Praca licencjacka- grupa wsparcia:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 21:47   #31
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

tez chciałam taki watek załozyc albo podpiąc sie do watku o pisnaiu pracy magisterskiej.
U mnie jest naprawde źle
Skonczyłam studia w czerwcu, a pracy nie mam napisanej. tylko spis treści mam i czas do wrzesnia. I co nic
cięzko mi cokolwiek na moj temat znalesc.
Moze ten watek jakos mnie zmobilizuje.

Kirunek: Zarzadz. i marketing
Specjalizacja : logistyka
Temat: Obsługa logistyczna środków chemicznych i materiałów niebezpiecznych.
Czyli praca raczej opisowa.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 22:21   #32
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Pisze o nauczaniu i uczeniu sie w zgodzie z mechanizmami biologicznymi mozgu, jednak po niemiecku.
Wszystko by bylo ok, gdyby nie nieaktulane zasoby biblioteczne w polsce. Z tym co mamy, jestesmy pod tym wzgledem jakies 50 lat do tyłu
Ksiazki jestem zmuszona sprowadzac z zagranicy :/ Z literatury polskojezycznej nie moge korzystac. Komplet, cala prace musze oddac juz 31 stycznia
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 02:58   #33
i'm_weasel
Raczkowanie
 
Avatar i'm_weasel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu najczęściej :)
Wiadomości: 138
GG do i'm_weasel Send a message via Skype™ to i'm_weasel
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

No dziewczyny ja się wreszcie zmobilizowałam do pracy TŻ jednak mi pomógł i siedzimy już od kilku godzin no i efekty widać już prawie pierwszy rozdział zrobiony jutro ciąg dalszy 3majcie się damy rade wszystkie zabierajcie się do pisania bo najgorzej to zacząć
__________________


..::Wspierana przez wiatr walczy by wstać::...

i'm_weasel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:57   #34
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Bardzo dobra propozycja, muszę to sobie rozpracować czy dałabym radę
dziękuję Ci
uczelnia prywatna
też mam pisać spis treści na początku, a określonej ilości książek nie mam w ogóle
A prosze bardzo No z wizerunkiem kobiety to jest przyklad,moze byc wizerunek rodziny itp...Np.mozna porownac do rzeczywistosci czy cos takiego...No juz cos tam wymyslisz... Podobno temat dokladny formuluje sie na koncu...

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
tez chciałam taki watek załozyc albo podpiąc sie do watku o pisnaiu pracy magisterskiej.
U mnie jest naprawde źle
Skonczyłam studia w czerwcu, a pracy nie mam napisanej. tylko spis treści mam i czas do wrzesnia. I co nic
Czyli praca raczej opisowa.
A jak to jest z przekladaniem obrony?Jakies pimo do promotora czy cos?Trzeba sie tlumaczyc dlaczego przekladasz obrone??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 12:35   #35
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A jak to jest z przekladaniem obrony?Jakies pimo do promotora czy cos?Trzeba sie tlumaczyc dlaczego przekladasz obrone??
Nie jestem co prawda zmijką, ale odpowiem: jeśli bronisz się do końca września, to nie jest to żadne przekładanie obrony - po prostu do końca września masz czas, żeby się obronić. Jeśli już miałaś wyznaczony termin na np. czerwiec to piszesz tylko "proszę o przełożenie terminu obrony pracy lic z dnia..... na dzień ......"
Przynajmniej u mnie tak było. (też odwlekłam do września )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 12:38   #36
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

No własnie, ja nie miałam terminu. I po skonczeniu studiów masz rok, a słyszałam, że dwa lata na obrone. Promotor powiedziła mi , że moge sie bronic kiedy chce
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 12:47   #37
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Pamiętam moje zapędy do pisania pracy - pierwszy rozdział miałam zaczęty i skończony jako pierwsza z grupy, a potem... straszna choroba mnie dopadła - lenius pospolitus

Koniec końców siedziałam po nocach, żeby się na wrzesień wyrobić
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 20:53   #38
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A moze ktos sie orientuje czy czesto oblewaja ludzi na obronie?
Czy po prostu jesli cos sie nie zgadza to po prostu nie dopuszczaja do tej obrony tylko przesuwaja na pozniejszy termin??
jesli napisalas sama prace to mniej wiecej wiesz cos o tym co pisalas. Prace po to sie pisze z promotorem ze jak sie cos nie zgadza to on mowi co i jak i poprawiasz, tak ze do examinu przystepujesz z gotowa praca wiec musi byc ok. Zeby oblac to musialabys nic nie wiedziec na zadane pytania. Chociaz u mnie na uczelni bylo tak ze byly 3 pytania, z pracy i z calego toku studiow i trzeba bylo odp. na wszystkie pytania zeby zdac.

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Hej i ja wstapie do Waszego grona
Do konca stycznia mam miec oddany III rozdzial w stanie idealnym bo zaczynamy od pisania najpierw III rozdzialu i mamy oddac choc co nieco z I i II rozdz bo nie dotsaniemi zal z seminarium
a ja mam tylko niekompletny III rozdzial ... pocieszam sie tym ze mam temat hihi a brzmi on
"Ofeta kulturalna Ząbkowic Śl w opini mieszkancow miasta" a studiuje animacje spoleczno-kulturalna na Uni Wroc zaoczne
a to ciekawe ze musicie zaczynac od 3. rozdzialu
a co to jest za rozdzial? dot. badan? bo jesli tak to ok, a jesli nie, to dziwie sie troche.

Cytat:
Napisane przez i'm_weasel Pokaż wiadomość
Na seminarium nie chodzę bo koleś w ogóle mi nie pomaga wchodzę tam z jakąś wiedzą a wychodzę z niczym. Jestem zdana na samą siebie i tu się pojawia problem. Moja praca stanęła na SPISIE TREŚCI, nie wiem jak się do tego zabrać, co mam pisać w pierwszy rozdziale chce isć z czymś do niego we wtorek ale muszę coś mieć a siedzę i płakać mi się chce bo mimo że chce już to pisać naprawdę nie wiem jak mój TŻ od tygodnia mi obiecuję że zaczniemy pisać bo on już rok temu się bronił i nic, nie mogę na niego liczyć więc zostałam sama ze swoim problemem.
: pliz:
radze chodzic na seminaria, bo ci moze nie zaliczyc ich i wtedy dopiero jest problem bo mozesz zostac niedopuszczona do examinu.
A co do reszty to pierwszy rozdzial z reguly pokazuje temat pracy ale na przestrzeni lat, podczas jakiegos rozwoju, to takie wprowadzenie do tego o czym bedziesz pisac.

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam,po co jest wymagane minimum literatury,ktora moge uzyc?!
Jesli cos znajde np.w 5 ksiazkach,to po co mi kolejne,skoro tam to samo jest,tylko inaczej napisane??
Wy duzo literatury macie??Ja tylko ok.10 ksiazek i to w dodatku nie wykorzystuje ich calych
nigdy nie jest tak ze wykorzystasz cala ksiazke, czasem tylko rozdzialy lub tylko jeden a czasem tylko czesc podrozdzialu wiec nie ma reguly
ksiazki po to sa potrzebne zeby pisanie pracy dalo cos, tzn. nie tylko piszesz ale przy tym masz sie czegos nauczyc, i dlatego potrzebne sa ksiazki czy inne zrodla wiedzy.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
tez chciałam taki watek załozyc albo podpiąc sie do watku o pisnaiu pracy magisterskiej.
U mnie jest naprawde źle
Skonczyłam studia w czerwcu, a pracy nie mam napisanej. tylko spis treści mam i czas do wrzesnia. I co nic
cięzko mi cokolwiek na moj temat znalesc.
Moze ten watek jakos mnie zmobilizuje.

Kirunek: Zarzadz. i marketing
Specjalizacja : logistyka
Temat: Obsługa logistyczna środków chemicznych i materiałów niebezpiecznych.
Czyli praca raczej opisowa.
o logistyka nie lubilam jej
a co do pracy to wydaje mi sie ze mozesz zrobic badania np. ankiete i przeprowadzic ja wsrod firm w swojej miejscowosci, ew. woj. ktore maja cokolwiek do czynienia z takimi srodkami, czyli wziac pod uwage takie przedsiebiorstwo co sie tym glownie zajmuje i dla porownania takie, ktore maja z tym malo do czynienia ale maja kontakt i pokazac jak to i gdzie wyglada.

tyle
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 11:49   #39
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
jesli napisalas sama prace to mniej wiecej wiesz cos o tym co pisalas. Prace po to sie pisze z promotorem ze jak sie cos nie zgadza to on mowi co i jak i poprawiasz, tak ze do examinu przystepujesz z gotowa praca wiec musi byc ok. Zeby oblac to musialabys nic nie wiedziec na zadane pytania. Chociaz u mnie na uczelni bylo tak ze byly 3 pytania, z pracy i z calego toku studiow i trzeba bylo odp. na wszystkie pytania zeby zdac.
tyle
Wszystkie?? O kurcze...Tyle przedmiotow na studiach...Fajnie że wszystko pamietam...Chyba że Wam podali np.liste pytan wczesniej? Niektorzy tak maja...A w ogole promotor wczesniej mowil jak ten caly egzamin bedzie wygladal? U nas nie...Ale moze to jeszcze kwestia czasu...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:59   #40
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Wszystkie?? O kurcze...Tyle przedmiotow na studiach...Fajnie że wszystko pamietam...Chyba że Wam podali np.liste pytan wczesniej? Niektorzy tak maja...A w ogole promotor wczesniej mowil jak ten caly egzamin bedzie wygladal? U nas nie...Ale moze to jeszcze kwestia czasu...
U mnie było tak jak u srubki - 3 pytania. Jedno dotyczące typowo pracy, drugie związane z zagadnieniami poruszanymi w pracy i trzecie obejmujące program studiów. Trzecie pytanie było z listy podanych wczesniej 100 pytań, które każdy miał sobie opracować. Żeby się obronić trzeba było odpowiedzieć na wszystkie 3 pytania - chociaż po trochu
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 16:28   #41
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Wszystkie?? O kurcze...Tyle przedmiotow na studiach...Fajnie że wszystko pamietam...Chyba że Wam podali np.liste pytan wczesniej? Niektorzy tak maja...A w ogole promotor wczesniej mowil jak ten caly egzamin bedzie wygladal? U nas nie...Ale moze to jeszcze kwestia czasu...
podali pytania, ale ich bylo ponad 100 z tego co pamietam, a zakres dosyc obszerny (studia zarz. i marketing z administracja)
tak promotor mowil nam jak to wszystko bedzie wygladac. Jesli wam nic nie mowi o examinie, to sie go zapytajcie, od tego on jest zeby wam wszystko wyjasnic bo niby skad macie wiedziec. Niestety rozni promotorzy sa.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 19:55   #42
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

JUPI - pierwszy rozdział mam zatwierdzony!!! Ciesze się jak dzika bo jak już mówiłam pisanie mojej pracy to jak błądzenie dziecka we mgle. Teraz jeszcze tylko dwa rozdziały i po sprawie... hehe
__________________
7.08.2010

Edytowane przez nutella.a
Czas edycji: 2008-01-16 o 19:56 Powód: literówka
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:57   #43
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
j



o logistyka nie lubilam jej
a co do pracy to wydaje mi sie ze mozesz zrobic badania np. ankiete i przeprowadzic ja wsrod firm w swojej miejscowosci, ew. woj. ktore maja cokolwiek do czynienia z takimi srodkami, czyli wziac pod uwage takie przedsiebiorstwo co sie tym glownie zajmuje i dla porownania takie, ktore maja z tym malo do czynienia ale maja kontakt i pokazac jak to i gdzie wyglada.

tyle
badania nie zrobie, jestem w UK. wole nie komplikowac pracy

ale fajny pomysl
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:26   #44
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Ja pisze o inwestycjach w gminie. Promotor, delikatnie mówiąc, nas olewa.Nie przychodzi na proseminaria, a dyżuruje w nieludzkich godzinach (tzn. w poludnie, kiedy jestem w pracy)Pisze praktycznie bez planu pracy (wiem co będe pisac ale to wszystko mam nieusystematyzowane). czasu na pisanie mam malutko, praca, studia, inne obowiązki, zmeczenie Mam nadzieje ze wyrobie się do września z obroną.I w "międzyczasie"nie nabawię sie wrzodów ze stresu Któraś Wizażantka też tak ma??Praca studia i jeszcze licencjat do napisania....
Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 13:08   #45
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Ja pisze o inwestycjach w gminie. Promotor, delikatnie mówiąc, nas olewa.Nie przychodzi na proseminaria, a dyżuruje w nieludzkich godzinach (tzn. w poludnie, kiedy jestem w pracy)Pisze praktycznie bez planu pracy (wiem co będe pisac ale to wszystko mam nieusystematyzowane). czasu na pisanie mam malutko, praca, studia, inne obowiązki, zmeczenie Mam nadzieje ze wyrobie się do września z obroną.I w "międzyczasie"nie nabawię sie wrzodów ze stresu Któraś Wizażantka też tak ma??Praca studia i jeszcze licencjat do napisania....
Ja właśnie szukam pracy i pewnie jak znajdę to będę w identycznej sytuacji Ale bardzo mi zależy na pracy, chcę mieć jakieś doświadczenie a nie tylko siedzieć w domu, zresztą nieraz dzienni pracują a ja na zaocznych obijam się w domu Problem tylko z pracą mam, bo nie chcą przyjąć mnie jak widzą, że studentka zaoczna, póki co szukam roboty w centrach handlowych w galeriach

Waham się nadal nad tematem pracy, wogóle nie wiem jak się za to zabrać, najgorsze to szukanie materiałów, pisanie powinno mi iść dobrze(nie ma problemów z takimi rzeczami), ale to szukanie właśnie....
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:00   #46
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

ja pisze licencjat temat" plotka jako nieetyczny akt komunikacji jezykowej wsród młodziezy gimnazjalnej"... bardzo mi sie podoba!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:05   #47
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

o ja cos mi sie klawiatura psuje !!! przepraszam za te posty!!!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 18:12   #48
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Waham się nadal nad tematem pracy, wogóle nie wiem jak się za to zabrać, najgorsze to szukanie materiałów, pisanie powinno mi iść dobrze(nie ma problemów z takimi rzeczami), ale to szukanie właśnie....
o właśnie to szukanie jest straszne

Cytat:
Napisane przez Lena21 Pokaż wiadomość
Ja pisze o inwestycjach w gminie. Promotor, delikatnie mówiąc, nas olewa.Nie przychodzi na proseminaria, a dyżuruje w nieludzkich godzinach (tzn. w poludnie, kiedy jestem w pracy)Pisze praktycznie bez planu pracy (wiem co będe pisac ale to wszystko mam nieusystematyzowane). czasu na pisanie mam malutko, praca, studia, inne obowiązki, zmeczenie Mam nadzieje ze wyrobie się do września z obroną.I w "międzyczasie"nie nabawię sie wrzodów ze stresu Któraś Wizażantka też tak ma??Praca studia i jeszcze licencjat do napisania....
ja tak miałam, nie dałam rady, dlatego teraz pisze.

Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
ja pisze licencjat temat" plotka jako nieetyczny akt komunikacji jezykowej wsród młodziezy gimnazjalnej"... bardzo mi sie podoba!
Fajny temat

Ja chyba zaraz zaczne cos robic w sprawie mojej pracy
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:06   #49
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Jej ja do środy musze napisac 2 podrozdziały , a mam tylko plan pracyCzekają mnie bezsenne noce
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 20:11   #50
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Ja też jeszcze w pieluchach z pracą.

Kierunek: Administracja
Specjalizacja: europejska
Temat: Strutura terytorialna i towarowa polskiego handlu zagranicznego po wstapieniu do Unii Europejskiej.

Do czwartku musze napisać dwa podrozdziały. Będzie cieżko zwłaszcza, ze do środy ślęczę nad notatakami, bo mam tego dnia dwa egzaminy sesyjne. Pisanie rozpoczynam w środę po południu i kończę zapewne w czwartek rano.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 23:18   #51
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

ja zzl, zaczne pisac po sesji czyli po 10 lutego... eh, oby...
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 23:47   #52
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze w pieluchach z pracą.

Kierunek: Administracja
Specjalizacja: europejska
Temat: Strutura terytorialna i towarowa polskiego handlu zagranicznego po wstapieniu do Unii Europejskiej.

Do czwartku musze napisać dwa podrozdziały. Będzie cieżko zwłaszcza, ze do środy ślęczę nad notatakami, bo mam tego dnia dwa egzaminy sesyjne. Pisanie rozpoczynam w środę po południu i kończę zapewne w czwartek rano.

Fajny temat, choć sama nie wyobrażam sobie pisania na niego, no ale to kwestia trochę innej specjalności, nie za bardzo mieliśmy zajęcia na temat handlu albo Unii Europejskiej.

Podrozdziały napisać, to nie jest tak tragicznie, gorzej jakby to miały być dwa rozdziały. Dasz radę Za wczasu materiały przygotuj, bo może być ciężko, jak nagle czegoś braknie, a tu np. 2 w nocy (wiem coś na ten temat..)
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 22:09   #53
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

dolaczam sie do wszytskich osob , ktore w tym roku sie bronia:P obraniam pracelicencjacka w czerwcu, nie mam jescze ani 1 zdania napisanego :| nie moge liczyc na promotora u ktorego pisze;/;/ temat- konflikt grecko-turecki o Cypr
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 08:18   #54
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Wink Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Hej Dziewczyny
Studiuję filologię polską o specjalności redaktor-wydawca i piszę pracę na temat Funkcjonowanie anglicyzmów z polskiej reklamie. Tydzień temu oddałam pierwszy rozdział, ale ciągle mam wrażenie że bedzie do . Temat mi sie podoba, sama go zaproponowałam, ale... No właśnie ciągle mam jakieś obawy (oby okazały sie nieuzasadnione).
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:38   #55
Lena21
Raczkowanie
 
Avatar Lena21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 165
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez szczesliwa18 Pokaż wiadomość
dolaczam sie do wszytskich osob , ktore w tym roku sie bronia:P obraniam pracelicencjacka w czerwcu, nie mam jescze ani 1 zdania napisanego :| nie moge liczyc na promotora u ktorego pisze;/;/ temat- konflikt grecko-turecki o Cypr
Ja tez nie moge na niego tzn promotora liczyc. Spokojnie... czasu masz jeszcze duzo. Jak skompletujesz materiały i zaczniesz pisac to jakos pojdzie. Grunt to nie wpadać w panikę. Ja tak zrobiłam na poczatku...stresowałam sie bez sensu, a to nie sprzyjało pisaniu Z reszta jak to ktos mi powiedzial takie pisanie najlepiej wychodzi na 2 miesiace przed, mozg wtedy pracuje na pelnych obrotach i ma sie najobszerniejsza wiedze na dany temat pozdrawiam
Lena21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 00:46   #56
droga_mleczna
Raczkowanie
 
Avatar droga_mleczna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

.
__________________
za każdym razem kiedy go widzi
u m i e r a . w . ś r o d k u
wszystko co do niego czuje jest
z m u s z o n a . u k r y w a ć
ona wie, że on nigdy nie mógł czuć
t e g o . s a m e g o
dlatego udaje, że
j e j . t o . n i e . o b c h o d z i

Edytowane przez droga_mleczna
Czas edycji: 2008-05-11 o 13:16
droga_mleczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 00:03   #57
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Okropnie zaniedbałam temat.. wymyślania tematu no chyba że napiszę coś o związku gry w kręgle a bólem biodra tudzież wpływem alkoholu na celność w bilarda czy piłkarzyki
nie no serio, aż mi wstyd stara a zero odpowiedzialności.
ale koniec z imprezowaniem, czas się wziąść do pracy i to intensywnie bo w krótce czeka mnie przeprowadzka i mnóstwo roboty w związku z tym. pfff
mama mi podpowiada by napisać coś o reklamie w bibliotece (nietrudno się domyślić gdzie pracuje :P ) ale jakoś nie umiem stworzyć nic konkretniejszego z takiego ogólnika, sama nie wiem
strasznie zgłupiałam




Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
ja pisze licencjat temat" plotka jako nieetyczny akt komunikacji jezykowej wsród młodziezy gimnazjalnej"... bardzo mi sie podoba!
świetny temat
chciałabym wymyśleć coś równie ciekawego, żeby pisanie sprawiało mi frajdę. moja mama na pracę magisterską wybrała sobie temat, który ją niesamowicie wciągnął i pisanie było samą przyjemnością
też tak chcę
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 00:28   #58
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Piszę pracę licencjacką związaną z reklamą, a mój temat brzmi: Reklama i jej wpływ w turystyce na przykładzie biur podróży.
Jeszcze nic nie ruszyłam
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 00:42   #59
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Piszę pracę licencjacką związaną z reklamą, a mój temat brzmi: Reklama i jej wpływ w turystyce na przykładzie biur podróży.
Jeszcze nic nie ruszyłam
też mam reklamę

Ty w sumie poszłaś w inny dział też (turystyka)
fajny temat
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 10:44   #60
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Smile Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Widzę, że problematyka reklamy robi się popularna jeśli chodzi o licencjat
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 01:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.