Kilka pytanek :) Prosze o porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-08, 06:56   #1
duizamarzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4

Kilka pytanek :) Prosze o porady


Czesc wszystkim! Mam kilka próśb o porade: jakie polecacie kosmetyki tanie dość wytrzymałe i niedrogie (mam studniówkę i nie bardzo wiem czym sie umalować). Nie wiem też co jest lepsze kompakt czy zwykły puder. Wymysliłam sobie szaro- fioletowy makijaż ale nie wiem jak się doi niego zabrać żeby jakoś to wyszło za każdą podpowiedz będę bardzo wdzięczna
ps. prosze o dokladną markę kosmetyku i jak makijaż wykonać
duizamarzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-08, 10:44   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Kilka pytanek :) Prosze o porady

czesc
Z tego co piszesz wnioskuje, ze nie masz dużego doświadczenia jeżeli chodzi o malowanie sie. Dlatego nie polecam cienia w kolorze fioletu - ponieważ istnieje niebezpieczeństwo że uzyskasz efekt zasinionego oka. Wybierając tańsze cienie jest większe prawdopodobieństwo ich osypywania się - co jest szczególnie widoczne przy ciemnych barwach.
Z tanich cieni o szerokiej palecie kolorystycznej polecam inglot (ale daleko im do ideału), z nieco drozszych Art Deco, Ida Dora, z mieniacych sie sypkich : Pupa, Bourjois, a także pyłki firmowe Sephora.
Polecałabym Ci przećwiczyć dopowiednio wcześniej makijaż który chcesz wykonać. Może skoncentruj się raczej na cieniach nie bardzo ciemnych, a błyszczących - to także taki karnawałowo-studniówkowy akcent.
Oko możesz podkreślić eyelinerem tuz przy nasadzie rzęs i mocno wytuszować - tak by nie 'zgineło' przy jasniejszych kolorkach. Możesz akcent połozyc na usta i pomalować je jakąś jaskrawsza pomadką. Wszystko zależy od sukienki, Twoich upodobań, a przede wszystkim urody - podkreśl tą część twarzy która jest najładniejsza np. oczy czy usta.
Przesyłam kilka propozycji. Szczegółowe informacje co do wykonania makijażu zdajdziesz w poradniuku napisanym przez Age Z.
pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bourjoi.jpg (21,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAK_UNGARO.jpg (60,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pup3.jpg (33,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shisei.jpg (17,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior_lip.jpg (19,3 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 22:25   #3
duizamarzenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4
Re: Kilka pytanek :) Prosze o porady

Dziękuję za odpowiedz przeczytałam dwa razy cały artykuł jak się malować. Po tak gruntownym przygotowaniu wzięłam się za makijaż no i jak na poczatek całkiem niezle- tak mi sie przynajmniej wydaje. Mam tylko wątpliwość a właściwie jeszce jedno pytanie jak ukryć wystającą kostkę na nosietz. mój nos był kiedyś prosty ale od wypadku mam taką właśnie "wypukłość". Dzięki za każda poradę. Pa
duizamarzenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.