❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-17, 17:21   #1201
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie podobnie, ale bez śniegu, muszę przygotować lekcje z języka dla jednego maturzysty, wieczorem miałam wyjść z chłopakiem, a myślę tylko o spaniu. Co za aura, jak tu się zmobilizować do czegokolwiek. Łóżeczko jest tak przytulne i wzywa do przespania tego wietrznego okresu, do marca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 17:51   #1202
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Blue Monday podobno?! A ja mam całkiem dobry dzień! Całkiem OK w pracy i w ogóle.
W Warszawie w ogóle taka masakra! Burza śnieżna przeszła, błyskało się, grzmiało i w ciągu trzech minut zrobiło się biało!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 07:41   #1203
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak, Blue Monday, chociaż nie lubię tego nakręcania się na te święta. W Sylwestra wszyscy muszą świetnie się bawić... W Blue Monday wszyscy się smucą...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 11:58   #1204
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, ale bez śniegu, muszę przygotować lekcje z języka dla jednego maturzysty, wieczorem miałam wyjść z chłopakiem, a myślę tylko o spaniu. Co za aura, jak tu się zmobilizować do czegokolwiek. Łóżeczko jest tak przytulne i wzywa do przespania tego wietrznego okresu, do marca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od 3 stycznia mam wolne- po części urlop, po części covid i nie wiem jak ja wrócę do pracy Rano tak mi się dobrze śpi, że szok. Dzisiaj mi się śniło, że do pracy wracam
Nie mogę iść na spacer z psem, a tak mi tego brakuje
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Blue Monday podobno?! A ja mam całkiem dobry dzień! Całkiem OK w pracy i w ogóle.
W Warszawie w ogóle taka masakra! Burza śnieżna przeszła, błyskało się, grzmiało i w ciągu trzech minut zrobiło się biało!
U mnie 1* dzisiaj. Podpatruję sobie sąsiadów, bo rozpoczęli już prace w ogródku- ścinają gałęzie i palą. Lubię tak patrzeć jak coś robią
Muszę w tym roku kupić taczkę i ... takie coś do ścinania żywopłotu, ooo, nożyce do żywopłotu, spalinowe chyba. Kurdę, mgła pocovidowa
Hiacynty rozkwitły
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 13:13   #1205
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Podobno od czwartku będzie u nas sypać śnieg, chyba w weekend zrobie sobie świąteczne after party
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 13:49   #1206
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas szaro buro na snieg sie nie zanosi,ja juz wiosny wypatruje gdzies jak na miescie bylam w sobote to mignely mi w sklepie kurki albo zajace,nie wiem czy sie nie przewidzialam
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 09:41   #1207
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas zwrot akcji ,jest taka ladna pogoda ze mam ochote usiasc na lezaku z kawa na balkonie opatulona w koc i nacieszyc oczy pieknem jakie nas otacza ,mam swietny widok z balkonu,niestety mam tez roboty po kokardy wiec tylko lypie okiem ,raz po raz,juz 19 styczen wow ,leci ,niedawno swieta byly, u mnie jeszcze domki na parapecie stoja ,dostaly awans ze swiatecznych dekoracji na zimowe ,metalowe jelenie tez awansowaly
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 15:16   #1208
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
U nas zwrot akcji ,jest taka ladna pogoda ze mam ochote usiasc na lezaku z kawa na balkonie opatulona w koc i nacieszyc oczy pieknem jakie nas otacza ,mam swietny widok z balkonu,niestety mam tez roboty po kokardy wiec tylko lypie okiem ,raz po raz,juz 19 styczen wow ,leci ,niedawno swieta byly, u mnie jeszcze domki na parapecie stoja ,dostaly awans ze swiatecznych dekoracji na zimowe ,metalowe jelenie tez awansowaly
Ja się wzięłam za sprzątanie kuchni, później wyszłam na chwilę na balkon i tak fajnie w słońcu było, że szybko skończyłam tę kuchnię.
Wzięłam książkę i kawę, i... poszłam obcinać żywopłot
Trochę pograbiłam, później ogarnęłam część żywopłotu, a w międzyczasie rzucałam psu piłkę, bo przecież przynosiła mi pod same podeszwy

Słońce już coraz wyżej
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 15:47   #1209
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Znów się zachmurza, zdążyłam wejść do domu i alerty przed burzą śnieżną. Ciężki ten styczeń, choć bez mrozów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 16:14   #1210
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Znów się zachmurza, zdążyłam wejść do domu i alerty przed burzą śnieżną. Ciężki ten styczeń, choć bez mrozów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podobno ma jeszcze sypać. W przyszłym tygodniu. Kurde. Ja już nie chcę śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 18:42   #1211
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja się wzięłam za sprzątanie kuchni, później wyszłam na chwilę na balkon i tak fajnie w słońcu było, że szybko skończyłam tę kuchnię.
Wzięłam książkę i kawę, i... poszłam obcinać żywopłot
Trochę pograbiłam, później ogarnęłam część żywopłotu, a w międzyczasie rzucałam psu piłkę, bo przecież przynosiła mi pod same podeszwy

Słońce już coraz wyżej
O jak fajnie,ja mam zamiar likend spedzic na powietrzu obojetnie bedzie slonce czy nie trzeba sie dotlenic
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 21:41   #1212
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 768
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Podobno ma jeszcze sypać. W przyszłym tygodniu. Kurde. Ja już nie chcę śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w sumie nie wiem czy chcę czy nie chcę, ale martwi mnie, że z nagrań leśnictwa widać ile zwierząt wybudza się ze snu zimowego, a powinny spać w najlepsze, i później taki mały purchlak niedźwiadek wędruje sam przez las, bo zgubi się matce, zaś jest za słaby jeszcze, żeby przetrwać. Myślę, że to przez te kilka dni ocieplenia. Szczerze to ja zniosę każdą pogodę, jeżeli miałabym świadomość, że to dobre dla przyrody, jeżeli miałby być śnieg, to po to, żeby była wiosną nawilżona ziemia itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 18:25   #1213
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Podobno ma jeszcze sypać. W przyszłym tygodniu. Kurde. Ja już nie chcę śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja lubię teraz śnieg
Nawet jeśli moja meteopatia mi teraz nie daje żyć i dojazd do pracy zabiera więcej czasu. Jednak kiedy widzę śnieg w styczniu to mam takie miłe uczucie, że jest tak jak powinno być w naturze i przypomina mi się wczesne dzieciństwo gdy starszy brat brał nas na sanki do lasu albo ślizgaliśmy się na oblodzonej drodze(mieszkam w małej wiosce gdzie jest naprawdę niewielki ruch aut). Wszystko było takie proste i beztroskie
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 08:45   #1214
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
A ja lubię teraz śnieg
Nawet jeśli moja meteopatia mi teraz nie daje żyć i dojazd do pracy zabiera więcej czasu. Jednak kiedy widzę śnieg w styczniu to mam takie miłe uczucie, że jest tak jak powinno być w naturze i przypomina mi się wczesne dzieciństwo gdy starszy brat brał nas na sanki do lasu albo ślizgaliśmy się na oblodzonej drodze(mieszkam w małej wiosce gdzie jest naprawdę niewielki ruch aut). Wszystko było takie proste i beztroskie
Dokladnie tak tez pamietam z moja kochana psiapiółka z podsawowki, zesmy na sankach smigaly po szkole do poznego wieczora rumiane poliki, przemoczone skarpety i rekawiczki, bo za moich czasow nie bylo jeszcze gore texu i innych super materialow na snieg i jak sie wrocilo do domu i odtajalo, to az palce u stop piekły, szczypały alez to byly cudne czasy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 19:25   #1215
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Byłam u lekarza dzisiaj na badania pocovidowe. Dostałam skierowanie na RTG, do laboratorium (krew i cos tam) i do neurologa.

Ostatnio spadło trochę śniegu, tak fajnie się zrobiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 271443188_339688311356805_4620167703484193436_n.jpg (66,9 KB, 59 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 19:38   #1216
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza dzisiaj na badania pocovidowe. Dostałam skierowanie na RTG, do laboratorium (krew i cos tam) i do neurologa.

Ostatnio spadło trochę śniegu, tak fajnie się zrobiło

Dobrze, że zlecili takie badania. Dla mnie RTG to obowiązek po covidzie…
A jak się czujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 10:57   #1217
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja ostatnio miałam badania z medycyny pracy i płuca czyste i ok, ale... wyszły problemy z sercem. Mam iść na badania echa serca, ale lekarz mp nie dał mi skierowania, więc muszę się umówić do lekarza z przychodni by ten dał mi skierowania do badań na echo serca i do okulisty.
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 21:37   #1218
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dobrze, że zlecili takie badania. Dla mnie RTG to obowiązek po covidzie…
A jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez paziiiak Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam badania z medycyny pracy i płuca czyste i ok, ale... wyszły problemy z sercem. Mam iść na badania echa serca, ale lekarz mp nie dał mi skierowania, więc muszę się umówić do lekarza z przychodni by ten dał mi skierowania do badań na echo serca i do okulisty.
Po tym covidzie jakoś gorzej niż po poprzednim. Oprócz zmęczenia, braku koncentracji i zaniku pamięci mam ten dziwny ból głowy, że nie mam potrzeby brania tabletek (ogólnie jak zaczyna mnie boleć głowa to 2 ibupromy sprint caps), ból mięśni, mam uczucie zwężenia przełyku- takie wrażenie, jakby mi coś gardło lekko ściskało, czułam jak mi ciśnienie się podnosi- szczególnie przy uszach.

A 25.01 mierzyłam ciśnienie i miałam 133/79 i znak zaburzeń rytmu serca
Dzisiaj 129/87.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-31, 09:12   #1219
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nimfa zdrowka dla Ciebie
U nas wiatry ostatnio wieja ,jak na styczen nie jest zimno bo cos okolo 6 na plusie ale jak dmuchnie to brrrrrrrrrrr ,bylam na miescie w sobote w sklepie z dodatkami do domu i tam juz sie pojawiaja pomalu dekoracje wiosenne jakies zajaczki tez widzialam niesmialo wyskakuja, jak wrocilam do domu sama sprawdzilam czy mam cos na wielkanoc bo ostatnio robilam wielkie porzadki i porozdawalam sporo dekoracji i sobie prawie nic nie zostawilam i dobrze mi z tym,to co mam starczy,swiatecznych tez sie pozbylam na tyle ze w tym roku mialam tylko cos na parapecie i w kuchni dwa mikolaje
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-31, 11:05   #1220
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Po tym covidzie jakoś gorzej niż po poprzednim. Oprócz zmęczenia, braku koncentracji i zaniku pamięci mam ten dziwny ból głowy, że nie mam potrzeby brania tabletek (ogólnie jak zaczyna mnie boleć głowa to 2 ibupromy sprint caps), ból mięśni, mam uczucie zwężenia przełyku- takie wrażenie, jakby mi coś gardło lekko ściskało, czułam jak mi ciśnienie się podnosi- szczególnie przy uszach.

A 25.01 mierzyłam ciśnienie i miałam 133/79 i znak zaburzeń rytmu serca
Dzisiaj 129/87.
STRASZNA TA RÓŻNICA POMIĘDZY GÓRNYM A DOLNYM CIŚNIENIEM!!! Też mam czasem takie to normalnie głowa mi pęka, tylko że ja z kolei ciśnienie mam bardzo niskie i pojawia mi się np. 95 na 55 i puls 60 :|
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-01, 18:54   #1221
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Po tym covidzie jakoś gorzej niż po poprzednim. Oprócz zmęczenia, braku koncentracji i zaniku pamięci mam ten dziwny ból głowy, że nie mam potrzeby brania tabletek (ogólnie jak zaczyna mnie boleć głowa to 2 ibupromy sprint caps), ból mięśni, mam uczucie zwężenia przełyku- takie wrażenie, jakby mi coś gardło lekko ściskało, czułam jak mi ciśnienie się podnosi- szczególnie przy uszach.

A 25.01 mierzyłam ciśnienie i miałam 133/79 i znak zaburzeń rytmu serca
Dzisiaj 129/87.

Dużo zdrówka


Weź, bo teraz to już się zastanawiam czy te moje bóle głowy to zatoki(jestem po dwóch antybiotykach już i mam dosyć, RTG wyszło czysto, laryngolog na NFZ w marcu, bo mój lofciany doktor rodzinny nie chciał mi dać na cito z ostrym zapaleniem zatok gdzie nie wiedziałam już co z bólu zrobić), czy migrena(za dużo stresów), czy gdzieś w międzyczasie przeszłam łagodnie drugiego covida Po pierwszym(jesień 2020) zaostrzyła mi się bardzo meteopatia.

Morfologię mam ok, ciśnienie też.



U mnie ślicznie się zabieliło, wygodne trapery idą w ruch
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 13:22   #1222
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka


Weź, bo teraz to już się zastanawiam czy te moje bóle głowy to zatoki(jestem po dwóch antybiotykach już i mam dosyć, RTG wyszło czysto, laryngolog na NFZ w marcu, bo mój lofciany doktor rodzinny nie chciał mi dać na cito z ostrym zapaleniem zatok gdzie nie wiedziałam już co z bólu zrobić), czy migrena(za dużo stresów), czy gdzieś w międzyczasie przeszłam łagodnie drugiego covida Po pierwszym(jesień 2020) zaostrzyła mi się bardzo meteopatia.

Morfologię mam ok, ciśnienie też.

U mnie ślicznie się zabieliło, wygodne trapery idą w ruch
No nie wiem, mój brat zrobił sobie test i wyszedł mu pozytywny. Był u mnie we wtorek, we czwartek źle się już czuł. Dzisiaj miał jechać na normalny test. Praca zdalna.

To ta moja lekarka ogólnie sprawia wrażenie surowej, nawet się jej bałam chwilami, ale dała mi różne skierowania, pogadała fajnie. Zrobiłam RTG -jutro do odebrania. Krew też, zobaczę zaraz czy są wyniki.
Do neurologa mam na 15 lutego.

U mnie wczoraj biało było, w nocy deszcz i wiatr - wszystko stopniało. Dzisiaj rano słońce, później lało i padał śnieg. Też się trochę zabieliło. O, sarny przyszły pod siatkę

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Nimfa zdrowka dla Ciebie
U nas wiatry ostatnio wieja ,jak na styczen nie jest zimno bo cos okolo 6 na plusie ale jak dmuchnie to brrrrrrrrrrr ,bylam na miescie w sobote w sklepie z dodatkami do domu i tam juz sie pojawiaja pomalu dekoracje wiosenne jakies zajaczki tez widzialam niesmialo wyskakuja, jak wrocilam do domu sama sprawdzilam czy mam cos na wielkanoc bo ostatnio robilam wielkie porzadki i porozdawalam sporo dekoracji i sobie prawie nic nie zostawilam i dobrze mi z tym,to co mam starczy,swiatecznych tez sie pozbylam na tyle ze w tym roku mialam tylko cos na parapecie i w kuchni dwa mikolaje
Dzięki, będzie dobrze

Ja już też powoli zerkam na swoje dekoracje wiosenne, ale pogoda nie nastawia do ich wyjmowania. Prędzej bym się skusiła na choinkę
Cytat:
Napisane przez paziiiak Pokaż wiadomość
STRASZNA TA RÓŻNICA POMIĘDZY GÓRNYM A DOLNYM CIŚNIENIEM!!! Też mam czasem takie to normalnie głowa mi pęka, tylko że ja z kolei ciśnienie mam bardzo niskie i pojawia mi się np. 95 na 55 i puls 60 :|
Chyba nie mam powodów do paniki, będę musiała zmierzyć je rano, bo jakoś w południe mierzyłam i wynik może się różnić.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 13:32   #1223
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Po tym covidzie jakoś gorzej niż po poprzednim. Oprócz zmęczenia, braku koncentracji i zaniku pamięci mam ten dziwny ból głowy, że nie mam potrzeby brania tabletek (ogólnie jak zaczyna mnie boleć głowa to 2 ibupromy sprint caps), ból mięśni, mam uczucie zwężenia przełyku- takie wrażenie, jakby mi coś gardło lekko ściskało, czułam jak mi ciśnienie się podnosi- szczególnie przy uszach.

A 25.01 mierzyłam ciśnienie i miałam 133/79 i znak zaburzeń rytmu serca
Dzisiaj 129/87.
Mam to samo z tymi bólami głowy ;/
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 15:36   #1224
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Pobrałam wyniki z laboratorium:



Erytrocyty (RBC) ↑ 5,25 10^12/L 3,7 — 5,1

Aminotransferaza alaninowa (ALT) ↑ 46 IU/L < 33
Aminotransferaza asparagin. (AST) ↑ 37 U/l < 32

Te wątrobowe mam podwyższone. Ciekawe od czego, jak ja alkohol piję ze 3 razy w roku, bardzo umiarkowanie...

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2022-02-02 o 15:39
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-11, 10:45   #1225
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Wczoraj u mnie piękna wiosna, 14*, słoneczko

Dzisiaj od rana sypie.

Wyplątałam wczoraj sikorkę z maseczki

Wzeszły przebiśniegi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ptak.jpg (75,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tem.jpg (33,5 KB, 44 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-11, 20:09   #1226
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas dwa dni temu tak ladnie bylo ,sobota i niedziela tez ma byc taka,jak tylko slonce wychodzi i jest troche cieplej ptaki mi pod oknem tak cwierkaja ,ze az zal okno zamykac,no wiosna panie sierzancie w lutym taka ladna pogoda
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-12, 13:26   #1227
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
U nas dwa dni temu tak ladnie bylo ,sobota i niedziela tez ma byc taka,jak tylko slonce wychodzi i jest troche cieplej ptaki mi pod oknem tak cwierkaja ,ze az zal okno zamykac,no wiosna panie sierzancie w lutym taka ladna pogoda
U mnie dwa poprzednie dni to takie w marcu jak w garncu, a to dopiero połowa lutego.
Też tak ptaki ćwierkają, słońce mnie rano obudziło, okna aż się proszą, żeby je umyć, ale się wstrzymuję, bo cały tydzień ma padać deszcz.
To wdzierające się słońce obnażyło kurz w każdym zakamarku
W zimie strasznie się kurzy, chyba przez te kratki wentylacyjne, szczególnie w łazience.
Planuję sobie zrobić małą, skromną dżunglę na wiosnę, bo i mieszkanie mikro, nie mam aż tak dużo miejsca, mam już monsterę, puszcza korzonki, niedługo powędruje do donicy, a macie jeszcze jakieś takie większe kwiaty (zielone), które nadają się do takich wolnostojących donic albo na komodę, łatwe w utrzymaniu?

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wczoraj u mnie piękna wiosna, 14*, słoneczko



Dzisiaj od rana sypie.



Wyplątałam wczoraj sikorkę z maseczki



Wzeszły przebiśniegi
Ojej! Podziwiam! Ja mam jakiś lęk przed ptakami, nie zostawiłabym jej tak też, ale panicznie bym się bała ją złapać w rękę. Brawo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-12, 17:38   #1228
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
U nas dwa dni temu tak ladnie bylo ,sobota i niedziela tez ma byc taka,jak tylko slonce wychodzi i jest troche cieplej ptaki mi pod oknem tak cwierkaja ,ze az zal okno zamykac,no wiosna panie sierzancie w lutym taka ladna pogoda
Oj tak, ptakom dzioby się nie zamykają, ale ja uwielbiam ten czas, właśnie kiedy wszystko budzi się do życia

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
U mnie dwa poprzednie dni to takie w marcu jak w garncu, a to dopiero połowa lutego.
Też tak ptaki ćwierkają, słońce mnie rano obudziło, okna aż się proszą, żeby je umyć, ale się wstrzymuję, bo cały tydzień ma padać deszcz.
To wdzierające się słońce obnażyło kurz w każdym zakamarku

W zimie strasznie się kurzy, chyba przez te kratki wentylacyjne, szczególnie w łazience.
Planuję sobie zrobić małą, skromną dżunglę na wiosnę, bo i mieszkanie mikro, nie mam aż tak dużo miejsca, mam już monsterę, puszcza korzonki, niedługo powędruje do donicy, a macie jeszcze jakieś takie większe kwiaty (zielone), które nadają się do takich wolnostojących donic albo na komodę, łatwe w utrzymaniu?



Ojej! Podziwiam! Ja mam jakiś lęk przed ptakami, nie zostawiłabym jej tak też, ale panicznie bym się bała ją złapać w rękę. Brawo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, ja dzisiaj mam wolne i umyłam okna w kuchni, bo już wróble zlewały mi się z plamami na oknach
Kurz tak samo, widać wszędzie, a człowiek myśli, że ma czysto

Ja mam dużo paproci, mniejszych, większych. Monsterę też mam i geranium na całe okno.

No, powiem, że jak na takiego małego ptaka dziób ma mocny, ale bez paniki papugi faliste gorzej dziobią A lekkie to to

Dzisiaj też słonecznie, ale dużo chłodniej, najcieplej 6*.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-12, 18:11   #1229
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny u mnie tez ,jak tylko slonce zaswiecilo widac jakie mam okna brudne i kurzu jakby wiecej wszedzie widac
Pogoda sie na razie sprawdza ,bylo dzis slonecznie i cieplo jak na luty ,jutro ma byc tak samo,jak bedzie jeszcze taka temperatura po niedzieli to wykorzystam pogode na mycie okien
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-13, 02:01   #1230
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Oj tak, ptakom dzioby się nie zamykają, ale ja uwielbiam ten czas, właśnie kiedy wszystko budzi się do życia



Dokładnie, ja dzisiaj mam wolne i umyłam okna w kuchni, bo już wróble zlewały mi się z plamami na oknach
Kurz tak samo, widać wszędzie, a człowiek myśli, że ma czysto

Ja mam dużo paproci, mniejszych, większych. Monsterę też mam i geranium na całe okno.

No, powiem, że jak na takiego małego ptaka dziób ma mocny, ale bez paniki papugi faliste gorzej dziobią A lekkie to to

Dzisiaj też słonecznie, ale dużo chłodniej, najcieplej 6*.

Ja swoją paproć chyba uśmierciłam. No sypie się franca i koniec
Zraszam, podlewam, nawożę….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.