nieudane współżycie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-09, 10:11   #1
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Question

nieudane współżycie


Jak będzie wyglądała nasza przyszłość seksualna?
Dawno nie jesteśmy już nastolatkami a nasz seks nie sprawia mi przyjemności a do mojego orgazmu daleka droga. Bywa, że nawet do normalnego stosunku nie dochodzi, mięknie w trakcie. Czasem po kilku takich próbach "stawiania go na nogi" rezygnujemy z dalszego współżycia
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:26   #2
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: nieudane współżycie

Jeżeli 50% waszego związku to inne sprawy niż seks i układa się Wam dobrze a 50% to nie udany seks może warto powalczyć nad problemami erekcji partnera. Jeżeli te pierwsze 50% związku jest takie sobie to czas zadać sobie pytanie czy warto to ciągnąc dalej?
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 22:35   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: nieudane współżycie

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Jak będzie wyglądała nasza przyszłość seksualna?
Dawno nie jesteśmy już nastolatkami a nasz seks nie sprawia mi przyjemności a do mojego orgazmu daleka droga. Bywa, że nawet do normalnego stosunku nie dochodzi, mięknie w trakcie. Czasem po kilku takich próbach "stawiania go na nogi" rezygnujemy z dalszego współżycia
A rozmawialiście o tym? Seks to nie tylko penetracja. Może udałoby ci się dojść w inny sposób. Partner się badał, żeby poznać przyczyny problemów z erekcją? One nie są normalne, gdzieś leży problem - albo w zdrowiu fizycznym (zwykle otyłość, problemy z krążenie, hormonalne) albo w psychice.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 23:05   #4
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: nieudane współżycie

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Jak będzie wyglądała nasza przyszłość seksualna?
Dawno nie jesteśmy już nastolatkami a nasz seks nie sprawia mi przyjemności a do mojego orgazmu daleka droga. Bywa, że nawet do normalnego stosunku nie dochodzi, mięknie w trakcie. Czasem po kilku takich próbach "stawiania go na nogi" rezygnujemy z dalszego współżycia
25% kobiet nie odczuwa żadnej przyjemności z penetracji, a tylko 30% jest w stanie taką drogą osiągnąć orgazm, który zawdzięcza i tak łechtaczce, jest to kwestia odległości u danej osoby
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 18:37   #5
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: nieudane współżycie

Chłopak twierdzi, że kocha nawet się stara, żeby ten związek trwał dalej. Ciężko mi z tego zrezygnować... boje się, że nie każdy będzie dla mnie dobry, że mogę gorzej trafić lub nie trafić już wcale.
Pewnie zdrowy rozsądek... Chociaż charakterami nie jesteśmy też jak dwie scalające się połówki.

I dochodzi do tego temat życia seksualne. Brak u mnie doświadczenia, dlatego jestem zagubiona i nie umiem sobie poukładać w głowie wielu spraw ani porównać , ani wytłumaczyć...
Kieruje się po prostu instynktem, że nie czuje się usatysfakcjonowana.
Jak chłopakowi napomniałam lekarza, badania, blokadę psychiczną to usłyszałam tylko, że niby jakie? że robi okresowe badania, itp.
nie widzę w nim strachu tym co się dzieje.
Może zaproponować mu konkretne badania i lekarza? Od czego zacząć?

Jestem pokorna, ale myślałam, że będzie mi przyjemnie, a teraz się nastawiam, że już nigdy w swoim życiu nie doświadczę '' uniesienia''
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 22:26   #6
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: nieudane współżycie

Dla mnie nieudane życie erotyczne było by wskazaniem do rozstania, ale jak jest u Ciebie musisz stwierdzić sama. Ale jeśli trzyma Cię tylko w tym myśl, że on taki miły facet może inny taki nie być to moim zdaniem jednak zrezygnujesz z niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 01:00   #7
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: nieudane współżycie

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Ciężko mi z tego zrezygnować... boje się, że nie każdy będzie dla mnie dobry, że mogę gorzej trafić lub nie trafić już wcale.
Nie ma sensu z kimś być tylko z takiego powodu. Ja bym się na Twoim miejscu bardziej zmartwiła w kontekście dalszego istnienia tego związku takim swoim myśleniem niż nieudanym seksem.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 02:00:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.