Przeniesienie się, zmiana uczelni - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 17:36   #31
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Przeniesienie na inną uczelnię w innym mieście.

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
o to świetnie! bardzo mnie podbudowała Twoja odpowiedź , dziękuję jeśli to ta sama uczelnia to pewnie każdy wydział działa na tej samej zasadzie oby tylko te panie z dziekanatu również były pomocne
we wtorek zacznę dzwonić.
Apropo tych róźnic programowych, bardzo ciężko było?
Cieszę się, że pomogłam Ale zajrzyj jeszcze do regulaminu Twojego wydziału albo zadzwoń do dziekanatu, bo co kraj to obyczaj i między wydziałami mogą być różnice w takich sprawach.
A co do różnic programowych - w moim przypadku nie było żadnych
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:50   #32
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Przeniesienie na inną uczelnię w innym mieście.

Jestem w tej samej sytuacji... też boję się odmowy i że po tym będę miała jeszcze mniejsze chęci do wszystkiego. Nie wiem nawet od czego zacząć, jutro będę dzwoniła, ale przez telefon też nie da się załatwić tak jak w cztery oczy...
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 00:50   #33
hernameispaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Przeniesienie się, zmiana uczelni - WĄTEK ZBIORCZY

Z powodu często pojawiających się w ostatnim czasie wątków dotyczących przeniesienia, na które najczęściej jest jedna odpowiedź niezależnie od uczelni, która wyjaśnia sprawę w początkowym jej etapie, zakładam wątek zbiorczy w tym temacie. Może znajdą się osoby, które będą chciały podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie zmiany uczelni i będą potrafiły pomóc w szczegółach.

Jednocześnie proszę, żeby o te szczegóły pytać dopiero po odnalezieniu tej podstawowej odpowiedzi na ogólne pytanie "Co zrobić, aby przenieść się z uczelni X na uczelnię Y?", która zawarta jest w regulaminie docelowej uczelni.


Pozdrawiam, viva91

_________________________ _________________________ _________

Witam. Obecnie studiuję administrację na Politechnice Opolskiej. Chciałabym jednak spróbować się przenieść na administrację na Uniwersytet Wrocławski. Czy ktos ma bieżące informacje odnośnie przeniesienia? Jestem na pierwszym roku, jak wygladałoby zaliczenie pierwszego przedmiotu? Wystarczylyby oceny z PO, czy musiałabym coś nadrabiać? Dzwoniłam już do nich 4 razy, wiecznie zajęte..

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-10-30 o 12:34
hernameispaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:19   #34
paula933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Przeniesienie na inny kierunek

Witam Wszystkich, jestem studentką pierwszego roku Zarządzania i produkcji na AGH. Kończę właśnie drugi semestr ,ale chciałabym się przenieść na informatykę na tę samą uczelnię. Czy jest możliwość rozpoczęcia nauki od 2 roku na informatyce? oczywiście w trakcie roku szkolnego nadrobiłabym te kilka przedmiotów ,których nie miałam na moich studiach. Dodam też ,że mam warunek z pierwszego semestru z przedmiotu ,którego nie ma na studiach informatycznych. Bardzo proszę o wypowiedzi . Pozdrawiam
paula933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:23   #35
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Przeniesienie na inny kierunek

Cytat:
Napisane przez paula933 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich, jestem studentką pierwszego roku Zarządzania i produkcji na AGH. Kończę właśnie drugi semestr ,ale chciałabym się przenieść na informatykę na tę samą uczelnię. Czy jest możliwość rozpoczęcia nauki od 2 roku na informatyce? oczywiście w trakcie roku szkolnego nadrobiłabym te kilka przedmiotów ,których nie miałam na moich studiach. Dodam też ,że mam warunek z pierwszego semestru z przedmiotu ,którego nie ma na studiach informatycznych. Bardzo proszę o wypowiedzi . Pozdrawiam
Pójdziesz do dziekana to ci odpowie
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:35   #36
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Przeniesienie na inny kierunek

Przeniesienie i rozpoczęcie od drugiego roku jest zwykle możliwe przy odpowiedniej średniej. Nie sądzę, że z warunkiem jest to w ogóle możliwe - nie masz zaliczonego pierwszego semestru, więc jak miałabyś się znaleźć na trzecim?... Nie sądzę.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:07   #37
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Przeniesienie na inny kierunek

Cytat:
Napisane przez paula933 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich, jestem studentką pierwszego roku Zarządzania i produkcji na AGH. Kończę właśnie drugi semestr ,ale chciałabym się przenieść na informatykę na tę samą uczelnię. Czy jest możliwość rozpoczęcia nauki od 2 roku na informatyce? oczywiście w trakcie roku szkolnego nadrobiłabym te kilka przedmiotów ,których nie miałam na moich studiach. Dodam też ,że mam warunek z pierwszego semestru z przedmiotu ,którego nie ma na studiach informatycznych. Bardzo proszę o wypowiedzi . Pozdrawiam
mając warunek? nie sądzę. trzeba mieć jakąś średnią, pozaliczane przedmioty i żeby się jako tako pokrywały z tymi na tym drugim kierunku żeby to miało sens. Chyba zostaje Ci startować od 1 roku. Poza tym nie sądzę, na prawdę, nie sądzę żebyś nadrobiła rok informatyki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 00:22   #38
Miluuuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Przeniesienie na UJ

Hej. Niestety nie dostałam się na wymarzoną ekonomię na UJ. Tz. jestem na liście rezerwowej dość daleko i mam małe szanse na dostanie się. W związku z tym chciałam dowiedzieć się, jak wygląda proces przeniesienia się na ekonomię na Uj. Dostałam się na inny kierunek na Jagielloński a oprócz tego na ekonomie i fir do innego miasta.
Łatwiej będzie mi się przenieść z kierunku który jest na Jagiellońskim, czy z ekonomi na URZ/UMCS/KUL?
Miluuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 00:25   #39
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Przeniesienie na UJ

http://www.econ.uj.edu.pl/studenci/d...-rady-wydzialu
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 01:44   #40
Miluuuuuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Przeniesienie na UJ

Dziękuje, a myslisz, że z finansów i rachunkowości na ekonomię bedzie problem sie przenieść? Napisane jest, że studia mają być w tym samym zakresie, ale nadal tej kwestii nie rozumiem
Miluuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 09:17   #41
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Przeniesienie na UJ

Przede wszystkim JA z firu na ekonomię bym się NIE przenosiła. Tak
Możesz mieć problemy. Wydaje mi się, że nawet to raczej mało prawdopodobne. Najbardziej optymistycznym wariantem jeśli tak bardzo chcesz ekonomię na Uj, będzie rekrutacja w przyszłym roku i przepisanie sobie pokrywajacych się przedmiotów. Albo przeczekać 3 lata i pójść tam na magisterskie.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 10:32   #42
Kasssiekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 62
Dot.: Przeniesienie na UJ

Też o tym myślałam, a tu proszę xd

Edytowane przez Kasssiekk
Czas edycji: 2014-07-12 o 10:43
Kasssiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:31   #43
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Przeniesienie na UJ

Po pierwsze, nie wiem czemu ludzie pchają się na kierunki ekonomiczne na uczelniach nieekonomicznych i np kierunki techniczne na uczelniach nietechnicznych. Często są to nawet nie są wydziały kierunków społecznych itd, nie mówiąc już o jakiejś nazwie podchodzącej pod ekonomiczne nauki.

Po drugie, poszłabym tam, gdzie mają najlepszy plan odpowiadający Tobie.

Po trzecie, jeśli masz w zanadrzu FIR, to nigdy bym takiej opcji nie przegapiła. No po prostu nie. Ekonomia jest tak ogólna i jest taki przesyt absolwentów że o jacież pier.dzieleż. Fir daje więcej opcji po studiach. Po prostu.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 15:35   #44
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Przeniesienie na UJ

Tak jakby poziom na ueku byl wyzszy buehehe. Choc rzeczywiscie wiecej opcji poza naukowych. Lublin i Rzeszow to kiepskie miasta jesli chodzi o rozwoj, renoma uczelni tez taka sobie.
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:42   #45
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Przeniesienie na UJ

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Tak jakby poziom na ueku byl wyzszy buehehe. Choc rzeczywiscie wiecej opcji poza naukowych. Lublin i Rzeszow to kiepskie miasta jesli chodzi o rozwoj, renoma uczelni tez taka sobie.
Nie chodzi konkretnie mi o UEK, ale generalnie o uczelnie ekonomiczne i właśnie o opcje takie jak np liczniejsze koła naukowe, organizacje itd. Program na uczelniach ekonomicznych jest właśnie bardziej skupiony wokół zagadnień stricte ekonomicznych, a nie tylko ogólnych, chociaż wszystkich planów nie widziałam, ze wszystkimi studentami ekonomii nie rozmawiałam i wszystkiego nie wiem. Taka moja obserwacja rzeczywistości.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 20:47   #46
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Przeniesienie na UJ

Wlasnie UE maja te przewage, ze duzo dzieje sie poza zajeciami, bardzo duzo wyjazdow itp. Co do poziomu zajec to nie powiedzialabym (wypowiadam sie o krk, gdzie indziej to nie wiem).
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:45   #47
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Przeniesienie na UJ

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Wlasnie UE maja te przewage, ze duzo dzieje sie poza zajeciami, bardzo duzo wyjazdow itp. Co do poziomu zajec to nie powiedzialabym (wypowiadam sie o krk, gdzie indziej to nie wiem).
Zgadzam się z tym
Tylko akurat co z tego, że będę miała bardzo wysoki poziom wiedzy teoretycznej, a mało przedmiotów, które mogę wykorzystać jakkolwiek w praktyce. Już lepiej mieć luźniejszy plan, a czas na rozwijanie umiejętności językowych, uczestnictwo w szkoleniach czy udzielanie się w kołach naukowych Dla chcącego - nic trudnego
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:33   #48
belikehepburn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
przeniesienie UW

witam chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia się z jednego kierunku na drugi na UW po 1 roku bez opcji pisania matury? bo wiem, że po prostu trzeba się rekrutować wtedy jak wszyscy inni ale czy nie miałabym wtedy większych "przywilejów" na to, by się dostać? np. dobra średnia czy coś takiego? mowa tutaj o przeniesieniu z polityki społecznej na logistykę mediów i od razu zaznaczam - wiele przedmiotów na tych studiach się powtarza, na logistyce skupiają się dodatkowo na marketingu (wiadomo), na polityce na demografii i tego rodzaju rzeczach ale większość naprawdę się powtarza. ktoś coś wie?
belikehepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:39   #49
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: przeniesienie UW

Przenieść się da, na jakich zasadach to poczytaj sobie regulamin. Co do przywilejów? To niby z jakiej racji miałabyś je mieć? Przedmioty, które teraz masz i się powtarzały to może będziesz mogła sobie przepisać, inne będziesz musiała normalnie nadrobić - zaliczyć.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 20:41   #50
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: przeniesienie UW

Cytat:
Napisane przez belikehepburn Pokaż wiadomość
witam chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia się z jednego kierunku na drugi na UW po 1 roku bez opcji pisania matury? bo wiem, że po prostu trzeba się rekrutować wtedy jak wszyscy inni ale czy nie miałabym wtedy większych "przywilejów" na to, by się dostać? np. dobra średnia czy coś takiego? mowa tutaj o przeniesieniu z polityki społecznej na logistykę mediów i od razu zaznaczam - wiele przedmiotów na tych studiach się powtarza, na logistyce skupiają się dodatkowo na marketingu (wiadomo), na polityce na demografii i tego rodzaju rzeczach ale większość naprawdę się powtarza. ktoś coś wie?
możliwość pewnie jest. pytanie, czy spełnisz wymagane warunki.

czemu wspominasz o maturze? nie spotkałam się z tym, żeby po zaliczonym już jakimś roku na studiach i chęci przeniesienia się uczelnia pytała o maturę.

w przypadku przeniesienia nie przechodzi się raczej rekrutacji jak inni. rekrutacja jest dla studentów I roku, a Ty jak rozumiem chcesz od razu wbić na II rok, tak? no chyba, że będziesz na I roku, ale będziesz realizować przedmioty z roku wyżej.

moim zdaniem masz informacyjny kogel mogel i najlepiej będzie, jak zapytasz o tym w dziekanacie, lub poszukasz jakiegoś dokumentu na stronie uczelni.

przenoszenie się jest traktowane dość indywidualnie, w jednym przypadku trzeba spełnić jeden warunek, w innym kilka, więc lepiej pytaj o swój przypadek na uczelni, niż o innych na forum.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-08-09 o 20:52
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:45   #51
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: przeniesienie UW

Jest coś takiego, jak studia równoległe, ale do tego musisz mieć odpowiednią średnią, być może też spełnić inne warunki. No i limit osób, które kierunek może przyjąć w taki sposób jest bardzo ograniczony. I nie jest to przeniesienie.

Jeśli chodzi o przenoszenie się - tylko pomiędzy pokrewnymi kierunkami.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:59   #52
belikehepburn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: przeniesienie UW

planowałam po l roku przenieść się na ten drugi kierunek i isc na l rok, od samego poczatku. no chyba, ze jest taka opcja przejsc od razu na ll
belikehepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 23:11   #53
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: przeniesienie UW

Cytat:
Napisane przez belikehepburn Pokaż wiadomość
planowałam po l roku przenieść się na ten drugi kierunek i isc na l rok, od samego poczatku. no chyba, ze jest taka opcja przejsc od razu na ll
ale... studiować jeden rok kierunek X, a później studiować od pierwszego roku kierunek Y to... ZMIANA kierunku, nie przeniesienie
i wtedy faktycznie, bierzesz udział w normalnej rekrutacji z przyszłorocznymi maturzystami i w takiej rekrutacji nikogo nie obchodzi, że już studiowałaś i nie miałabyś żadnych przywilejów.

przeniesienie by było np. jakbyś po pierwszym roku architektury przeniosła się bez przechodzenia przez rekrutację na drugi rok budownictwa - zmieniłabyś kierunek, ale nie zaczynałabyś go od zera, bo od drugiego roku, dzięki zaliczonym podobnym przedmiotom na pierwszym roku poprzedniego kierunku.

widzę, że nie wiesz co się z czym je. proponuję najpierw zapoznać się z tematem na stronie uczelni.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 23:13   #54
belikehepburn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: przeniesienie UW

i w tejże chwili już wszystko jest dla mnie jasne, dziękuję
jestem zielona, bo na studia idę dopiero od października i mimo wszystko człowiek już niewiele wie
belikehepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:34   #55
Elle Woods
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

Cześć dziewczyny
mam zamiar przenieść się na inną uczelnię. jestem w trakcie prywatnych studiów (III semestr, kierunek - zarządzanie). z powodów rodzinnych przeprowadzam sie do Trójmiasta. chcę kontynuować naukę na Uniwersytecie Gdańskim. więc czy istnieje opcja przeniesienia na studia stacjonarne, ewentualnie zaoczne?
Dodam, że mam średnią 4 i miałam warunek z cholernej Matematyki (już zaliczony).

Edytowane przez Elle Woods
Czas edycji: 2014-08-13 o 10:04
Elle Woods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:44   #56
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

z tego co wiem to niechętnie biorą z prywatnej na publiczną i musisz spełnić warunki opisane na danej uczelni czyli zgody od dziekanatu itp
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:57   #57
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

i nie mieć żadnych warunków, bez tego przeniesienie zazwyczaj jest niemożliwe
nie zgody od dziekanatu tylko zgodę od dziekana jednej i drugiej uczelni, brak warunków i najlepiej zaliczone wszystkie przedmioty w terminie czerwcowym, oczywiście wszystko zależy czy są wolne miejsca na danej uczelni, czasem jest też warunek w postaci średniej ocen
__________________
Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc

Louis de Funès

Edytowane przez micraneska
Czas edycji: 2014-08-12 o 21:58
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 22:27   #58
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

wymagań jest dużo, zwłaszcza, że w grę wchodzi przeniesienie się z prywatnej uczelni- musiałyby zgadzać Ci się punkty ECTS, poza tym wątpię, że zgodzą się przyjąć kogoś z warunkiem
__________________
położna
nasz blog
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 10:20   #59
Elle Woods
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

Cytat:
Napisane przez pasodoble Pokaż wiadomość
wymagań jest dużo, zwłaszcza, że w grę wchodzi przeniesienie się z prywatnej uczelni- musiałyby zgadzać Ci się punkty ECTS, poza tym wątpię, że zgodzą się przyjąć kogoś z warunkiem
juz mam zaliczony ten przedmiot.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
z tego co wiem to niechętnie biorą z prywatnej na publiczną i musisz spełnić warunki opisane na danej uczelni czyli zgody od dziekanatu itp
ta niechec dotyczy zarowno studiow zaocznych jak i stacjonarnych?
Elle Woods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 11:35   #60
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: przeniesienie z uczelni prywatnej na państwową

Cytat:
Napisane przez Elle Woods Pokaż wiadomość
juz mam zaliczony ten przedmiot.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------


ta niechec dotyczy zarowno studiow zaocznych jak i stacjonarnych?
Wydaje mi się, że na niestacjonarne nie będą robić aż takich problemów. Gorzej gdybyś chciała na stacjonarne.

http://ug.edu.pl/strona/6043/inne

Zapytaj w dziekanacie co i jak.
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-10 10:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.