Czy "zima" może mieć piegi latem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-27, 09:39   #1
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190

Czy "zima" może mieć piegi latem?


Ciężko mi zidentyfikować jakim jestem typem kolorystycznym: "jesienią" czy "zimą", dlatego chciałabym zapytać, czy "zima" latem może mieć piegi na nosku, czy jest to tylko i wyłącznie osobliwość "jesieni"?
Pozdrawiam!
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 13:01   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Czy "zima" może mieć piegi latem?

Ja też długo sie zastanawiałam "czym" jestem Wahałam się między Jesienią a Zimą, jak ty Odpowiedz na twoje pytanie jest prosta: oba typki mogą mieć piegi, ale Jesien ma je złote, a Zima szarobrązowe Swojego czasu przeczytałam chyba wszystko co tylko było w necie na temat typów kolorystycznych, i wierz mi, że nie ma sensu stać przed lustrem i zastanawiać się czy kolor piegów wpada bardziej w złoty czy w brązowy Lepiej w ŚWIETLE DZIENNYM (niezwykle ważne!!) stanąć przed lustrem z paroma ciuszkami w róznych kolorach. Na początek weż pomarańczowy - to najlepszy sposób zeby sprawdzic czy jestes jesienia. mozesz pochodzić troszke w pomaranczowej bluzeczce-patrz wtedy na twarz. Jezeli jest taka jakby SZARAWA to nie jestes jesienią. Pomarancz - kolor który jest ciepły niezaleznie od odcienia - zdobi panią jesien. Jezeli wiec okaze sie ze nie jestes jesienią, to uwazaj bo nie znaczy to od razu ze jestes zimą. Mnie samą długo to zastanawiało, bo nie byłam latem ani wiosną, a po tym jak wyeliminowałam jesien (pomaranczowa bluzka nie zdała egzaminu ) została mi Zima, ale barwy Zimy byly dla mnie zbyt intensywne. Problem rozwiązał się kiedy znalazłam w necie opis typu mieszanego Lato-Zima + palete kolorów i stwierdziłam, ze są to kolory w których od zawsze bylo mi dobrze. Weż wiec równiez pod uwage typy mieszane Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 20:38   #3
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: Czy "zima" może mieć piegi latem?

Jejku, Joey, jesteś kochana , wielkie dzięki, jutro zrobię teścik z pomarańczem!
Ja świetnie czuję się w kolorach "jesieni", ale wiele osób mówi, że dobrze mi np. w czerwieni i dlatego chciałabym wiedzieć, czy przypadkiem nie jestem "zimą" albo tak, jak zasugerowałaś typem mieszanym! A nuż tłumię jesiennymi kolorami zimowy typ urody?!
Jeszcze raz wielkie dzięki!
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.