Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 12:48   #31
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
IMHO makijaz traci na jakosci przede wszystkim przez nieodpowiednie oswietlenie zdjecia, nie ma co tu gadac o kolorach Śmieszy mnie troche gdy ktos komentuje ze roz moglby byc bardziej rozowy bo ktos sie nie lubi w tego typu odcieniach. Przeciez komentujemy makijaz danej osoby a nie indywidualne preferencje odnosnie makijazu

Poza tym rzucily mi sie w oczy rozne (chyba) rzesy na prawym/lewym oku
Chcialam sie wybrac na szkolenie z Ewa Gil, w Bielsku nie moglam sie pojawic ale moze kiedys w koncu dotre.
Macie jakies inne linki/zdjecia ze szkolenia?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

modelka ma piekne usta!
Czemu Cię śmieszy, skoro ewidentnie gryzie się z tonacją skóry modelki?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:13   #32
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czemu Cię śmieszy, skoro ewidentnie gryzie się z tonacją skóry modelki?
hej
Tak jak napisalam, dlatego, ze czesto kolorystyka jest przeklamana na zdjeciu (uzycie flasha itp, bez obrobki)
Dlatego tez gdy widze zdjecie tego typu nie wdaje sie w dyskusje bo to bez sensu

i konkretnie śmieszy mnie to właśnie jak ktoś tu napisał,
Cytat:
Napisane przez Agniszon Pokaż wiadomość
Podobają mi się oczy, a róż faktycznie mógłby być różowy, ale ja ogólnie nie przepadam za takimi brzoskwiniowymi odcieniami na policzkach.
czyli sugeruje się tym co sam lubi, a nie tym co do kogo pasuje (czy tez nie :P)
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2014-07-01 o 13:15
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 13:37   #33
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hej
Tak jak napisalam, dlatego, ze czesto kolorystyka jest przeklamana na zdjeciu (uzycie flasha itp, bez obrobki)
Dlatego tez gdy widze zdjecie tego typu nie wdaje sie w dyskusje bo to bez sensu

i konkretnie śmieszy mnie to właśnie jak ktoś tu napisał,


czyli sugeruje się tym co sam lubi, a nie tym co do kogo pasuje (czy tez nie :P)
Rozumiem.
Masz rację, że często przekłamuje, ale w tym wypadku mam rażenie, ze ewidentnie z tonacjami było na bakier
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 14:02   #34
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Masz rację, że często przekłamuje, ale w tym wypadku mam rażenie, ze ewidentnie z tonacjami było na bakier
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 10:56   #35
kinia787
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 81
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Gioseppe w szkole gdzie jestem modelką na takich kursach dodatkowych w Warszawie będzie jutro takie szkolenie z Panią Ewą Gil, może są jeszcze miejsca to zawsze możesz sie zapisać Jak będę modelką teraz na pewno zrobię zdjęcia i wstawię to zobaczysz efekt tym razem )

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

A co do zdjęcia to nie było obrabiane , światło też było kipskie i robiła mi je koleżanka która nie zna sie na fotografii więc nie potrafiła ustawić konkretnych funkcji żeby to zdjęcie było dobre W rzeczywistości te kolory były idealnie dopasowane do koloru mojej skóry
kinia787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:29   #36
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaż w wykonaniu wizażystki gwiazd Gwy Gil

Cytat:
Napisane przez kinia787 Pokaż wiadomość
Gioseppe w szkole gdzie jestem modelką na takich kursach dodatkowych w Warszawie będzie jutro takie szkolenie z Panią Ewą Gil, może są jeszcze miejsca to zawsze możesz sie zapisać Jak będę modelką teraz na pewno zrobię zdjęcia i wstawię to zobaczysz efekt tym razem )[COLOR="Silver"]

)

Dzieki ale ja jestem z krk a w tym tygodniu to wogole odpada, sledze aktualnosci i moze w koncu kiedys uda sie wybrac na jakies szkolenie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 21:29:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.