak latwiej formulowalo sie zdania.
nadia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:09   #907
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no i wlasnie to jest przykre ,ze to wszystko widzisz i na to pozwalasz.Wystarczy Ci tylko patrzenie na niego
Ciekawa jestem kiedy zacznie sie w koncu ta jego akcja poprawy po zerwaniu,bo jak na moj gust sprawa sie odwlecze skoro nie ma dla Ciebie czasu,jak juz przyjedzie no to .....A ty zapomnisz ,bo bedziesz sie cieszyla ,ze jest


ps gdzie sie spotykacie??ciagle w aucie??
a w zimie tez??????????
Tak. U niego w domu też.
I masz rację- złość mi szybko pzechodzi, bo skoro tak rzadko przyjeżdza to ja na samą myśl że go znowu zobaczę głupieję, i o wszystkim zapominam...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:14   #908
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

No i wlasnie teraz on Cie wezmie na przeczekanie,zeby jak najmniejszym kosztem pozniej osiagnac cel
Moze zaskocz go i jednak stawiaj wymagania i nie dawaj sie na tacy??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:18   #909
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość

Już sa
Ale wtedy by były jaja jak berety
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:18   #910
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Ona za dużo też nie ma z nim wspólnego. Też z tego co wiem to ona wie więcej z opowieści jej chłopaka, który kocha ją nad życie... ehh... A jeśli zapytam, a ona mu powtórzy?
OOO KOCHANA jeżeli ją kocha to na pewno nieraz uraczył ją jakąs ciekawa historyjka na temat Twojego boya wiec ta dziewczyna to skarbnica wiedzy, bajeruj ją :P
Cytat:
Napisane przez nadia_ Pokaż wiadomość
Piszac to mialam na mysli, ze jestes "naiwna"= mylisz sie twierdzac, ze ten chlopak nie moze byc az tak zly. Ironia gry slownej. Nie chcialam byc niegrzeczna wobec Ciebie, bo zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami. Jasne, ze to ja bylam naiwna Ale jesli ktos tego nie przezyl (a nikomu nie zycze) to nie zrozumie problemu. Tu nie chodzi "o kopa", przeciez Ona wie, ze on Jej nie kocha.
W sumie to wyglada tak: skoro taki tlumok Jej dostatecznie nie akceptuje, nie zwraca na Nia uwagi jak na 100% dziewczyne, to Ona w swojej glowce tworzy wizje siebie jako zupelnie bezuzytecznej postaci, a jedyna rzecza jaka potrafi zrobic to blagac go o uczucie. Tylko wtedy bedzie cos znaczyc. Na problemy "partnerek" alkoholikow tez odpowiada sie - "to odejdz od niego"? Skoro to takie proste, to czemu tak wiele kobiet cierpi? Nie takich z najgorszego towarzystwa meneli, czesto madrych, ladnych, z dobrych rodzin. To ten sam mechanizm. Nie znam sposobu na walke z tym, mi sie udalo zostawic wszsytko za soba i tylko czasem wraca widmo tamtych chwil, w stresujacych sytuacjach, ale skoro wraca to znaczy, ze po prostu przed tym uieklam na tyle daleko, zebym na codzien mogla normalnie zyc, zebym byla szczesliwa.
Przepraszam Monisha za pisanie o Tobie w trzeciej osobie, tak latwiej formulowalo sie zdania.
wiesz co, nie dramatyzujmy tak, to jest jej pierwsza miłosc, ktoś juz wyżej pisał ze dziewczynki sa naiwne za pierwszym razem, ja też byłam ale sie dużo nauczyłam...
mam nadzieje ze Monika nie skończy jak kobiety opisywane przez Ciebie, ale cóz, to zalezy tylko od niej...
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
No i wlasnie teraz on Cie wezmie na przeczekanie,zeby jak najmniejszym kosztem pozniej osiagnac cel
Moze zaskocz go i jednak stawiaj wymagania i nie dawaj sie na tacy??
dokładnie tak rób
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:19   #911
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
No i wlasnie teraz on Cie wezmie na przeczekanie,zeby jak najmniejszym kosztem pozniej osiagnac cel
Moze zaskocz go i jednak stawiaj wymagania i nie dawaj sie na tacy??
Wymagania przez gg, smsy? Jakie?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:20   #912
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Ale wtedy by były jaja jak berety

Tysz już są
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:22   #913
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Tysz już są
no są, są
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:22   #914
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Tysz już są
Magda, ucisz się skoro nic nie wnosisz do rozmowy
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #915
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Magda, ucisz się skoro nic nie wnosisz do rozmowy
Jak to nic nie wnosi ?????
Troche weselej jest
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #916
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Wymagania przez gg, smsy? Jakie?
"znajdz dla mnie czas w tym tyg, mam ochote na kino" ;]

"wpadnij mi pomoc z kompem"

"wymasuj mi stopy"

"wez mnie na ta impreze w piatek"

"chodz ze mna na 18 do Anki"

"wpadnij mi pomóc skręcic nowy regal z Ikei"


mało ?:P
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #917
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
OOO KOCHANA jeżeli ją kocha to na pewno nieraz uraczył ją jakąs ciekawa historyjka na temat Twojego boya wiec ta dziewczyna to skarbnica wiedzy, bajeruj ją :P

wiesz co, nie dramatyzujmy tak, to jest jej pierwsza miłosc, ktoś juz wyżej pisał ze dziewczynki sa naiwne za pierwszym razem, ja też byłam ale sie dużo nauczyłam...
mam nadzieje ze Monika nie skończy jak kobiety opisywane przez Ciebie, ale cóz, to zalezy tylko od niej...
dokładnie tak rób
Heh no nie wiem, pytała dziś czy ja z nim jestem ...
Dziwne to trochę, bo po co miałaby mi proponować chwilę pozniej wypad w góry.. coś mi tu nie gra. Albo jakaś szalenie miła albo udaje, że nic o nas nie wie..
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #918
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Wymagania przez gg, smsy? Jakie?
przede wszytskim na spotkaniach jak juz do nich dojdzie,albo jesli bedzie chcial sie umawiac.Nie bedzie jak chcesz,czyli nie pojdziecie gdzies razem,nie poznasz znajomych itd itd przekladasz do nast razu
Nie mów,ze nie masz na nic wplywu
Stracisz z nim wianek,on sie ucieszy i tyle bedzie z tej milosci.A wtedy nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.
I wracajac do jego dziewictwa to bardzo w nie watpie przy takim charakterze jaki ma nie sadze zeby sie uchowal
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:25   #919
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
"znajdz dla mnie czas w tym tyg, mam ochote na kino" ;]

"wpadnij mi pomoc z kompem"

"wymasuj mi stopy"

"wez mnie na ta impreze w piatek"

"chodz ze mna na 18 do Anki"

"wpadnij mi pomóc skręcic nowy regal z Ikei"


mało ?:P
Na imprezy to on się sam wtrynia. Kompa miał mi kiedyś naprawić, ale jakoś nie uśmiechalo mi się czekanie na niego 2 tyg i przyjechal znajomy... Ale nie powiem, dobry pomysl
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 22:28   #920
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
przede wszytskim na spotkaniach jak juz do nich dojdzie,albo jesli bedzie chcial sie umawiac.Nie bedzie jak chcesz,czyli nie pojdziecie gdzies razem,nie poznasz znajomych itd itd przekladasz do nast razu
Nie mów,ze nie masz na nic wplywu
Stracisz z nim wianek,on sie ucieszy i tyle bedzie z tej milosci.A wtedy nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.
I wracajac do jego dziewictwa to bardzo w nie watpie przy takim charakterze jaki ma nie sadze zeby sie uchowal
Zaproponowałabym, że wpadnę do niego jak by miał kolegów na mieszkaniu, ale ja ich nawet nie znam, głupioby mi chyba trochę było. Zastanawiałabym się czy opowiada im o nas, albo że w ogle o mnie nic nie wiedzą i pomyslą że wpraszam się i nachalna jestem dla niego... W ogole jego znajomi jacyś tacy nieciekawi są...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:33   #921
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Magda, ucisz się skoro nic nie wnosisz do rozmowy
a czy ktokolwiek cos wnosi??
Przeciez i tak wiesz swoje wiec po Ci nasze rady??
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:33   #922
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Na imprezy to on się sam wtrynia. Kompa miał mi kiedyś naprawić, ale jakoś nie uśmiechalo mi się czekanie na niego 2 tyg i przyjechal znajomy... Ale nie powiem, dobry pomysl
no właśnie o to chodzi, żebys nie musiala czekac 2 tyg, i zeby przyleciał jak na skrzydłach sam

Cytat:
Zaproponowałabym, że wpadnę do niego jak by miał kolegów na mieszkaniu, ale ja ich nawet nie znam, głupioby mi chyba trochę było.
głupio to Ci powinno byc, ze po 1,5 roku ich nie znasz jeszcze... ;/

Cytat:
Zastanawiałabym się czy opowiada im o nas, albo że w ogle o mnie nic nie wiedzą
oooj, COŚ na pewno wiedza ale obawiam się ze nie to, co bys chciała zeby wiedzieli
Cytat:
W ogole jego znajomi jacyś tacy nieciekawi są...
nieciekawi , czyli ... ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:36   #923
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Jeeeeesuuuuuu !
Czego chcecie od tego chłopaka?
Może on myśli, że ona też ma jakiegoś faceta a z nim tylko się migdali? Nigdy nie mówili o miłości, nie znają swoich rodzin, znajomych, przyjaciół. Monisia sama na półmetek, on sam na wakacje i imprezy ( albo raczej z inną dziewczyną). Może nawet do głowy mu nie przyjdzie, że kobieta może pozwalać na takie traktowanie? Dlatego założył sobie, że są dla siebie tylko partnerami od erotyki, bo on ma kogoś więc ona pewnie też a nie mówią tego sobie. Kiedy para, będąca w małżeńskich związkach romansuje ze sobą w ukryciu( tak jak tutaj , tyle, że nie mają ślubu z kimś) to też pewnie nie opowiadają sobie o żonie czy mężu tylko cieszą się chwilami spędzonymi razem.
Przypuszczam , że to się skończy nawet nie zerwaniem, bo pewnie wg niego nie ma czego zrywać. Chłopak po prostu przestanie przyjeżdżać, smsować, dzwonic i tyle. I dopiero wtedy zaczną się problemy. Oby nie skończyło się wielką depresją i dramatem. Czas pogodzić się z prawdą zamiast ciągle żyć marzeniami.
Pogodziliście się ? Wcale nie, po prostu problemy i smutki zostały schowane do szuflady, bo wystarczy , że jest przy Tobie. Ale problemy trzeba rozwiązywać a niejasności wyjaśniać , nie da sie przed nimi wiecznie uciekać.
Piszesz, że potrzebujesz pomocy. Wiele tutaj dziewczyny zrobiły aby Ci pomóc. Nie przyjęłaś jej , jakiej pomocy oczekujesz? ze ktoś weźmie Cię na kolanka i powie: dobrze robisz, postępujesz słusznie? Bo chyba tylko takie słowa Cię zadowolą i wtedy to będzie dla Ciebie pomoc.
Smutny wątek? tak ale dlatego, że Ty sama niszczysz siebie i swoje życie, a nie ten chłopak. To jest Twoje życie, nie jego. Krzywdzi Cię bo nie mówi, że kocha ? Widocznie nie kocha, więc dlaczego ma mówić?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:38   #924
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Magda, ucisz się skoro nic nie wnosisz do rozmowy
Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Jak to nic nie wnosi ?????
Troche weselej jest


Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
a czy ktokolwiek cos wnosi??
Przeciez i tak wiesz swoje wiec po Ci nasze rady??

Ano własnie.To forum i nie ucisze się,bo autorka sobie życzyTzn teraz wychodze to jakiś czas będe cicho

Rady są powtarzaniem sie.Monishia mozesz sobie w kółko czytać pierwszą strone watku i na to samo wyjdzie.Wiec czemu ja mam nic nie mówić?


Mam ochote powiedzieć,ze widocznie masz to czego jesteś warta to mówie
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:40   #925
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Jestem, patrzę i informuję, że nabijanie się/obrażanie autorki wątku będą karane wg regulaminu forum.

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:41   #926
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Jeeeeesuuuuuu !
Czego chcecie od tego chłopaka?
Może on myśli, że ona też ma jakiegoś faceta a z nim tylko się migdali? Nigdy nie mówili o miłości, nie znają swoich rodzin, znajomych, przyjaciół. Monisia sama na półmetek, on sam na wakacje i imprezy ( albo raczej z inną dziewczyną). Może nawet do głowy mu nie przyjdzie, że kobieta może pozwalać na takie traktowanie? Dlatego założył sobie, że są dla siebie tylko partnerami od erotyki, bo on ma kogoś więc ona pewnie też a nie mówią tego sobie. Kiedy para, będąca w małżeńskich związkach romansuje ze sobą w ukryciu( tak jak tutaj , tyle, że nie mają ślubu z kimś) to też pewnie nie opowiadają sobie o żonie czy mężu tylko cieszą się chwilami spędzonymi razem.
Przypuszczam , że to się skończy nawet nie zerwaniem, bo pewnie wg niego nie ma czego zrywać. Chłopak po prostu przestanie przyjeżdżać, smsować, dzwonic i tyle. I dopiero wtedy zaczną się problemy. Oby nie skończyło się wielką depresją i dramatem. Czas pogodzić się z prawdą zamiast ciągle żyć marzeniami.
Pogodziliście się ? Wcale nie, po prostu problemy i smutki zostały schowane do szuflady, bo wystarczy , że jest przy Tobie. Ale problemy trzeba rozwiązywać a niejasności wyjaśniać , nie da sie przed nimi wiecznie uciekać.
Piszesz, że potrzebujesz pomocy. Wiele tutaj dziewczyny zrobiły aby Ci pomóc. Nie przyjęłaś jej , jakiej pomocy oczekujesz? ze ktoś weźmie Cię na kolanka i powie: dobrze robisz, postępujesz słusznie? Bo chyba tylko takie słowa Cię zadowolą i wtedy to będzie dla Ciebie pomoc.
Smutny wątek? tak ale dlatego, że Ty sama niszczysz siebie i swoje życie, a nie ten chłopak. To jest Twoje życie, nie jego. Krzywdzi Cię bo nie mówi, że kocha ? Widocznie nie kocha, więc dlaczego ma mówić?
Nie liczę na to. Po prostu chciałabym usłyszeć coś innego niż "zostaw go.." Znaleść jakaś recepte na ten chory zwiazek.
On ni ma nikogo. Myślisz, że my nie rozmawiamy o sobie tylko wciż się miziamy w aucie? Nie, on zna zasady, bo jasno mu to przedswyailam. A że nie wie, co do niego czuje...cóż...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:42   #927
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Ja sie nie nabijam z autorki tylko z calej tej sytuacji. bo to juz zaczyna byc groteskowe
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:44   #928
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Oj Monishia już nie wiem jak do Ciebie dotrzeć Zrozum dziewczyno że on ma Cię głęboko gdzieś!!! Nie kocha Cię, nie spędzacie razem czasu, ustawia się na jakieś wypady ze znajomymi i innymi laskami tobie nic o tym nie mówiąc... Nie daje Ci to do myślenia

jak grochem o ściane
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:44   #929
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jestem, patrzę i informuję, że nabijanie się/obrażanie autorki wątku będą karane wg regulaminu forum.


Wiem,ze to do mnie.
Nie nabijam się tylko mówie co myślę.Padały w tym wątku nieraz masakrycznie ostre słowa i tylko benito została ukaranaWarte zastanowieniaWi ęc moze prosze modów o nie przesadzanie i nie faworyzowanie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:47   #930
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Mysle,ze on moze sie domyslac co do niego czujesz,ale tez nie mowi o tym.Bo jednak jak te slowa padna atmosfera robi sie przyciezka ,szczegolnie kiedy milosc jest jednostronna.Tak bez wyznan jest łatwiej
Poza tym prosze Cie to,ze rozmawiacie i on Ci cos mowi nie znaczy ,ze to prawda
Jaka mozna dac rade skoro sprawiasz wrazenie jakbys nie miala na nic wplywu,niemogla mu nic powiedziec,nie miala zadnych wymagan,bo on i tak nie dotrzyma slowa.No ale sęk w tym,ze to zalezy od Ciebie.Pokazujesz niekonsekwencje to jest jak jest
Nie jestem za tresura ale skoro nie chcesz z nim zerwac to spróbuj tresury heh.Chociaz i tak mysle,ze to zawodnik ciezszej kategorii i po tym ile razy uleglas nie masz autorytetu,nie dasz rady
On jest góra ,bo niekieruja nim te zaslepiajace uczucia,ktore kieruja Toba.
Jedyna rada musi Ci to minac.Nie wiem ile trwa taki stan
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.