sama czy jednak lepiej do wizażystki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 22:23   #1
editaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6

sama czy jednak lepiej do wizażystki ???


chciałąm spytać kogoś fachowego czy aby uniknąć typowego "świecenia" twarzy lepiej wykonać makijaż samemu czy powierzyć to komuś fachowemu ?
bo nie wiem czy jest jakaś różnica w tym, kto wykona makijaż...
chodzi mi dokładniej o makijaż studniówkowy..
warto iść do wizażystki czy jeżeli sama zrobie sobie makijaż i dzięki poprawkom w trakcie uda mi się uniknąć paskudnego śecenia na twarzy ????
editaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:45   #2
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

ja niestety też mam problem ze świecąca sie buźka, ale na studnióweczke maluje sie sama. Najpierw kremik matujący, jak dla mnie Vichy Normaderm, na to korektor i skrobia ziemniaczana i bedzie git. Spróbuj z ta skrobia, naprawde świetna sprawa
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:03   #3
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

niekoniecznie. lepiej wczesniej sprobuj. Ja zaczynam sie po niej szybciej swiecic
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:20   #4
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

Mysle, ze nie musisz isc do wizazystki, ale moglabys np do polecanej kosmetyczki. Wyjdzie tanio, a makijaz bedzie staranny, jak pokazesz fotke sukienki, to dobrany kolorystycznie, kosmetyki trwale...Ja przed swoja studniowka tak zrobilam i bylam baaardzo zadowolona-zaplacilam chyba 20-30pln. A takiego makijazu jak mi wtedy pani zrobila, to do dzis nie umiem powtorzyc
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:48   #5
Boska Augusta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: edit
Wiadomości: 12
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

Zainwestuj w bibułki matujące Dermiki lub Yves Rocher, poprawka makijażu trwa 2 sekundy, a świecenie znika na długo. Zanim nałożysz podkład lub puder, zetrzyj nadmiar kremu z całej twarzy lekko zmoczonym wacikiem lub chusteczką higieniczną. Na buzię pomalowaną korektorem lub podkładem połóż na kilka sekund obie dłonie, co pomoże wtopić oba specyfiki w skórę. Puder wciśnij gąbeczką, a potem nadmiar omieć pędzlem. Wyglądaj BOSKO
Boska Augusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 10:15   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

Witaj
Moim zdaniem nie jest konieczna wizyta o wizażystki Chociaż jeżeli osobiście miałabym wybierać między kosmetyczką, a wizażystką wybrałabym wizażystkę;-) Oczywiście nie ma reguły: mozna trafić na wspaniałą kosmetyczkę, a kiepska wizażystkę. Generalnie w gabinetach kosmetycznych makijaz jest dla osób tam pracujących dodatkiem do podstawowych zabiegów jakie wykonują i nie koniecznie muszą się na tym świetnie znać, a dla wizażystki jest on ich główną pracą ;-)

Co do Twojego makijazu - wystarczy jak zaopatrzysz się w bibułki matujące - ja polecam Art Deco;-) i po zrobieniu makijażu nałóż na twarz pędzlem puder matujący W czasie imprezy - gdy buzia zacznie się świecić przyłóż miejsce po miejscu bibułke matujacą, a nasęepnie możesz delikatnie przypudrować twarz, na usta nałożyć kolejną warstwę błyszczyka i makijaż jak nowy;-)

Udanej zabawy;-)
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 14:24   #7
editaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

dziekuuuuje wszystkim no to chyba jednak sprobuje sama.... bo chce wyglądać jak najbardzej naturalnie, szczerze powiedziawszy to najchetniej bym sie tylko przypudrowala (co by sie wlasnie nie swiecic) i pomalowala rzęsy...
a jescze jedno pytanko.... ile takie bibułki matujące kosztuja ?
editaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 21:13   #8
Boska Augusta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: edit
Wiadomości: 12
Dot.: sama czy jednak lepiej do wizażystki ???

Ok 20-25 zł, ale naprawdę warto
Boska Augusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.