=> Parę pytań od laika ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 19:21   #1
*REQUIEM*
Raczkowanie
 
Avatar *REQUIEM*
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 107

=> Parę pytań od laika ...


Niedługo sylwester a ja nie wiem jaki makijaż sobie zrobić
Nie chcę żadnego specjalnego "sylwestrowego" makijażu, wolę raczej coś normalnego ale ... innego Może bardziej przyciemnione oczy? Albo mocniej pomalowane usta ? Proszę o pomoc !!! Pozatym, że w sylwestra będę mieć więcej makijażu to chciałabym wyglądać "inaczej", tzn. chodzi mi o to żeby ten makijaż był taki, że zmieni moje wady i rysy twarzy

1. Chciałabym powiększyć oczy !!!

Zazwyczaj robię jasny makijaż i oczy wydają się bardzo duże, ale na sylwestra dla odmiany chcę ciemne oczy i właśnie jak mam oczy pomalowane na ciemno, np. na szaro to jak pomaluję rzęsy to wydają się krótkie i niewidoczne

2. Chciałabym wyostrzyć rysy twarzy!

Chciałabym mieć kościste policzki i wszystko takie "kanciaste"

3. Chciałabym nawilżoną twarz ...

Urzywam bardzo dobrych fluidów ale one są widoczne na mojej twarzy i wyglądam jak sproszkowana , mimo, że kremuję twarz kremem przed nałożeniem fluidu. A chciałabym mie twarz taka nawilżoną, może lekko błyszczącą ale idealnie zgraną z moja skórą, żeby ona była taka nawilżona jak wazelina, że mimo, że jest dużo tapety na twarzy to ona nie jest piaskowa tylko nawilżona ... i żeby była dobrze zaktyra ....


DORADZCIE MI PROSZĘ JAK TO WSZYSTKO ZROBIĆ !!! PROSZĘ!!
__________________
*REQUIEM*
*REQUIEM* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 05:52   #2
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: => Parę pytań od laika ...

Cytat:
Napisane przez *REQUIEM* Pokaż wiadomość
Niedługo sylwester a ja nie wiem jaki makijaż sobie zrobić
Nie chcę żadnego specjalnego "sylwestrowego" makijażu, wolę raczej coś normalnego ale ... innego Może bardziej przyciemnione oczy? Albo mocniej pomalowane usta ? Proszę o pomoc !!! Pozatym, że w sylwestra będę mieć więcej makijażu to chciałabym wyglądać "inaczej", tzn. chodzi mi o to żeby ten makijaż był taki, że zmieni moje wady i rysy twarzy

1. Chciałabym powiększyć oczy !!!

Zazwyczaj robię jasny makijaż i oczy wydają się bardzo duże, ale na sylwestra dla odmiany chcę ciemne oczy i właśnie jak mam oczy pomalowane na ciemno, np. na szaro to jak pomaluję rzęsy to wydają się krótkie i niewidoczne

2. Chciałabym wyostrzyć rysy twarzy!

Chciałabym mieć kościste policzki i wszystko takie "kanciaste"

3. Chciałabym nawilżoną twarz ...

Urzywam bardzo dobrych fluidów ale one są widoczne na mojej twarzy i wyglądam jak sproszkowana , mimo, że kremuję twarz kremem przed nałożeniem fluidu. A chciałabym mie twarz taka nawilżoną, może lekko błyszczącą ale idealnie zgraną z moja skórą, żeby ona była taka nawilżona jak wazelina, że mimo, że jest dużo tapety na twarzy to ona nie jest piaskowa tylko nawilżona ... i żeby była dobrze zaktyra ....
Najlepiej byłoby przejrzeć dokładnie niektóre wątki na wizażu gdzie dziewczyny podają dużo różnych wskazówek co do makijażu ale w skrócie:

-wieksze oczy: proponuję po pierwsze rozświetlić skórę pod łukiem brwiowym matowym białym cieniem i pomalować białą kredką wewnętrzną powiekę.
Tu jest filmik: Brighter Larger Looking Eyes http://youtube.com/watch?v=M4GVBkicnbU&feature=related
myśle że Ci pomoże

- rysy twarzy: musisz użyć bronzera. W załączniku zdjęcie króre partie twarzy powinny być wyosrzone, zaznaczone bronzerem a które rozświetlone

- nawilżona, błyszcząca twarz - silnie nawilżający i rozświetlający podkład (a nie matujący). Nawet jak się bedzie świeciło coś czego nie chcesz - puder sypki to naprawi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg highlight_contours_lg.jpg (12,6 KB, 5 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.