Tonik z kwasem PHA 6% zestaw (BU) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz produkt?
* 1 2,00%
** 1 2,00%
*** 5 10,00%
**** 17 34,00%
***** 26 52,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-13, 20:27   #31
atari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tonik z kwasem PHA 6% zestaw (BU)

To jest jedyny kosmetyk do tej pory, który wywołał u mnie efekt "wow". Stosowałam sporo polecanych specyfików m.in. serum z witaminą C, serum z witaminą A, kwasy AHA 10%, BHA 2%, olejek Inca Inchi. Przy żadnym kosmetyku nie czułam żadnej poprawy, zero efektu. Czytając wiele pochlebnych komentarzy w internecie, wkurzałam się, że u mnie nic nie działa. Dodatkowo kwasy AHA i BHA sprawiały że więcej krostek pojawiało się na mojej twarzy i je odstawiłam.
Natomiast po toniku PHA 6% wreszcie zauważyłam wspaniały efekt! Tak dobrze nawilża moją skórę, że zapomniałam co to suche skórki. Cera zrobiła się miękka i gładka w dotyku i jest taka naprężona, że nie mogę wyjść z podziwu, gdy dotykam swojej twarzy. Nakładanie podkładu stało się czystą przyjemnością. Dodatkowo mam wrażenie, że moje pory nieco się zmniejszyły, cera mniej się przetłuszcza w strefie T, a makijaż dłużej utrzymuje się na twarzy. Dla mnie ten tonik to po prostu kosmetyk - cud!
Jedyny minus - niestety nie zauważyłam, żeby zmniejszyły się zaczerwienia (mam cerę naczynkową).
atari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:06   #32
gina164
Przyczajenie
 
Avatar gina164
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: gorzów wlkp
Wiadomości: 17
Dot.: Tonik z kwasem PHA 6% zestaw (BU)

Hmmm
Tonik stosuję już dwa tygodnie, codziennie. Odczucia super, co wyskoczy jednego dnia, następnego jest zasuszone (choć i tak wolno znika), wągry na nosie są mniej widoczne (po raz pierwszy od kiedy je mam!), skóra następnego dnia jest rozjaśniona, wypoczęta, nawilżona. Dodam że tonik stosuję solo na noc a mam cerę tłustą, ale też naczynkową oraz wrażliwą.

Jedyne ale to chciałabym bardziej/szybciej zauważyć porządne zmiany jakie obiecują nam wszyscy przy stosowaniu kwasów, dlatego następny tonik zakupiony z biochemii urody będzie mocniejszy
gina164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 20:06:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.