Krępujący prezent od rodziców TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 16:31   #1
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023

Krępujący prezent od rodziców TŻ


Wiem, że wątek i tytuł są mega dziwne, ale to nie jest troll. Ot muszę się wygadać bo w sumie nie za bardzo wiem, co mam myśleć i jak zareagować.
Miałam niedawno urodziny i tak się akurat złożyło, że kilka dni po nich byliśmy umówieni z rodzicami TŻ, że do nas przyjdą (bez okazji, nie mówiłam im, że mam urodziny czy coś).
Przyszli, było bardzo sympatycznie i okazało się, że mieli dla mnie prezent (chyba TŻ się wygadał, że miałam urodziny). Generalnie chłopak powiedział, że sam był zdziwiony bo wcześniejsze jego partnerki jakoś za bardzo prezentów od jego rodziców nie dostawały (chyba, że czekoladki jakieś czy mały drobiazg).
W każdym razie moje pierwsze zdziwienie nastąpiło, gdy zobaczyłam torebkę prezentową z Intimissimi. Ale pomyślałam sobie, że może piżamka jakaś czy coś. Podziękowałam, a jak wyszli to rozpakowałam torebkę, a w środku była taka mega seksowna koszulka (opięta, z koronką na piersiach i w ogóle, choć w bardzo dobrym guście) TŻ się zaczął śmiać i powiedział, że nie spodziewał się, że rodzice coś takiego wymyślą, a ja w sumie nie wiem co o tym sądzić.
Tzn. bardzo fajnie, że pomyśleli o prezencie i że trafili z rozmiarem (jeszcze sms-a dostałam od jego mamy z pytaniem czy dobry rozmiar wybrała) a mi jakoś tak głupio... No bo rozumiem taki prezent od chłopaka, czy przyjaciółki ale od rodziców partnera?
No i nie wiem jakoś jak to odebrać Jakbyście zareagowały na moim miejscu?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:34   #2
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Ja bym czuła się niezręcznie, żeby nie powiedzieć, że byłabym zażenowana. Nie chcę żeby moi rodzice wchodzili mi do łóżka a co dopiero rodzice TŻ Miło z ich strony, że pamietali, ale jak dla mnie takie prezenty od potencjalnych teściów są nietaktowne.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:36   #3
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Byłabym w niezłym szoku.. może w ten sposób domagają się wnuków i taka seksi koszulka ma Was pobudzić do działania :P
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:37   #4
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek i tytuł są mega dziwne, ale to nie jest troll. Ot muszę się wygadać bo w sumie nie za bardzo wiem, co mam myśleć i jak zareagować.
Miałam niedawno urodziny i tak się akurat złożyło, że kilka dni po nich byliśmy umówieni z rodzicami TŻ, że do nas przyjdą (bez okazji, nie mówiłam im, że mam urodziny czy coś).
Przyszli, było bardzo sympatycznie i okazało się, że mieli dla mnie prezent (chyba TŻ się wygadał, że miałam urodziny). Generalnie chłopak powiedział, że sam był zdziwiony bo wcześniejsze jego partnerki jakoś za bardzo prezentów od jego rodziców nie dostawały (chyba, że czekoladki jakieś czy mały drobiazg).
W każdym razie moje pierwsze zdziwienie nastąpiło, gdy zobaczyłam torebkę prezentową z Intimissimi. Ale pomyślałam sobie, że może piżamka jakaś czy coś. Podziękowałam, a jak wyszli to rozpakowałam torebkę, a w środku była taka mega seksowna koszulka (opięta, z koronką na piersiach i w ogóle, choć w bardzo dobrym guście) TŻ się zaczął śmiać i powiedział, że nie spodziewał się, że rodzice coś takiego wymyślą, a ja w sumie nie wiem co o tym sądzić.
Tzn. bardzo fajnie, że pomyśleli o prezencie i że trafili z rozmiarem (jeszcze sms-a dostałam od jego mamy z pytaniem czy dobry rozmiar wybrała) a mi jakoś tak głupio... No bo rozumiem taki prezent od chłopaka, czy przyjaciółki ale od rodziców partnera?
No i nie wiem jakoś jak to odebrać Jakbyście zareagowały na moim miejscu?
czy miałaś kiedyś "spięcie" z ojcem TŻta? Tak mi się skojarzyło.

Ja bym obróciła sprawę w żart, przy kolejnym spotkaniu bym powiedziała że "wasz syn jest bardzo zadowolony z prezentu od was" .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:39   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

No fakt, polecieli. Może byłoby to delikatnie co innego jakby np. mama tż była twoją przyjaciółką, kumpelą, ale z tego co piszesz to tak nie jest więc... No nie wiem, nie dziwię ci się.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:39   #6
przylaszczka50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 009
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Najważniejsze , że koszulka podoba ci się, będziesz z niej korzystać.
Gorzej by było dostać jakąś barchanową , która zupełnie się nie przyda.
Wybierała teściowa, potraktuj to jako fakt, że jest nowoczesna kobieta, zrozumiecie się.
przylaszczka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:39   #7
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Na Twoim miejscu poprosiłabym TŻ, aby dyskretnie podpytał rodziców, jakie były ich intencje.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 16:40   #8
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

To tylko koszulka nocna, nie wibrator Jak dla mnie wyolbrzymiasz. Widocznie TZ ma nowoczesnych rodziców, teściowa nie chodzi spać w podomkach tylko uważa taką rzecz za oczywistość. Prezent może dziwny, jak na polskie zacofane zwyczaje, ale bez przesady, nic strasznego się nie wydarzyło
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:42   #9
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
czy miałaś kiedyś "spięcie" z ojcem TŻta? Tak mi się skojarzyło.
Miałam, ale wyjaśniliśmy sobie wszystko i zakopaliśmy topór wojenny

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No fakt, polecieli. Może byłoby to delikatnie co innego jakby np. mama tż była twoją przyjaciółką, kumpelą, ale z tego co piszesz to tak nie jest więc... No nie wiem, nie dziwię ci się.
Akurat z jego mamą zawsze miałam dobry kontakt. Nie chodzimy razem na shopping ani nic (głównie z braku czasu, ale babka jest z niej równa)
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:43   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Ja bym czuła się niezręcznie, żeby nie powiedzieć, że byłabym zażenowana. Nie chcę żeby moi rodzice wchodzili mi do łóżka a co dopiero rodzice TŻ Miło z ich strony, że pamietali, ale jak dla mnie takie prezenty od potencjalnych teściów są nietaktowne.
- ale czym zażenowana? Serio kupienie seksownej koszulki to "wchodzenie do łóżka", czy też zakładasz,że rodzice jej chłopaka już z łóżka powinni byli wyjść, bo "seks to tylko dla młodych"?
"Wchodzenie do łóżka" to wypytywanie, odpytywanie, przepytywanie, a nie kupienie seksownej koszulki; rozumiałabym, gdyby tam był wibrator.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:43   #11
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Moim zdaniem nie ma się czym przejmować, jeśli koszulka Ci odpowiada i chcesz ją nosić. Trochę zaryzykowali, ale z prezentem trafili, więc fajnie Ale jeśli krępują Cię takie prezenty i nie chciałabyś już nigdy otrzymać niczego podobnego, to poproś TŻ-a, żeby delikatnie porozmawiał z rodzicami i powiedział im, żeby jednak w przyszłości ograniczyli się do bardziej konwencjonalnych podarunków.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 16:47   #12
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To tylko koszulka nocna, nie wibrator Jak dla mnie wyolbrzymiasz. Widocznie TZ ma nowoczesnych rodziców, teściowa nie chodzi spać w podomkach tylko uważa taką rzecz za oczywistość. Prezent może dziwny, jak na polskie zacofane zwyczaje, ale bez przesady, nic strasznego się nie wydarzyło
Wiem, o prostu się zdziwiłam, właśnie przez ten Polski konserwatyzm po prostu się nie spodziewałam
No a fakt faktem, że jest bardzo ładna, seksowna, ale nie wulgarna także w gust mi się wstrzeliła idealnie

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma się czym przejmować, jeśli koszulka Ci odpowiada i chcesz ją nosić. Trochę zaryzykowali, ale z prezentem trafili, więc fajnie Ale jeśli krępują Cię takie prezenty i nie chciałabyś już nigdy otrzymać niczego podobnego, to poproś TŻ-a, żeby delikatnie porozmawiał z rodzicami i powiedział im, żeby jednak w przyszłości ograniczyli się do bardziej konwencjonalnych podarunków.
Powiem tak- w gruncie rzeczy strasznie mi się podoba, tylko w pierwszym odruchu byłam zaskoczona. I pomyślałam, że podpytam na Wizażu o to, jakby dziewczyny zareagowały.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:48   #13
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Gorzej jakby Ci barchanowate gacie kupili albo koszulę ala worek pokutny. Przynajmniej luźni sa, ja bym się cieszyła z takich teściów. Chociaż, nie powiem, też może w lekkim szkoku na początku bym była.
Dobrze, że nie rozpakowałaś przy nich. Chociaż, trochę mnie to zdziwiło, jestem przyzwyczajona, że zwykle ludzie od razu rozpakowują prezenty.

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2014-11-12 o 16:50
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:49   #14
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Byłabym w niezłym szoku.. może w ten sposób domagają się wnuków i taka seksi koszulka ma Was pobudzić do działania :P
Również strzelałabym w takie wyjaśnienie :P.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:50   #15
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Powiem tak- w gruncie rzeczy strasznie mi się podoba, tylko w pierwszym odruchu byłam zaskoczona. I pomyślałam, że podpytam na Wizażu o to, jakby dziewczyny zareagowały.
To się ciesz, że tak trafili z prezentem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:50   #16
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Miałam, ale wyjaśniliśmy sobie wszystko i zakopaliśmy topór wojenny
pomyślałam że jeżeli on wybrał prezent, że znaczy że tylko do łóżka się nadajesz, ale jeżeli mama wybrała to - ok,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:51   #17
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek i tytuł są mega dziwne, ale to nie jest troll. Ot muszę się wygadać bo w sumie nie za bardzo wiem, co mam myśleć i jak zareagować.
Miałam niedawno urodziny i tak się akurat złożyło, że kilka dni po nich byliśmy umówieni z rodzicami TŻ, że do nas przyjdą (bez okazji, nie mówiłam im, że mam urodziny czy coś).
Przyszli, było bardzo sympatycznie i okazało się, że mieli dla mnie prezent (chyba TŻ się wygadał, że miałam urodziny). Generalnie chłopak powiedział, że sam był zdziwiony bo wcześniejsze jego partnerki jakoś za bardzo prezentów od jego rodziców nie dostawały (chyba, że czekoladki jakieś czy mały drobiazg).
W każdym razie moje pierwsze zdziwienie nastąpiło, gdy zobaczyłam torebkę prezentową z Intimissimi. Ale pomyślałam sobie, że może piżamka jakaś czy coś. Podziękowałam, a jak wyszli to rozpakowałam torebkę, a w środku była taka mega seksowna koszulka (opięta, z koronką na piersiach i w ogóle, choć w bardzo dobrym guście) TŻ się zaczął śmiać i powiedział, że nie spodziewał się, że rodzice coś takiego wymyślą, a ja w sumie nie wiem co o tym sądzić.
Tzn. bardzo fajnie, że pomyśleli o prezencie i że trafili z rozmiarem (jeszcze sms-a dostałam od jego mamy z pytaniem czy dobry rozmiar wybrała) a mi jakoś tak głupio... No bo rozumiem taki prezent od chłopaka, czy przyjaciółki ale od rodziców partnera?
No i nie wiem jakoś jak to odebrać Jakbyście zareagowały na moim miejscu?
Podziękowałabym i tyle. Myślę, ze chcieli ci zrobić przyjemność.
W suie nie widzę w tym nic niestosownego.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:52   #18
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Podziękowałabym i tyle. Myślę, ze chcieli ci zrobić przyjemność.
W suie nie widzę w tym nic niestosownego.
Nie uważam, ze to niestosowne, ot się zdziwiłam tylko. Nie jestem przyzwyczajona do takich prezentów od kogoś innego niż swojego faceta
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:53   #19
Vairen
Raczkowanie
 
Avatar Vairen
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 253
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Taki prezent nie tylko dla Ciebie, ale i ich dziecka , dwa w jednym. Jak dla mnie bardzo sprytnie przemyślane.
Vairen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 16:53   #20
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

W dobrym tonie jest otwierać prezenty przy osobach które nas nimi obdarowały... ale w tym przypadku może i lepiej że otworzyłaś później
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:54   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To tylko koszulka nocna, nie wibrator
Miałam napisać to samo

Fakt, prezent niecodzienny jak na polskie warunki Ale nie ma chyba co wnikać za bardzo, ot, cieszyć się że dostałaś coś, co trafia w Twój gust

P.S. Ciekawe co sobie podarujecie na Gwiazdkę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:55   #22
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;48904333]W dobrym tonie jest otwierać prezenty przy osobach które nas nimi obdarowały... ale w tym przypadku może i lepiej że otworzyłaś później [/QUOTE]

Wiem, ale jak zobaczyłam torebkę to się jakoś tak wystraszyłam I w sumie może i dobrze bo nie spaliłam buraka
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 16:58   #23
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ale czym zażenowana? Serio kupienie seksownej koszulki to "wchodzenie do łóżka", czy też zakładasz,że rodzice jej chłopaka już z łóżka powinni byli wyjść, bo "seks to tylko dla młodych"?
"Wchodzenie do łóżka" to wypytywanie, odpytywanie, przepytywanie, a nie kupienie seksownej koszulki; rozumiałabym, gdyby tam był wibrator.
Nie wiem, może jestem zacofana Dla mnie taka mocno wyzywająca bielizna jest częścią sfery intymnej i byłabym zwyczajnie w świecie zawstydzona. Dużo zależy też od tego jakie ma się relacje teściami, im bliższe tym na śmielsze prezenty można sobie pozwolić.

Pogrubione: nie, nie, uważam, że to fajne, że po wielu latach małżeństwa ludziom dalej się nie znudziło i mają ochotę na urozmaicenia.

Edytowane przez Sherminka
Czas edycji: 2014-11-12 o 17:00
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:00   #24
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie uważam, ze to niestosowne, ot się zdziwiłam tylko. Nie jestem przyzwyczajona do takich prezentów od kogoś innego niż swojego faceta
W suie to sobie myślę, ze ten prezent to wyraz dużej sympatii i akceptacji, ktorą cię darzą A , że nietypowy to się zgodzę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:06   #25
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

też dostałam, nie trafili z rozmiarem wcale i sprzedałam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:08   #26
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Moze znajdziesz link do niej online i wrzucisz tutaj? Ewentualnie zdjecie? Ciekawa jestem jak ta koszulka w rzeczywistosci wyglada.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:15   #27
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Ja bym sie poczula zawstydzona. Sama tez bym w zyciu nie kupila tesciowej takiego prezentu. Inna spawa, ze moja tesciowa ma strasznie zacofany styl typu spodnica na gumie i jakas obszerna bluzka:P ale nawet jakby byla zadbana i "nowoczesna" to i tak bym nie kupila szczerze mowiac. Dostalam koszulke od brata tz i jego przyszlej zony - i tutaj nie mialam nic przeciwko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:18   #28
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Ja też bym chciała zobaczyć zdjęcie Hmm, prezent mocno nietypowy, też na pewno byłabym zawstydzona (choć taki prezent to ostatnia rzecz, o jaką bym posądziła rodziców TŻ, serio ), ale to w gruncie rzeczy oznaka naprawdę sporej akceptacji, więc miło.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:25   #29
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

poczułabym się dziwnie. mimo że mam całą szufladę fikuśnej bielizny, to nie chciałabym dostać ani od własnych rodziców, ani od rodziców tż-ta takiego prezentu
mam z tyłu głowy zakorzenione jakieś takie standardy co komu dać na prezent i `seksowna bielizna` jest bardzo daleko od kategorii `rodzice`.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 17:37   #30
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Krępujący prezent od rodziców TŻ

Oczywiście nie mogę jej znaleźć w internecie
Ma krój bardzo podobny do tej, tylko że jest cała czarna i koronka jest bardziej przezroczysta
http://world.intimissimi.com/product...ategoryId=5322

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;48904668]Ja też bym chciała zobaczyć zdjęcie Hmm, prezent mocno nietypowy, też na pewno byłabym zawstydzona (choć taki prezent to ostatnia rzecz, o jaką bym posądziła rodziców TŻ, serio ), ale to w gruncie rzeczy oznaka naprawdę sporej akceptacji, więc miło.[/QUOTE]

Mam nadzieję
Też się nie spodziewałam, chociaż fakt faktem, że jego mama sama ubiera się bardzo kobieco, dużo ćwiczy (ma boską figurę). Dużo gadamy zawsze o ciuchach, kosmetykach, może wzięła sobie do serca jak jej się skarżyłam, że ciężko utrafić mi na coś ładnego w moim rozmiarze (choć o nocnym outficie nigdy nie rozmawiałyśmy )
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-14 21:44:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.