bratek na trądzik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 16:25   #31
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: bratek na trądzik

proponuje nie brac bratka krocej niz 3 miesiace ... jestem tu doswiadczona wiec mowie ja biore bratka od hohohoho juz nawet nie pamietam ... w ato zrobilam sobie przerwe i tereaz go znowu biore juz ze 3 tyg najgorszy wysyp juz za mna a dodatkowo mam Lysanel active wiec ladnie mi sie cera czysci
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:57   #32
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: bratek na trądzik

aaa i jeszcze jedno pytanie - po jakim czasie moge sie spodziewac wysypu?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 08:44   #33
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: bratek na trądzik

Jest tu może ktoś kto po bratku nie miał wysypu? Bo tak czytam i zastanawiam sie czy coś ze mną nie tak. Dodam, że ogólnie nie mam trądziku na całej buźce - kłopotliwe miejsca to policzki na których wyskakują mi takie ropne pgłębokie gule bo pryszczami tego nazwać nie mogę.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 14:41   #34
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Jest tu może ktoś kto po bratku nie miał wysypu? Bo tak czytam i zastanawiam sie czy coś ze mną nie tak. Dodam, że ogólnie nie mam trądziku na całej buźce - kłopotliwe miejsca to policzki na których wyskakują mi takie ropne pgłębokie gule bo pryszczami tego nazwać nie mogę.
ja mam dokladnie tak samo, policzki tragedia, na brodzie czasami cos wyskoczy, a czolo mam czyste
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 17:50   #35
lady_madzia7
Raczkowanie
 
Avatar lady_madzia7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: bratek na trądzik

Na włosy pomaga pokrzywa i skrzyp ;-) naprawdę dobre ziółka. A nie mam pojęcia po jakim czasie może wysypać. Może tydzień czy 2...choć u niektórych wcale nie pogarsza się cera jeśli będziesz piła na zmianę pokrzywę z bratkiem myślę że będzie to łagodniejsze. Oba zioła są moczopędne więc z moczem wszystko się wypłukuje.
__________________
})i({Są Chwile Które Mogą Jak Motyle Unieść W Górę Moje Sny })i({
lady_madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 20:06   #36
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: bratek na trądzik

aj bardziej wole w tabletkach niz plyne.... ja wysyp mam po 2 tygodniach ... jest to moja 3 kuracja i trzeci raz dziala na mnie tak samo
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 05:19   #37
lady_madzia7
Raczkowanie
 
Avatar lady_madzia7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 86
Dot.: bratek na trądzik

Więc bądź cierpliwa i czekaj na efekty nie wiem czy to możliwe ale kiedyś na forum przeczytałam, że pewna dziewczyna w końcu olała swój trądzik, przestała się nim przejmować i baaardzo jej złagodniał...?
__________________
})i({Są Chwile Które Mogą Jak Motyle Unieść W Górę Moje Sny })i({
lady_madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 17:42   #38
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: bratek na trądzik

Może ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek i odpowie mi na pytanie jak powinno się pić bratka czy można gdzies godzine po zaparzeniu zeby był zimny czy lepiej ciepły a może gorący. Na razie piję taki ciepły gdzies 20 minut po zaparzeni ale wolałabym tak troche zimniejszy taki chłodny z tego względu że czerwienie się pod wpływem ciepłych , gorących napojów potraw . Oczywiscie bratek piję ze względu na trądzik piję juz go ponad rok a efejktów nic nie widac
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:49   #39
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Może ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek i odpowie mi na pytanie jak powinno się pić bratka czy można gdzies godzine po zaparzeniu zeby był zimny czy lepiej ciepły a może gorący. Na razie piję taki ciepły gdzies 20 minut po zaparzeni ale wolałabym tak troche zimniejszy taki chłodny z tego względu że czerwienie się pod wpływem ciepłych , gorących napojów potraw . Oczywiscie bratek piję ze względu na trądzik piję juz go ponad rok a efejktów nic nie widac
Podpinam się pod pytanie koleżanki . Czy temperatura naparu ma znaczenie?

I czy znaczenie ma pora dnia, o której pijemy bratka oraz czas od ostatniego posiłku? Ja piję dwie filiżanki chłodnego naparu wieczorem (koło 20, czasem nawet przed zaśnięciem - 23), nie wiem czy to ma jakiś wpływ na efekty.

W ogóle bratka piję od paru lat (właściwie od momentu, gdy zaczęły się moje problemy z cerą), poleciła mi go mama, która również go piła jako nastolatka. Chyba mi pomagał, bo nie miałam większych problemów z pryszczami, ale później odstawiłam te zioła i to chyba było najgorsze, co mogłam zrobić . Od ponad miesiąca walczę ze wstrętnymi krostami na czole, po bratku oczywiście nastąpił wysyp, teraz powoli go łagodzę, ale boję się, że ten sposób już na mnie nie działa...
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:42   #40
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: bratek na trądzik

Witam,

nurtuje mnie pewne pytanie - otóż popijam bratka ( 3 razy dziennie) + lek od dermatologa Clindacne i zauważyłam bardzo duży 'wysyp'.

Owszem słyszałam, że to skutek oczyszczania krwi i całego organizmu z toksyn, ale czy mój stan poprawi się do 1 września ?

Wiem, że to irytyjące pytanie - nie jesteście Jasnowidzami, ale czy owa przemiana jest możliwa ?

Dodam, że wypiłam już całe opakowanie Bratka Fix.

Jest mi trochę smutno i źle, że mój stan cery się tak pogorszył ...
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:52   #41
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Może ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek i odpowie mi na pytanie jak powinno się pić bratka czy można gdzies godzine po zaparzeniu zeby był zimny czy lepiej ciepły a może gorący. Na razie piję taki ciepły gdzies 20 minut po zaparzeni ale wolałabym tak troche zimniejszy taki chłodny z tego względu że czerwienie się pod wpływem ciepłych , gorących napojów potraw . Oczywiscie bratek piję ze względu na trądzik piję juz go ponad rok a efejktów nic nie widac
Ja myślę że najlepszy będzie ciepły Gdzieś czytałam, że zioła powinno się pic jak są jeszcze ciepłe, bo zimne słabiej działają.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 14:47   #42
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie koleżanki . Czy temperatura naparu ma znaczenie?

I czy znaczenie ma pora dnia, o której pijemy bratka oraz czas od ostatniego posiłku? Ja piję dwie filiżanki chłodnego naparu wieczorem (koło 20, czasem nawet przed zaśnięciem - 23), nie wiem czy to ma jakiś wpływ na efekty.

W ogóle bratka piję od paru lat (właściwie od momentu, gdy zaczęły się moje problemy z cerą), poleciła mi go mama, która również go piła jako nastolatka. Chyba mi pomagał, bo nie miałam większych problemów z pryszczami, ale później odstawiłam te zioła i to chyba było najgorsze, co mogłam zrobić . Od ponad miesiąca walczę ze wstrętnymi krostami na czole, po bratku oczywiście nastąpił wysyp, teraz powoli go łagodzę, ale boję się, że ten sposób już na mnie nie działa...

To ja jednak zrezygnuje z bratka, wole juz maściami zwalczac. Widocznie Twój organizm 'sfiksował' i jak nie dostanie bratka, nastepuje wysyp. Efekt odwrotny do zamierzonego ;oo.
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 10:25   #43
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: bratek na trądzik

Ja bratka też piję juz bardzo długo też od paru lat. Mam 17 lat i efektu nie zauważyłam po nim pije 2-3 razy dziennie i moje pytanie do was na jaki rodzaj trądziku bratek najlepiej działa albo wogóle działa bo niektórym wizażystkom bratek bardzo pomaga a iektórym wogóle mi się wdaje ze na mnie nie działą. Ja mam taki trązik: czerwone plamy po trądziku, zaskórniki a ropnych peyszczy nie mam i mi się wydaje że bratek pomaga na pryszcze ropne. A wy jakie macie doświadczenia ?Jak myślicie na jaki rodzaj trąziku bratek pomaga (najbardzije)??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:34   #44
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Ja bratka też piję juz bardzo długo też od paru lat. Mam 17 lat i efektu nie zauważyłam po nim pije 2-3 razy dziennie i moje pytanie do was na jaki rodzaj trądziku bratek najlepiej działa albo wogóle działa bo niektórym wizażystkom bratek bardzo pomaga a iektórym wogóle mi się wdaje ze na mnie nie działą. Ja mam taki trązik: czerwone plamy po trądziku, zaskórniki a ropnych peyszczy nie mam i mi się wydaje że bratek pomaga na pryszcze ropne. A wy jakie macie doświadczenia ?Jak myślicie na jaki rodzaj trąziku bratek pomaga (najbardzije)??
Wydaję mi się, że poprostu na Ciebie nie działa. Mi pomaga i na pryszcze i na zaskórniki ("kaszkę").
I nie wizażystki tylko wizażanki Proszę...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:57   #45
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: bratek na trądzik

Mogą być i wizażanki
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:06   #46
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
mogą być i wizażanki:d
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:14   #47
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: bratek na trądzik

Dziewczyny a jak zaparzacie bratka ogólnie zioła ale chodzi mi o bratka oczywiscie to po zaparzeniu pod przykryciem 5-7 minut wyjmujecie torebkę i ją jeszcze wyduszacie czy tylko wyjmujecie?? Bo nie wiem czy ma być silny czy nie. Ja nie wyduszam torebki hehe;d A Wy??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:33   #48
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak zaparzacie bratka ogólnie zioła ale chodzi mi o bratka oczywiscie to po zaparzeniu pod przykryciem 5-7 minut wyjmujecie torebkę i ją jeszcze wyduszacie czy tylko wyjmujecie?? Bo nie wiem czy ma być silny czy nie. Ja nie wyduszam torebki hehe;d A Wy??
Ale o co chodzi? Chodzi o wyciskanie tej torebki? Jeśli tak to ja tak robie, a parze dłużej, nawet 30min - w tym czasie zdąrzy przestygnąć i nadaje się odrazu do picia,
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:26   #49
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: bratek na trądzik

Właśnie o to mi chodziło tylko nie wiedziałam jak to napisać O to wyciskanie tej torebki mi chodziło . Bo teraz nie wyciskałam jej i bratek był inny w smaku i nie wiedziałam czy lepiej działa taki mocniejszy z wyciskaniem torebeczki czy słabszy bez haha. Teraz przestrzegam czasu 7 minut ale niekiedy zapominam i herbatka stoi sobie długo tak ja twoja 30 minut. I dzisiaj skończył mi się bratek i nie ma na dziś a wolę nie przerywać bo jak wizażanki napisały miały po odstawieniu wysyp i teraz sie boję że jak odstawię to też mogę mieć więc wolę nie przerywać i do sklepu muszę iść go zakupić
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 16:57   #50
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: bratek na trądzik

prosze pomozcie! ja chyba zwariuje bylam jzu naprwade zadowolona ze swojej cery...postanowilam brac tabletki z bratka. przez pierwszy tydzien mialam twraz super jak nigdy wczesniej a po tygodniu mnie strasznie zsypalo...ja wiem ze sie oczyszcza niby...ale ja nie wytrzymuje nerwowo...i nie wiem co robic czy odstawic czy kontynuowac? po jakim czasie moze przestac mnie wysypywac?
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:07   #51
_Magdusia_
Raczkowanie
 
Avatar _Magdusia_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 288
Dot.: bratek na trądzik

Pare lat temu moja cera nie wygladała najlepiej , ciągle wyskakiwały mi pryszcze i miałam zanieczyszczoną cere, mam tłustą
Wybrałam się do dermatologa , który przepisywał mi cały czas jakieś badziewne kremy wysuszające , co tylko pogarszało moją sprawę.
Dzisiaj moja cera może nie jest idealna , ale jest promienna , nawilżona ,moge wyjśc na ulice bez żadnych kosmetyków , zmiejszyły się zaskórniki i pryszcze jak najbardziej .
Lecz nadal ją odpowiednio pielęgnuje aby było jeszcze lepiej . Nie stosuje kremów wysuszających , a jeżeli to tylko punktowo Używam nawilżających do cery tłustej. Na , dzien , na noc itp.
Piłam kiedyś bratka , ale strasznie mi nie smakował ale pomimotego piłam , czego się nie robi aby ładnie wyglądać ;d lecz nie widziałam żadnych efektów.dzisiaj pije herbatke -mieszanke ziół dla oczyszczania organizmu z toksyn.
Być moze skorzystaj z mojej rady a Twooja cera polepszy się , Pamietaj-zawsze warto jest skorzystac z porad lekarza , lecz jezeli bedzie nonstop wypisywał ci te same kremy po których nie widac różnicy , a moze wręcz jest gorzej , zmien go.
lecz pamietaj przy cerze trądzikowej nie liczy sie tylko wysuszanie !
__________________
W Niebie mnie nie chcą , a w Piekle boją się ,że nim zawładnę



Edytowane przez _Magdusia_
Czas edycji: 2009-07-09 o 17:08
_Magdusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:10   #52
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: bratek na trądzik

Dziewczyny, a czy herbatę z bratka można pić podczas ciąży i karmienia piersią? Proszę o odpowiedzi..
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:50   #53
Enrico1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: bratek na trądzik


Hej mam do was pytanie bo stosuje ten bratek no i tak czytam o tym rumianku,że też pomaga i sobie go kupiłem bo jest dość tani no i teraz się chciałem zapytać czy mogę pić bratka i rumianek ogólnie bratka pije 3 razy dziennie i nie wiem czy muszę odstawić bratka żeby pić rumianek http://1.1.1.5/bmi/imgx.wizaz.pl/for.../2mur.gifi.gif pomożecie mi??
Enrico1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:25   #54
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Jest tu może ktoś kto po bratku nie miał wysypu?
Tak, ja nie miałam wysypu. Zanim jakieś 2 lata temu zaczełam pić Bratka, to tak własnie czytałam, jak wszyscy pisali, że taski wysyp może nastąpić,a le u mnie tego nie było. Może u Was dziewczyny sie tak robi, bo pijecie go bardzo dużo w ciągu dnia, po 3 razy nawet? Ja to sobie zaparzam raz dziennie, czasem od święta 2 razy po niecałej szklance.

Nie wydaje mi się, aby temperatura naparu miała znaczenie. Zioła zaparza się minimum 20minut, bo tak to nie będą mieć swoich leczniczych właściwości

Co do bratka i rumianka, to zioła można mieszać, tylko nie każde połączenie jest smaczne
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:29   #55
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: bratek na trądzik

Ja dopiero od dwóch dni piję bratka. Kupiłam w aptece bratka w torebkach ekspresowych i zalewam pół szklanki, zostawiam pod przykryciem na 10 minut i potem wypijam. Czy za krótko się parzy?
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:30   #56
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: bratek na trądzik

No 10min to raczej za krótko...
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:03   #57
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: bratek na trądzik

Ja pije mieszanke jedna tobebka pokrzywy i jedna sprzypu i zacelam to pic głownie po to zeby mi szybciej rosly wlosy ale zauwazylam ze mnie tez po 2 tyg bardziej wysypalo i mysle ze ta mieszanka dziala zarowno na wlosy jak i cere wiec jak by co to polecam w smaku wg mnie lepsza bo bratek jest dla mnie okropny i pice jego to katorga a od dzis zaczelam brac jescze tabletki bratka zobaczymy jak bedzie
ale napewno bardzo waze jest tez nie jesc slodyczy fastfoodow i ciezkich potraw bo jak herbatka oczysci wam organizm i zjecie cos takiego to cala kuracja mniej dziala
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 08:51   #58
ZoeN
Przyczajenie
 
Avatar ZoeN
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: bratek na trądzik

Ja piłam napar z bratka 2-3 razy dziennie przez ponad 2 miesiące i już po półtora miesiąca miałam niesamowite efekty! Przez dłuższy czas nic mi się nie pojawiało na twarzy, polecam. Jednak wydaje mi się, że to jedna z wielu składowych, które dają mi taki efekt.
Teraz od miesiąca piję go znacznie mniej, bo wydaje mi się, że należy robić przerwy w jego stosowaniu. Twarz mam nadal w świetnym stanie
ZoeN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 21:59   #59
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez ZoeN Pokaż wiadomość
Ja piłam napar z bratka 2-3 razy dziennie przez ponad 2 miesiące i już po półtora miesiąca miałam niesamowite efekty! Przez dłuższy czas nic mi się nie pojawiało na twarzy, polecam. Jednak wydaje mi się, że to jedna z wielu składowych, które dają mi taki efekt.
Teraz od miesiąca piję go znacznie mniej, bo wydaje mi się, że należy robić przerwy w jego stosowaniu. Twarz mam nadal w świetnym stanie
Przerwa po 3 miesiącach picia na jeden miesiąc, potem można wrócić. Profilaktycznie nie pija się go latem.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 12:56   #60
mikoanka
Przyczajenie
 
Avatar mikoanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 24
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez ZoeN Pokaż wiadomość
Ja piłam napar z bratka 2-3 razy dziennie przez ponad 2 miesiące i już po półtora miesiąca miałam niesamowite efekty! Przez dłuższy czas nic mi się nie pojawiało na twarzy, polecam. Jednak wydaje mi się, że to jedna z wielu składowych, które dają mi taki efekt.
Teraz od miesiąca piję go znacznie mniej, bo wydaje mi się, że należy robić przerwy w jego stosowaniu. Twarz mam nadal w świetnym stanie
Wysyp był, czy Cię ominął?
Spróbowałabym, ale to mnie trochę zniechęca
mikoanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-15 13:56:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.