Zmiana profilu w liceum z bio chem ang na bio chem mat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-24, 15:11   #1
kelia24322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Zmiana profilu w liceum z bio chem ang na bio chem mat


Chodzę do 1kl liceum na profil bio chem ang.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą profilu w tej samej szkole na bio chem mat, ponieważ rozważam pisanie matury rozszerzonej z tego przedmiotu.

Zastanawiam się czy dam radę, matmę uważam za wymagająca, ale nawet ją lubię. Dodatkowo chodziłabym na korepetycje z niej.

Drugą kwestią jest to że

Do pewnego momentu źle się czułam w mojej obecnej klasie, denerwowały mnie kilka osób i spotkały mnie też nie miłe sytuacje,ale teraz przestało mnie to trochę przejmować.

Nie mam jakoś dużo koleżanek, ale niby można to ignorować, ale myślę że towarzystwo w szkole jest ważne, bo spędzam z nimi mnóstwo czasu. Ta druga klasa wydaje się być sympatyczniejsza, mam tam też 2 koleżanki, na których mi zależy.

Już nie wiem co myśleć, czy zostać, może się jakoś ułoży, albo nie, czy przenieść się, mieć może milsze koleżanki i maturę z matmy.

Niby jestem przekonana, że tam będzie lepiej, przyjemniej, może i więcej nauki matmy

ale ciężko mi podjąć ostateczne,, tak"
kelia24322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 14:35   #2
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Zmiana profilu w liceum z bio chem ang na bio chem mat

Sama ulozylas sobie juz cała liste argumentów "za", więc w sumie nie ma tu zbytniego tematu do dyskusji. Chcesz to zmieniaj, proste. Nikt tego za ciebie nie zrobi.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-25 15:35:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.