Ciekawa i zafascynowana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 22:46   #1
pupi19
Raczkowanie
 
Avatar pupi19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 75
GG do pupi19

Ciekawa i zafascynowana


Witam
Chciałabym kupić profesjonalne pędzle i akcesoria do makijażu - ale nie znam się jakie są dobre , jak stosować np. pędzel - wachlarz ( nie wiem czy taka ma nazwę ) , czym się różnią od siebie , czy lepsze są z naturalnego włosia czy ze sztucznego, jakie zalotki są korzystniejsze dla rzęs, ?
Nie odbyłam żadnego kursu wizażu - jestem samoukiem , ale makijaż mnie fascynuje od bardzo dawna, jest moją pasją . Proszę tez o małe rady dotyczące makijażu , jakieś wasze sprawdzone triki.Jakie kosmetyki polecacie jakie firmy? Co sądzicie o firmie INGLOT , MAC , IsaDora , Collistar , Joko , PUPA , Shiseido ? W jakie kosmetyki warto zainwestować ?
Chodzi mi o wszystko co dotyczy makijażu.
Maluję kobiety na wesela studniówki imprezy - ale nie zadowala mnie praca byle czym bo nie wychoidzi tak jak bym tego chciała, jestem zdania aby coś robić - zrób to porządnie !

Chciałabym tylko zaznaczyć że cena nie gra roli jeżeli chodzi o pędzle akcesoria czy kosmetyki.
Proszę o poradę, buziaki pupi19
pupi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 00:53   #2
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Ciekawa i zafascynowana

Cytat:
Napisane przez pupi19 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym kupić profesjonalne pędzle i akcesoria do makijażu - ale nie znam się jakie są dobre , jak stosować np. pędzel - wachlarz ( nie wiem czy taka ma nazwę ) , czym się różnią od siebie , czy lepsze są z naturalnego włosia czy ze sztucznego, jakie zalotki są korzystniejsze dla rzęs, ?
Nie odbyłam żadnego kursu wizażu - jestem samoukiem , ale makijaż mnie fascynuje od bardzo dawna, jest moją pasją . Proszę tez o małe rady dotyczące makijażu , jakieś wasze sprawdzone triki.Jakie kosmetyki polecacie jakie firmy? Co sądzicie o firmie INGLOT , MAC , IsaDora , Collistar , Joko , PUPA , Shiseido ? W jakie kosmetyki warto zainwestować ?
Chodzi mi o wszystko co dotyczy makijażu.
Maluję kobiety na wesela studniówki imprezy - ale nie zadowala mnie praca byle czym bo nie wychoidzi tak jak bym tego chciała, jestem zdania aby coś robić - zrób to porządnie !

Chciałabym tylko zaznaczyć że cena nie gra roli jeżeli chodzi o pędzle akcesoria czy kosmetyki.
Proszę o poradę, buziaki pupi19
Uwirerz mi że jest mnóóóostwo wątków na ten tamet , wystarczy przejrzeć.. masz nawet pokazane makijaże dziewczyn z wymienionymi kosmetykami których używały..najlepze kosmetyki , sondy , nawet osobny temat do pędzli . Kawa..dużo czasu i szukać !
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 13:54   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Ciekawa i zafascynowana

Najlepsze są pędzle z naturalnego włosia, ze sztucznego te włoski mogą się rozchodzić co powoduje niedokładne pokrycie.

Co do zalotek to niestety nie doradzę, owszem mam jedną ale nie pamiętam nazwy firmy a jak dla mnie świetna
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.