W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 21:44   #2791
Sani94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 52
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

No i super Najważniejsze żeby dobrze się czuć Baw się dobrze
Sani94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 10:43   #2792
PrzemyslawTubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cieszę się, że udało ci się dopasować. Czerwona sukienka praktycznie pasuje na wszystkie okazje, które sprawiają radość.
PrzemyslawTubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:02   #2793
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Witam. Z końcem zimy czeka mnie małe przyjęcie weselne, z dj do nocy.
Na tą okazję wypadałoby coś kupić.

Przez +-15 lat (mam 32) każdy zakup sukienki na ślub to była wyprawa jak za morze, 100 sklepów do odwiedzenia, i nic nie pasowało a to kolor a to krój. Każda sukienka była na jeden raz, bo nie wypada jej założyć drugi raz w to samo towarzystwo albo w następnym roku czy za 2 lata przytyłam, nabrałam kształtów.

2-3 lata temu kupilam sukienkę na wesele która jest już za mała, kot pozaciągał mi materiał przy spódnicy.

Teraz chciałabym zakupić coś co posłuży na dłużej bo szkoda mi pieniędzy i miejsca w szafie

Chodzę w jegginsach, spodniach elastycznych, płaskich butach więc elegancki strój i obcasy to totalna skrajność

Mój rozmiar 44-46 (biust 106, rozmiar Ł/LL, biodra 112-4) nie tak łatwo kupić sukienkę, 3 lata temu było już ciężko i przez całe moje zycie

Jestem blondynką o jasnej karnacji


Myślę teraz o spodniach. w spódnicach i sukienkach (poza dzianinowych i zwiewnych latem i to też rzadko) nie chodzę.

Zakupiłam taką bluzkę na święta może da się ją przemycić do stroju.
Torebkę bym miała czarną,


Mój kolor bezpieczny to czarny, ale czarne buty, torebka spodnie i bluzka to byłoby za dużo





15882004_IMG_20200209_104230.jpg15882016_IMG_20200209_104243.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:08   #2794
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dziewczyny, czy znacie może jakieś fajne sklepy online gdzie znajdę coś podobnego do tej sukienki z asos? Bardzo mi się podoba, ale trochę jest za droga jak na jednorazowe użycie. W czerwcu mam wesele i będę świadkiem, szukam sukienki o długości midi. Załącznik 7707167

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:22   #2795
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87573398]Dziewczyny, czy znacie może jakieś fajne sklepy online gdzie znajdę coś podobnego do tej sukienki z asos? Bardzo mi się podoba, ale trochę jest za droga jak na jednorazowe użycie. W czerwcu mam wesele i będę świadkiem, szukam sukienki o długości midi. Załącznik 7707167

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Na Vinted wiele dziewczyn sprzedaje różne piękne sukienki (przeważnie założone raz, niektóre nawet nowe z metkami). Po co kupować nową jak można z drugiej ręki?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 10:52   #2796
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87573433]Na Vinted wiele dziewczyn sprzedaje różne piękne sukienki (przeważnie założone raz, niektóre nawet nowe z metkami). Po co kupować nową jak można z drugiej ręki?[/QUOTE]Dziękuję, nigdy tam nie robiłam zakupów i nie przyszło mi to do głowy. Na pewno sprawdzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 19:57   #2797
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A nie chcecie skorzystać z wypożyczalni?
Kilkakrotnie, właśnie na okazję, zdarzyło mi się korzystać i jestem zachwycona pomysłem (wstawiłam ostatnio na olxa z 7 kiecek w których już nie chodzę, wszystkie miałam założone 3-4x a nie są to byle jakie ciuchy). Przyjeżdża kurier, przywozi wyprana kiecke, odbiera. A ja co wyjście mam "nowa", nie byle jaka kiece
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 21:11   #2798
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
A nie chcecie skorzystać z wypożyczalni?
Kilkakrotnie, właśnie na okazję, zdarzyło mi się korzystać i jestem zachwycona pomysłem (wstawiłam ostatnio na olxa z 7 kiecek w których już nie chodzę, wszystkie miałam założone 3-4x a nie są to byle jakie ciuchy). Przyjeżdża kurier, przywozi wyprana kiecke, odbiera. A ja co wyjście mam "nowa", nie byle jaka kiece
Ile taka przyjemność kosztuje?

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 17:45   #2799
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Można gdzieś przymierzyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 20:42   #2800
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Można gdzieś przymierzyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:35   #2801
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale co?
Sukienki. Czy w ciemno się zanawia?


Co myślicie o tej bluzce/zestawie z czarną spódnicą/spodniamielegancka-bluzka-z-ozdobnym-wiazaniem.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 18:39   #2802
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Sukienki. Czy w ciemno się zanawia?
Jakie sukienki? Nie zacytowałaś żadnego posta a mowa jest o różnych sklepach.

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej bluzce/zestawie z czarną spódnicą/spodniamiZałącznik 7708583

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale na jaką okazję? Ślub, wesele?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 20:21   #2803
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakie sukienki? Nie zacytowałaś żadnego posta a mowa jest o różnych sklepach.



Ale na jaką okazję? Ślub, wesele?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
A nie chcecie skorzystać z wypożyczalni?
Kilkakrotnie, właśnie na okazję, zdarzyło mi się korzystać i jestem zachwycona pomysłem (wstawiłam ostatnio na olxa z 7 kiecek w których już nie chodzę, wszystkie miałam założone 3-4x a nie są to byle jakie ciuchy). Przyjeżdża kurier, przywozi wyprana kiecke, odbiera. A ja co wyjście mam "nowa", nie byle jaka kiece
Chodziło o ten post


Tak, małe wesele, panna młoda ma prostą sukienkę z koronką, do kolan.

Nie wiem na czym zawiesić oko. Chcę wykorzystać strój na przyszłość a żaden ślub się już nie szykuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-20 o 20:23
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 20:29   #2804
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Chodziło o ten post


Tak, małe wesele, panna młoda ma prostą sukienkę z koronką, do kolan.

Nie wiem na czym zawiesić oko. Chcę wykorzystać strój na przyszłość a żaden ślub się już nie szykuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem to niezbyt weselny strój, raczej na jakiś obiad.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 20:50   #2805
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to niezbyt weselny strój, raczej na jakiś obiad.
Dlatego muszę z kimś iść, i może się okazać że wybierze coś w czym będę się źle czuła, bo sama bym tego nie wybrała . Chcialabym sama coś wybrać co mi się spodoba albo uznam za bezpieczny bo im mniej wykombinowany zestaw tym łatwiej na przyszłość go zestawie z czymś innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to niezbyt weselny strój, raczej na jakiś obiad.
Dlatego muszę z kimś iść, i może się okazać że wybierze coś w czym będę się źle czuła, bo sama bym tego nie wybrała .

Chcialabym sama coś wybrać bez proszenia się o pomoc i co mi się spodoba albo uznam za bezpieczny. bo im mniej wykombinowany zestaw tym łatwiej na przyszłość go zestawie z czymś innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 20:54   #2806
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Dlatego muszę z kimś iść, i może się okazać że wybierze coś w czym będę się źle czuła, bo sama bym tego nie wybrała . Chcialabym sama coś wybrać co mi się spodoba albo uznam za bezpieczny bo im mniej wykombinowany zestaw tym łatwiej na przyszłość go zestawie z czymś innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]
A bierzesz pod uwagę sukienkę, czy chcesz osobno górę i dół? Napisz może jeszcze, jakie mniej więcej kroje i długości byś brała pod uwagę, które Ci pasują albo takie, które Ci bardzo nie pasują.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 20:58   #2807
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A moze po prostu mala czarna tyle ze granatowa albo np. zielona. Do tego sweterek czy elegancki żakiet. Sukienke wykorzystasz codziennie, a ozdobne nakrycie na inna okazję albo sylwestra, zależy jak bardzo "poszalejesz".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 21:00   #2808
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

maniaczkakolorowania, tu masz przykład skromnej sukienki koktajlowej, którą możesz założyć też na inną okazję niż wesele KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 21:44   #2809
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A moze po prostu mala czarna tyle ze granatowa albo np. zielona. Do tego sweterek czy elegancki żakiet. Sukienke wykorzystasz codziennie, a ozdobne nakrycie na inna okazję albo sylwestra, zależy jak bardzo "poszalejesz".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sukienkach nie chodzę, a wszystkie które kupiłam przez całe życie były na jeden raz

Kwestia tego że mam duży biust, wiekszy niż przeciętny dla mojego rozmiaru, brzuszek i ktoś musi mnie ocenić, czy nie pogrubia, czy nie widać fałdki, czy kolor nie gryzie się, czy jest stosowany do okazji. Dopasowane sukienki są dla mnie najlepszym wyborem

Ja chcę wykorzystać buty czy torebkę z tego co mam a kończy się na zakupie majtek pod sukienkę,przefarbowania włosów i zmiany koloru skóry i innych operacji plastycznych żeby się tylko dopasować do zakichanego stroju weselnego

Absurdy w Polsce (nie wiem czy ktoś na zachodzie ma wiekszego fioła)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-20 o 21:56
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 22:18   #2810
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
W sukienkach nie chodzę, a wszystkie które kupiłam przez całe życie były na jeden raz

Kwestia tego że mam duży biust, wiekszy niż przeciętny dla mojego rozmiaru, brzuszek i ktoś musi mnie ocenić, czy nie pogrubia, czy nie widać fałdki, czy kolor nie gryzie się, czy jest stosowany do okazji. Dopasowane sukienki są dla mnie najlepszym wyborem

Ja chcę wykorzystać buty czy torebkę z tego co mam a kończy się na zakupie majtek pod sukienkę,przefarbowania włosów i zmiany koloru skóry i innych operacji plastycznych żeby się tylko dopasować do zakichanego stroju weselnego

Absurdy w Polsce (nie wiem czy ktoś na zachodzie ma wiekszego fioła)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo pewnie kupujesz zle te sukienki. Ja tez mam duży biust, tez mam brzuszek i niekoniecznie uważam dopasowane sukienki za idealne rozwiązanie. Postaw na klasykę to nie bedzie na raz: sukienka w jednolitym kolorze (nikt tutaj Ci nie doradzi, jaki Ci pasuje nie widząc Cię), cieliste szpilki (jasne, szare), z torebkami i nakryciami można juz szaleć tylko trzeba wiedzieć, jak to zrobic. Rozumiem, ze budżet jak najniższy, a teraz jest koncwoka wyprzedaży i mozna coś fajnego kupić

Widze po treści posta, ze juz jesteś chora na sama myśl o zakupach, ale to serio nie musza być jakies cuda. Ja kiedys zaszalalam i kupilam bardzo droga sukienke na sylwestra, ale do dzis wzbudza mój zachwyt i obiecałam w niej chyba 5 sylwkow od tej pory i pare innych okazji. Jest to klasyczna sukienka w stylu La Manii i nigdy nie wyjdzie z mody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 05:25   #2811
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No bo pewnie kupujesz zle te sukienki. Ja tez mam duży biust, tez mam brzuszek i niekoniecznie uważam dopasowane sukienki za idealne rozwiązanie. Postaw na klasykę to nie bedzie na raz: sukienka w jednolitym kolorze (nikt tutaj Ci nie doradzi, jaki Ci pasuje nie widząc Cię), cieliste szpilki (jasne, szare), z torebkami i nakryciami można juz szaleć tylko trzeba wiedzieć, jak to zrobic. Rozumiem, ze budżet jak najniższy, a teraz jest koncwoka wyprzedaży i mozna coś fajnego kupić

Widze po treści posta, ze juz jesteś chora na sama myśl o zakupach, ale to serio nie musza być jakies cuda. Ja kiedys zaszalalam i kupilam bardzo droga sukienke na sylwestra, ale do dzis wzbudza mój zachwyt i obiecałam w niej chyba 5 sylwkow od tej pory i pare innych okazji. Jest to klasyczna sukienka w stylu La Manii i nigdy nie wyjdzie z mody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chce postawić na czarne buty i torebkę, bo czarne buty zawsze gdzieś założę.

Przez całe życie zakupy na ślub to była udręka, "w tym kolorze się nie chodzi, ten za jaskrawy, ten za mdły, źle się odcina, pogrubia, nie mogę mieć odkrytych pleców i ramion bo biustonosz" i cały dzień na zakupach, wymęczona,

Dlatego chce postawić na spodnie czy spódnice
Myślę o czarnym dole bo też go gdzieś założę choćby na pogrzeb. Na granatowo idzie partner. Nigdzie się już elegancko nie ubieram i nie przewiduje okazji,




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-21 o 05:36
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:07   #2812
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Chce postawić na czarne buty i torebkę, bo czarne buty zawsze gdzieś założę.

Przez całe życie zakupy na ślub to była udręka, "w tym kolorze się nie chodzi, ten za jaskrawy, ten za mdły, źle się odcina, pogrubia, nie mogę mieć odkrytych pleców i ramion bo biustonosz" i cały dzień na zakupach, wymęczona,

Dlatego chce postawić na spodnie czy spódnice
Myślę o czarnym dole bo też go gdzieś założę choćby na pogrzeb. Na granatowo idzie partner. Nigdzie się już elegancko nie ubieram i nie przewiduje okazji,




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, to może kombinezon?
https://www.zalando.pl/wal-g-culotte...1t009-j11.html
https://www.zalando.pl/wal-g-frill-v...1t023-m11.html
https://www.zalando.pl/lost-ink-ball...1t02e-q11.html
To tylko przykłady, nie wiem, jakie by Ci się mogły spodobać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:30   #2813
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Chce postawić na czarne buty i torebkę, bo czarne buty zawsze gdzieś założę.

Przez całe życie zakupy na ślub to była udręka, "w tym kolorze się nie chodzi, ten za jaskrawy, ten za mdły, źle się odcina, pogrubia, nie mogę mieć odkrytych pleców i ramion bo biustonosz" i cały dzień na zakupach, wymęczona,

Dlatego chce postawić na spodnie czy spódnice
Myślę o czarnym dole bo też go gdzieś założę choćby na pogrzeb. Na granatowo idzie partner. Nigdzie się już elegancko nie ubieram i nie przewiduje okazji,




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obawiam się, że nie da się za jednym zamachem załatwić wesela i pogrzebu w tej samej kreacji (nawet jeśli tylko chodzi o spódnicę). To są inne okazje, które mają nie tylko wymagania kolorystyczne, ale też dotyczące materiałów. Na wesele koronka jest bardzo dobrym wyborem, jak i wszystko inne, co podkreśla urodę. Na pogrzeb dokładnie odwrotnie, trzeba się ubrać skromnie i prosto, to nie jest okazja do powiewania koronkami i tiulami.
Więc dajmy na to czarny ołówek na pogrzeb tak, na wesele już nie bardzo, no chyba że właśnie ze strojnego materiału, który jest inny niż jakaś kiecka biurowa.

Moim zdaniem skoro zawsze masz problem, to najlepiej kupić klasyczny fason typu mała (nie)czarna, który nie wyjdzie z mody i będziesz mieć taką kieckę na lata. Bez udziwnień typu odkryte plecy i ramiona (pisałaś o problemie ze stanikiem), z materiału na tyle sztywnego, że będzie trzymał formę nie podkreślając mankamentów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:39   #2814
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie da się za jednym zamachem załatwić wesela i pogrzebu w tej samej kreacji (nawet jeśli tylko chodzi o spódnicę). To są inne okazje, które mają nie tylko wymagania kolorystyczne, ale też dotyczące materiałów. Na wesele koronka jest bardzo dobrym wyborem, jak i wszystko inne, co podkreśla urodę. Na pogrzeb dokładnie odwrotnie, trzeba się ubrać skromnie i prosto, to nie jest okazja do powiewania koronkami i tiulami.
Więc dajmy na to czarny ołówek na pogrzeb tak, na wesele już nie bardzo, no chyba że właśnie ze strojnego materiału, który jest inny niż jakaś kiecka biurowa.

Moim zdaniem skoro zawsze masz problem, to najlepiej kupić klasyczny fason typu mała (nie)czarna, który nie wyjdzie z mody i będziesz mieć taką kieckę na lata. Bez udziwnień typu odkryte plecy i ramiona (pisałaś o problemie ze stanikiem), z materiału na tyle sztywnego, że będzie trzymał formę nie podkreślając mankamentów.
Nie chodzi czy mała czarna czy niebieska tylko przez kilkanascie lat po każdej kreacji zdążyłam przytyć. W sukience sprzed 4 lat jestem 2-3 rozmiary na +. Poza tym nigdzie się nie zanosi abym sukienkę założyła bo nawet na chrzciny czy na komunie ubieram się w jegginsy i bluzkę.
Spódnica nie może być szeroka, rozkloszowana bo w biodrach mam 112 cm, to poszerzy mi pupę, dopasowana spódnica, ołówkowa to chyba nada się również na pogrzeb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodnie w kombinezonach to muszę mieć dopasowane, rurkowane i do kostek bo dzwony poszerzają mnie a do lydek mnie skrócą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-21 o 13:42
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 14:15   #2815
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Takie bluzki mi się podobają
Może jest coś w green point, orsayu czy h&m bluzka-z-nadrukiem.jpgbluzka-w-kwiaty.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 15:52   #2816
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nie chodzi czy mała czarna czy niebieska tylko przez kilkanascie lat po każdej kreacji zdążyłam przytyć. W sukience sprzed 4 lat jestem 2-3 rozmiary na +. Poza tym nigdzie się nie zanosi abym sukienkę założyła bo nawet na chrzciny czy na komunie ubieram się w jegginsy i bluzkę.
Spódnica nie może być szeroka, rozkloszowana bo w biodrach mam 112 cm, to poszerzy mi pupę, dopasowana spódnica, ołówkowa to chyba nada się również na pogrzeb


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, w czym jest problem.

Jednak spódnica ołówkowa na pogrzeb to raczej takie coś KLIK. A na wesele, jeśli już chcesz czarną, to takie coś KLIK KLIK KLIK.

Jeśli do takiej spódnicy jak pierwsza czarna, założysz taką bluzkę, jak wrzuciłaś, to będziesz mieć zestaw co najwyżej biurowy. A do takiej spódnicy, jak te błyszczące, możesz założyć spokojniejszą bluzkę, którą potem też do czegoś innego założysz (no bo spódnicę to jednak nie).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-02-21 o 15:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 16:12   #2817
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Nie no Kochana, nie obskoczysz dwoch takich okazji w tym samym, no nie ma opcji- dobrze Chimay prawi.

Na to, ze przytyjesz nie ma tez rady- czy sukienka czy spodnie czy spodnica- po 4-5 kg na plus tez nie beda dobre. Mozesz nie słuchac naszych rad, ale taka jest rzeczywistosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 16:29   #2818
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie no Kochana, nie obskoczysz dwoch takich okazji w tym samym, no nie ma opcji- dobrze Chimay prawi.

Na to, ze przytyjesz nie ma tez rady- czy sukienka czy spodnie czy spodnica- po 4-5 kg na plus tez nie beda dobre. Mozesz nie słuchac naszych rad, ale taka jest rzeczywistosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze teraz doczytałam, że buty i torebka też mają być czarne. No nie, tak się nie da
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:02   #2819
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeszcze teraz doczytałam, że buty i torebka też mają być czarne. No nie, tak się nie da
Mam obag moonlight nero i niewygodne......czółenka z poprzedniej imprezy (mogę kupić nowe)

Wszystkie te spódnice połyskujące są nie dla mnie, tej koronkowej spodnicy z niczym nie widzę dlatego chyba zostają spodnie, jakieś cygaretki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-21 o 17:04
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 17:51   #2820
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Mam obag moonlight nero i niewygodne......czółenka z poprzedniej imprezy (mogę kupić nowe)

Wszystkie te spódnice połyskujące są nie dla mnie, tej koronkowej spodnicy z niczym nie widzę dlatego chyba zostają spodnie, jakieś cygaretki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez przesady z tymi połyskującymi spódnicami czy sukienkami. Nie jest to obowiązkowe ( mam nadzieję, bo inaczej zawsze ubieram się niestosownie ).
Z tymi kolorami to zależy od regionu, bo u mnie czarny przejdzie, ale biały czy ecru już nie ( kolor PMki ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.