Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-03, 12:33   #3721
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Uuu, niefajnie A miała informację, gdy wybierała odbiór w stacjo, że będzie niespodzianka? Mi pokazywało info, że odbiór w sklepie stacjonarnym + niespodzianka. I nawet z Panią mówiłyśmy o tym, że fajnie, że coś jest w gratisie, ale im nie zawsze to system pokazuje... Także dobrze się wtedy upomnieć


Ja nie mam golda, więc zostaje mi stacjonarka, żeby za przesyłkę nie płacić.
Wiesz co szczegółów zbytnio nie znam, bo ją zaprosiłam jakis czas temu jak przysyłali do domu tekturki z zaproszeniem i za to był bodajze tusz(?)... no mysle ze miala ten gratis, bo on sie wyswietlal juz od tygodnia przy zamowieniach.



Słuchaj,a co to znaczy"ale im nie zawsze to system pokazuje... "

jajca??

Zaraz, to kompletują paczkę i nie widzą zamowienia??

Na chybił trafił kompletują?

olosie to jakiś gruby muł mają z systemem...a co to klienta ma obchodzić że nie działa system, już ja widzę w inny sklepie by rzecznik konsumenta wszedł i ich zmiótł z planszy...w takim zalando, hm, czy douglasie nie ma opcji że ktoś sie tlumaczy co im pokazuje :haha:
paradne
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 12:52   #3722
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88884041]O! mniam mniam!

kieeedyś to było pięknie pachniało ciekawe jak teraz ... spartolą
2014r.


---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

i jeszcze gruszka w karmelu była ahhh [/QUOTE]Oooo tak, pamiętam tą serię jeszcze y mojej cioci która zamawiała Yr z katalogu z sąsiadkami czy przez telefon (już nie pamiętam) i to był meeeega zapach

Swoją drogą 3 albo 4 lata temu też była piękna gruszka z czekoladą (woda toaletowa z tej kolekcji była przepyszna)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 13:16   #3723
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Wiesz co szczegółów zbytnio nie znam, bo ją zaprosiłam jakis czas temu jak przysyłali do domu tekturki z zaproszeniem i za to był bodajze tusz(?)... no mysle ze miala ten gratis, bo on sie wyswietlal juz od tygodnia przy zamowieniach.



Słuchaj,a co to znaczy"ale im nie zawsze to system pokazuje... "

jajca??

Zaraz, to kompletują paczkę i nie widzą zamowienia??

Na chybił trafił kompletują?

olosie to jakiś gruby muł mają z systemem...a co to klienta ma obchodzić że nie działa system, już ja widzę w inny sklepie by rzecznik konsumenta wszedł i ich zmiótł z planszy...w takim zalando, hm, czy douglasie nie ma opcji że ktoś sie tlumaczy co im pokazuje :haha:
paradne
Ona mówiła, że tych niespodzianek za odbiór w sklepie stacjonarnym czasami im nie pokazuje. Normalnie zamówienia z innymi gratisami tak. Chyba tych niespodzianek odgórnie nie ogarnęli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 17:34   #3724
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
U mnie ta mgiełka robi za płyn do dezynfekcji rąk
IMO Najsłabsza z całej linii

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Kolezanka powiedziala ze nie dostała zadnego produktu za odbior w stacjnarce a balsam co mial byc 400ml, pani wlozyla 200ml.

wiec sa rowni i rowniejsi

Ja tam wole jednak moje wysylkowe zamowionka i za to chwale golda

Zauważyłam że sporo więcej kupuję online od początku pandemii, i jak juz bywam w stacjonarce to sporadycznie.
No ale pamiętam że odbierałam zamówienie i raz brakowało 1 rzeczy, bodajże tuszu co były dodawane jesienią, a kolejnym razem w kwietniu(?) jak była akcja z żelami kiwi, też dostałam produkt 200ml zamiast 400.

No cóż, mam nauczkę że w YR się to zdarza i teraz jak będę odbierać to osentacyjnie sprawdze.




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88884041]O! mniam mniam!

kieeedyś to było pięknie pachniało ciekawe jak teraz ... spartolą
2014r.
[/QUOTE]


Nie przepadam za sezonową jesienną pielęgnacją.

Niestety od paru ostatnich lat się rozczarowuję. Używałam z ciekawości tych pachnących sezonowych cudów bez zachwytu, bo żele głównie wysuszały, a mleczka do ciała służyły głównie walorom zapachowym a nie pielęgnacyjnym.

Corocznie ambitnie kupuję nowości, ale nie wiem czy na tę jesień nie poprzestanę jedynie na zapachu.

No niestety te limitowane wersje mi nie służą i widzę że nie tylko mnie, bo kalendarze i zestawy jeszcze 10mcy po premierze zalegają w sklepie, co już samo przez się jest ich "laurką".


Za to zeszłorocza świeca mi podeszła, dobrze się wypaliła i robiła nastroj. Niestety jak postanowiłam dokupić, to już było wymiecione.
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 19:58   #3725
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Benita5 Pokaż wiadomość

Nie przepadam za sezonową jesienną pielęgnacją.

Niestety od paru ostatnich lat się rozczarowuję. Używałam z ciekawości tych pachnących sezonowych cudów bez zachwytu, bo żele głównie wysuszały, a mleczka do ciała służyły głównie walorom zapachowym a nie pielęgnacyjnym.

Corocznie ambitnie kupuję nowości, ale nie wiem czy na tę jesień nie poprzestanę jedynie na zapachu.

No niestety te limitowane wersje mi nie służą i widzę że nie tylko mnie, bo kalendarze i zestawy jeszcze 10mcy po premierze zalegają w sklepie, co już samo przez się jest ich "laurką".


Za to zeszłorocza świeca mi podeszła, dobrze się wypaliła i robiła nastroj. Niestety jak postanowiłam dokupić, to już było wymiecione.
Świecą o zapachu szarlotki? Ja mam ją w całości, kupilam jakoś pod koniec, po świętach chyba i jakoś nie było okazji zapalić, ale zapach bardzo smakowity, mocno go czuć przy paleniu?

Ja z limitowanek tylko żele kupuję. Dawniej też wody toaletowe, ale cos z nimi bieda ostatnio. Wanilię Nuit Vanille mam że 2, podoba mi się.

MA może któraś z was KROKOMIERZ od YR? Kiedyś chyba już był gratisem gdzieś (?)
Bo w najnowszej wysyłkowej jest jako gratis ( plus dowolny produkt z katalogu) za zakupy min. 59zl i tak mnie kusi taki gadżet.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 20:51   #3726
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja mam 2 krokomierze, a raczej dzieci od babci dostały i leżą. Źle mierzą( każdy ruch ręki mierzą jako krok). Ciężko je ustawić, o e nie łączą się z telefonem to już lepiej dołożyć i kupić ten krokomierz za 109 lub ,99 lidlowy w ich sklepie internetowym

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 21:47   #3727
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pchelek831 Pokaż wiadomość
Ja mam 2 krokomierze, a raczej dzieci od babci dostały i leżą. Źle mierzą( każdy ruch ręki mierzą jako krok). Ciężko je ustawić, o e nie łączą się z telefonem to już lepiej dołożyć i kupić ten krokomierz za 109 lub ,99 lidlowy w ich sklepie internetowym

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
O tez zgadzam sie ze krokomierz przeklamuje.

Dziewczyny pokrzywdzone w stacjonarkach, czemu siedzicie cicho i nie zglosicie tej patologii do boku?

Zaden sklep by sie nie godzil na tracenie klientow!

mysle ze jak sobie jakas panna zgarnia gratisy to latwo to obczaic gdzie i kiedy. W każdym sklepie mają monitoring nie wierzę że to by uszło płazem! Zgłaszać takie akcje i tyle!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ona mówiła, że tych niespodzianek za odbiór w sklepie stacjonarnym czasami im nie pokazuje. Normalnie zamówienia z innymi gratisami tak. Chyba tych niespodzianek odgórnie nie ogarnęli...
Jak nie pokazuje co za pajacowanie

Widac z jakiej daty jest zamowienie to mozna od razu wiedziec od kiedy trwa akcja niespodzianek i po sprawie.


Wszystko da się - wystarczy chcieć a nie jojczyć i zasłaniać sie systemem.

Edytowane przez amorito
Czas edycji: 2021-09-03 o 21:48
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-04, 08:43   #3728
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
O tez zgadzam sie ze krokomierz przeklamuje.

Dziewczyny pokrzywdzone w stacjonarkach, czemu siedzicie cicho i nie zglosicie tej patologii do boku?

Zaden sklep by sie nie godzil na tracenie klientow!

mysle ze jak sobie jakas panna zgarnia gratisy to latwo to obczaic gdzie i kiedy. W każdym sklepie mają monitoring nie wierzę że to by uszło płazem! Zgłaszać takie akcje i tyle!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



Jak nie pokazuje co za pajacowanie

Widac z jakiej daty jest zamowienie to mozna od razu wiedziec od kiedy trwa akcja niespodzianek i po sprawie.


Wszystko da się - wystarczy chcieć a nie jojczyć i zasłaniać sie systemem.
Wiesz, w podsumowaniu zamówienia tego nie było... Tylko info przy wyborze sposobu dostawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 09:48   #3729
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wiesz, w podsumowaniu zamówienia tego nie było... Tylko info przy wyborze sposobu dostawy.
no co Ty, jak przekazuje zamowienie do realizacji to widac co jest do wydania. Masz to na mailu kazdorazowo wysylane z systemu.
Mnie nie przekonuje kombinowanie ze oni nie wiedza... wiedzą wiedzą...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
no co Ty, jak przekazuje zamowienie do realizacji to widac co jest do wydania. Masz to na mailu kazdorazowo wysylane z systemu.
Mnie nie przekonuje kombinowanie ze oni nie wiedza... wiedzą wiedzą...
skoro ja dostaje na maila o realizacji, to co jest do wydania to panna w sklepie nie ma podglądu?

smiem wątpić
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 11:53   #3730
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
no co Ty, jak przekazuje zamowienie do realizacji to widac co jest do wydania. Masz to na mailu kazdorazowo wysylane z systemu.
Mnie nie przekonuje kombinowanie ze oni nie wiedza... wiedzą wiedzą...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



skoro ja dostaje na maila o realizacji, to co jest do wydania to panna w sklepie nie ma podglądu?

smiem wątpić
Nie mam również w mailu informacji o niespodziance za odbiór zamówienia w sklepie. To się tylko wyświetlało przy opcji odbioru zamówienia. Nigdzie więcej tego nie było...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 16:40   #3731
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ona mówiła, że tych niespodzianek za odbiór w sklepie stacjonarnym czasami im nie pokazuje. Normalnie zamówienia z innymi gratisami tak. Chyba tych niespodzianek odgórnie nie ogarnęli...
Karny qts dla roska!

Nie masz racji, nie zrobie zamowienia zeby udowadniac, bo nic nie potrzebuje no i mam golda wiec stacjo nie odwiedzam...

Jest tak, przy zamowieniu w momencie wyboru formy dostawy jak wół jest napisane:

Wybierz formę dostawy

Odbierz w sklepie + niespodzianka
0.00 zł


co tu wiecej dodawac?
:??:


Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość

Dziewczyny pokrzywdzone w stacjonarkach, czemu siedzicie cicho i nie zglosicie tej patologii do boku?

Zaden sklep by sie nie godzil na tracenie klientow!

mysle ze jak sobie jakas panna zgarnia gratisy to latwo to obczaic gdzie i kiedy. W każdym sklepie mają monitoring nie wierzę że to by uszło płazem! Zgłaszać takie akcje i tyle![COLOR="Silver"]

[
Z monitoringiem masz racje!
Na pewno sa kamery. Jakby im zalezalo by nie bylo takich jazd z cwanymi grazynami o lepkich łapkach... Proste c'nie?

Czy ktos jeszcze potwierdza, ze ten nieogarniety gratis za odbior to olejek do mycia?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-04, 20:26   #3732
Sasiniak
Raczkowanie
 
Avatar Sasiniak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Ja nadal nie mam zamówienia z 16 sierpnia, BOK mówi, że mają problemy techniczne.
i jak? Ja wciąż nie mam zamówienia z 14 sierpnia. Pierw bajer o przedłużeniu do 14 dni z przyczyn technicznych, a teraz o zmianie magazynu....

to jakaś parodia.
Sasiniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 21:12   #3733
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Karny qts dla roska!

Nie masz racji, nie zrobie zamowienia zeby udowadniac, bo nic nie potrzebuje no i mam golda wiec stacjo nie odwiedzam...

Jest tak, przy zamowieniu w momencie wyboru formy dostawy jak wół jest napisane:

Wybierz formę dostawy

Odbierz w sklepie + niespodzianka
0.00 zł


co tu wiecej dodawac?
:??:



Z monitoringiem masz racje!
Na pewno sa kamery. Jakby im zalezalo by nie bylo takich jazd z cwanymi grazynami o lepkich łapkach... Proste c'nie?

Czy ktos jeszcze potwierdza, ze ten nieogarniety gratis za odbior to olejek do mycia?
Dziś robiłam zamówienie z odbiorem w sklepie i jedyny znak po niespodziance to info w sposobie dostawy. Dziś mnie Pani spytała czy miałam informację o niespodziance i jak potwierdziłam, to dołożyła do torby peeling do ciała z masłem karite 75 ml.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-04, 21:18   #3734
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Sasiniak Pokaż wiadomość
i jak? Ja wciąż nie mam zamówienia z 14 sierpnia. Pierw bajer o przedłużeniu do 14 dni z przyczyn technicznych, a teraz o zmianie magazynu....

to jakaś parodia.
W moim zamówieniu brakowało jednego produktu (dziwnym trafem akurat tego, którego brakowało na magazynie). Napisałam z reklamacją, mieli dosłać. Cały tydzień cisza. Piszę po tygodniu i okazuje się że wyślą do 14 dni. Stwierdziłam że nie mam zamiaru miesiąc w sumie czekać na dostawę i poprosiłam o zwrot kasy.

Mam nadzieję że to faktycznie jakieś problemy na magazynie, a nie kredytują swojej działalności pieniędzmi klientów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 06:19   #3735
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

W mojej grupie perfumowej na FB jakaś pani sprzedaje miniaturki perfum od kolekcjonera z Belgii i ma m. in. dużo mini od YR (Orchidee, Nuit d'Orchidee, Pivoine, Magnolia, Shafali, Venice, Cantate, Vie Privee, Ispahan i wiele innych, cena 35-45 zł za szt)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 07:24   #3736
asdfmovie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Po prawie 2 tygodniach paczka do mnie doszła i znając yr nie liczyłam na nic dodatkowego, ale ja nie dostałam nawet próbek i kodu rabatowego na wrzesień 😆
asdfmovie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 09:21   #3737
ElaB77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

U mnie to samo, brak kodu i gratisów.
ElaB77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 10:06   #3738
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
W mojej grupie perfumowej na FB jakaś pani sprzedaje miniaturki perfum od kolekcjonera z Belgii i ma m. in. dużo mini od YR (Orchidee, Nuit d'Orchidee, Pivoine, Magnolia, Shafali, Venice, Cantate, Vie Privee, Ispahan i wiele innych, cena 35-45 zł za szt)
Brzmi jak ściema.

Czy ktoś używał tego brązującego kremu do twarzy i ciała?
https://m.yves-rocher.pl/delikatnie_...MaAldhEALw_wcB
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 11:29   #3739
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Brzmi jak ściema.

Czy ktoś używał tego brązującego kremu do twarzy i ciała?
https://m.yves-rocher.pl/delikatnie_...MaAldhEALw_wcB
Nie, to raczej na 99% nie są podróbki, bo raz że grupę kontrolują sprawdzone Wizażanki i za jeden błąd jest wilczy bilet, bez możliwości powrotu, to osoba sprzedająca udziela się od dawna i ma mnóstwo ciekawostek, kobieta mieszka na stałe w Belgii. Gdyby komuś sprzedała coś niesprawdzonego już byłby szum a kupiło u niej wiele kobiet z mojej grupy i potwierdziły autentyczność ja też zaufałam, zamówiłam miniaturki Tresor i Shalimar dla siostry. Za pojemność 4-6 ml to normalna cena te 40 zł (w poście zaznaczyłam, że piszę o miniaturkach).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-09-05 o 11:37
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-05, 12:03   #3740
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

We Francji wybrany produkt: perfumy lub kosmetyk za 19 EUR. U nas jest kod BRETANIA i możliwość zakupu wybranego produktu w cenie 79 zł. 19 EUR = 85,74 PLN. Biorąc pod uwagę wysokość naszych polskich zarobków, a tych we Francji, to co tu dużo mówić, coś jest nie tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YR FR-05.09.2021.jpg (73,1 KB, 81 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 11:03   #3741
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
We Francji wybrany produkt: perfumy lub kosmetyk za 19 EUR. U nas jest kod BRETANIA i możliwość zakupu wybranego produktu w cenie 79 zł. 19 EUR = 85,74 PLN. Biorąc pod uwagę wysokość naszych polskich zarobków, a tych we Francji, to co tu dużo mówić, coś jest nie tak
A zeby bylo żałośniej, Bretania kasuje prezent za progi


PS. jestem w koncu wymęczonym goldem i mam niesmak( upominanie było)

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
W moim zamówieniu brakowało jednego produktu (dziwnym trafem akurat tego, którego brakowało na magazynie). Napisałam z reklamacją, mieli dosłać. Cały tydzień cisza. Piszę po tygodniu i okazuje się że wyślą do 14 dni. Stwierdziłam że nie mam zamiaru miesiąc w sumie czekać na dostawę i poprosiłam o zwrot kasy.

Mam nadzieję że to faktycznie jakieś problemy na magazynie, a nie kredytują swojej działalności pieniędzmi klientów
Obawiam sie ze to jest problem
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 14:27   #3742
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Nowa oferta i słabiutkie prezenty za progi. A prezent dla vipa to żart - żel kiwi 50ml i krem do rąk tropical tentation.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 14:40   #3743
asdfmovie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tak czekałam na ten krem z filtrem miałam nadzieje, ze się pojawi razem z innymi nowościami, dwa miesiące punkty na niego trzymałam 😆😆😆😆
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C1624DFF-CA4C-4E34-A0C0-5193ADF37891.jpg (47,1 KB, 81 załadowań)
asdfmovie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 16:26   #3744
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Nowa oferta i słabiutkie prezenty za progi. A prezent dla vipa to żart - żel kiwi 50ml i krem do rąk tropical tentation.
TEŻ się UŚMIAŁAM.

rosiek dba o nasz odwyk, oj dba

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
We Francji wybrany produkt: perfumy lub kosmetyk za 19 EUR. U nas jest kod BRETANIA i możliwość zakupu wybranego produktu w cenie 79 zł. 19 EUR = 85,74 PLN. Biorąc pod uwagę wysokość naszych polskich zarobków, a tych we Francji, to co tu dużo mówić, coś jest nie tak
Coś jest GRUBO nie tak

W dodatku mamy wersje na rynek wschodni duzo gorsze niz to co bylo poprzednio...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Brzmi jak ściema.

Czy ktoś używał tego brązującego kremu do twarzy i ciała?
https://m.yves-rocher.pl/delikatnie_...MaAldhEALw_wcB
Ellen ja go mam i jest ok, w sensie nie robi marchwianki na paszczy, ale niestety capi. Może nie ordynarnie ale jednak ja wyczuwam

Cytat:
Napisane przez asdfmovie Pokaż wiadomość
Tak czekałam na ten krem z filtrem miałam nadzieje, ze się pojawi razem z innymi nowościami, dwa miesiące punkty na niego trzymałam 😆😆😆😆


Ech wspolczuje, tez nie lubie byc zrobiona w bambuko

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
A zeby bylo żałośniej, Bretania kasuje prezent za progi
Orety, kolejna co nie docenila polotu Roska

Bretania jest korzystna dla Bretanczykow, a jak siedzisz na pupie w PL to masz skakac z rarosci i jarac sie ze w ogole jest jakis kod



Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
A zeby bylo żałośniej, Bretania kasuje prezent za progi


Golda gratuluje a upominania wspolczuje.

Tez nienawidze upominac sie w rosku i do szewskiej pasji mnie doprowadza jak mam do nich dzwonic


Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze to jest problem
możesz miec racje
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 16:30   #3745
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dostałam dziś zamówienie (opłacone 28.08.) i też bez żadnych próbek.
Męski żel do ciała, który kupiłam do prezentu przyszedł otwarty i cudem nic się z niego nie wylało
Wątpię, żeby sam się otworzył...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 17:29   #3746
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Mnie wysłali dzisiaj wreszcie zamówienie z 22 sierpnia tzn. mam info z InPost, że jest paczka w przygotowaniu. Nigdy jeszcze tyle nie czekałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 07:49   #3747
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Znając mnie nie widziałam na forum jak pisałyście (), ale czy wiecie może czemu nie ma tak dużo produktów na stronie internetowej? Zastanawiałam się nad kupnem żeli do twarzy czy balsamów i bieda z nędzą. Może to być spowodowane informacją na stronie, że zmieniają magazyny?
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 10:07   #3748
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez asdfmovie Pokaż wiadomość
Tak czekałam na ten krem z filtrem miałam nadzieje, ze się pojawi razem z innymi nowościami, dwa miesiące punkty na niego trzymałam 😆😆😆😆
Ciekawe na ile jego skład rozni sie od poprzendika (tamten chyba mial filtr 30 i na mojej skorze kleil sie nieziemsko )

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dostałam dziś zamówienie (opłacone 28.08.) i też bez żadnych próbek.
Męski żel do ciała, który kupiłam do prezentu przyszedł otwarty i cudem nic się z niego nie wylało
Wątpię, żeby sam się otworzył...
No popatrz a moje zamowionko chyba z 20 nadal nie nadane...

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Mnie wysłali dzisiaj wreszcie zamówienie z 22 sierpnia tzn. mam info z InPost, że jest paczka w przygotowaniu. Nigdy jeszcze tyle nie czekałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Vogue22 Pokaż wiadomość
Znając mnie nie widziałam na forum jak pisałyście (), ale czy wiecie może czemu nie ma tak dużo produktów na stronie internetowej? Zastanawiałam się nad kupnem żeli do twarzy czy balsamów i bieda z nędzą. Może to być spowodowane informacją na stronie, że zmieniają magazyny?
Bardzo mozliwe... słaba oferta i malo produktow, brawo
Szkoda tylko, ze wczesniej nie bylo zadnej informacji o tym, to bym nie robila zakupow... Teraz sie obudzili
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 10:28   #3749
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Będzie reklamacja Własnie chciałam pierwszy raz użyć podkładu Super Matte i jak mi nie chluśnie woda! Dobrze, że stałam, gdybym siedziała poszłoby na mnie Myślałam, że to tylko na początku się płyn zebrał, ale nie, całość chlupie w tubie aż miło, udało się parę glutów podkładu "wylać". Teraz widzę na zgrzewie, że termin 10,2021, a kupowałam w kwietniu tego roku
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 10:48   #3750
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość



No popatrz a moje zamowionko chyba z 20 nadal nie nadane...





Bardzo mozliwe... słaba oferta i malo produktow, brawo
Szkoda tylko, ze wczesniej nie bylo zadnej informacji o tym, to bym nie robila zakupow... Teraz sie obudzili
Luna, dobre... może Rosiek Ci chce przekazac, ze no...

( jakby to napisac...)

za duzo kupiłas, a Ty znaków nie czaisz
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.