Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 09:53   #61
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Napaliłam się na ten zabieg bardzi ale fryzjerka powiedziała że rozjaśnianie z Olaplexem wyniesie mnie 400 zł....
Jednak się nie skuszę i dalej będę sama eksperymntować w domu z rozjaśniaczem, farbami blond i fioltowymi płukankami aby otrzymać wymarzony chłodny kolor...
Poszukaj innej fryzjerki. Jadę na weekend do Torunia, podowiadywałam się tam i okazuje się, że można to zrobić za 250zł, a może i mniej.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:16   #62
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Idę jutro na farbowanie Davines z Olaplexem za 200zł. Można
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 10:51   #63
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ależ mnie zaciekawilyscie tym wątkiem , chyba się skuszę na allegro zestaw 1,2,3 kosztuje już ok 80 zł to nie za wiele tylko ciekawe czy oryginał.

Dziewczyny jeszcze jedno bo tak piszecie że 2, 3 to trzeba w kolejności etc i ze sama 3 to nic nie da a zauważylyście ze na początku ktoś wkleil skład i 2, 3 to jest kompletnie to samo , nawet jeden składnik się nie różni
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 23:21   #64
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ależ mnie zaciekawilyscie tym wątkiem , chyba się skuszę na allegro zestaw 1,2,3 kosztuje już ok 80 zł to nie za wiele tylko ciekawe czy oryginał.

Dziewczyny jeszcze jedno bo tak piszecie że 2, 3 to trzeba w kolejności etc i ze sama 3 to nic nie da a zauważylyście ze na początku ktoś wkleil skład i 2, 3 to jest kompletnie to samo , nawet jeden składnik się nie różni
Tak to jest to samo(2 i 3)
Kolejność jest ważna gdyż z całego zestawu to nr 1 jest najistotniejszy a potem albo 2 albo 3 - oba maja te same składy.
Tajemnicą jest dlaczego różnią się numerkami? Osobiście podejrzewam, że to tylko chwyt marketingowy
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 09:07   #65
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

A powiedzcie od jakich sprzedawców na allegro zamawialyscie?
Widzę konto olaplex czy golbalcosmetics ale to dość świeże konta na allegro...
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:41   #66
Bleuleri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej,
Czy któraś z Was ma jakieś informacje o olaplexie w Poznaniu?

Chciałam zrobić ombre na naturalnych włosach, ale boję się zniszczyć końcówki, które i tak już mi się kołtunią same z siebie...
Bleuleri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 17:56   #67
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
A powiedzcie od jakich sprzedawców na allegro zamawialyscie?
Widzę konto olaplex czy golbalcosmetics ale to dość świeże konta na allegro...
Koleżanka zamawiała na allegro i dostała jakąś podróbę. No. 3 można kupić u fryzjerów, którzy wykonują zabiegi z Olaplexem. Ja kupowałam u fryzjera za 140 zł, czyli za tyle, ile jest na allegro, przy czym nie musiałam płacić za koszty przesyłki. Używam raz na tydzień i wystarczy na około 10 użyć przy włosach długości ok. 10 cm za piersi.

Oryginały są jeszcze tutaj: http://pjszop.pl/olaplex/olaplex2015...rfector-detail

Jeśli chodzi o ten zestaw z No. 1, No. 2 i No. 3 to raczej bym nie kupowała na allegro tylko na ebay, tam jest kilku sprzedawców, którzy mają masę pozytywnych komentarzy i status zaufanego sprzedawcy. To jest jednak duży wydatek i nie warto ryzykować moim zdaniem, a zwłaszcza z jakimiś zlewkami, bo i takie cuda na allegro widziałam.

Ja jestem dziś po drugim rozjaśnianiu wodą, tym razem 9%, a nie 12% z Olaplexem oczywiście. Włosy nie są zniszczone, henna prawie już wygryziona, włosy są jeszcze tylko lekko zielone w kilku miejscach. Włoski są trochę przesuszone, ale nie są zniszczone. Poprzednio już po 2 tyg. były w świetnym stanie. Jak chcecie to mogę wrzucić jakieś zdjęcia włosów ;P
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 18:19   #68
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Natatka jasne jak Możesz wrzuć fotki. Chętnie popatrzę

No ja juz kupiłam pospieszylam się trochę ale mam Wizytę za kilka dni u fryzjera i chce żeby mi dodała do farby olaplex. Z ebay nie zdarzyłoby dojść na Wizytę :-(
Kurcze mam nadzieję że to nie jakaś podróbka tylko jak to cholewka Sprawdzić....
Zamówiłam z tek aukcji :http://allegro.pl/show_item.php?item=5605584791

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2015-08-25 o 18:20
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 16:40   #69
alaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja kupowałam wraz z siostrą na tej aukcji:
xxx
i z czystym sumieniem moge Wam polecic tego sprzedającego. Efekt niesamowity, co prawda ja wykonywałam zabieg regenerujący bez farbowania, włosy mieciutkie gładkie no poprostu idealne. Siostra robiła farbowanie z olaplexem i jest rownie zadowalona jak ja. Może uda mi sie wrzucic wieczorem fotki to zobaczycie same

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-15 o 12:14 Powód: link
alaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 18:21   #70
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Tylko 3 komentarze, ja bym tam nie ryzykowała... W ogóle myślę, że lepiej mimo wszystko to zrobić u fryzjera, żeby mieć pewność.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:27   #71
alaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Nie farbuje włosów u fryzjera, farbuje jednym kolorem na całości więc potrzebne mi są tylko siostry ręce do pomocy poza tym nie każdy fryzjer ma olaplex w salonie a jak już go ma to ceny są dla mnie lekko mówiąc wygórowane abym co miesiąc mogła sobie na to pozwolić....z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma ja zaryzykowałam i jak dla mnie się opłacało. Jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam i na pewno jeszcze nie raz powtórze zabieg z olaplexem przesyłam zdjęcie włosów kolor włosów troche przekłamany w rzeczywistości to ciemny blond nie wiem dlaczego wyszedl taki ciemny na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9299.jpg (100,6 KB, 289 załadowań)
alaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 19:56   #72
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez alaaaaa Pokaż wiadomość
Nie farbuje włosów u fryzjera, farbuje jednym kolorem na całości więc potrzebne mi są tylko siostry ręce do pomocy poza tym nie każdy fryzjer ma olaplex w salonie a jak już go ma to ceny są dla mnie lekko mówiąc wygórowane abym co miesiąc mogła sobie na to pozwolić....z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma ja zaryzykowałam i jak dla mnie się opłacało. Jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam i na pewno jeszcze nie raz powtórze zabieg z olaplexem przesyłam zdjęcie włosów kolor włosów troche przekłamany w rzeczywistości to ciemny blond nie wiem dlaczego wyszedl taki ciemny na zdjęciu
Kurcze no włoski masz w super kondycji.
Szkoda ze wcześniej nie było twojego posta bo bym zamówiła od tego samego ale cóż, mam 1.09 wizytę a moja fryzjerka nie na olaplexu wiec sama musiałam zamówic.
Mam nadzieje ze nie rozczaruje się i bede zadowolona tak jak ty
Sprawdzalas może jaki zapach ma no 1 ?
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 11:48   #73
Nancy1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Alaaaaa ile ml preparatu użyłaś?
Czytałam,że na zabieg regeneracyjny należy użyć 15ml no 1, i 30 ml no 2,wtedy na allegro musiałabym kupić dwa opakowania;p
Nancy1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 14:12   #74
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Wszystko zależy od ilości i długości włosów. Mnie starczyła mniejsza ilość.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:19   #75
Nancy1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Scene Quene tylko miałaś robione rozjaśnianie i farbowanie plus olaplex, wtedy dodaje się mniejszą ilość preparatu. Ale jeżeli się robi tylko zabieg regeneracyjny to czytałam,że należy wziąć większą ilość preparatu.

Tak przy okazji ekspert opowiada na pytania Fair hair care:
http://mfairhaircare.blogspot.com/20...o-olaplex.html
Nancy1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:27   #76
alaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Nancy1990 Pokaż wiadomość
Alaaaaa ile ml preparatu użyłaś?
Czytałam,że na zabieg regeneracyjny należy użyć 15ml no 1, i 30 ml no 2,wtedy na allegro musiałabym kupić dwa opakowania;p
Zużyłam cały zestaw który kupiłam na allegro, ale byłam na siebie zła bo spokojnie wystarczyłaby mi połowa. Wymieszałam 7,5ml olaplexu no.1 z 45ml wody, przelałam do butelki z atomizerem i tym spryskałam włosy...już po wypsikaniu połowy moje włosy były mokre ale wypsikałam do końca bo nie chciałam aby się zmarnowało ...aż z nich kapało. Pochodziłam z tym na głowie ok. 30min i jak troche przeschły to nałożyłam no.2 15ml ale to też spokojnie starczyłoby mi na dwa razy, bardzo łatwo sie rozprowadza po włosach i naprawde wystarczy niewiele aby pokryć je całe...moje włosy są średniej gęstości może dlatego...

MarlenaC zabij mnie kochana ale nie powiem jaki ma zapach...oczywiście że sprawdzałam pierwszą rzeczą jaką robię jak otwieram nowy kosmetyk to go wącham zapach raczej przyjemny, nieduszący...kurcze jakbym powąchała go teraz to bym wiedziała że to ten ale tak bez preparatu ciężko mi opisać zapach
alaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 17:35   #77
Nancy1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Alaaa Dzięki za odpowiedź
Nancy1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:58   #78
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Alaaaaa to chyba mój pachnie tak samo. Tak nijak, nie żaden chemiczny zapach , nie odstrasza ale bliżej nie można go określić. 2 i 3 przyjemniejsza , jakby kwiatowa , zapach takiej pospolitej odżywki ☺ ....
Próbuje określić oryginalność produktu hihi

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2015-08-27 o 21:00
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 23:39   #79
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej. Ja wpadłam na pomysł, że olaplex nałożę tylko na końcówki włosów, które są w moim przypadku najbardziej zniszczone i pamietają rozjaśnianie.
Mogłam sobie pozwolić na kilkukrotne użycie gdyż na jeden zabieg regeneracji zużyłam niecałe 2ml olaplex nr 1. i troche olaplex nr 2 - już nie odmierzałam.
Wreszcie jakiś pożytek z posiadania krótkich i cienkich włosów Trzeba kombinowac bo preparat w końcu do najtańszych nie należy. Ciekawe tylko jaki jest jego termin ważności po otwarciu. Wie ktoś?

Edytowane przez agnestar
Czas edycji: 2015-08-27 o 23:45
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 10:14   #80
Nancy1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Czytałam,że nie można po olaplexie stosować siarczanów,bo to niweluje efekt. Czy jeszcze czegoś należy się wystrzegać?
Nancy1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 10:09   #81
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Nancy1990 Pokaż wiadomość
Czytałam,że nie można po olaplexie stosować siarczanów,bo to niweluje efekt. Czy jeszcze czegoś należy się wystrzegać?
Też tylko o tym Słyszałam

Agnestar

I jak efekt? Jak wyglądają końcówki po kilku zabiegach?
Termin pewnie jest dość długi, myślę że spokojnie zdarzy się zużyć taka odlewkę chyba że Zastanawiasz się nad kupnem całego zestawu tam jest bodajże 525 ml to wtedy może być problem ze zużyciem Jeśli tylko do Użytku domowego.

Edit ja mam jutro rozjasnianie z Użyciem olaplex który sama kupiłam więc dam znać co i jak po....

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2015-08-31 o 10:11
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 15:17   #82
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Jestem zadowolona, gdyż końcówki po zabiegach długo wyglądały dobrze, efekt podobny jak po silikonach ale możliwy do siągnięcia bez nich. Wcześniej mimo bogatej pielegnacji nie byłam w stanie doprowadzic rozjaśnionych końcówek do ładnego wyglądu. Były cały czas suche, spuszone. Rozdowojone końcówki Olaplex nie sklei. Dzięki Olaplex nie musiałam od razu ścinać wielu centymetrów. Z perspektywy miesiaca od ostatniego użycia muszę jednak stwierdzić, że przydałoby się ponownie zabieg wykonać bo jednak się powoli, stopniowo zmywa mimo iż nie uzywam Sls i nie prostuję ani nie suszę włosów. Podejrzewam, że najdłuzej efekt utrzyma się u osób które myją rzadziej włosy- a nie prawie codziennie jak ja.
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 19:42   #83
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Słyszałyście może coś o zabiegu JunctioX? Ponoć to ma być to samo, co Olaplex, ale jest tańsze i ma jeszcze proteiny w składzie. Jakiś szwajcarski patent. Zastanawiam się, bo Olaplex no. 3 kosztuje 140 zł, a Finalizer JunctioX ok. 90 zł, no i te proteiny jeszcze.

Ja, jeśli chodzi o Olaplex to już sama nie wiem. W sumie, po tym, co robiłam z włosami to pewnie już bym ich nie miała, ale z drugiej strony nie chroni on w 100%. Najpierw miałam 2 miesiące temu ściągany kolor 12% wodą, a tydzień temu 9% farbowanie. Jak włosy są suche to niby jest w miarę ok - są troszeczkę przesuszone, nic czego z czasem nie dałoby się naprawić, końcówki są ok, nie rozdwajają się, ale... Właśnie jest "ale" włosy są okropne jak są mokre i to nie na końcach, ale u nasady. Plączą się od nasady, są zbite, trochę, jak guma. Zazwyczaj wcieram sobie po myciu jantar w skórę głowy, jak włosy są jeszcze mokre, ale teraz muszę czekać aż wyschną, bo jakbym włożyła rękę we włosy przy nasadzie to już chyba bym jej nie wyjęła.
Nie wiem, co to może być i co mam z tym zrobić. Nie zetnę przecież włosów na jeża. Jest to dziwne, bo włosy zazwyczaj niszczą się od końcówek, a nie od nasady... Fryzjerka mówi, że wymyślam, ale ja czuję, że coś jest nie tak. Włosy olejuję, używam Olaplexu no. 3 i innych odżywek, żadnej prostownicy czy suszarki.

Podsumowując nie wiem na ile Olaplex rzeczywiście działa, a na ile był to efekt stanu pierwotnego moich włosów, które były właściwie w idealnym stanie. Nie rozdwajały się, były zdrowe, do pasa, błyszczące, nie puszyły się, a przed farbowaniem były sporo ścięte - do łopatek.

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2015-09-01 o 19:44
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 08:59   #84
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja jestem juz po rozjasnianiu, włosy są ładne, ale potrzebuje trochę czasu żeby ocenić obiektywnie. Chociaż nie wiem bo ja miałam w bardzo dobrej kondycji włosy a miałam też obcinaNe z długości za łopatki do ramion wiec sporo także siła rzeczy fryzjerka mi powiedziała ze będą zdrowsze. ...
Za jakiś czas zrobię no 3 bo mam 10 ml.
Dam znać co myślę za jakoś czas bo na ta chwile to mam super włoski ale nie wiem co będzie za tydz , dwa czy trzy....

Natatka gdzies mi się obiło o uszy o tych "kolegach" olaplexu myślę że warto spróbować wiadomo ze będą powstawały co rusz tańsze i tańsze zamienniki. Olaplex się ceni za markę, za to ze pierwsi to opatentowali pewnie,
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 10:37   #85
Nancy1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Tutaj jest strona na facebook'u dotycząca cureplex'u. Jest popularny w Australii,gdzie olaplex nie jest jeszcze dostępny.

https://www.facebook.com/pages/Cureplex/347941075395279
Najczętsze pytania dotyczące cureplex'u:
https://vividunisexhair.com.au/salon...-cureplex.html

A tutaj ceny produktu:
http://www.hairsuppliesonline.com.au...-in-australia/
http://www.caseysalonsupplies.com/cureplex.html produkty w promocyjnej cenie;p

Nic nie znalazłam na temat cureplexu na polskich blogach, tylko i wyłącznie na angielskich. Efekty jak po olaplexie;] Tylko ciekawe, po którym produkcie efekty są dłuższe. Cureplex wydaje się być tańszy. Został wprowadzony na rynek w tym roku.

Edytowane przez Nancy1990
Czas edycji: 2015-09-02 o 10:45
Nancy1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 21:57   #86
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dzisiaj moja mama miała robioną koloryzację z Olaplex i jest załamana. Efektu zero, zarówno z użycia olaplex jak i koloryzacji. Kondycja włosów pozostała bez zmian, nawet nie błyszczą się bardziej niż przed zabiegiem. Nie miała bardzo zniszczonych, ani rozjaśnianych włosów. Koloryzacja (na poziomie 4) nie złapała jej odrostów, ciemny odrost po koloryzacji rozjaśnił się prawie na rudo a reszta pozostała bez zmian, prawie czarna. Nie wiem czy to wina włosów, czy fryzjerki... Nie znam się, nie chcę jej oceniać ale może wy się wypowiecie? Fryzjerka nie umyła włosów tylko od razu nałożyła na nie farbę z olaplex 1 i kazała trzymać to 40 minut. Następnie spłukała, nałożyła 2 i tak z godzinę.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 09:00   #87
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Dzisiaj moja mama miała robioną koloryzację z Olaplex i jest załamana. Efektu zero, zarówno z użycia olaplex jak i koloryzacji. Kondycja włosów pozostała bez zmian, nawet nie błyszczą się bardziej niż przed zabiegiem. Nie miała bardzo zniszczonych, ani rozjaśnianych włosów. Koloryzacja (na poziomie 4) nie złapała jej odrostów, ciemny odrost po koloryzacji rozjaśnił się prawie na rudo a reszta pozostała bez zmian, prawie czarna. Nie wiem czy to wina włosów, czy fryzjerki... Nie znam się, nie chcę jej oceniać ale może wy się wypowiecie? Fryzjerka nie umyła włosów tylko od razu nałożyła na nie farbę z olaplex 1 i kazała trzymać to 40 minut. Następnie spłukała, nałożyła 2 i tak z godzinę.
Ogólnie olaplex strasznie spowalnia farbowanie. Fryzjer powiem Użyć Mocniejszego aktywatora.
Ja ogólnie siedziałam dwa razy tyle w farbie i tak nie są rozjasnione tak jak chciałam więc czeka mnie kolejna Wizyta ale Już chyba zdecyduje się bez olaplexu.
Nie wiem ja jak oglądam foto na fb olaplex polska Metamorfozy to nie wiem jak oni Schodzą przy jednej wizycie z Praktycznie czarnych włosow na platynowe blondy :-o
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 09:21   #88
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ogólnie olaplex strasznie spowalnia farbowanie. Fryzjer powiem Użyć Mocniejszego aktywatora.
Ja ogólnie siedziałam dwa razy tyle w farbie i tak nie są rozjasnione tak jak chciałam więc czeka mnie kolejna Wizyta ale Już chyba zdecyduje się bez olaplexu.
Nie wiem ja jak oglądam foto na fb olaplex polska Metamorfozy to nie wiem jak oni Schodzą przy jednej wizycie z Praktycznie czarnych włosow na platynowe blondy :-o
Chyba się nie zrozumiałyśmy moja mama nie chciała rozjaśniać włosów. One powinny wyjść ciemne, ciemny brąz. Miała już wcześniej pofarbowane włosy na ciemno i kawałek swojego nieco jaśniejszego i trochę siwego odrostu. Ten jej ciemny odrost odrost rozjaśnił się do ciemnego blondu niemalże. No i nie ma śladu po użyciu olaplex. A te dziewczyny siedzą w salonach po kilka godzin
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!

Edytowane przez B l a i r
Czas edycji: 2015-09-03 o 09:24
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 09:28   #89
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Chyba się nie zrozumiałyśmy moja mama nie chciała rozjaśniać włosów. One powinny wyjść ciemne, ciemny brąz. Miała już wcześniej pofarbowane włosy na ciemno i kawałek swojego nieco jaśniejszego i trochę siwego odrostu. Ten jej ciemny odrost odrost rozjaśnił się do ciemnego blondu niemalże. No i nie ma śladu po użyciu olaplex. A te dziewczyny siedzą w salonach po kilka godzin
Słowo koloryzacja sobie zrozumiałam jak chciałam hehe ☺ale ten odrost mnie zmylił kóry się rozjaśnił. ...
Bardzo dziwne potrafię zrozumieć ze z ciemnego ciężko jest zejść na jasny ale problem z uzyskaniem ciemnego brązu hm bardzo dziwne, ciekawe co poszło nie tak, może proporcje złe a może słaby oxydant dala fryzjerka, coś nie tak skoro ciemny odrost się rozjaśnił 😕
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 10:53   #90
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Słowo koloryzacja sobie zrozumiałam jak chciałam hehe ☺ale ten odrost mnie zmylił kóry się rozjaśnił. ...
Bardzo dziwne potrafię zrozumieć ze z ciemnego ciężko jest zejść na jasny ale problem z uzyskaniem ciemnego brązu hm bardzo dziwne, ciekawe co poszło nie tak, może proporcje złe a może słaby oxydant dala fryzjerka, coś nie tak skoro ciemny odrost się rozjaśnił 😕
Myślę, że za mocny raczej, bo słaby oksydant nie rozjaśni włosów. I do tego złe proporcje musiały być, bo tak na moje to nawet na mocnym oksydancie farba powinna złapać ciemno, ale mogłaby się wymywać do jasnego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.