Jak stosować Joico K Pak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-17, 23:21   #31
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że póki co musze wykorzystać mgiełke tą mariona no bo za dużo kasy nie mam na szaleństwa Chyba póki póki co kupie Garniera bo taniej i złużyje wszystkei resztki odzywek do konca i wtedy w lipcu zrobie wieelkie bum zakupowe
Tez musze przystopowac, bo dentysta mnie ostatnio rabuje na potege .

Przetestowalam dzis taki zestaw:
1. szampon oczyszczajacy - wcale nie drze wlosow do krwi, a czysci, wlosy nie sa szorstkie nawet jeszcze bez odzywki
2.Revitaluxe - wiadomo
3. odzywke do ochrony koloru i rekonstrukcji - super sie wlosy rozczesuja, brak uczucia tluszczu, ladny blysk
4. na koniec balsam prostujacy- nie obkleja i nie obciaza na tlusto, dodaje ciala suchym koncowkom

Wszystko KPak. Wlosy pieknie mi sie ulozyly, pachna niebiansko, sa nawilzone i zbezpieczone. Jedwab niepotrzebny. Chyba pozostane wierna na dlugo temu zestawowi, moze uzupelnie o inne seie Joico, jak seria do stylizacji - jest super pianka, co ma funkcje ochrony UV. Na razie ciesze sie tym, co mam i, dzis stwierdzam, ze dla samego zapachu moglabym kupic chyba caly kontener tych mazidel
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 19:26   #32
ratatoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

ja sobie zafundowałam 4 cykle joico w salonie - efekt super! co prawda już powoli się zmywa efekt [myję włosy codziennie] ale było warto! patrzyłam na allegro i tam sprzedają w zestawie 4 butle 1000ml za 650zl O_O o losie...
ratatoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:17   #33
minou
Raczkowanie
 
Avatar minou
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Netland
Wiadomości: 70
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

ja mam jeszcze wiele próbek matrixa i nawet ich nie ruszyłam. może spróbować O'Right, nie wiem czy link się wklei dlatego poszukaj tutaj igraszki - kosmetyczne . blogspot . com
__________________
każdy kogoś ma
minou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:05   #34
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Hej :-D ja wlasnie czekam na szampon i revitaluxe :-D i mam takie pytanie ;-) czy po zmyciu revitaluxe uzywa sie odzywki??
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 15:54   #35
_docik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Hej Dziewczyny.
Widzę, że wątek już trochę się zakurzył ale chce zainwestować w k-paka, bo moje włosy to straszne przesuszone siano. Robiłam encanto, ale potem wyglądałam jak przylizany śledź :/
Z racji tego, że cała kuracja jest droga, zastanawiam się czy nie ograniczyć się jedynie do rekonstruktora i hydratora?
Albo może samego rekonstruktora, a na niego mocno emolientowej odżywki żeby uniknąć przeproteinowania, np. garnier awokado i masło karite?

PS.: Znalazłam też coś takiego:
http://estyl.pl/joico-k-pak-zestaw-p...ml-21-5ml-8384
Czy taki zestawik za 49zł to rzeczywiście promocja, czy miniatuorwa fanaberia?
_docik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:59   #36
Martuniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Dzisiaj właśnie przyszły mi kosmetyki (rekonstruktor i hydrator) po opiniach z jakimi się spotkałam stwierdziłam, że nie będę kupować szamponu tej firmy tylko zaopatrzę się w zwykły oczyszczający. Zamierzam dzisiaj zastosować Nie mogę się doczekać efektu i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Martuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 18:37   #37
RedPansy
Przyczajenie
 
Avatar RedPansy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Czechosłowacja
Wiadomości: 6
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Odświeżam temat
też planuję nabyć serię K-Pak, ale ze względu na cenę ograniczę się tylko do rekonstruktora i nawilżającej maski
Dziewczyny, czy któraś z was kupowała te kosmetyki na Allegro? Macie sprawdzonych sprzedawców? Nabyłyście opakowanie z hologramem?
RedPansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 10:11   #38
ZanetaL1990
Przyczajenie
 
Avatar ZanetaL1990
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Cytat:
Napisane przez RedPansy Pokaż wiadomość
Odświeżam temat
też planuję nabyć serię K-Pak, ale ze względu na cenę ograniczę się tylko do rekonstruktora i nawilżającej maski
Dziewczyny, czy któraś z was kupowała te kosmetyki na Allegro? Macie sprawdzonych sprzedawców? Nabyłyście opakowanie z hologramem?
Z joico na allegro bywa różnie, raz kupiłam i później okazało się, że szampon jest ściągnięty z Holandii i nie ma hologramu. Działał dobrze, ale z tego co wyczytałam kiedyś, te produkty mają różny skład, w stosunku do tych w Polsce. Dlatego odradzałabym Ci kupowania ich na allegro, bo nigdy nie wiadomo na co trafisz... Ja jestem wielką fanką Joico i prawdę mówiąc w mojej łazience rzadko pojawia się coś innego niż joico. Jakiś czas temu znalazłam sklep, który sprzedaje towar bezpośrednio od dystrybutora, oczywiście wszystko z hologramami Kupowałam właśnie liquid reconstructor i maskę. Jeśli to nie zabronione, to poniżej daję Ci linka do sklepu. Ceny są mniej więcej na tym samym poziomie co w reszcie sklepów, a dają zawszę kilka gratisów no i masz pewność, że towar jest w 100% oryginalny.
miastowlosow.pl
ZanetaL1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 17:52   #39
kreskakropkakreska
Przyczajenie
 
Avatar kreskakropkakreska
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Widzę, że wątek jest stary, ale nie będę zakładać bez potrzeby nowego.

Jak uważacie, jaki zabieg lepiej się nada dla niefarbowanych włosów mocno pokruszonych, cienkich, bardzo lekkich, spuszonych: Joico K Pak czy Olaplex?
kreskakropkakreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 21:53   #40
Iza810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stosować Joico K Pak?

Ja polecam olaplex, wlosy są sypkie i gładkie po 1 razie. Wlasnie zrobilam Kpak i są miękkie ale nie wygładzone, może joico potrzebuje jeszcze kilka zabiegów zeby były lepsze efekty
Iza810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-29 22:53:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.