❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-10, 21:27   #1171
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89064012]Ja mam jeszcze wszystko, ale całkowicie straciło to dla mnie klimat. Podziwiam, że trzymacie choinki od początku grudnia, dla mnie to by było za długo i już dawno by była rozebrana. Styczeń to chyba mój najmniej ulubiony miesiąc, gorszy niż listopad jakbym miała wybierać. W listopadzie jest już odliczanie do świąt, a styczeń to taki nijaki. Jedynie, że dzień staje się już dłuższy, taki w tym plus.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Można pomyśleć, że jeszcze tylko półtora miesiąca do wiosny. Właściwie dla mnie już jest wiosna , wigilia wiosny. Najfajniej jest tuż przed, kiedy się na coś czeka. Lubię lato, ale wolę wiosnę, bo np. w sierpniu czuję już jesień i jest smutek. Tak jak w święta, czuje się tykający zegar, że zaraz się skończą.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-01-10 o 22:13
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 00:09   #1172
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dla mnie wiosna jest tak pół na pół radosna, bo lubię jej klimat ale jednocześnie bardziej duchowo "obchodzę" Wielkanoc i te 40 dni postu przed, niż Boże Narodzenie. Nigdy nie zdobyłam się, żeby obejrzeć Pasję i w tym roku chcę namówić chłopaka, żebyśmy obejrzeli razem. Unikam wszelkich wojennych lub krwawych filmów, gdybym mogła to zostawiłabym tylko ekranizacje Jane Austen lub im podobne w telewizji ale Pasję jednak potrzebuję zobaczyć (i kiedyś pojechać przed Wielkanocą do Ziemi Świętej)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 07:11   #1173
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dla mnie jeszcze nie ma wiosny Dopiero w marcu zaczynam czuć, że coś się zmienia. W tym roku bardzo czekam na Wielkanoc, bo jeśli moim rodzicom uda się załatwić w tym okresie urlop, to chcą do nas przyjechać, a ostatnio Wielkanoc spędziliśmy z nimi 9 lat temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 09:36   #1174
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Można pomyśleć, że jeszcze tylko półtora miesiąca do wiosny. Właściwie dla mnie już jest wiosna , wigilia wiosny. Najfajniej jest tuż przed, kiedy się na coś czeka. Lubię lato, ale wolę wiosnę, bo np. w sierpniu czuję już jesień i jest smutek. Tak jak w święta, czuje się tykający zegar, że zaraz się skończą.
Oj nie, dla mnie wiosna zaczyna się w marcu, teraz to takie niewidomo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 10:52   #1175
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja czekam na marzec ,chociaz to prawda ze z kazdym dniem jest blizej niz dalej
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 11:25   #1176
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Można pomyśleć, że jeszcze tylko półtora miesiąca do wiosny. Właściwie dla mnie już jest wiosna , wigilia wiosny. Najfajniej jest tuż przed, kiedy się na coś czeka. Lubię lato, ale wolę wiosnę, bo np. w sierpniu czuję już jesień i jest smutek. Tak jak w święta, czuje się tykający zegar, że zaraz się skończą.
U mnie dzisiaj słońce, co prawda -1* w cieniu, ale już oczyma widzę wszędzie kwiaty i planuję co, jak i gdzie zrobię
Nasiona w sklepach już są, zaraz pojawią się donice, kwiaty, krzewy itd... Och, kocham ten okres

Tak, właśnie fajnie leci jak się na coś czeka Ja przez jakiś czas obserwowałam przyrodę i w zasadzie w każdym miesiącu znajdę coś co mnie cieszy: w czerwcu bogactwo roślin na łąkach, w lipcu kwitnące lipy, w sierpniu pierwsze małe żniwa itd...

Dzisiaj moja sunia warczała w nocy na coś, a mój partner przebudził się i taki zdezorientowany pyta:
- Grzmi?


Mam zamiar kupić hiacynty po lekarzu, ale tylko do pooglądania, bo nie mam ani węchu, ani smaku

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna...
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 18:57   #1177
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Oj nie, dla mnie wiosna zaczyna się w marcu, teraz to takie niewidomo co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie w maju
Marzec, mimo, że to miesiąc moich urodzin to jest zimny i szary.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-11, 19:03   #1178
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj słońce, co prawda -1* w cieniu, ale już oczyma widzę wszędzie kwiaty i planuję co, jak i gdzie zrobię
Nasiona w sklepach już są, zaraz pojawią się donice, kwiaty, krzewy itd... Och, kocham ten okres

Tak, właśnie fajnie leci jak się na coś czeka Ja przez jakiś czas obserwowałam przyrodę i w zasadzie w każdym miesiącu znajdę coś co mnie cieszy: w czerwcu bogactwo roślin na łąkach, w lipcu kwitnące lipy, w sierpniu pierwsze małe żniwa itd...

Dzisiaj moja sunia warczała w nocy na coś, a mój partner przebudził się i taki zdezorientowany pyta:
- Grzmi?


Mam zamiar kupić hiacynty po lekarzu, ale tylko do pooglądania, bo nie mam ani węchu, ani smaku

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna...
Zdrówka. Mojego męża też dzisiaj coś wzięło, mam nadzieję że szybko minie bo nie chcę żeby nas zaraził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 12:10   #1179
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dla mnie w maju
Marzec, mimo, że to miesiąc moich urodzin to jest zimny i szary.

W zeszłym roku wiosna późno przyszła. Pod koniec lutego już są przebiśniegi, więc ta nadzieja na wiosnę wzrasta, ale u mnie do 8 kwietnia padał śnieg. I to padał tak konkretnie.

Który jesteś?
Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Zdrówka. Mojego męża też dzisiaj coś wzięło, mam nadzieję że szybko minie bo nie chcę żeby nas zaraził.
Dzięki.

A ja jestem zdezorientowana, bo wczoraj brak smaku i węchu, dzisiaj po 8 pojechałam na test i wyobraźcie sobie, że węch i smak mi wrócił jak mi tym drutem pogrzebała

Ciekawe co na teście wyjdzie, bo nie słyszałam o przypadku, żeby stracić na 1 dzień węch i smak. Pewnie tylko zatoki.
W zeszłym roku mnie trzymało trochę.

Jejku, mam tyle tych leków, a nienawidzę brać tabletek, bo się dławię

W nocy było -11*. Teraz słońce.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 13:06   #1180
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Musze w końcu rozebrać choinkę, ale nadal gdzieś wewnątrz mówię sobie, że od przyszłego tygodnia maja wrócic śniegi i może by jeszcze chwilę podtrzymać ten świąteczny klimat...
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 13:18   #1181
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Musze w końcu rozebrać choinkę, ale nadal gdzieś wewnątrz mówię sobie, że od przyszłego tygodnia maja wrócic śniegi i może by jeszcze chwilę podtrzymać ten świąteczny klimat...
Ja chyba rozbiorę moją dekorację świąteczną w ten weekend. Inaczej postoi do lutego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-12, 20:06   #1182
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
W zeszłym roku wiosna późno przyszła. Pod koniec lutego już są przebiśniegi, więc ta nadzieja na wiosnę wzrasta, ale u mnie do 8 kwietnia padał śnieg. I to padał tak konkretnie.

Który jesteś?


Dzięki.

A ja jestem zdezorientowana, bo wczoraj brak smaku i węchu, dzisiaj po 8 pojechałam na test i wyobraźcie sobie, że węch i smak mi wrócił jak mi tym drutem pogrzebała

Ciekawe co na teście wyjdzie, bo nie słyszałam o przypadku, żeby stracić na 1 dzień węch i smak. Pewnie tylko zatoki.
W zeszłym roku mnie trzymało trochę.

Jejku, mam tyle tych leków, a nienawidzę brać tabletek, bo się dławię

W nocy było -11*. Teraz słońce.

Aaaa sam początek
Ja słyszałam o takim przypadku, znajoma miała dokładnie tak samo, jadąc na test już wszystko czuła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 07:58   #1183
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, kochane!

Nadrobiłam zaległości poświąteczne z przyjemnością i smutkiem, że grudzień już się skończył.

Dembi, ja kupiłam w tym roku pościel z Homli, taką 100 % bawełna z motywem choinki i jest świetnej jakości.

Nie mam już sił do chorowania. Mój mąż początkiem grudnia był chory, ale po tygodniu wrócił normalnie do pełni sił.
Ja od miesiąca nie mogę się wyleczyć. Najpierw gardło, gorączka, ogólne rozbicie, a teraz płynnie przeszłam w wirusa a'la jelitówka.
Właśnie robię omleta ryżowego i próbuję zjeść pierwszy posiłek po rewolucjach.

Ja mam sztuczną choinkę i siłą ją jeszcze trzymam, żeby poprawiać sobie humor w styczniu.
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 08:20   #1184
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dla mnie w maju
Marzec, mimo, że to miesiąc moich urodzin to jest zimny i szary.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie marzec jest taki przełomowy, jest już widniej, bociany przylatują, a to one są dla mnie oznaką wiosny, miałam gniazdo bocianie widoczne z podwórka domu rodzinnego i jakoś tak zawsze ich wyczekiwałam maj to już dla mnie szykowanie się do lata, majówki, pierwsze imprezki plenerowe, czasem jakis grill jak pogoda pozwoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 08:42   #1185
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
U mnie marzec jest taki przełomowy, jest już widniej, bociany przylatują, a to one są dla mnie oznaką wiosny, miałam gniazdo bocianie widoczne z podwórka domu rodzinnego i jakoś tak zawsze ich wyczekiwałam maj to już dla mnie szykowanie się do lata, majówki, pierwsze imprezki plenerowe, czasem jakis grill jak pogoda pozwoli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dla mnie bociany to też oznaka wiosny. Blisko domu mamy gniazdo i u moich rodziców na podwórku przy domu, który mają na wsi, też jest gniazdo. Uwielbiam, jak jesteśmy tam wiosną i latem, i klekot budzi nas rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 10:49   #1186
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Musze w końcu rozebrać choinkę, ale nadal gdzieś wewnątrz mówię sobie, że od przyszłego tygodnia maja wrócic śniegi i może by jeszcze chwilę podtrzymać ten świąteczny klimat...
Też o tym myślałam, ale jednak rozebrałam. Pusto, jasno i przestrzennie się zrobiło

Pewnie jeszcze sypnie śniegiem W zeszłym roku w marcu to już miałam chwilami go dość
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Aaaa sam początek
Ja słyszałam o takim przypadku, znajoma miała dokładnie tak samo, jadąc na test już wszystko czuła
Ja 11.03.

Tzn. wyszedł jej pozytywny ?
Lekarka przepisała mi dobry sprej do nosa, bo katar prawie przeszedł, ale muszę teraz nos podleczyć, bo skóra popękała i poschodziła mimo smarowania kremem Bepanthen Baby.

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Hej, kochane!

Nadrobiłam zaległości poświąteczne z przyjemnością i smutkiem, że grudzień już się skończył.

Nie mam już sił do chorowania. Mój mąż początkiem grudnia był chory, ale po tygodniu wrócił normalnie do pełni sił.
Ja od miesiąca nie mogę się wyleczyć. Najpierw gardło, gorączka, ogólne rozbicie, a teraz płynnie przeszłam w wirusa a'la jelitówka.
Właśnie robię omleta ryżowego i próbuję zjeść pierwszy posiłek po rewolucjach.
Grudzień to mi tak szybko zleciał, że szok! 2 lata temu celebrowałam go z kawą i książką przy drzwiach balkonowych, a w zeszłym...

Mój partner ma podobnie. Rewolucje odpuściły, ale katar i kaszel go trzyma.

Tulipany i inne cebulkowe mi wschodzą... W styczniu!?
Bez i magnolia to tak, hortensja mi puszcza pąki, moje pierwsze, zobaczymy czy przeżyją.

Wczoraj w okno ptak mi uderzył. Obiektyw Google wskazał, że to kwiczoł. Posiedział 15 min i go wypuściłam. Dobrze, że się nie pozbyłam klatek po papugach, nie pierwszy raz się przydały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w (1).jpg (138,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (2).jpg (126,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (3).jpg (131,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (4).jpg (159,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (5).jpg (112,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (6).jpg (93,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (7).jpg (81,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (8).jpg (99,3 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2022-01-13 o 10:50
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 11:44   #1187
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

WOW... Zależy gdzie mieszkasz, ale u nas od następnego tygodnia ma być powrót mrozu i bym się lekko niepokoiła o te cebulki tulipanów :O
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 14:36   #1188
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
WOW... Zależy gdzie mieszkasz, ale u nas od następnego tygodnia ma być powrót mrozu i bym się lekko niepokoiła o te cebulki tulipanów :O
Okolice Jeleniej Góry. U mnie było niedawno (2-3 dni temu?) -11.
Przykryję je świerkiem.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 19:35   #1189
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Drozd kwiczoł! Siedzą u mnie pod blokiem na krzaku chyba oliwnik to jest, wokół jest pełno berberysów, a one uwielbiają ich nasiona.
Wy tu i bocianach, a u mnie gile śliczne one są, siadają na pęcherznicach i obskubują nasiona. No i sikorki i wróble w karmniku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-13, 20:52   #1190
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam, ale jednak rozebrałam. Pusto, jasno i przestrzennie się zrobiło

Pewnie jeszcze sypnie śniegiem W zeszłym roku w marcu to już miałam chwilami go dość

Ja 11.03.

Tzn. wyszedł jej pozytywny ?
Lekarka przepisała mi dobry sprej do nosa, bo katar prawie przeszedł, ale muszę teraz nos podleczyć, bo skóra popękała i poschodziła mimo smarowania kremem Bepanthen Baby.



Grudzień to mi tak szybko zleciał, że szok! 2 lata temu celebrowałam go z kawą i książką przy drzwiach balkonowych, a w zeszłym...

Mój partner ma podobnie. Rewolucje odpuściły, ale katar i kaszel go trzyma.

Tulipany i inne cebulkowe mi wschodzą... W styczniu!?
Bez i magnolia to tak, hortensja mi puszcza pąki, moje pierwsze, zobaczymy czy przeżyją.

Wczoraj w okno ptak mi uderzył. Obiektyw Google wskazał, że to kwiczoł. Posiedział 15 min i go wypuściłam. Dobrze, że się nie pozbyłam klatek po papugach, nie pierwszy raz się przydały

Tak, miała pozytywny.
To miło mi, że jesteśmy z jednego miesiąca.
Mimo to, wciąż nie przepadam za marcem.
A jak Twój wynik?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 23:09   #1191
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nam grudzień też szybko zleciał, myślałam że będę miała czas na celebrowanie Świąt, spacery i czytanie książek, a gdzie tam. Dlatego napisałam, że w tym roku zaczynam świętowanie dużo wcześniej, zaraz po Wszystkich Świętych, bo później nie zdążę nacieszyć się tym klimatem Bożego Narodzenia, zaraz styczeń, teraz do wiosny zleci mi znowu szybko i ani się obejrzę, znów lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 06:49   #1192
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nam grudzień też szybko zleciał, myślałam że będę miała czas na celebrowanie Świąt, spacery i czytanie książek, a gdzie tam. Dlatego napisałam, że w tym roku zaczynam świętowanie dużo wcześniej, zaraz po Wszystkich Świętych, bo później nie zdążę nacieszyć się tym klimatem Bożego Narodzenia, zaraz styczeń, teraz do wiosny zleci mi znowu szybko i ani się obejrzę, znów lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj chcialabym aby było już lato. Dla mnie ten styczen się już ciągnie i ciągnie, końca nie widać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 08:21   #1193
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nam grudzień też szybko zleciał, myślałam że będę miała czas na celebrowanie Świąt, spacery i czytanie książek, a gdzie tam. Dlatego napisałam, że w tym roku zaczynam świętowanie dużo wcześniej, zaraz po Wszystkich Świętych, bo później nie zdążę nacieszyć się tym klimatem Bożego Narodzenia, zaraz styczeń, teraz do wiosny zleci mi znowu szybko i ani się obejrzę, znów lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak wlasnie zaczynam w listopadzie wystawiam juz lampeczki na parapety, ukladam puzzle swiateczne z mama i zaczynam czytac swiateczne kasiazki i ogladac swiateczne filmy

A mimo to, jakos w tym roku mi to szybko przelecialo i mam jakis niedosyt
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 13:19   #1194
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Drozd kwiczoł! Siedzą u mnie pod blokiem na krzaku chyba oliwnik to jest, wokół jest pełno berberysów, a one uwielbiają ich nasiona.
Wy tu i bocianach, a u mnie gile śliczne one są, siadają na pęcherznicach i obskubują nasiona. No i sikorki i wróble w karmniku.
Ja mam jeszcze jabłka na drzewach i pełno ptactwa jest. Muszę chyba kupić takie naklejki na okno z motywem ptaków, bo wcześniej jeden też uderzył w szybę, ale nie przeżył.

Sąsiedzi dokarmiają, słonina wisi u jednych, ja też powiesiłam. A ziarno mają cały rok, bo tata ma gołębie i się wróble stołują u nich.
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Tak, miała pozytywny.
To miło mi, że jesteśmy z jednego miesiąca.
Mimo to, wciąż nie przepadam za marcem.
A jak Twój wynik?
Kiedyś marzec dla mnie był fajny, bo właśnie urodziny i było czuć nadchodzącą wiosnę- roztopy, przebiśniegi, zawilce, więcej słońca, inne powietrze... Pamiętam, że w dniu moich któryś urodzin, 11 marca, było tak ciepło, że w krótkim rękawku chodziliśmy

Pozytywny.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nam grudzień też szybko zleciał, myślałam że będę miała czas na celebrowanie Świąt, spacery i czytanie książek, a gdzie tam. Dlatego napisałam, że w tym roku zaczynam świętowanie dużo wcześniej, zaraz po Wszystkich Świętych, bo później nie zdążę nacieszyć się tym klimatem Bożego Narodzenia, zaraz styczeń, teraz do wiosny zleci mi znowu szybko i ani się obejrzę, znów lato.
Moja mama powiedziała do mnie ostatnio, żebym jej w tym roku przypomniała, że ma wszystko powyciągać na początku grudnia, bo nie zdążyła się nacieszyć. Śmiałam się, bo co roku jej to mówię, bo sama tak robię to twierdzi, że to za wcześnie. Od połowy. A od połowy grudnia zawsze coś wyjdzie i tak leci.
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja tak wlasnie zaczynam w listopadzie wystawiam juz lampeczki na parapety, ukladam puzzle swiateczne z mama i zaczynam czytac swiateczne kasiazki i ogladac swiateczne filmy

A mimo to, jakos w tym roku mi to szybko przelecialo i mam jakis niedosyt
To chyba większość z nas tak to odczuwa.

Ja posiedziałam dzisiaj trochę na balkonie, bo balkon mam zaciszny i było ciepło- oczywiście byłam poubierana - słonko świeciło, resztki śniegu stopniały. Poczytałam książkę, porzucałam psu piłkę, bo biedna na spacery nie chodzi, dobrze, że ogród duży.
Kot też trawki pojadł.
Ale zaczęło wiać i ewakuowaliśmy się do domu Teraz niebo zachmurzone i będzie albo lać, albo sypać.

Sąsiedzi już drzewka pobielili.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 20:13   #1195
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Na Pomorzu na razie pogoda bardzo senna, widać że do wiosny jeszcze trochę, ale a propos marca to dzisiaj miałam go na sobie, w perfumach Zoologist Snowy Owl, całkiem czuć w nich przedwiośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 20:31   #1196
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Na Pomorzu na razie pogoda bardzo senna, widać że do wiosny jeszcze trochę, ale a propos marca to dzisiaj miałam go na sobie, w perfumach Zoologist Snowy Owl, całkiem czuć w nich przedwiośnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że na Pomorzu spadnie śnieg, bo wybieramy się tam na tydzień i Młody miałby frajdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 20:36   #1197
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że na Pomorzu spadnie śnieg, bo wybieramy się tam na tydzień i Młody miałby frajdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, i mam nadzieję, że na śnieg tutaj tej zimy jeszcze można liczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 14:50   #1198
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Właśnie się zaczęło W Krzywym Zwierciadle Witaj Święty Mikołaju na TVN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 12:23   #1199
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zaraz Listy do M. 3 na TVN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 12:42   #1200
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zimno, wieje i sypie śnieg. Już się robi biało, a wczoraj piłam kawę na balkonie... I boli mnie głowa :/
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.