Brak rzęs a ich "przedłużenie" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-08, 18:45   #1
B95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do B95
Red face

Brak rzęs a ich "przedłużenie"


Mam problem, nad którym dość już długo się zastanawiam. Otóż, od paru dobrych lat nie mam w ogóle rzęs (wypadły w wyniku choroby, tak samo jak włosy na głowie, brwi itd.) i zastanawia mnie czy można coś z tym zrobić tak na "dłużej". Na razie doklejam codziennie sztuczne rzęsy ale jest to dosyć męczące na dłuższą metę a poza tym tych na dolnej powiece dalej nie mam i wygląda to dziwacznie. Moje pytanie w związku z tym brzmi: czy można je dokleić tak samo jak normalnie dziewczyny przedłużają swoje? Wiem, że dokleja sie sztuczne do naturalnych ale jeśli ktoś nie ma swoich to nie da sie już kompletnie nic z tym zrobić? A może jest jakaś jeszcze inna opcja?

P.S. Nie jestem pewna czy umieściłam temat w dobrym dziale, więc z góry przepraszam.
B95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 18:09   #2
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Brak rzęs a ich "przedłużenie"

Niestety rzesy dokleja sie do wlasnych rzes.. Wiec nie wyglada to na metode dla Ciebie. Mozna zrobic makijaż permanentny. U Ciebie kreska na dole oka i mysle ze na gornej powiece tez mozna. Brwi tez mozna sobie wytatuowac- ale poczytaj opinie bo cos slyszalam ze zle sie to jakos robi- znika czy zmienia kolor- niestety nie pamietam jaki jest problem z brwiami permanentnymi. I ogolnie to chyba wlosy Ci odrosna po prwnym czasie. Tak samo brwi i rzesy. A doklejanie sztucznych nie jest takie straszne- ja sie w to bawie juz od roku i jestem zadowolona. Trzymaj sie
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:57   #3
B95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
GG do B95
Dot.: Brak rzęs a ich "przedłużenie"

Nie mam raka, ta choroba to łysienie plackowate. Długo miałam na głowie łyse placki a potem wypadły mi wszystkie włosy i z tego co mi wiadomo - już nigdy nie odrosną. Doklejam rzęsy jakoś od 2 lat i jestem do tego przyzwyczajona, ale szukałam czegoś trwalszego, bo np. jak płaczę to odklejają mi się. No nic, chyba jakoś muszę z tym żyć
B95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:57:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.