Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 13:59   #61
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Przekonałyście mnie, kliknęłam tę paletkę



No to faktycznie trochę bez sensu trzymać taką paletę. Ja uwielbiam brązy i ogólnie kolory, które są w obu paletkach więc myślę, że je wykorzystam, jedynym minusem mogą być dla mnie te dwa zielonkawe odcienie, ale może się do nich przekonam .

Zastanawiałam się nad Sweet Peach, ale kolorystyka chyba nie dla mnie. , ale to może też jakieś dziwne uprzedzenie jak z tą zielenią. No nie wiem.
Tych zieleni i jednego fioletu nie będziesz używać bo są tragicznej jakości, osypują się kosmicznie ;] Również nie lubię zieleni

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz korzystać tylko z 3 cieni, to faktycznie szkoda trzymać paletkę

Ja tam większość cieni używam, choć jest parę, które ruszyłam tylko z 1-2 razy
Nie no, też używam większość, tzn. te które wymieniłam, złoty, te 2 duże, matowe brązy. Z tym, że każdy poza tą moją 3 mam mniej więcej odwzorowany w innej palecie którą wolę, np. matowe brązy UD basics 2
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:00   #62
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

3strona no nieźle.. Dziewczyny czy Love się odzywała?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:00   #63
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
3strona no nieźle.. Dziewczyny czy Love się odzywała?
Tak, bodajże wczoraj
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:01   #64
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
3strona no nieźle.. Dziewczyny czy Love się odzywała?
Owszem
W czym pomoc ?
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:05   #65
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Owszem
W czym pomoc ?
O, dzisiaj
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:10   #66
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

zgłaszam się, szkoda że 3 strona ale mam z 50 os na tarasie i próbuje nimi walczyć;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:11   #67
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Heloł.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 14:12   #68
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Melduję się spóźniona myślałam, że będę na fyfnastej stronie, ale widzę, że pendolino trochę zwolniło
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:12   #69
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Też myślałam nad Peach, od początku byłam na nią nakręcona, ale gdy zobaczyłam swatche, to entuzjazm opadł nic.. pewnie jak zobaczę ją na żywo to dostanę na nią chrapkę
Ja też się na nią na początku napaliłam i podobnie wyleczyłam się po zobaczeniu swatchy. Ja mam zawsze wrażenie, że w takich fioletach i różach wyglądam jakbym miała podbite oczy .
Mam nadzieję, że cholera jedna mnie nie zacznie kusić jak ją zmacam na żywo

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tych zieleni i jednego fioletu nie będziesz używać bo są tragicznej jakości, osypują się kosmicznie ;] Również nie lubię zieleni
No to mnie nie pocieszyłaś bo mam już jeden zielony cień, który jest w tej paletce TheBalm in thebalm of your hand. Poszukam jakichś makijaży na yt z zielenią i może się przekonam, chociaż wątpię . Ale i tak uważam, że niepasujące dwa lub trzy cienie to i tak dobry wynik bo reszta bardzo mi się podoba
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:19   #70
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość

No to mnie nie pocieszyłaś bo mam już jeden zielony cień, który jest w tej paletce TheBalm in thebalm of your hand. Poszukam jakichś makijaży na yt z zielenią i może się przekonam, chociaż wątpię . Ale i tak uważam, że niepasujące dwa lub trzy cienie to i tak dobry wynik bo reszta bardzo mi się podoba
Nie jestem pewna czy mnie dobrze zrozumiałaś Ta zieleń - Gilded Ganache - jest beznadziejna jakościowo, więc nawet gdybyś lubiła taki kolor i było Ci w nim dobrze to prawdopodobnie byś nie używała ze względu na sam fakt słabości produktu. Ten i fiolet Violet cośtam to dla mnie najgorsze cienie z palety.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:25   #71
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Witam i oczekuję od Sephora -30% na wszystko z okazji jubileuszu wątku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 14:28   #72
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Chyba kliknę Too Faced Chocolate Bar . Mam już Semi-sweet i uwielbiam , ale jednak ta pierwsza też strasznie kusi.
Nie zastanawiaj sie, tylko bierz - kupiłam ja na końcu po dwóch pozostałych, bo myslalam ze bedzie najmniej fajna, a jest odwrotnie - uwielbiam ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-05-09 o 14:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:29   #73
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Melduję się spóźniona myślałam, że będę na fyfnastej stronie, ale widzę, że pendolino trochę zwolniło
Zapewne cisza przed burzą.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:32   #74
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Też myślałam nad Peach, od początku byłam na nią nakręcona, ale gdy zobaczyłam swatche, to entuzjazm opadł nic.. pewnie jak zobaczę ją na żywo to dostanę na nią chrapkę
Miałam identycznie - jak były zapowiedzi, to sie napaliłam, potem, jak już były swtache i filmiki, to się zniechęciłam i stwierdziłam, ze pass. Ale niedawno znowu poszperałam, tarfiłam, m.in. na post sióstr Pixiwoo i one ją zachwalały i postanowiłam, ze "bierę", jak będzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-05-09 o 14:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:33   #75
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Przyczłapuję i ja
Nadrobiłam stary wątek - tak co piątą stronę, standardowo , więc mogę wpisać się do nowej odsłony . Cud, że udało mi się załapać w pierwszej dziesiątce (stron, nie postów ).

Mam klikniętę 3 zamówienia w D., ale ich wartość nieco mnie przytłoczyła. Muszę zrobić płatności z trzech rożnych kont - będzie wrażenie, że aż tyle nie wydałam .
Póki co załapałam fazę na Yankee Candle i kupuję woski, świece i akcesoria
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:35   #76
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Witam w nowym wątku

dzastinaaaaa życzę zdrówka!

Magdalena_ ale masz super pamięć! Tak przekonałam się do shiseido. Świetna jest. A nowa B jest najtrwalsza ze wszystkich, które mam. Ma świetną pigmentację.

Pingwintastas ja jako niespodziankę dostałam tubkę Dream Skin Diora. W sumie lepiej to niż ciemny podkład.

Macintosh za plażing. Ja w sobotę wybierałam się nad morze (w strony Love), a wg prognoz ma być 13 stopni Fajnie, że już po ospie! Trzymałam kciuki, żeby Cię mocno nie rozłożyło. Ja ostatnio w przychodni natknęłam się na dziecko z ospą. Na szczęście mój młody już przechorował. Rodzice są bezmyślni. W każdej przychodni można zamówić wizytę domową, a nie rozsiewać zarazę

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
AnoIi możesz wrzucić swatch English Rose w starej wersji i w tej nowej? Tak, żeby były obok siebie
Postaram się do jutra wrzucić
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:37   #77
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam identycznie - jak były zapowiedzi, to sie napaliłam, potem, jak już były swtache i filmiki, to się zniechęciłam i stwierdziłam, ze pass. Ale niedawno znowu poszperałam, tarfiłam, m.in. na post sióstr Pixiwoo i one ją zachwały i postanowiłam, ze "bierę", jak będzie
Nawet mi nie mów
Boję się wchodzić do S. w GK lub scc są już dostępne?

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Postaram się do jutra wrzucić
Dzięki, będę wdzięczna!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:42   #78
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wszyscy zawaleni pracą, jak to w poniedziałek
Ta... a jak się patrzy na stary wątek, to już w ogóle wydaje się, że na forum nikt się nie udziela.

Pozwolę sobie wkleić mojego posta z poprzedniego wątku, bo zalezy mi na odpowiedzi, a więc:
No teraz się zdenerwowałam. Dostałam negatywny komentarz na allegro. Cała sprawa wyglądała tak:
Zamówiłam zestaw do hybryd w sklepie. Potem się zorientowałam, że wybrałam nie tę lampę co chciałam, więc napisałam do nich maila, czy możne to anulować, liczyłam się z możliwością odmowy, ale kto pyta nie błądzi i te sprawy. Odpowiedzieli, że anulują i wystąpią do allegro o zwrot prowizji. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że paczka jest wysłana. Poszedł kolejny mail, że jak to? No to odpowiedź: nie obierać. Tak zrobiłam. Potem dostałam kolejnego maila, że paczka do nich dotarła, czy mają wysłać kolejny raz. Ja na to, że nie i opisałam jak było. Komunikacja niby wszystko miło i uprzejmie, ale jak bym kopała się z koniem. Ja jedno, oni swoje. W końcu dostałam pieniądze z powrotem. Uznałam, że sprawa zakończona. Wystawiłam komentarz neutralny, o treści: Sama realizacja zamówienia nie przysporzyła problemów. Natomiast komunikacja jest wątpliwa... Po wymianie kilku maili, sytuacja została poprawnie zakończona". Teraz myślę, że mogłam użyć słowa rozwiązana, byłoby bardziej gramatycznie, ale już po ptokach. Dziś dostałam tego negatywa "KLIENT NIE ODBIERA PACZKI PO CZYM OCZERNIA NAS O WĄTPLIWĄ KOMUNIKACJĘ... NIE POLECAMY". No wkurzyłam się, bo sama chcę sprzedać kilka dobrych, ale zbędnych mi rzeczy i takie coś może mi zaszkodzić... Wiem, że w sumie, sama się w to wkopałam, ale kurde... Myślicie, że można coś z tym zrobić? Pisać do allegro, czy co?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:42   #79
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Fajne zamówienie można złożyć Zastanowię się chyba.

Zestaw Pielęgnacji Przeciwstarzeniowej Multi-Active


Ilość: 1 269,00 zł

Kosmetyczka Haber




Ilość: 1 0,00 zł



UV Plus SPF50 10ml




Ilość: 1 0,00 zł



Olejek do ust Instant Light mini 3ml - odcień 01




Ilość: 1 0,00 zł



Ujędrniający Olejek do Ciała 30ml | Tonic Body Treatment Oil




Ilość: 1 0,00 zł


Próbki

Krem Multi-Active na Dzień do każdego rodzaju skóry 5ml
Ilość: 1 Bonus



Mission Perfection Serum 3ml
Ilość: 1 Bonus



Krem Multi-Active na Noc do skóry normalnej i mieszanej 5ml
Ilość: 1 Bonus



Suma: 269,00 zł W tym VAT: 50,30 zł Wysyłka:
0,00 zł Suma zamówienia 269,00 zł
całkiem fajne. Ja bym brała
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 14:44   #80
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów
Boję się wchodzić do S. w GK lub scc są już dostępne?[
A co tam sie przejmujesz, na tym samym wózku jade, w kupie raźniej

No własnie w sobote nie było ani tu ani tu Czekam i ciezko mi to czekanie wychodzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:45   #81
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Aniyam bardzo mocnotrzymam kciuki za Twojego tatę Mam nadzieję, że będzie lepiej!

Amyz
współczuję przeżyć i kosztów! Zgłosiłaś to na policji? Może gdzieś monitoring jest?

Tomamo
byłam w butiku. Niestety wybór marny. Nic mi w oko nie wpadło. Kilka korsów i same DKNY.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:45   #82
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Zgłaszam sie i ja w nowym watku, nadrabiam poprzedni.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:47   #83
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przyczłapuję i ja
Nadrobiłam stary wątek - tak co piątą stronę, standardowo , więc mogę wpisać się do nowej odsłony . Cud, że udało mi się załapać w pierwszej dziesiątce (stron, nie postów ).

Mam klikniętę 3 zamówienia w D., ale ich wartość nieco mnie przytłoczyła. Muszę zrobić płatności z trzech rożnych kont - będzie wrażenie, że aż tyle nie wydałam .
Póki co załapałam fazę na Yankee Candle i kupuję woski, świece i akcesoria
mistrzowski plan
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:47   #84
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:49   #85
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Chyba klikne ta lune, doczytalam, ze Poziomka ja zachwala.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:49   #86
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ta... a jak się patrzy na stary wątek, to już w ogóle wydaje się, że na forum nikt się nie udziela.

Pozwolę sobie wkleić mojego posta z poprzedniego wątku, bo zalezy mi na odpowiedzi, a więc:
No teraz się zdenerwowałam. Dostałam negatywny komentarz na allegro. Cała sprawa wyglądała tak:
Zamówiłam zestaw do hybryd w sklepie. Potem się zorientowałam, że wybrałam nie tę lampę co chciałam, więc napisałam do nich maila, czy możne to anulować, liczyłam się z możliwością odmowy, ale kto pyta nie błądzi i te sprawy. Odpowiedzieli, że anulują i wystąpią do allegro o zwrot prowizji. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że paczka jest wysłana. Poszedł kolejny mail, że jak to? No to odpowiedź: nie obierać. Tak zrobiłam. Potem dostałam kolejnego maila, że paczka do nich dotarła, czy mają wysłać kolejny raz. Ja na to, że nie i opisałam jak było. Komunikacja niby wszystko miło i uprzejmie, ale jak bym kopała się z koniem. Ja jedno, oni swoje. W końcu dostałam pieniądze z powrotem. Uznałam, że sprawa zakończona. Wystawiłam komentarz neutralny, o treści: Sama realizacja zamówienia nie przysporzyła problemów. Natomiast komunikacja jest wątpliwa... Po wymianie kilku maili, sytuacja została poprawnie zakończona". Teraz myślę, że mogłam użyć słowa rozwiązana, byłoby bardziej gramatycznie, ale już po ptokach. Dziś dostałam tego negatywa "KLIENT NIE ODBIERA PACZKI PO CZYM OCZERNIA NAS O WĄTPLIWĄ KOMUNIKACJĘ... NIE POLECAMY". No wkurzyłam się, bo sama chcę sprzedać kilka dobrych, ale zbędnych mi rzeczy i takie coś może mi zaszkodzić... Wiem, że w sumie, sama się w to wkopałam, ale kurde... Myślicie, że można coś z tym zrobić? Pisać do allegro, czy co?
ja bym napisała do All i opisała sytuację - masz maile któr od nich dostawałaś więc prosta sprawa. Myslę że uda Ci się załatwić uniewaznienie tego komentarza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:50   #87
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy mnie dobrze zrozumiałaś Ta zieleń - Gilded Ganache - jest beznadziejna jakościowo, więc nawet gdybyś lubiła taki kolor i było Ci w nim dobrze to prawdopodobnie byś nie używała ze względu na sam fakt słabości produktu. Ten i fiolet Violet cośtam to dla mnie najgorsze cienie z palety.

Zrozumiałam, zrozumiałam Ale i tak spróbuję, może nie będzie tak źle?? Sama nie wiem czego się spodziewać, są aż tak tragiczne, że nie da się ich używać?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zastanawiaj sie, tylko bierz - kupiłam ja na końcu po dwóch pozostałych, bo myslalam ze bedzie najmniej fajna, a jest odwrotnie - uwielbiam ja
Kliknęłam już . A jak jakość tych zielonych cieni i tego fioletu o których mówiła Magdalena? Jak zastanawiałam się nad nią a semi sweet to zdecydowałam się na tę drugą właśnie z tego względu, że te zielenie nie bardzo mi pasują w oryginalnej palecie.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-05-09 o 14:52
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:51   #88
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bym napisała do All i opisała sytuację - masz maile któr od nich dostawałaś więc prosta sprawa. Myslę że uda Ci się załatwić uniewaznienie tego komentarza
All nie usuwa negatywów Ewentualnie za obopólna zgodą (klient-sprzedajacy) moze je skreślić na panelu komentarzy i to tylko tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:51   #89
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Aniyam bardzo mocnotrzymam kciuki za Twojego tatę Mam nadzieję, że będzie lepiej!

Amyz
współczuję przeżyć i kosztów! Zgłosiłaś to na policji? Może gdzieś monitoring jest?

Tomamo
byłam w butiku. Niestety wybór marny. Nic mi w oko nie wpadło. Kilka korsów i same DKNY.
nie chciało mi się w policję bawić bo i tak by nic nie znaleźli. Oni nie są w stanie złapac kolesi którzy buchnęli rower koledze mimo że ich twarze sa doskonale widoczne na monitoringu tam gdzie stało moje auto nie ma monitoringu nigdzie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:52   #90
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

dzastinaaaaa życzę zdrówka!

Magdalena_ ale masz super pamięć! Tak przekonałam się do shiseido. Świetna jest. A nowa B jest najtrwalsza ze wszystkich, które mam. Ma świetną pigmentację.

Pingwintastas ja jako niespodziankę dostałam tubkę Dream Skin Diora. W sumie lepiej to niż ciemny podkład.

Macintosh za plażing. Ja w sobotę wybierałam się nad morze (w strony Love), a wg prognoz ma być 13 stopni Fajnie, że już po ospie! Trzymałam kciuki, żeby Cię mocno nie rozłożyło. Ja ostatnio w przychodni natknęłam się na dziecko z ospą. Na szczęście mój młody już przechorował. Rodzice są bezmyślni. W każdej przychodni można zamówić wizytę domową, a nie rozsiewać zarazę


Postaram się do jutra wrzucić
skuszę się na pomadkę Burberry ale po dokładnym wymacaniu, na obrazkach mi się dużo podoba a konkretnych potrzeb nie mam

3 raz użyłam już macowego różu Apple Red, jestem oczarowana, da się nosić! Pigmentacja jest nieziemska, świetnie się blenduje na twarzy, da się obsługiwać Używam z tym kolorem taupe do konturowania ze Smashboxa bo solo jeszcze się boję, ale jak się trochę opalę na twarzy... cudo.
Zrobiłam też dziś 2 podejście do melted Chocolate Cherries, trochę lepiej, nie wyszedł mi zupełny brąz ale taka czarna wiśnia przebija. Noszę z cielistą konturówką i benefitowym błyszczykiem Sugarbomb, może odważę się wyjść do ludzi w kolejnym podejściu
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.