prośba taka jak zwykle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-27, 09:45   #1
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946

prośba taka jak zwykle


Może mi poradzicie jaki makijaż. Obecnie włosy mam krótkie jak na pierwszym zdjęciu, ale koloru jak na drugim. Oczy koloru brązowo-zielonego, blada cera, na policzkach przy nosie mam ciągle czerwone placószki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na oparciu.JPG (53,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balkon.JPG (17,1 KB, 7 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 12:41   #2
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: prośba taka jak zwykle

hej
Myślę, że kolorek Ci pasuje, ładnie w nim wyglądasz Zdecydowanie lepiej niż w kolorku z pierwszego zdjecia (czyzbym dostrzegała tam jakieś rudości?). Na Twoim miejscu zapuściłabym jednak trochę włoski, chyba, że bardzo lubisz krótkie Myślę że fajna byłaby fryzurka z dłuższych wlosów wycieniowanych i podwiniętych "do wewnątrz" i do tego grzyweczka, taka "na bok". Makijaż na drugiej fotce jest w porządku, nie zmieniłabym nic. Taki delikatny, w sam raz. Może tylko troszkę bardziej zaakcentować kości policzkowe, bo widzę ze masz ładne - wypukłe i warto byłoby to podkreślic dodatkowo
Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 13:21   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: prośba taka jak zwykle

Ja bym pokusiła się o jakąś figlarną fryzurkę [coś takiego jak na fotografiach niżej - mniej więcej - zresztą wszystko zależy od ułożenia] - lub zapuściła włosy.

Kolor brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jg284.jpg (49,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qw.JPG (20,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red.jpg (27,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond-sarw.jpg (16,3 KB, 0 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 20:32   #4
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: prośba taka jak zwykle

Dzięki serdeczne za odpowiedzi. Zapuszczać włosów to nie planuję w najbliższym czasie, bo z nimi dobrze i wszyscy naokoło mówią, że z krótszymi mi lepiej. Spróbuję zaszaleć z propozycjami na krótkie włosy. Na pierwszym zdjęciu - faktycznie rudość była (połączenie jakiegoś ciemniejszego koloru i położonego później blondu).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 22:16   #5
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: prośba taka jak zwykle

[b] A mi sie zdecydowanie bardziej podobasz na drugim zdjeciu, tym w kapelusiku i dluzszych wlosach - wygladasz bardziej dziewczeco, romantycznie, natomiast na pierwszym zdjeciu zwyczajnie, styl sportowy. No nic, mi sie bardziej podobasz na tym drugim i zachecalabym cie do zapuszczenia wloskow!
Polecalabym Ci tez bardziej ubrania wlasnie takie romantyczne, kobiece. Jakas sukienka z lekkim dekoltem...
Sliczne rysy twarzy masz - mozesz je super wymodelowac. Wyrazne brwi, duze usta... Makijaz rob elegancki, dyskretny.
Zalaczam pare fotek z propozyszyn.
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 22:49   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: prośba taka jak zwykle

Ekspertem to ja nie jestem, ale zgadzam się z Femme, że na drugim zdjęciu wyglądasz super Dłuższe, ciemne włoski i ten dziewczęcy kapelusik świetnie podkreślają Twoją urodę. Faktycznie na pierwszym zdjęciu wyglądasz tak zwyczajnie, nijako jakoś, a na drugim to już zupełnie inna osoba Dosłownie! Bo gdybym dostała te dwa zdjęcia do porównania, to nie wpadła bym na to, że to jedna i ta sama osoba. Tak więc - zapuść włoski, a w makijażu postaw na naturalność, która świetnie podkreśla Twoją dziewczęcą urodę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 22:56   #7
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: prośba taka jak zwykle

stawiam na kobiecosć jak dziewczynki polecają doda ci to delikatności i romantyczności niesforne owszem ale dłuższe jak na zdjęciu z kapelusikiem pierwsza fryzurka famme banale jest wprost stworzona dla ciebie no i delikatny makijaż, tzn cienie - myślę że do ciebie pasowałoby zestawienie łosoś-mandarynka,złoty-śliwka,pastelowy błękit z mocniejszym akcentem np. lazurowe cienowanie zewnętrznego kącika, rózyk delikatny i słodki jak pączek kwiatu, ecru+ciemniejszy kakaowy jak to mówię dwa to zawsze raźniej a i lepiej eksponuje się kształt i kolor oczu tzn. jasny na cała powiekę, ciemny w zewnętrznym kąciku lub pacynką do cieni przy lini rzęs "kreseczka" zrobiona cieniem, dodatkowo może być maskara czarna-unwersalna , na policzki polecam rózyk delikatny kremowy lub prasowany np. rimmel bo nie robi placków tylko akcentuje - kolor powinien wpadać w jasny morelowy róż(nakładaj szerokaśnym pędzlem a uzyskasz zalotny efekt ruieńców ), nie proponuje pudrów,podkładów bo cere masz ładną jeśli juz to jasny,lekki,płynny korektor gdzieniegdzie np. maybelline i błyszczyk koloru łososiowego, różanego- albo truskawkowy sorbet bell najlepiej podkreśli naturalność lub delikatne błyszczyki pielęgnujące inglotu np. malina czy guma balonowa pozatym poszukaj cieni vertigo tej firmy, znajdziesz ładne kolory proponuje ci zdecydowac sie na jedną z w/w par na początek
jeśli mogę zasugerować jeszcze coś ,myślę że lepiej byłoby tobie w swobodnych ubrankach, ale nie na wyrost, z doswiadczenia wiem że sylwetka robi się potężniejsza w trykotówkach jakby, miałam ten problem bardzo długo ale poszłam w góre i zrobiłam sie troche szczuplejsza ale mam tu i ówdzie na razie się nie pozbywam bo mój chłopak bardzo lubi proponuje ci sweatshirty, delikatne sweterki,polarki ale nie bluzy duże i obszerne i w bluzkach wycięcie serek, jesli nie ma , to coś co by optycznie tak sprawiało np. wisiorek ale taki który nie jest kołem ani kwadratem, ani prostokątem poziomym no i kolory- śliwka,zgaszony chabrowy,różany, brąz kakaowy, czarny,karmin i biel i strasznie ci do twarzy w kapelusikach
pozdrawiam
sari
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 23:02   #8
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: prośba taka jak zwykle

ojej chyba się spalę ze wstydu jestes odemnie starsza o 3 lata a ja myślałam że masz z 15-16 lat taką uroczą masz buzie
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 23:59   #9
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: prośba taka jak zwykle

sarimatha napisał(a):
> ojej chyba się spalę ze wstydu jestes odemnie starsza o 3 lata a ja myślałam że masz z 15-16 lat taką uroczą masz buzie

Nie przejmuj się. Zdaję sobie sprawę, że nie wyglądam na swój wiek. I dzięki za porady

Jaki to kolor z 2 zdjęcia femme? Bardzo mi się spodobał.
Zapomniałam dodać, że noszę okulary z przyciemnonymi szkłami. I czy takie kolory jak wymieniła sarimatha będą widoczne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okularki.JPG (35,5 KB, 3 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.