Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 11:10   #61
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Cześć 3

Wowwww chylę czoła
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:14   #62
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie, trochę się ucieszyłam nawet bo nie mam tego tak dużo, jednak zdałam sobie sprawę ze to perfumy kupuję w nałogowej ilości i ogłaszam odwyk perfumowy
Śliczne flachy widzę kilka swoich ulubieńców
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:15   #63
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Kolorowka
Ładnie uległaś UD
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:16   #64
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

D: 'Tylko w newsletterze dajemy Ci kod CLEAN, dzięki któremu otrzymasz dodatkowy prezent do zakupów' czyli płyn micelarny z Erisa. Już kiedyś go dawali - jak dla mnie bubel.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:18   #65
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Kolorowka
kurczaki, nabrałam ochoty na kolejne kulki wszystkie macie po kilka opakowań, a ja tylko jedno ślicznie wyglądają te metalowe puszeczki

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
D: 'Tylko w newsletterze dajemy Ci kod CLEAN, dzięki któremu otrzymasz dodatkowy prezent do zakupów' czyli płyn micelarny z Erisa. Już kiedyś go dawali - jak dla mnie bubel.
D. dba o mój odwyczek

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

W D. próbka szamponu John Masters Organic 10ml.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:21   #66
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


W D. próbka szamponu John Masters Organic 10ml.
Jak dadzą odżywkę z JMO to puszczę jakieś mini zamówienie. Na razie się twardo trzymam.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:22   #67
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie, trochę się ucieszyłam nawet bo nie mam tego tak dużo, jednak zdałam sobie sprawę ze to perfumy kupuję w nałogowej ilości i ogłaszam odwyk perfumowy
pjona jesteś moją zapachową "siostrą" wiele zapchów pokrywa się z moją kolekcją
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 11:23   #68
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Kolorowka
Bardzo fajna, sensownie skomponowana kolekcja

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

OlaM ale piękna kolekcja dla mnie za dużo, bo nie byłabym wszystkich użyć, a co dopiero zużyć natomiast zazdroszczę - pięknie!
Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Wowwww chylę czoła
Dziękuję w imieniu szminek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:25   #69
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Są jakieś kody do douglasa ??
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:31   #70
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ładnie uległaś UD
no, po Naked 1 zachciało mi się 2 i 3.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
kurczaki, nabrałam ochoty na kolejne kulki wszystkie macie po kilka opakowań, a ja tylko jedno ślicznie wyglądają te metalowe puszeczki

jak lubisz meteoryty, to czemu nie Mi one średnio podeszly, w sumie czuje ze uległam modzie na nie, bo chyba sama bym ich nie kupila

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pjona jesteś moją zapachową "siostrą" wiele zapchów pokrywa się z moją kolekcją
no tylko wlasnie ilość mi ciąży..
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:37   #71
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wklejam także i ja moją nową toaletkę oraz komodę Alex
Wreszcie mam wszystko posegregowane, to dopiero radość.

Jakby co więcej fot na insta
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 11:37   #72
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo fajna, sensownie skomponowana kolekcja
dziekuje, w sumie to po jednej rzeczy wszystkiego, może ze 3 szminki.
Tobie zazdroszczę tylu szminek, szczególnie Maca
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:42   #73
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Kochane ja jeszcze raz o tej mojej palecie naked. Czy wasze palety miały jakieś folie na cieniach? Albo jakieś inne zabezpieczenie? Bo u mnie pudełko było ewidentnie otwierane. A ta folijka na tym dołączonym pędzelku jest jk bylej ko pognieciona. Ogólnie pewnie bym oddala ale to zamówienie z tym boxem jest i mi zależy. .. a tak apropo jeszcze ktoś tu pisał że Pani na infolinii powiedziała ze te osoby które wzięły za przelew te boxy i tak ich już nie dostaną. A ja zaryzykowalm opłaciłam i wczoraj dostałam.
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:44   #74
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Wklejam także i ja moją nową toaletkę oraz komodę Alex
Wreszcie mam wszystko posegregowane, to dopiero radość.

Jakby co więcej fot na insta
slicznie!!! Zazdroszcze, może jak kiedyś dorobię sypialni, to też będę miała taką toaletkę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:46   #75
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
:Z serii Lips&Boys mam: Alejandro, Luciano (czerwienie), Francesco (kocham), John (trochę mi ten kolor nie leży - zbyt metaliczna różowistość ), Giacomo, Flynn (ta jest taka codzienna), Michael i Patrick (te dwie są dość podobne, ale wolę Michaela ). Najbardziej lubię Giacomo, Francesco, Alejandro i Flynn. Michael jest super, ale mam chłodny typ urody i w tym kolorze dobrze wyglądam tylko jak się opalę.

Cieszę się, że ktoś jeszcze podziela w takim zakresie moją szminkomanię, od razu lżej .
Szminki z wyższej półki kupuję często w ramach jakichś rabatów i promocji. Zresztą tak naprawdę liczy się jakość i kolor, a nie "półka" , choć nie ukrywam, że jak chodzi o MAC i Chanel (zwłaszcza serię Rouge Allure) to bywam nieobiektywna
Mi się własnie na swatchach Flynn spodobał, ale albo nie było go online albo już jest wykupiony kupowałaś online czy stacjonarnie? Aaaa i jeszcze jedno pytanie, kupowałaś na raz więcej sztuk tzn np 3? W necie znalazłam info ze jakieś etui wtedy dodają, wiesz coś o tym?

Co do wysokości "półki" to nie jest tak, że ja gardzę dobrymi tańszymi szminkami do tej pory moją ulubioną czerwoną szminką jest jedna z Miss Sporty za którą dałam szalowe 9zł mam nawet jedną w zapasie Ale teraz już zamiast kupić sobie fyfnaście Rimmeli, które są ok wolę kupić jednego TF który jest jak dla mnie wspaniałej jakości i jest jednocześnie właśnie takim, jak to Poziomka napisala, poprawiaczem humoru i życioumilaczem

A co do Chanela to mi wlaśnie ta seria nie przypadła do gustu, tzn mam jeden kolor tlyko i mi isę nieładnie zbiera w linię na złączeniu ust, fatalnie to wygląda
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-07-16 o 11:47
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:47   #76
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Kochane ja jeszcze raz o tej mojej palecie naked. Czy wasze palety miały jakieś folie na cieniach? Albo jakieś inne zabezpieczenie? Bo u mnie pudełko było ewidentnie otwierane. A ta folijka na tym dołączonym pędzelku jest jk bylej ko pognieciona. Ogólnie pewnie bym oddala ale to zamówienie z tym boxem jest i mi zależy. .. a tak apropo jeszcze ktoś tu pisał że Pani na infolinii powiedziała ze te osoby które wzięły za przelew te boxy i tak ich już nie dostaną. A ja zaryzykowalm opłaciłam i wczoraj dostałam.
ja na Twoim miejscu bym wymienila ta palete. Jak zamawiałam swoja Naked 3 to jeden cien mi wypadal, pewnie uszkodzil się w transporcie, zadzwoniłam do Sephory, babka mi zamowila kuriera i zaznaczyłam na formularzu ze wymiana. I dosłali mi nowa palete, na szczęścia z nia już było wszystko ok.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:52   #77
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Wklejam także i ja moją nową toaletkę oraz komodę Alex
Wreszcie mam wszystko posegregowane, to dopiero radość.

Jakby co więcej fot na insta
Cudna! moje marzenie (ściętej głowy )
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:00   #78
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Kochane ja jeszcze raz o tej mojej palecie naked. Czy wasze palety miały jakieś folie na cieniach? Albo jakieś inne zabezpieczenie? Bo u mnie pudełko było ewidentnie otwierane. A ta folijka na tym dołączonym pędzelku jest jk bylej ko pognieciona. Ogólnie pewnie bym oddala ale to zamówienie z tym boxem jest i mi zależy. .. a tak apropo jeszcze ktoś tu pisał że Pani na infolinii powiedziała ze te osoby które wzięły za przelew te boxy i tak ich już nie dostaną. A ja zaryzykowalm opłaciłam i wczoraj dostałam.
Ja kupiłam w Sephorze online, ale tak naprawdę pochodziła ze sklepu stacjonarnego, bo miała zabezpieczenie (na infolinii dowiedziałam się, że w ten sposób szybko uzupełnili zapasy), folię miała tylko na lusterku i pędzelku.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:00   #79
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość


no tylko wlasnie ilość mi ciąży..
każda flaszka jest jedyna w swoim rodzaju i ja je traktuję jako małe dzieła sztuki
zapachy (ilość) mi nie ciąży zazwyczaj, ale w kolorówce nie lubię mieć zbędnego nadmiaru, dlatego zazwyczaj bardzo dokładnie analizuję żeby czegoś tam nie dublować i nie kupować żeby później "leżało" bo właśnie dopada mnie później takie "ciężkie uczucie"

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Wklejam także i ja moją nową toaletkę oraz komodę Alex
Wreszcie mam wszystko posegregowane, to dopiero radość.

Jakby co więcej fot na insta
a skąd ta toaletka ? jestem na etapie poszukiwań tej jedynej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 12:07   #80
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ja na Twoim miejscu bym wymienila ta palete. Jak zamawiałam swoja Naked 3 to jeden cien mi wypadal, pewnie uszkodzil się w transporcie, zadzwoniłam do Sephory, babka mi zamowila kuriera i zaznaczyłam na formularzu ze wymiana. I dosłali mi nowa palete, na szczęścia z nia już było wszystko ok.
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Sephorze online, ale tak naprawdę pochodziła ze sklepu stacjonarnego, bo miała zabezpieczenie (na infolinii dowiedziałam się, że w ten sposób szybko uzupełnili zapasy), folię miała tylko na lusterku i pędzelku.

Dziękuję
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:17   #81
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

no nie mogę, oglądam Wasz zbiory i masakra :O
ja nie mam prawie nic, bo co to jest jedna szminka z maca, too faced, naked 3 i reszta to takie z drogerii rimmele, burżuje itp

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073883.html
a to jest dostępne i jst obłędne, kusi okropnie, uwielbiam takie kolorki


edit
aaa i ta szafka alex jest fajna, chyba do łazienki kupię, bo szukam czegoś fajnego... jakie to jest pojemne? szampony, butelki wejdą? czy nie ma szans?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:18   #82
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Witajcie w nowym wątku

OlaM jak ja Cię rozumiem z tymi pomadkami. Masz parę kolorów, które uwielbiam.
Nie lubię mocno podkreślać ust, więc sama używam zasadniczo kilku. Część kolekcji poszło do siostry i bratowej. Reszta pomadek jest do malowania innych osób. Lubię świeże kosmetyki, dlatego wiele pomadek trzymam w lodówce. Staram się mieć ruch w zapasach i właściwie wszystkie pomadki, które obecnie mam są z tego i zeszłego roku., co uważam za pewne osiągnięcie.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Co do wysokości "półki" to nie jest tak, że ja gardzę dobrymi tańszymi szminkami do tej pory moją ulubioną czerwoną szminką jest jedna z Miss Sporty za którą dałam szalowe 9zł mam nawet jedną w zapasie Ale teraz już zamiast kupić sobie fyfnaście Rimmeli, które są ok wolę kupić jednego TF który jest jak dla mnie wspaniałej jakości i jest jednocześnie właśnie takim, jak to Poziomka napisala, poprawiaczem humoru i życioumilaczem

A co do Chanela to mi wlaśnie ta seria nie przypadła do gustu, tzn mam jeden kolor tlyko i mi isę nieładnie zbiera w linię na złączeniu ust, fatalnie to wygląda
Dla mnie Miss Sporty w ogóle nie nadaje się do używania. Rimmel jest OK, zwłaszcza najnowsza seria Color Rush. Z tańszych lubię też Golden Rose Vision i Velvet Mat, a jak już wspominałam, mam bardzo blisko salon, więc łapię na promocjach za grosze. Bourjois matowe są niezłe. Najtańsze maty dobrej jakości. Inglot tez miewa fajne. Dla mnie bardzo istotny jest smak pomadki, bardzo często wyczuwam gorycz. Z tego względu wolę mniej trwały, a smaczny, a zarazem bardzo tani błyszczyk Eveline Lovers.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-16 o 12:54
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:20   #83
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

w rossmannie różowy micel garniera 10,99 zł taniej niż ostatnio w biedrze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:20   #84
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073883.html
a to jest dostępne i jst obłędne, kusi okropnie, uwielbiam takie kolorki
Wrzuciłam ten link kilka postów wyżej, ale to nie jest dostępne, jest napisane niedostępny i wycofany ze sprzedaży
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:29   #85
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
w rossmannie różowy micel garniera 10,99 zł taniej niż ostatnio w biedrze
Świetna cena szkoda, że nie po drodze mi do Rossa niedługo będę szła po farby do włosisków, to może capnę (jak jeszcze będą )
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:31   #86
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Wiecie co, mam suchą skórę i najbardziej lubię używać do twarzy balsamu Vichy neovadiol magistral hehe już mam trzeci słoik
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:34   #87
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
slicznie!!! Zazdroszcze, może jak kiedyś dorobię sypialni, to też będę miała taką toaletkę
Na pewno się w końcu uda, ja na swoją po dorobieniu się sypialni i tak musiałam czekać, wcześniej miałam sekretarzyk z Hemnesa z Ikei, co mi służył za biurko i toaletkę, takie 2 w 1 Ale warto było czekać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Cudna! moje marzenie (ściętej głowy )
Co tam ściętej głowy! Mi też się tak kiedyś wydawało

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
każda flaszka jest jedyna w swoim rodzaju i ja je traktuję jako małe dzieła sztuki
zapachy (ilość) mi nie ciąży zazwyczaj, ale w kolorówce nie lubię mieć zbędnego nadmiaru, dlatego zazwyczaj bardzo dokładnie analizuję żeby czegoś tam nie dublować i nie kupować żeby później "leżało" bo właśnie dopada mnie później takie "ciężkie uczucie"



a skąd ta toaletka ? jestem na etapie poszukiwań tej jedynej

Toaletka jest z www.sotho.pl
Warto polować jak mają - 50% (a zdarza mi się kilka razy do roku), bo cena pierwotna zaporowa i w życiu bym tyle za nią nie dała
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:35   #88
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam suchą skórę i najbardziej lubię używać do twarzy balsamu Vichy neovadiol magistral hehe już mam trzeci słoik
Kiedyś przez wiele lat używałam przeróżnych kremów Vichy, ale nie byłam z nich zadowolona szczególnie te na niedoskonałości zrobiły mi masakrę na twarzy mam w zapasie kilka miniatur Idealii, ale boję się użyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:41   #89
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kiedyś przez wiele lat używałam przeróżnych kremów Vichy, ale nie byłam z nich zadowolona szczególnie te na niedoskonałości zrobiły mi masakrę na twarzy mam w zapasie kilka miniatur Idealii, ale boję się użyć
Idealna fajna, ale za mało odżywcza dla mnie miałam i wersję do mieszanej i do suchej. Ładnie pachną przyjemnie się używa ale żeby jakieś spektakularne efekty po niej były to tak sobie
Na trądzik nie używałam akurat ale podobno ten Total Mat czy jakoś tak jest super na dzień.
Często chodziłam na szkolenia marek aptecznych, trochę tych różnych kosmetyków Przetestowałam

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Swoją drogą mam trochę probasow z str czy usiądę, ale nie wszystkie serię, mogę się podzielić, powinny być ważne, może uda mi się gdzieś sprawdzić ich ważność

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Kurde svr i uriage hahaha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 12:45   #90
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Świetna cena szkoda, że nie po drodze mi do Rossa niedługo będę szła po farby do włosisków, to może capnę (jak jeszcze będą )
cena super warto zrobić zapas

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość

Toaletka jest z www.sotho.pl
Warto polować jak mają - 50% (a zdarza mi się kilka razy do roku), bo cena pierwotna zaporowa i w życiu bym tyle za nią nie dała
dziękuję omg cena faktycznie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.