Potrzebuję rady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-13, 06:43   #1
dianuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6

Potrzebuję rady


witam wszystkie wizażanki. Dopiero dołączyłam do do was i od razu mam prośbę, jakby ktoś mógł mi poradzić jak ściąć włosy. Wybieram się do fryzjera już od paru tygodni, i cały czas jeszcze się zastanawiam jaką zmianę chcę zrobić.
Ostatnio zaczęłam nosić grzywkę (na zdjęciu to już jest za długa, miałam krótszą i nie powiem byłam zadowolona). Mam dość duże odrosty po balejażu. Chciałabym minimalnie przyciemnić te włosy (raczej pasma ciemnego brązu), ale nie chcę już takiego ułożonego "jakby od linijki" balejażu .
Ale się rozpisałam... W każdym bądź razie włosy mam dość cienkie, niezbyt skore do układania się. Mile widziane słowa krytyki. pozdrawiam
dianuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 08:41   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Potrzebuję rady

Moim zdaniem ładniej by Ci było w długiej grzywce i nieco dłuższych włoskach.Kolorek powinien być nieco bardziej chłodny.
Tak przy okazji - masz troszke za wąskie brwi - jak Ci sie uda pozapuszczaj je troszkę i udaj się do kosmetyczki- bo sama mozesz znów nadac im zbyt wąski kształt. Lepiej żeby ktoś spojrzał na Ciebie obiektywnie.
Masz bardzo ładne oczy, które mozesz podkreślać za równo cieniami stonowanymi jak i bardziej kontrastowymi do tęczówki, np. zielenią.
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (13,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (11,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (23,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (18,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (13,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72.jpg (12,0 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 09:08   #3
dianuke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
Re: Potrzebuję rady

Dzięki Sam za rady. Właśnie najgorzej jest u mnie z tym zapuszczaniem włosów, praktycznie całe życie mam włosy do ramion albo jeszcze krótsze. Ale pomyślę nad tą grzyweczką i oczywiście makijażem oczu.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
dianuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.