Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-02, 16:49   #811
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Jak chciałam kupić nano to z nią był problem, ale odżywki i maski były do kupienia bez problemu, więc może spróbuj z tej marki

Kupiłam odlewke na olx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Mam szampon o takim składzie. Nada się?
Aqua, Sodium C14-C16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Glyceryl Caprylate/Caprate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Seed Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Polyquaternium-10, Zinc Sulfate, Lactic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 20:12   #812
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kupiłam odlewke na olx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Mam szampon o takim składzie. Nada się?
Aqua, Sodium C14-C16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Betaine, Glyceryl Caprylate/Caprate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Seed Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Polyquaternium-10, Zinc Sulfate, Lactic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wygląda ok. Ja w sumie na szampon nigdy nie zwracałam uwagi, unikałam przeciwłupieżowych i czyszczących... ważniejsza jest odżywka, dłużej jest na włosach
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 05:19   #813
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Wygląda ok. Ja w sumie na szampon nigdy nie zwracałam uwagi, unikałam przeciwłupieżowych i czyszczących... ważniejsza jest odżywka, dłużej jest na włosach

Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 11:49   #814
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
znalazłas jakąś odżywkę, bo w sumie też musiałabym kupić
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 12:59   #815
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
znalazłas jakąś odżywkę, bo w sumie też musiałabym kupić

W necie polecają Alfaparf Keratin Therapy. Chyba na ten zestaw się zdecyduje. Niby chciałam coś z Hebe, ale drogo wychodzi. I nie ma nic wow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Jeszcze polecają Placenta life post alisasdo lisso keratyna 2x250 szampon i odżywka + 50 ml termoochrona +50 ml olejek na końcówki za 80zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 13:53   #816
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
W necie polecają Alfaparf Keratin Therapy. Chyba na ten zestaw się zdecyduje. Niby chciałam coś z Hebe, ale drogo wychodzi. I nie ma nic wow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Jeszcze polecają Placenta life post alisasdo lisso keratyna 2x250 szampon i odżywka + 50 ml termoochrona +50 ml olejek na końcówki za 80zl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie chcesz czegoś typowo po nano?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 13:55   #817
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
A nie chcesz czegoś typowo po nano?

Chyba jestem ślepa nic konkretnego mi nie wyskakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-03, 14:24   #818
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Chyba jestem ślepa nic konkretnego mi nie wyskakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja wczoraj coś widziałam na hairstore chyba
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 20:12   #819
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Zrobiłam raz, bo jak poczytałam to stwierdziłam, że jest zdrowszą opcją keratyny (organiczną, bazującą na naturalnych składnikach). kupiłam, zrobiłam...
Robi się prawie jak keratynę, też wprasowuje się we włosy. Niestety efekt kiepski, włosy matowe, wyprostowane to fakt, ale śmierdzące niemożebnie przez dwa tygodnie...coś przerażającego ten zapach, wciąż czujesz go wokół...straszne W końcu śmierdzieć przestały, wyglądać też przestały. Odczekałam trochę i zrobiłam keratynę. Wniosek: nie polecam

No ja mam podobne odczucia. Bardzo złe doświadczenia z nanoplastią (ten smród, o którym pisałaś to masakra) Włosy matowe, przepalone... Zdecydowanie lepiej zrobić keratynowe prostowanie włosów.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kativa (lipa straszna). Inoar- trzymało miesiąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chodzi o keratynę to Inoar jest ok, ale za to rewelacyjna jest Amazon keratin (tylko na ten zabieg to już trzeba pójść do fryzjera, bo samodzielnie w domu nie zrobisz). Ale to jest top of the top jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów. Efekt bajka I dłuuugo się utrzymuje.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 23:35   #820
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
No ja mam podobne odczucia. Bardzo złe doświadczenia z nanoplastią (ten smród, o którym pisałaś to masakra) Włosy matowe, przepalone... Zdecydowanie lepiej zrobić keratynowe prostowanie włosów.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------




Jeśli chodzi o keratynę to Inoar jest ok, ale za to rewelacyjna jest Amazon keratin (tylko na ten zabieg to już trzeba pójść do fryzjera, bo samodzielnie w domu nie zrobisz). Ale to jest top of the top jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów. Efekt bajka I dłuuugo się utrzymuje.

Widziałam, ze można kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 09:57   #821
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
No ja mam podobne odczucia. Bardzo złe doświadczenia z nanoplastią (ten smród, o którym pisałaś to masakra) Włosy matowe, przepalone... Zdecydowanie lepiej zrobić keratynowe prostowanie włosów.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------




Jeśli chodzi o keratynę to Inoar jest ok, ale za to rewelacyjna jest Amazon keratin (tylko na ten zabieg to już trzeba pójść do fryzjera, bo samodzielnie w domu nie zrobisz). Ale to jest top of the top jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów. Efekt bajka I dłuuugo się utrzymuje.
Ja już dwa lata robię amazon keratin i rzeczywiście jest super
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-04, 12:19   #822
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Ja już dwa lata robię amazon keratin i rzeczywiście jest super

U fryzjera robisz?

Jestem po pierwszej pełnej pielęgnacji od zabiegu tzn mycie, odżywka, krem termoochronny i olejek (zwykły migdałowy ) szampon i odżywkę mam resztkę inoar. Nie polecam ich ze względu na zapach. No smród.
Krem to resztka Kerastase. Uwielbiam go, ale cena powala. Teraz kupiłam jakiś typowo do prostowania włosów. Szkoda, ze w opisie pisało krem. A w praktyce to bardziej żel.
Jak sobie tego wszystkiego nawaliłam. Dałam sporo. To są gładkie.
Czeka mnie jeszcze farbowanie, ale mam obawę,ze farba mi wypłucze nanoplastie. Trochę się waham ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 12:25   #823
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
U fryzjera robisz?

Jestem po pierwszej pełnej pielęgnacji od zabiegu tzn mycie, odżywka, krem termoochronny i olejek (zwykły migdałowy ) szampon i odżywkę mam resztkę inoar. Nie polecam ich ze względu na zapach. No smród.
Krem to resztka Kerastase. Uwielbiam go, ale cena powala. Teraz kupiłam jakiś typowo do prostowania włosów. Szkoda, ze w opisie pisało krem. A w praktyce to bardziej żel.
Jak sobie tego wszystkiego nawaliłam. Dałam sporo. To są gładkie.
Czeka mnie jeszcze farbowanie, ale mam obawę,ze farba mi wypłucze nanoplastie. Trochę się waham ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Keratynę robię sama.

Nie wiem jak z nano i farbowaniem, ale pewnie jak z keratyną. Odczekać trochę i można farbować. Po keratynie czekam tydzień albo dwa i farbuję. Nie zauważyłam szybszego wypłukiwania.

Włosy suszyłaś czy same wyschły? W ogóle jakie wrażenia po?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 12:46   #824
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Keratynę robię sama.

Nie wiem jak z nano i farbowaniem, ale pewnie jak z keratyną. Odczekać trochę i można farbować. Po keratynie czekam tydzień albo dwa i farbuję. Nie zauważyłam szybszego wypłukiwania.

Włosy suszyłaś czy same wyschły? W ogóle jakie wrażenia po?

A gdzie kupujesz?
Wiem, ze to dziwne. Jednak ja marzyłam o tym przyklapie. Bo miałam poczucie, ze chociaż nie będą problematyczne. I jak zaczesze je na gładko. A na górę pomada ro będzie elegancko. Będzie błysk. Do przyklapu mi daleko. Brakuje trochę dociążenia. Wdrożę regularne olejowanie. Są mięsiste. Tylko mam wrażenie, ze mało im brakuje do puchu. Może to jest mylne, bo nie widziałam na żywo nikogo po zabiegu. Napewno bede się przykładać,żeby nie mieć puchu. Dla os zboku to takie o proste włosy. Ja liczyłam na woow. Może blednie. A może czegoś im brak.

Tak. Suszyłam suszarka.

Gdyby tak było jak teraz to może przejdę granice długości do biustu. Ostatnio kilka lat nosiłam boba. A i na zapałkę tez było - niesamowita wygoda. Tylko trochę wyglądałam jak chora na raka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 14:04   #825
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz?
Wiem, ze to dziwne. Jednak ja marzyłam o tym przyklapie. Bo miałam poczucie, ze chociaż nie będą problematyczne. I jak zaczesze je na gładko. A na górę pomada ro będzie elegancko. Będzie błysk. Do przyklapu mi daleko. Brakuje trochę dociążenia. Wdrożę regularne olejowanie. Są mięsiste. Tylko mam wrażenie, ze mało im brakuje do puchu. Może to jest mylne, bo nie widziałam na żywo nikogo po zabiegu. Napewno bede się przykładać,żeby nie mieć puchu. Dla os zboku to takie o proste włosy. Ja liczyłam na woow. Może blednie. A może czegoś im brak.

Tak. Suszyłam suszarka.

Gdyby tak było jak teraz to może przejdę granice długości do biustu. Ostatnio kilka lat nosiłam boba. A i na zapałkę tez było - niesamowita wygoda. Tylko trochę wyglądałam jak chora na raka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety z zakupem jest problem. Ostatnio, pół roku temu albo więcej kupiłam na jakimś amazonie. Podaj email to napiszę ci więcej
Dzięki keratynie rzeczywiście łatwiej zapuścić włosy, też to robiłam.

A jesteś zadowolona z nano czy nie, bo zastanawiam sie czy drugiego podejścia nie zrobić

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
No ja mam podobne odczucia. Bardzo złe doświadczenia z nanoplastią (ten smród, o którym pisałaś to masakra) Włosy matowe, przepalone... Zdecydowanie lepiej zrobić keratynowe prostowanie włosów.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------




Jeśli chodzi o keratynę to Inoar jest ok, ale za to rewelacyjna jest Amazon keratin (tylko na ten zabieg to już trzeba pójść do fryzjera, bo samodzielnie w domu nie zrobisz). Ale to jest top of the top jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów. Efekt bajka I dłuuugo się utrzymuje.
Ciekawe co jest w tej nano, że zamiast poprawiać stan de facto niszczy włosy Jakiej nano używałaś?
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 14:07   #826
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Niestety z zakupem jest problem. Ostatnio, pół roku temu albo więcej kupiłam na jakimś amazonie. Podaj email to napiszę ci więcej
Dzięki keratynie rzeczywiście łatwiej zapuścić włosy, też to robiłam.

A jesteś zadowolona z nano czy nie, bo zastanawiam sie czy drugiego podejścia nie zrobić

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Ciekawe co jest w tej nano, że zamiast poprawiać stan de facto niszczy włosy Jakiej nano używałaś?

Po moich fakapach z keratyna jestem z nano zadowolona. Ogromny plus, ze nie dusi. I jakoś szybciej mi szło.

Wysyłam pw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 18:31   #827
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A nie macie obaw, że ten zabieg keratynowy jest tak bardzo toksyczny? Chyba, że te kosmetyki o których piszecie są już bez formaldehydu i innych podobnych?

Prostowałam przez kilka lat, ale już wolę mieć kręcone niż raka
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 20:11   #828
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;89062047]A nie macie obaw, że ten zabieg keratynowy jest tak bardzo toksyczny? Chyba, że te kosmetyki o których piszecie są już bez formaldehydu i innych podobnych?

Prostowałam przez kilka lat, ale już wolę mieć kręcone niż raka [/QUOTE]

A jak wg ciebie ma przeniknąć coś szkodliwego do wewnątrz i wywołać jakąś chorobę skoro ta część włosa, które jest na zewnątrz i którą prostujemy, jest martwa???
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 10:41   #829
elaprzygrodzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jeśli chodzi o nanoplastię, według mojego doświadczenia oraz opinii mojej fryzjerki, nie jest ona długofalowo tak zdrowym zabiegiem, jak mogłoby się wydawać Niestety, nano choć ma dobre składniki tak naprawdę tylko "zaprasowuje" włosy, dzięki czemu rzeczywiście są one proste (aspekt ciągnącego się za nami zapaszku pomijam, bo to efekt, który mija...). Ale nie odżywia i nie regeneruje. Weźmy pod uwagę, że najczęściej chcemy nanoplastią potraktować takie właśnie włosy, które wymagają mega pielęgnacji; suche, kręcone, czasem lekko (lub mocniej) zniszczone. Nanoplastia owszem wyprostuje je i może dać nam efekt wow na krótki czas, ale nie pomoże nam ich odżywić.
Osobiście uważam, że jak masz mocno kręcone włosy, to i tak trzeba się będzie poradzić fryzjera, ale gdybym miała wybierać zabieg dla siebie - byłaby to keratyna. Odpowiednio mocna wyprostuje, a jeśli powtórzysz zabieg kilka razy, regularnie (np. co 2 miesiące) to włosy po każdym kolejnym będą coraz bardziej proste. Przy tym zyskujesz odżywienie, którego nanoplastia nie daje.
elaprzygrodzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-06, 15:06   #830
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez elaprzygrodzka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nanoplastię, według mojego doświadczenia oraz opinii mojej fryzjerki, nie jest ona długofalowo tak zdrowym zabiegiem, jak mogłoby się wydawać Niestety, nano choć ma dobre składniki tak naprawdę tylko "zaprasowuje" włosy, dzięki czemu rzeczywiście są one proste (aspekt ciągnącego się za nami zapaszku pomijam, bo to efekt, który mija...). Ale nie odżywia i nie regeneruje. Weźmy pod uwagę, że najczęściej chcemy nanoplastią potraktować takie właśnie włosy, które wymagają mega pielęgnacji; suche, kręcone, czasem lekko (lub mocniej) zniszczone. Nanoplastia owszem wyprostuje je i może dać nam efekt wow na krótki czas, ale nie pomoże nam ich odżywić.
Osobiście uważam, że jak masz mocno kręcone włosy, to i tak trzeba się będzie poradzić fryzjera, ale gdybym miała wybierać zabieg dla siebie - byłaby to keratyna. Odpowiednio mocna wyprostuje, a jeśli powtórzysz zabieg kilka razy, regularnie (np. co 2 miesiące) to włosy po każdym kolejnym będą coraz bardziej proste. Przy tym zyskujesz odżywienie, którego nanoplastia nie daje.
Przypomniało mi się, że jak szukałam informacji o nanoplastii to często powtarzało się, że ona jest do zdrowych włosów. Czyli by się zgadzało z tym co napisałaś. Zdrowe włosy wystarczy troche wygładzić i będą ok.
Natomiast włosy z problemami i zniszczone najlepiej będą wyglądały po keratynowym prostowaniu
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-08, 20:02   #831
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Niestety z zakupem jest problem. Ostatnio, pół roku temu albo więcej kupiłam na jakimś amazonie. Podaj email to napiszę ci więcej
Dzięki keratynie rzeczywiście łatwiej zapuścić włosy, też to robiłam.

A jesteś zadowolona z nano czy nie, bo zastanawiam sie czy drugiego podejścia nie zrobić

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



Ciekawe co jest w tej nano, że zamiast poprawiać stan de facto niszczy włosy Jakiej nano używałaś?

Felps granatowej użyłam
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 12:13   #832
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Używa któraś z Was po keratynie kosmetyków z Onlybio ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 13:18   #833
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 64
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

cześć. prostuje włosy keratyną sama w domu od co najmniej 7 lat. najlepiej sprawdzała mi się wersja encanto gdy nie można było myć włosów po zabiegu bodajże 3 dni. włosy były idealnie proste, lejące, a keratyna się nie wypłukała póki nie ścieram prostowanej partii po 1,5 roku. wersja encanto której nie trzeba było przetrzymać po zabiegu za to w ogóle mi się nie sprawdza, zaraz po zabiegu włosy są poskręcane, nie są lejące, są trochę cięższe pare miesięcy i tyle. próbowałam też cocochoco, ale było beznadziejne, po tygodniu się wypłukało. czy jest jakiś zabieg keratynowy na rynku, który będzie powodował taki mocny efekt jak te pierwsze encanto?
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 16:35   #834
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[1=310defc647e16bc7b1bc9b9 08ffa1d2171ddd06d_6387ee8 2745bf;89160379]cześć. prostuje włosy keratyną sama w domu od co najmniej 7 lat. najlepiej sprawdzała mi się wersja encanto gdy nie można było myć włosów po zabiegu bodajże 3 dni. włosy były idealnie proste, lejące, a keratyna się nie wypłukała póki nie ścieram prostowanej partii po 1,5 roku. wersja encanto której nie trzeba było przetrzymać po zabiegu za to w ogóle mi się nie sprawdza, zaraz po zabiegu włosy są poskręcane, nie są lejące, są trochę cięższe pare miesięcy i tyle. próbowałam też cocochoco, ale było beznadziejne, po tygodniu się wypłukało. czy jest jakiś zabieg keratynowy na rynku, który będzie powodował taki mocny efekt jak te pierwsze encanto?[/QUOTE]

spróbuj amazon keratin, nie wiem która jest najmocniejsza, ale można na ich stronie poczytać.
Niestety wszystkie keratyny zmieniły albo złagodziły składy i żadna nie trzyma tak długo jak kiedyś...sama to zaobserwowałam
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-19, 18:52   #835
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Widziałam, ze można kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hmmm, może mówisz o ich kosmetykach do pielęgnacji po zabiegu? Bo te faktycznie można kupić u nich na stronie. One zresztą są naprawdę mega dobrej jakości i wyraźnie wydłużają działanie keratynowego prostowania, więc warto.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 16:19   #836
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Prostowanie keratynowe miałam prawie 10 lat temu, nie do końca podobał mi się ten efekt oklapu i przylizania. Moje włosy wyglądały biednie i mizernie.
Nie zależy mi na włosach prostych jak drut i na tzw. tafli.
Czy fryzjerka potrafiłaby uzyskać trwały efekt "podprostowanych" włosów?
Po prostu moje naturalne włosy są napuszone, loki nijakie.
Odpowiada mi efekt prostownicy "na szybko", wyglądam wtedy najkorzystniej,
ale wygląd włosów po typowym keratynowym prostowaniu odpada.
Da się tak?
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-08, 10:55   #837
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;89210954]Prostowanie keratynowe miałam prawie 10 lat temu, nie do końca podobał mi się ten efekt oklapu i przylizania. Moje włosy wyglądały biednie i mizernie.
Nie zależy mi na włosach prostych jak drut i na tzw. tafli.
Czy fryzjerka potrafiłaby uzyskać trwały efekt "podprostowanych" włosów?
Po prostu moje naturalne włosy są napuszone, loki nijakie.
Odpowiada mi efekt prostownicy "na szybko", wyglądam wtedy najkorzystniej,
ale wygląd włosów po typowym keratynowym prostowaniu odpada.
Da się tak?[/QUOTE]

Da się. Powinna ci nałożyć keratynę 2-3 cm albo jeszcze więcej 5-6 od skóry głowy. Wtedy nie ma przylizu włosów jak po nałożeniu od samej skóry prawie.
Nie wiem tylko czy namówisz fryzjerkę na takie odstępstwo, chociaż kilent nasz pan więc może ci się uda
No i jeszcze powinnaś pamiętać, żeby nie była to jakaś mocna keratyna. Niektóre marki mają różne warianty, które różnią się mocą prostowania i to też warto wziąć pod uwagę....

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2022-05-08 o 16:04
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 19:38   #838
Wandax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 7
Czemu zabieg keratyną CocoChoco spłukuje się już po pierwszym umyciu?

Witam!

Mam ten produkt:
https://www.gobli.pl/cocochoco-orygi...BoCwiwQAvD_BwE

Kierowałam się tym, że nie ma formaldehydu, którego nie chce używać. Wykonuje zabieg sama bo nie stać mnie na to u fryzjera Robie wszystko tak jak jest opisane w ulotce. Włosy wyglądają wysmienicie ale niestety już po pierwszym umyciu wracają do stanu sprzed.

Co może być przyczyną? Co zmienić?
Wandax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-31, 18:41   #839
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Czemu zabieg keratyną CocoChoco spłukuje się już po pierwszym umyciu?

Cytat:
Napisane przez Wandax Pokaż wiadomość
Witam!



Mam ten produkt:

https://www.gobli.pl/cocochoco-orygi...BoCwiwQAvD_BwE



Kierowałam się tym, że nie ma formaldehydu, którego nie chce używać. Wykonuje zabieg sama bo nie stać mnie na to u fryzjera Robie wszystko tak jak jest opisane w ulotce. Włosy wyglądają wysmienicie ale niestety już po pierwszym umyciu wracają do stanu sprzed.



Co może być przyczyną? Co zmienić?
Widocznie ten produkt jest za słaby dla Ciebie. Szczerze mówiąc ja po Coco też miałam mega krótko efekt gdzie przy stosowaniu encanto czy inoar włosy były cały czas proste tylko odrost się kręcił

Wysłane z mojego moto g72 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 09:01   #840
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

ja we wrześniu zrobiłam Inoar pierwszy raz w życiu. Poszłam tym razem do fryzjera, jakaś promocja była i powiem wam że jestem zadowolona. Minęły już prawie 2 miesiące i jest wciąż ok. Nie rozjasnia mocno włosów jak niektóre keratyny.
Dokupiłam zestaw do mycia po keratynie i jest git
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.