Prezenty na 18-tkę - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 11:33   #91
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Dla chłopaka jakiś dobry alkohol, fartuszek z gołą dziewczyną, sztuczne piersi, prezerwatywy. Dla dziewczyny seksowną piżamę, sztuczne penisy, fartuch z przystojniakiem, fajne etui na telefon
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:03   #92
Ekspert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wojkowice
Wiadomości: 43
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Cytat:
Napisane przez oluniunka Pokaż wiadomość
Dla chłopaka (...) fartuszek z gołą dziewczyną, sztuczne piersi, prezerwatywy. Dla dziewczyny (...) sztuczne penisy, fartuch z przystojniakiem, fajne etui na telefon
Czy ja wiem... nie dla każdego takie prezenty się nadaja i nie każdy takie lubi... ja zawsze stawiałam na praktyczność i wolałabym dostać coś, czego użyję (np. biżuterię) niż jakieś mniej lub bardziej wymyślne gadżety. Na szczęscie na mojej osiemnastce nikt nie wpadł na taki pomysł

Ale tak jak mówię, jeżeli dobrze znamy obdarowywaną osobę i wiemy, że będzie zadowolona, to czemu nie...
Ekspert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 16:06   #93
Nanusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 577
Dot.: Prezenty na 18-tkę

ja może poszłam na łatwiznę, ale chłopakom kupowałam perfumy (puma create) - dobra marka= duże prawdopodobieństwo, że się spodoba, więc myślę, że prezent dobry, drugiemu kupiłam chyba coś z adidasa, jakąś wodę toaletową, dodatkowo kufle do piwa, albo kieliszki ze śmiesznymi tekstami i rysunkami. Była też 18stka, na którą razem z mamą robiłyśmy bukiecik z różyczkami i cukierkami (oczywiście 18ście ).
Co do dziewczyny to kuzynkę obdarowałam prostownicą do włosów i także jakimś zestawem z pumy, tyle, że to było dość kosztowne, dlatego składałam się na to ze znajomą.
A mojej koleżance marzy się banalny miś, ale taki duży, małych pewnie każda z nas ma całą kolekcję, a taki olbrzym to niestety wydatek ok. 100zł, dlatego rzadko kogo na to stać
__________________
"...i za głosem serca, a nie ludzi, którzy ci coś podpowiadają"

Nanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:38   #94
panidey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Ja też mam problem dotyczący prezentów na 18-tkę. Ponieważ jestem zaproszona na urodziny dwóch moich dobrych kumpel , urodziny robią razem więc chciałam kupić coś takiego żeby te dwa prezenty były jakoś ze sobą połączone. A nie lubie dawać i dostawać oczywistych prezentów typu biżuteria czy kosmetyki itp. Nie mają też jakiś ulubionych artystów muzyki więc tym jest ciężej. Jedynym moim pomysłem jest kupienie lalek barbie jednej z brązowymi włosami bo ma takie, a drugiej blond bo jest blondynką i na pudełkach przylkepić napis z ich imionami. Co o tym sądzicie czy to dobry pomysł?
panidey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:02   #95
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Cytat:
Napisane przez panidey Pokaż wiadomość
Ja też mam problem dotyczący prezentów na 18-tkę. Ponieważ jestem zaproszona na urodziny dwóch moich dobrych kumpel , urodziny robią razem więc chciałam kupić coś takiego żeby te dwa prezenty były jakoś ze sobą połączone. A nie lubie dawać i dostawać oczywistych prezentów typu biżuteria czy kosmetyki itp. Nie mają też jakiś ulubionych artystów muzyki więc tym jest ciężej. Jedynym moim pomysłem jest kupienie lalek barbie jednej z brązowymi włosami bo ma takie, a drugiej blond bo jest blondynką i na pudełkach przylkepić napis z ich imionami. Co o tym sądzicie czy to dobry pomysł?
lalki może ok ale jako taki śmieszny dodatek do jakiegoś normalnego, bardziej praktycznego prezentu

jeśli już, to kupiłabym nie barbie, a jakieś takie tanie zwyczajne i poprzerabiała je tak, żeby każdą z nich upodobnić do tej dziewczyny która ją dostanie - np. pomalowac i obciąć włosy i zrobić podobną fryzurkę jak ta dziewczyna, uszyć/przerobić ciuszki żeby upodobnić je do stroju jaki tamta często nosi, może zrobić jakieś dodatki charakterystyczne dla tej dziewczyny (biżuterię, torebkę), jeśli ma jakieś znamiona to domalować podobne lalce itp
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:39   #96
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Ja właśnie wróciłam z miasta. Kupiłam prezent koleżance, z tym, że miałam ułatwienie bo dziewczyna lubi "kicz" a więc kupiłam [wszystkie 3 rzeczy z kompletu] stringi plus kajdanki plus piórka do miziania i wszystko zasypałam małymi cukierkami w różowym pudełku nie spodziewałam się, że tak fajnie wyjdzie jeszcze dodam jakieś wstążki i gotowe cena niecałe 30zł
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2009-08-28 o 15:42
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:32   #97
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Prezent na osiemnastkę ma być kreatywny i niepowtarzalny Dlatego ja mówie nie wszelkim sexy gadżetom, ale co kto woli. A kondomy to już starsznie oklepane, zero inwencji twórczej.

Mam kilka propozycji, bo impreza już za mną. Moja osiemnastka była posiadówą w ogrodzie i na strychu ze znajomymi, takie nasze klimaty. karaoke nocą, rozmowy o życiu i nie tylko i wchód słońca nad autostradą :P

Dostałam:

Termofor ("jak będziesz stara, to się przyda")

Wulkan- taki mały zestaw do zrobienia samemu Do tego ocet spirytusowy zapakowany jak czysta i działka białego proszku - sody oczyszczonej. Jedno i drugie potrzebne było do zrobienia wybuchu.

Książki kucharskie wyd. Pascal - moje ukochane Indie i Meksyk http://www.nokaut.pl/oferta/pascal-p...rny-indie.html

Obraz malowany specjalnie dla mnie - impresja na temat mojego drugiego "ja" (może kiedyś wkleję zdjęcie jako avatar :P) Femme fatale w czerwonej sukni z piór i dżentelman w kapeluszu

Od Mojego Kochanego Szaleńca pamiątki ze świata: filiżanka z Grecji, korale z Bułgarii, szalik i książkę z Hiszpanii.

Płyta DVD Happysadu, na której jestem gdzieś, bo byłam na tym koncercie. Ach, brat się wykosztował.

Filiżanka ręcznie malowana i notes "Lingerie" w torbie z aksamitnej tapety

Do tego czekolady o smaku Earl Grey, Madras Curry i Trawa Żubrówkowa, czekoladki Lindt, mleko do kąpieli i takie tam inne.

Koleżanka dostała torbę ziaren (taką jak w "Amelii"), fajny pomysł. Kumpel płytę zgrywaną z radiowych audycji specjalnie dla niego, popularne były wymyślone przeze mnie i kolegę "paczki na dalszą drogę życia", pomysł jest chroniony patentem
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 13:57   #98
_malinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 15
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Witam
mama mały problem... niedawno czytałam na tym forum o prezentach na 18stkę... jeden baardzo mi się spodobał było to pudełko z opisanymi drobiazgami,np. aniołek - na szczęście, buciki dla dzidziusia - na wszelki wypadek, notes - dla zapominalskiej itp
Chciałabym to sobie jeszcze raz zobaczyć i zrobić coś podobnego

Nie rzuciło Wam się coś takiego w oczy? )
_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:06   #99
katanaka
Raczkowanie
 
Avatar katanaka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 125
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Coś takiego było w wątku zrób to sam - ciekawe i zwariowane pomysły
katanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:24   #100
_malinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 15
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę ;|
_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:49   #101
katanaka
Raczkowanie
 
Avatar katanaka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 125
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Cytat:
Napisane przez _malinka Pokaż wiadomość
Witam
mama mały problem... niedawno czytałam na tym forum o prezentach na 18stkę... jeden baardzo mi się spodobał było to pudełko z opisanymi drobiazgami,np. aniołek - na szczęście, buciki dla dzidziusia - na wszelki wypadek, notes - dla zapominalskiej itp
Chciałabym to sobie jeszcze raz zobaczyć i zrobić coś podobnego

Nie rzuciło Wam się coś takiego w oczy? )
Tutaj masz link, ale strony sobie poszukaj.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48089
katanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 21:38   #102
karmellka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do karmellka
Dot.: Prezenty na 18-tkę

a dla chlopaka...

[ciach]

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-09-24 o 22:55
karmellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:54   #103
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Cytat:
Napisane przez karmellka Pokaż wiadomość
a dla chlopaka...

[ciach]
Szkoda, że zanim coś napisałaś to nie przeczytałaś Regulaminu. Dowiedziałabyś się, że reklamowanie swoich aukcji jest karane pożegnaniem z forum.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:21   #104
Alveolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Jakby się udało pozbierać zdjęcia solenizanta od najmłodszych lat do tej 18-stki, to możnaby było stworzyć fajny album albo fotoksiążkę Taki przegląd przez dorastanie A fotoksiążka to fajny prezent, szczególnie profesjonalnie wykonana, żeby się nie zniszczyła- takie można sobie zamówić np <ciach>bardzo porządny sklep, na którym zamawiałam już parę rzeczy (głównie jako prezenty dla różnych osób :P) Ja tam bym, się na pewno ucieszyłam z takiego prezentu

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-10-29 o 18:22
Alveolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:30   #105
Gosia36
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Ja patrzę na osiemnastkę z trochę innej strony. Moja chrześnica kończy w przyszłym roku osiemnaście lat (Boże! Jaka jestem stara!!!) więc chciałabym jej kupić cos naprawdę ładnego a jednocześnie coś, co będzie pamiątką. Co sądzicie o biżuterii? To moja kuzynka i dzieli nas tylko 13 lat a z drugiej strony moja chrześnica.

Edytowane przez Gosia36
Czas edycji: 2009-09-25 o 11:41
Gosia36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:24   #106
Qummmpelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Qummmpelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 76
Prezent na 18'stke.

Mam kłopot, gdyż nie mam pomysłu na prezent dla znajomego na 18'stke, a impreza już w piątek. :p
Mogłybyście mi coś doradzić..?


Co do relacji między mną i tym kolegą, to jesteśmy na etapie wczesnego poznawania się, i nie wiem co by chciał.
Do tego jestem zaproszona jako jego osoba towarzysząca i chciałabym mu kupić coś naprawdę fajnego.

Oczywiście kartka + upominek (widziałam taką fajną tabliczkę na klamkę na drzwi do swojego pokoju, z napisem "Pokój diabelsko fajnego chłopaka" czy coś w tym stylu. Myślicie, że to dobry pomysł, żeby mu to kupić.? ) będzie, to jakoś załatwię, ale chciałabym
kupić oprócz tego coś oryginalnego, ale wiecie, zawsze jest z tym problem.
Myślałam o:
- portfelu - ale portfel każdy ma,
- zegarku - ale ten prezent wykluczyłam, gdyż stwierdziłam, że pewnie zegarek ma,
- perfumach - ale nie wiem co mu się podoba,
- srebrnej bransoletce - ale podobnie jak powyżej, nie wiem co mu się podoba. xp

aha. i proszę o propozycje, które nie przekraczają około 70 zł. :p
__________________
"- Czemu wolisz kanapę? - ponowił pytanie. - Ja tam uważam, że to łóżko to świetna sprawa.
- Niepotrzebne nam łóżko - zdołałam wykrztusić. (...)
- No nie wiem, no nie wiem. Na kanapie nie dałoby się zrobić tego i owego."


You want be mine?
Qummmpelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:08   #107
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Miałam ostatnio podobną sytuacje. Złożyliśmy się w parę osób i kupiliśmy voucher za 90 zł. Wchodziło w to 1/2h na quadzie, park linowy i zjazd po linie. Poszukaj czegoś w tym stylu, takich ofert jest dużo, a wrażenia niezapomniane. Poza tym to taka prób przed prawkiem

Nieznajomym (imprezę organizowało 5 osób) kupiliśmy scyzoryki Victorinoksa w etui, prezent bardzo przydatny, nawet jak się już ma scyzoryk- te są najlepsze i jest mnóstwo modeli - od zwykłych noży po takie z wysokościomierzem (moje marzenie).
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]

Edytowane przez laiamand
Czas edycji: 2009-10-29 o 18:10
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:31   #108
luqa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Prezent dla dziewczyny 18lat

Witam, chciałbym Was prosić drodzy forumowicze o pomoc w wyborze prezentu dla dziewczyny na święta, ja myślę o czymś takim bo wiem że ma ona słabość do srebra biżuterii, co o tym sądzicie. Myślicie że by się ucieszyła?

http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolek ... ntami,1916
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolek ... entami,440
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolek ... stami,1095
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolek ... stami,1913
http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kole ... modern,655
http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kole ... odern,1216
luqa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 20:14   #109
shine91
Rozeznanie
 
Avatar shine91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 966
Dot.: Prezenty na 18-tkę

Mi się najbardziej podoba ten naszyjnik http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,k...ja_modern,1216 . Ale to rzecz gustu
shine91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 12:48   #110
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Album 18-stkowy

Zbliża się 18-stka mojej przyjaciółki. Chciałabym jej zrobić album. Taki, w którym byłyby jej zdjęcia z dzieciństwa aż do 18, głupie zdjęcia znajomych i wpisy, którzy będą na imprezie (niestety nie będzie ich wielu).

Macie może jeszcze jakieś ciekawe pomysły co mogłabym w nią zawrzeć?
Albo jak ogólnie mogłoby to wyglądać?
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:55   #111
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Album 18-stkowy

Jest mnostwo takich watkow, z ktorych mozna czerpac tego typu inspiracje, wystarczylo poszukac...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:17   #112
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Album 18-stkowy

Szukałam... ale niestety nic nie znalazłam;/
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 14:28   #113
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Album 18-stkowy

Cytat:
Napisane przez klakier11 Pokaż wiadomość
Szukałam... ale niestety nic nie znalazłam;/
Jest nawet osobny dział: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112 - forum prezentowe, jesteś pewna, że tam nie znajdziesz ŻADNEJ inspiracji?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 15:09   #114
supernovas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Prezenty na 18-tkę

to zależy też ile pieniążków zamierzamy przeznaczyć na prezent jeśli dysponujemy niedużą kwotą, to możemy kupić jakiś śmieszny "osiemnastkowy" gadżet lub alkohol - niekoniecznie taki z "górnej półki" - a oficjalnie dozwolony przecież od lat 18 jesli mamy natomiast trochę więcej środków, to sprawdzić się może jakiś bardziej burżujski trunek;-) lub na przykład "klasyczne" perfumy - takie, na które byłoby nam szkoda wydać właśnie TYLE pieniędzy;-) do nabycia w perfumerii stacjonarnej lub na przykład internetowej -z gratisem i dostawą do domu jubilata ze swojej strony polecam na przykład cos takiego: http://merlin.pl/Calvin-Klein-Eterni...19,690088.html
supernovas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 20:54   #115
niulek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 52
GG do niulek88
Dot.: Album 18-stkowy

Ja kiedys zrobilam taki album.. Zdobylam rozne zdjecia od Jej chlopaka i mamy i powklejalam od narodzin az do 18 urodzin.. Wszystko bylo zapisane rymem.. np. strona ze zdjeciami Jej i Jej chlopaka 'ten Twoj ksiaze boski Tomek nawet z Niego spoko ziomek' albo 'chodzicie ze soba lat juz wiele, czekamy wiec na wasze wesele. jak nie bedzie zaproszenia, kronika niestety jest do zwrocenia' i tak na kazdej stronie wierszyk i dwa zdjecia.. a na ostatniej stronie narysowalam ramke i napisalam 'masz juz 18 latek. pusta strona na dodatek. zdjecie wkleisz sobie sama, a wiersz pomoze ulozyc Ci mama. czy zdjecie wklejone sprawdzimy, a tymczasem szczescia Ci zyczymy'.. baaaaaaardzo jej sie podobalo, mowila ze najlepszy prezent.. ale ja sie napracowalam chyba tydzien to robilam.. pod koniec juz myslalam rymem
__________________
Start: 21 wrzesień
Postępy:68 67 66 65 64,5 64 63
niulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 22:35   #116
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Album 18-stkowy

O właśnie o coś takiego mi chodzi... tylko teraz mam problem bo u mnie ciężko z rymami;/
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 21:22   #117
niulek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 52
GG do niulek88
Dot.: Album 18-stkowy

wpisz sobie w googlach 'słownik rymów'
__________________
Start: 21 wrzesień
Postępy:68 67 66 65 64,5 64 63
niulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:59   #118
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Album 18-stkowy

a mogłabyś napisać mi jeszcze jakieś przykłady... tak jak o tym chłopaku
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:15   #119
niulek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 52
GG do niulek88
Dot.: Album 18-stkowy

ja juz tak nie pamietam a ta kronike ma ona ale takie pojedyncze rymy sobie przypominam np. 'z XX zawsze coś się dzieje, tu się bawi tam szaleje. XX duzo zartuje lecz kiedy trzeba powage zachowuje, YY to twoj dobry kolega, zawsze mozesz na nim polegac. AA BB no i inni, zawsze są obok kiedy powinni".. tam bylo cos o balu gimnazjalnym i koncowka byla 'nastepny bal to studniowka, ale przed nią nie jedna wywiadówka".. 'mialas xx lat i otworem przed tobą stanąl świat' 'Ola to fajna dziewczyna, duze cycki, fajna mina. Dlugie nogi jak drabina, lubi wypic sobie wina (to byla aluzja bo jak byla moja 18 to ona miala dla mnie wino jako prezent ale je po drodze wypila:P)', 'byla z ciebie xx-nastoletnia dama, zawsze pieknie wymalowana.. (...) bizuteria, usmiech stroj, kazdy chlopak mogl byc twoj!' 'Ola jednak TOmka kocha, niezła z tego jest radocha' 'xx Twoja przyjaciolka wspaniala, zawsze bedzie murem za Tobą stała. jest jak Twoja mlodsza siostrzyczka i daje Ci wiecej swiatla od promyczka...' o tym jak byla w londynie cos bylo 'czas umilało tobie zwiedzanie oraz do mamy telefonowanie' o psie (bolonczyk hawajski wyglada jak maskotka, to jest dziecko mojego psa) 'a to Twoj maly Tusiaczek, bialy pluszaczek przytulaczek. lubi wypic z mlekiem kawke i przez okno popatrzec sobie na trawke.. ponad wszystko lubi glaskanie i na sloneczku wylegiwanie. spacer lubi tez troszeczke, wiec kochasz ją jak swą córeczkę' hmm juz tak nie pamietam ale cos tam bylo o tym jak sie lalkami bawilysmy, ze je karmilysmy, ubieralysmy itp...
kiedys tez robilam taka kronike TŻ na urodziny caly czas ją na bieżąco uzupelniamy, jak chcesz to jutro ją wezmę i zobaczę co tam ma za rymy moze sie cos przyda
__________________
Start: 21 wrzesień
Postępy:68 67 66 65 64,5 64 63
niulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:03   #120
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Prezenty na 18-tkę

O super jeśli mogłabyś to bardzo chętnie... a i co mogłabym dać do siostry? (one się bardzo kochają)
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 16:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.