nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-19, 14:13   #1
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(


mam problem i to nie maly, poniewaz zazwyczaj sie nie maluje, tylko usteczka i oczka, a po swietach musze ladnie wygladac, spodziewam sie ze troche mnie wysypie bo nadchodza trudne dni , ale musze ladnie wygladac.
to jest bardzo dla mnie wazne wyjscie, dokladnie nie wiem gdzie, ale zakladam ze bedzie to jakis pub badz disco.
zdecydowalam sie ze zaloze kozaczki, jeansy, rozowy sweterek, i ze bede miec krecone wloski, nalozylam kolorek i sa teraz brazowiutkie jak naturalne.
ale tu sie zaczynaja juz problemy bo nie wiem jak sie umalowac bo jak juz wczesnie wspomnialam nie maluje sie na codzien. ale bede musiala przykryc te paskudy ktore mi wyjda , ze tez musza teraz
wycignelam kolorowke ktora mam w polce ktora ostanio kupilam a i tak nie uzywalam, mam wiec :
Vipery: fluid kryjacy naturalny, Matt&Moisture rowniez naturalny kolorek, Maybelline True Illusion True nude,
puderki Vipera: transparentny, brazujacy ze zlotymi drobinkami, Constance Carroll 10 Daydream, Look 3 słoneczny
szmineczki i blyszczyli w wiekszosci mam rozowe wszystkie np. Vipera Magic Holography nr 44 naprawde ladny roz, Coty sheer Shine 071 tez rozyk delikatny,
cieni do powiek rowniez spora kolekcja wiec kolorki rozne
ale jak sie umalowac?
co z tych kosmetykow mozna wyczarowac?
zastanwawiam sie nad jakimis fajnymi kolczykami, moze spineczki jakies we wloski zeby naprawde fajniutko wygladac
ktorych kosmetykow uzyc? wiem ze nie sa to dobre kosmetyki, ale mzoe da sie cos z nich wykombinowac ?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 08:51   #2
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Jeśli nie masz wprawy, to może poproś przyjaciółkę lub kogoś znajomego (lepiej płci żeńskiej :P no chyba, że znasz jakiegoś wizażystę), żeby Cię pomalowała, jeśli nie, to sama nabieraj wprawy w domu, przed wyjściem zrób maseczkę i peeling, może pomoże Ci na te okropności . Kolory makijażu zależą jeszcze od karnacji, koloru oczu, jeszcze zależy jakiego koloru masz jeansy. Nie tak łatwo dobrać kolor... A z podkładów i pudrów wybierz ten, który najlepiej matuje (jeśli masz cerę mieszaną lub tłustą) no i kryje. A więc opisz siebie dokładniej, możesz też np. na forum www.atrakcyjna.com zapytać wizażystki, ona Ci pomoże. Chyba niezbyt Ci pomogłam, ale cóż... Liczą się dobre chęci
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 12:35   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Hejka!
Co do peelingów i maseczek - raczej nie polecam przed wyjściem - ostatni peeling co najmniej na tydźień przed imprezą. Jeśli masz trądzik/wrażliwą skórę tylko dodatkowo ją podrażnisz i wtedy makijaż będzie musiał być mocno kryjący.
Jeśli wybierasz peelingi to raczej enzymatyczne (a nie takie z drobinkami złuszczającymi). Będzie mniej podrażnień. No i warto też zadbać żeby wyprysków było jak najmniej - potratkować je jakimś fajnym sztyftem antybakteryjnym i żelem do mycia twarzy (taki anty-trądzikowy). Zerknij na KWC - na pewno coś ci przypadnie do gustu. Mnie bardzo służy Iwostin (seria Purritin, żel do mycia i kremna noc). Na pewno warto by było porządnie nawilżyć skórę, żeby się nie łuszczyła (z kosmetykami anty-trądzikowymi bywa różnie).
Nie wiem jakiego koloru masz cerę, oczy i włosy (dokładnie) i czy jesteś typkiem ciepłym czy zimnym (kolorystycznie) więc kolorystycznie nie mogę ci za dobrze doradzić. Natomiast jeśli chodzi o maskowanie to dwie szkoły znam (może wypróbuj który sposób się sprawdzi). Pierwszy: fluidy rozśiwetlające maskują drobne niedoskonałości (no cóź jeśli ktoś ma tłustą cerę lepiej nie próbować). Drugi: naturalny fluid matujący - żeby nie przyciągać uwagi do stanu skóry. Oczywiście przyda ci się korektor: u mnie np dobrze sprawdza się chłodny żółtawy odcień (na zaczerwienieniach). Na większej powierzchni podobno dobrze jest zastosować taki zielonkawy (seledynowy) korektor (nie próbowałam nigdy - więc może ktoś inny kto lepiej się zna doradzi co i jak). No i wybrałabym co chcę pokazać - oczy czy usta (no i wymalowała je dopowiednio dla podkreślenia ). Może dodaj zdjęcia to dziewczynom będzie łatwiej ci doradzić!
Powodzenia! PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 15:12   #4
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

a ktorych z tych fluidow uzyc?
juz zaczynam panikowac, z oczkami jakos sobie poradze, usteczka tez ale chodzi mi tu w szczegolnosci o cere twarzyczke ogolnie jak zrobic zeby to wygladalo ok, i zebym sie nie blyszczala po godzinie ;( taki jest skutek lekow na tradzik
uuu no i sie okazalo ze to nie jeden wieczor a conamniej kilka powinnam sie cieszyc a ja sie tu boje
help
z wloskami bede kombinowac, raz proste, krecone innym razem, zwiazane, upiete, rozpuszczone
ale co z podkladami, pudrekami, ja ich nie uzywam na codzien, zielona jestem totalnie
poluje na korektor Everfresh, ale nie ma go nigdzie w mojej miescince, wydalam tyle kasy na swieta i nie stac mnie kupowac inne fluidy
jak sie mam tym umalowac
help
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 10:59   #5
polly-jean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 45
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Trudno jest coś doradzić bez zdjęcia. Ale na niebłyszczenie dobrze jest nałożyć na umytą twarz, przed kremem i makijażem jakąs maseczkę która wciągnie sebum, np. saszetkę Miraculum z glinką (koszt chyba 3-5zł) ew. cokolwiek z glinką. Po drugie - próbuj. Umaluj się w dobrym dziennym świetle każdym z tych fluidów po kolei i wybierz. Trening czyni mistrza
polly-jean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 11:10   #6
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

uzywam tej maseczki jest ona dobra ale niestety nie na nadmiar sebum i to okropne blyszczenie zastanawiam sie wogole czy nakladac jakis fluid czy tylko lekko puderek jakis, bo nie bede sie dobrze czuc z takim calym makijazem na twarzy bo to juz nie bede ja. mzoe lepiej jak nie bede nakladac tony fluidow moimi niewprawionymi lapkami bo i tak zle sie bede wtedy czuc.
lekki makijaz, oczka, usteczka, i puderek w torebce do poprawek.
boje sie poza tym ze mnie wysypie to tych fluidach, bo u mnie to normalne nawet po pudrach. a sie szykuje przeciez sylwester pozenij studniowka wiecnie chce sie meczyc z wysypem pozenij.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 12:41   #7
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Hejka!
Skoro tak to może zainwestuj w podkład antybakteryjny w kompakcie (np. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8948 ) Akurat ten z Manhattanu ma bardzo dobre oceny na KWC (choć tylko dwie jak na razie). Z tej samej serii jest jeszcze dostępny puder więc powinno ci się udać coś znaleźć. Głowa do góry Wytuszuj rzęsy, pociągnij usta błyszczykiem i już. Powodzenia! PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-25, 13:08   #8
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

upolowalam korektor Everfresh, wiec jak mi cos wyskoczy to bede go tym korektorem probowac zatuszowac, kolczyki rowniez sa, rozowe i od brata niebieskie takie dlugie ladne
ale i tak sie boje
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 17:03   #9
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Wrzuć babo wreszcie jakieś zdjęcie swoje (buzia dobrze widoczna) żeby ci można było sensownie doradzić!
Buziaki!
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 17:36   #10
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Nie ma "nie lubię"
Stawiam na oczka - tzn makijaż z neutralna twarzą (zmatowioną cerą) jako tło, usta delikatnie blyszczykiem (tylko lekko podkreślając kolor) i jako główny punkt programu oczy - bardzo wyraźne i mocno podkreślone. Zaraz znajdę jakiś przykład i wyślę.
Co do włosków - nie wiem, które masz teraz (tzn kolor+fryzura)ale bardzo ładnie wyglądasz w rozpuszczonych - może wystarczy je tylko staranniej ułożyć. Myślę że dziewczyny jeszcze wymyślą coś super
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 17:53   #11
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

No to wklejam! Może coś wybierzesz...
PZDR N
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LM01.jpg (20,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LM02.jpg (24,4 KB, 9 załadowań)
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-25, 17:56   #12
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Następne
Tutaj bardzo ładnie wychodzą usta (i o to mi chodzilo kiedy opisywałam makijaż jaki bym ci wybrała - w poprzednim są zdecydowanie za mocne)
PZDR N
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KA01.jpg (27,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KA02.jpg (35,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KA03.jpg (25,9 KB, 7 załadowań)
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 17:57   #13
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

I następny.
PZDR N
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeup01.jpg (24,1 KB, 7 załadowań)
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 18:07   #14
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

No i kolejne:
PZDR N
PS. Parę zdjęć już było na wizażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzulek.jpg (45,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jolie01.jpg (52,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kieca01.jpg (79,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (29,8 KB, 4 załadowań)
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 08:45   #15
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
śliczny kolorek

Czy któraś z was może wie dokładnie co to za kolor szminki bo sie zakochałam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 08:47   #16
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: śliczny kolorek

aha zapomnialam zdjątka
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 09:16   #17
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: nie umiem sie malowac :( a musze jutro wygladac ladnie!!!!!!!!!

bluegirl napisał(a):
> buuuuuuu to juz jutroooooo! zauwazylam ze jak pomaluje oczka to strasznie ciemne wychodza nawet jesli uzyje rozu badz bezu i do tego strasznie duze, a ja chce wlasnie malutkie

Jak to?? Chcesz "pomniejszyc oczy"? Przeciez najladniejsze sa duze, ladnie (niekoniecznie mocno) podkreslone!
Na zdjeciach widac ze masz ladna cere- jesli nie chcesz to nie musisz uzywac zadnego fluidu czy pudru. Jesli jednak chcesz aby makijaz byl kompletny i bedziesz sie w tym dobrze czula to mysle, ze mozesz zmatowic cere.... Do tego podkreslic oczy, najlepiej jakims brązowym cieniem (niekoniecznie strasznie ciemnym) i usta pociagnac bezbarwnym blyszczykiem.
Taka jest moja propozycja...
>
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 09:18   #18
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: śliczny kolorek

Hejka!
To jest ze strony http://www.neimanmarcus.com/store/ca...t000287&main=3
Błyszczyk Kevyn Aucoin Elegant Lip Gloss w odcieniu Vesuvian (Caramel) - ale podobny efekt da szminka Rimel Lasting Finish odcień Airy Fairy albo Nude Pink.
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 09:25   #19
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze jutro wygladac ladnie!!!!!!!!!

Hejka!
Nie marudź babo Po pierwsze - nikt ci nie każe paćkać się fluidami jeśli nie lubisz - możesz zrezygnować z pełnego makijażu i tylko lekko zatuszować co tam wyszło na buzi i ładnie wytuszować rzęsy i lekko podkreślić usta błyszczykiem. Szkoda że wczeniej nie napisałaś że nie lubisz dużych oczu u siebie (a szkoda bo są przepiekne i naprawdę warto je podkreślić). Powodzenia!
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-27, 13:13   #20
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: nie umiem sie malowac :( a musze jutro wygladac ladnie!!!!!!!!!

No już już nie płacz

Ślicznemu we wszystkim ślicznie.
Wydaje ci się że wszyscy widzą twoje mankamenty a jest zupełnie inaczej - tylko ty je widzisz bo wiesz gdzie są
Zobaczysz że jeśli się odprężysz i zaczniesz bawić nikt nie zwróci uwagi na mocny rumieniec - co najwyżej pomyślą że świetnie się bawisz i masz mnóstwo energii
A tak przy okazji ja się kiedyś komuś spodobałam kiedy leżałam w łóżeczku z 38 stopniową gorączką, bez makijażu i cała w pryszczach. Nigdy nic nie wiadomo
Raz kozie wio! Będzie dobrze i niczym się nie przejmuj
Powodzonka - baw się dobrze i nie martw niepotrzebnie drobnostkami! PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 14:37   #21
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: nie umiem sie malowac :( a musze jutro wygladac ladnie!!!!!!!!!

BlueGirl grunt to opanowanie,nie wmawiaj sobie że to najlepszy gość na świecie tylko że to Ty jesteś wyjątkową dziewczyną.Nie denerwuje sie tak,strach to najgorszy doradzca,wiadomo że chcesz jak najlepiej wypaść wiec wrzuć na luz,włacz sobie ulubiony film,zrelaksuj sie i nie myśl o tym co bedzie jutro bo napewno bedzie dobrze Powodzenia.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 14:58   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Hej Bluegirl! Nie panikuj! Jestes bardzo ładną dziewczyną, wierz mi! Na Twoim miejscu zrobiłabym bardzo oszczedny makijaż - ja taki praktykuję na codzień, bo nigdy nie mam za dużo czasu

Konieczie przetrzyj buzię tonikiem i nałóż lekki krem - super trik wizażystów to odciskanie na chusteczce każdej wartwy - ja tak robie i makijaż trzyma mi się godzinami - najpeirw krem, odciskam na chustecze, potem cienutko podkład, odciskam na chusteczce i dopiero potem puder sypki. Ja nie wyobrażam sobie rezygnacji z podkładu - cera od razu inaczej wygląda, ma zdrowy koloryt. Nie znam Twoich podkładów, wybierz najlżejszy, najabrdziej płynny i nałóż go cienutką warstewką - nie musisz na całą twarzy, wystarczy na środkowy pas i ciutkę na policzki też mozna. Utrwal podkład odrobinką sypkiego transparentnego pudru - najlepiej nałóż pędzlem. Na kości policzkowe i skronie - odrobina brazującego. Na usta kropelka błyszczyku. Oczy - ja nigdy nei mam czasu na porządny makijaż tychże - nakładam bardzo jasny cień w odcieniu kremowego beżu, koniecznie błyszczący - w kącikach możesz nałożyć odrobinkę ciemniejszego, możesz go tez połozyć cieniutką warstewką tuż przy linii rzęs ale to już wymaga większej wprawy. Kontury cieni rozetrzyj, mają się zlewać w jedno dokładnie wytuszuj rzęsy i ot, już, koniec. Ja sobei nie wyobrażam wyjść z domu bez kropelki ulubionych perfum jeszcze

Ściskam i nie denerwuj się tak a, i zapakuj koniecznie do torebki bibułki matujące, jeśli nie masz, to zwykłe chusteczki higieniczne też się nadają
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 15:26   #23
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

tylko tu probelm ze nie mam zadnego dobrego kremiku zastanawiam sie na Piekno Natury Kolastyny, Soraya, ANTY, Krem pielęgnacyjny kojąco-nawilżający, Eris, Lirene, Delikatny krem nawilżająco-ochronny, Eris, Lirene, Krem intensywnie nawilżający DUO-C, ktory z nich kupic? moja buzia jest mocno wyszuszona lekami przeciwtradzikowymi i wydziela sie duzo sebum i sie swiece a w wyborze kremiku najwazniejsze dla mnie to jest to zeby nie zapychal porow? Ktory radzicie kremik?
co z tych rzeczy nalozyc na twarz?
Vipery: fluid kryjacy naturalny, Matt&Moisture rowniez naturalny kolorek, Maybelline True Illusion True nude,
puderki Vipera: transparentny, brazujacy ze zlotymi drobinkami, Constance Carroll 10 Daydream, Look 3 słoneczny
juz mnie nozki bola od chodzenia z nerwow, nic jesc nie moge ;( bo mi niedobrze
i jak tu usmiech na mojej twarzyczce wyczarowac?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 20:48   #24
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

taka tajemnicza jestes Powiedz lepiej jak sie wszystko udalo, czy rady dziewczyn pomogły, itp. No i w ogóle wtajemnicz trochę co to za spotkanie najwyższej rangi świata było
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 21:28   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

bluegirl napisał(a):
> ja tu sie zastanawiam czy wogole isc
> ze zdenerwowania zaczelam wyciskac to i owo noszz qrde rozumu mi zabraklo w glowce
> ktore te mazidla mam na siebie nalozyc?
> plakac mi sie chce
> wstaje jutro z rana i bede myslec intensywnie czy isc
> na wszelki wypadek papiloty na glowa zaloze zeby sie podkrecily wloski jakby mi odbilo i bym poszla zeby locki byly

Dziewczyno wez sie w garsc i przestan sie tak uzalac nad soba .
Czy naprawde te kosmetyki sa az tak wazne ze z ich powodu chcesz zrezygnowac? Po co te nerwy? Podejdz do sprawy jak najbardziej naturalnie, badz soba, nie mow ze beda Ci sie rece trzesly i nie chodz w kolko po pokoju bo Ci sie w glowie (jeszcze bardziej ) zakreci...
Przeciez nawet jak nic z tego nie wyjdzie to na tym facecie swiat sie nie konczy.
A jak bedziesz zdenerwowana i spieta to spotkanie wcale nie bedzie przyjemne. Tak przynajmniej mi sie wydaje.
Uspokoj sie, wyspij, jutro zrob delikatny makijaz, ubierz sie ladnie... A my bedziemy za Ciebie trzymac kciuki
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 08:15   #26
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: nie umiem sie malowac :( a musze dzis ladnie wygladac ;(

Trzymam kciuki za Ciebie .
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 10:42   #27
rain
Raczkowanie
 
Avatar rain
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 98
Re: nie umiem sie malowac :( a musze wygladac ladnie ;(

Bluegirl, jesteś śliczną dziewczyną!
Ale aby uwydatnić Twoje atuty urody, powinnaś wybrac odpowiednie ścięcie włosów. Mam na myśli takiej długości mniej więcej jak masz, ale powinnaś zrobić sobie grzywkę, taką pod brwi, nie za krótką. Powinna być uformowana półkoliście, na bok, reszta włosów, wycieniowana wokół twarzy, ale to już Twoja fantazja lub fryzjera.
Grzywka idealnie zakryje Ci zbut wydatne czoło i dodatkowo wspaniale wymodeluje twarz. Zachęcam do eksperymentowania!
pozdrówka.
bluegirl napisał(a):
> a tak nie lubie wklejac swoich fotek ale pokaze sie
rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.