Prezentowo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-07-21, 10:31   #1
aneleczka
Zadomowienie

Prezentowo.

Witam Wizażanki .

We wrześniu 18-stka mojego TŻta, teraz wakacje wpadło troche pieniędzy w łapki więc trzeba coś powoli kupować . Postanowiłam dać mu album z naszymi zdjęciam i różnymi cytatami miłosnymi - wiem, że będzie mu się to podobało , kupiłam też zdalnie sterowany samochodzik - śmiesznie też przecież musi być i to też jakiś krok do dorosłości, bo chyba każdy facet marzy o samochodzie?! ..jakaś duża kartka, no i wiadomo trzeba coś kupić 'lepszego, pokaźniejszego' - przynajmniej ja bym tak chciała zrobić.
Nie wiem co dokładnie mu kupić, ale mam kilka propozycji, więc może mi pomożecie w podjęciu decyzji?
chciałabym zaznaczyć żeby ten prezent nie przekraczał ok 250zł (wiadomo, na tamte rzeczy też już sporo wydałam, a jeszcze pakowanie, jakieś słodycze to niby drobnostka a jak przyjdzie co do czego to trochę jeszcze wydam!)

-ebook - tylko nie wiem czy to będzie dobry pomysł, więcej czasu spędza ze mną, więc nie wiem czy miałby czas i ochotę czymś takim się zająć. - 299zł

-tablet graficzny - podpisy ręczne etc, wie któraś z Was czy może być coś takiego używane zamiast myszki? 99-119zł

-dysk twardy - kiedyś coś wspominał, ale nie za często takie coś może używać, ale może kto wie - 169zł

-aparat foto - wiem, że ma aparat, ale często jego brat bierze etc (liczna rodzinka) więc, może by fajnie było jakby miał swój? też chcę żeby był już z dedykowanym akumulatorem i raczej jakieś znanej firmy - Samsung 259zł

bardzo będę wdzięczna za pomoc, a może macie jeszcze jakieś inne propozycje? z góry dziękuję.

ps. za wszelkie błędy przepraszam
aneleczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:28   #2
maximaa
Zadomowienie

Dot.: Prezentowo.

jeśli chodzi o tablety to... graficy w pracy używają tabletów zamiast myszki
maximaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 14:20   #3
mola510
Raczkowanie

To ciężko tak stwierdzić co będzie dobrym prezentem, ty najlepiej znasz chłopaka Mój uwielbia perfumy i na każdą okazję chce inaczej pachnieć dlatego jak nie mam pomysłu to kupuje perfumy ostatnio zajął się wędkarstwem, więc kupiłam mu parę gadżetów pomocnych przy łowieniu ryb. Myślę, że jak lubi gadżety to coś związane z techniką będzie super, albo zawsze się przydadzą dobrej jakości perfumy, lub skórzany portfel.
mola510 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:34   #4
aco
Przyczajenie

Spośród wymienionych przez Ciebie prezentów, najbardziej praktycznym bylby oczywiscie aparat fotograficzny, byscie mogli bez problemów robić sobie fotografie i nie oglądać się na nikogo, aż odda Wam aparat.

Aczkolwiek facet cieszyłby się również (może nawet bardziej) z dysku twardego. Normalnie jest to drogi biznes, ale bardzo przydatny.
aco jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dla chłopaka, osiemnaste urodziny, prezent

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości