Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 16:00   #31
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, ja zawsze mialam włosy typowo nisko porowate (naturalnie proste, gładkie, lejące, błyszczące itd) i po 2 rozjaśnianiach niby ich stan się strasznie nie pogorszył(jak na niektórych zdjęciach z neta gdzie włosy były popalone itd), ale stały się bardzo matowe i miejscami porozdwajane albo połamane w 3 miejscach, więc też są to włosy rozjaśniane.
Wszystko zależy co chcesz osiągnąć po tym zabiegu. Jeśli nastawisz się, że olaplex przywróci włosom blask i stan jak sprzed rozjaśniania i że włosy przestaną być rozdwojone to mozesz się trochę rozczarować.
Olaplex jest lepszy do zapobiegania zniszczeniom, bo on ma zapobiegać pękaniom wiązań we włosach, dlatego jest super jak się go dodaje do rozjaśniacza. U mnie blask włosów trochę wrócił i mogę je umyć szamponem sls bez silikonów i są po 2 dniach jedynie trochę suche, po myciu są całkiem miłe w dotyku, a wczesniej po rozjaśnianiach nie było mowy o tym, żeby umyć włosy szamponem sls bez odżywek, bo włosy były tak popalone, że aż karbowane na końcach i nadawały się jedynie do ścięcia.
Fakt, podcięłam je trochę, tak z 5 cm, ale gdybym nie użyła olaplexu wiem, że w rzeczywistości byłoby to 15 cm jak miałam za pierwszym razem, gdy rozjaśniałam włosy(tylko ja podcinałam stopniowo a nie na raz 15 cm) a teraz już nie będę musiała robić nic innego, niż podcinać włosy o 1 cm co 5 miesięcy, także wydaje mi się, że warto zainwestować i dokupić też ten no 3 bo dopiero teraz dzieki no3 widzę ile dał mi olaplex
Mam nadzieję, że niezdecydowanym rozwiałam wątpliwości.
tak, ogólnie jestem zdecydowana, dam znać w czwartek jak było
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 16:22   #32
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Zaraz będę mieć robione z farbą i rozjaśnianiem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 20:28   #33
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Zaraz będę mieć robione z farbą i rozjaśnianiem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Ooo zazdroszczę Daj znać, jak wrażenia i efekt!
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 21:48   #34
pattttttttt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Olaplex - pytania

ja robie w Petit Spa w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona. Farbuję tam włosy od 2 lat - bardzo polecam Bernadettę, jest specjalistką jeśli chodzi o blond - moim zdaniem oczywiscie od niedawna w Petit używają olaplexu. Ja rozjasniam odrost z olaplexem i widzę ogromną różnicę. Podobnie na końcach, które były puchem ponieważ kiedyś intensywnie je rozjaśniałam. Jeśli chodzi o cenę to jest to 50 zł dodatkowo do farby. Ja jestem maniaczką blondu, i moim zdaniem olaplex jest wart tej ceny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11426342_369818269878929_2815298537924053262_n.jpg (98,9 KB, 571 załadowań)

Edytowane przez pattttttttt
Czas edycji: 2015-06-11 o 21:51
pattttttttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 06:30   #35
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Olaplex - pytania

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robiła któraś koloryzację z Olaplexem w Wawie lub gdzieś w okolicach? Jakie ceny? Z tego, co patrzę, długie włosy niestety 300zł Możecie polecić jakieś miejsce?
Ceny są do niczego wiem ja robiłam dekoloryzację z użyciem OLAPLEX w Warszawie w salonie Cyrulik u właściciela salonu Sławka i mogę polecic z czystym sercem. Tylko, że tam dawka Olaplex kosztuje +60 zł do farby a farba na długie włosy 290 zł. Jeśli ktoś jest na tyle dobrze sytuowany, że go stać na tego typu wydatki to szczerze polecam, ja niestety mogłam sobie na to pozwolić tylko w ramach prezentu.

Jest w Wawie też Tomek Oszkiel (robiłam farbę z olaplex, efekt baardzo ładny), fryzjer z dojazdem do klientki, który też robi Olaplex i ceny ma atrakcyjne farba 110, olaplex bodaj +60, a pracuje m.in. na profesjonalnych Kolestonie i Lorealu. Tylko z nim warto się uprzednio umawiac mailowo co do ceny bo ja kiedyś byłam stałą klientką i mnie trochę inaczej policzył.

Ja teraz zbieram siły mentalne przed samodzielnym farbowaniem odrostów i przeciąganiem farby na całośc w celu dojścia do idealnego zimnego odcienia. Zasięgnełam już porady naszej wspaniałej specjalistki Blond Bunny (chwała jej ) i gadałam ze wspomnianym wyżej Tomkiem tak więc teoretycznie jestem przygotowana.

Moim zdaniem Olaplex jest niesamowity, ja mimo przejścia na blond nie czuję znacznego pogorszenia tanu włosów. Najchętniej w domu stosowałabym go dalej.

Czy któraś z Was kupowała te najmniejsze próbki na ebay i może polecic bezpiecznego sprzedawcę? Chętnie kupiłabym nr 1 i nr 2 tak, żeby starczyło na te 2-4 zabiegi odrost plus przeciągnięcie w domu ale trochę boję się podróbek.
liszkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 10:54   #36
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Boże, ten produkt jest genialny! Miałam robione z rozjaśnianiem, potem z farbą i na koniec sama 2. Włosy są miękkie, lejace, grubsze i miłe w dotyku. Tam gdzie odrost błyszczą się praktycznie jak syntetyki. Bardzo bardzo bardzo polecam, kondycja włosów sto razy lepsza.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 16:51   #37
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Boże, ten produkt jest genialny! Miałam robione z rozjaśnianiem, potem z farbą i na koniec sama 2. Włosy są miękkie, lejace, grubsze i miłe w dotyku. Tam gdzie odrost błyszczą się praktycznie jak syntetyki. Bardzo bardzo bardzo polecam, kondycja włosów sto razy lepsza.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
włosy cud, miód i orzeszki
i kolor i długośc super! jak sądzę widzę rękę utalentowanego Andy'ego.

A olaplex to mi sie marzy to uzytku domowego przy odrostach
liszkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 11:53   #38
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziękuję . Owszem, Andy Mistrz!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 18:45   #39
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Tak jak i Wy zainteresowałam się Olaplexem kilka tygodni temu. Marzył mi się anielski blond, a wówczas miałam kolor rudobrązowy. Gdy już nazbierałam pieniądze i udałam się do fryzjerki kręciłam się ze zniecierpliwienia w fotelu, bo tak bardzo nie mogłam się doczekać metamorfozy. Pani fryzjerka do rozjaśniacza dodawała kolejne miarki Olaplexu, upływały kolejne godziny i niecierpliwiłam sie co raz bardziej. W końcu przyszedł czas zmywania, tonowania koloru i nakładania drugiego produktu. Nie wiem czy mam pecha, czy to po prostu była jakaś podróbka czy co się w ogóle zadziało na tych włosach, ale zamiast obiecywanego wzmocnienia otrzymałam popalone na całej długości włosy. Ciągnące się, sianowate, paskudne piórka. Na domiar złego dałam się namówić na cieniowanie, które na włosach ledwo do ramion wygląda absolutnie fatalnie, no ale dobra, tutaj nie o cięcie chodzi. W każdym razie wróciłam do koloru w miarę zbliżonego sprzed farbowania, ale niesmak pozostał. Nie wiem co zawiniło, może po prostu miałam nierealne oczekiwania
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:12   #40
minaka
kasik
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Olaplex - pytania

Osobiście nie polecam, za drogi, starcza na ok 5 uzyc na dlugich wlosach i to oszczednie. Szału nie ma, ja na swoich wlosach rozjasnianych balejazem nie widze zadnej!!!!! roznicy, a cena okropnie wysoka. Myslalam, ze jakiekolwiek polepszenie w strukturze wlosa bedzie a tu nic czego by nie zrobila pierwsza lepsza rossmanowska odzywka za 10zl!!!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Tak jak i Wy zainteresowałam się Olaplexem kilka tygodni temu. Marzył mi się anielski blond, a wówczas miałam kolor rudobrązowy. Gdy już nazbierałam pieniądze i udałam się do fryzjerki kręciłam się ze zniecierpliwienia w fotelu, bo tak bardzo nie mogłam się doczekać metamorfozy. Pani fryzjerka do rozjaśniacza dodawała kolejne miarki Olaplexu, upływały kolejne godziny i niecierpliwiłam sie co raz bardziej. W końcu przyszedł czas zmywania, tonowania koloru i nakładania drugiego produktu. Nie wiem czy mam pecha, czy to po prostu była jakaś podróbka czy co się w ogóle zadziało na tych włosach, ale zamiast obiecywanego wzmocnienia otrzymałam popalone na całej długości włosy. Ciągnące się, sianowate, paskudne piórka. Na domiar złego dałam się namówić na cieniowanie, które na włosach ledwo do ramion wygląda absolutnie fatalnie, no ale dobra, tutaj nie o cięcie chodzi. W każdym razie wróciłam do koloru w miarę zbliżonego sprzed farbowania, ale niesmak pozostał. Nie wiem co zawiniło, może po prostu miałam nierealne oczekiwania
Nie martw sie ja tez sobie kupilam olaplex no 3 i totalnie sie zawiodlam, zero roznicy, 170 zl wywalone w bloto.
minaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 09:23   #41
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Olaplex - pytania

Cytat:
Napisane przez minaka Pokaż wiadomość
Osobiście nie polecam, za drogi, starcza na ok 5 uzyc na dlugich wlosach i to oszczednie. Szału nie ma, ja na swoich wlosach rozjasnianych balejazem nie widze zadnej!!!!! roznicy, a cena okropnie wysoka. Myslalam, ze jakiekolwiek polepszenie w strukturze wlosa bedzie a tu nic czego by nie zrobila pierwsza lepsza rossmanowska odzywka za 10zl!!!

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------


Nie martw sie ja tez sobie kupilam olaplex no 3 i totalnie sie zawiodlam, zero roznicy, 170 zl wywalone w bloto.
Dziewczyny, nie rozumiem jakiego efektu oczekiwałyście kupując samą 3kę. Przecież zabieg pielęgnacyjny z użyciem olaplex właśnie polega na nałożeniu na włosów określonej ilości nr 2 i następnie odżywienie nr 2!

Nr 3 ma tylko podtrzymac ewentualny efekt i wiadomo, że sam w sobie wiele nie da, w salonach go polecają jako odzywke do stosowania 1 w tyg ale tak naprawdę nie jest niezbędny!

Olaplex nr 1 dodany do farby czy rozjasniacza + następnie odyzwienie nr 2 ma z kolei nie dopuscic do pogorszenia stanu włosa, więc jeśli ktos oczekuje poprawy stanu włosów zniszczonych w trakcie farbowania to nie tędy droga.

Każdy produkt należy stosowac zgodnie z jego przeznaczeniem, ja zakupilam n ebay malutkie probeczki olaplex do farbowania odrostow w domu i za tydzien ruszam
liszkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 16:57   #42
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Olaplex - pytania

Cytat:
Napisane przez liszkam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozumiem jakiego efektu oczekiwałyście kupując samą 3kę. Przecież zabieg pielęgnacyjny z użyciem olaplex właśnie polega na nałożeniu na włosów określonej ilości nr 2 i następnie odżywienie nr 2!

Nr 3 ma tylko podtrzymac ewentualny efekt i wiadomo, że sam w sobie wiele nie da, w salonach go polecają jako odzywke do stosowania 1 w tyg ale tak naprawdę nie jest niezbędny!

Olaplex nr 1 dodany do farby czy rozjasniacza + następnie odyzwienie nr 2 ma z kolei nie dopuscic do pogorszenia stanu włosa, więc jeśli ktos oczekuje poprawy stanu włosów zniszczonych w trakcie farbowania to nie tędy droga.

Każdy produkt należy stosowac zgodnie z jego przeznaczeniem, ja zakupilam n ebay malutkie probeczki olaplex do farbowania odrostow w domu i za tydzien ruszam
Zgadzam się z Liszkam, produkt należy stosować wyłącznie zgodnie z opisem. Próbowałam samodzielnego nałożenia nr 3 i efektu nie było zupełnie. Natomiast nr 1 razem z nr 2 zadziałał idealnie na moje włosy. Jednak szkoda ze efekt nie utrzymuje się dłużej. Po miesiącu widać, że ponownie przydałby się kolejny zabieg i resztkę produktu, która mi pozostała niedługo wykorzystam.
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 17:49   #43
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Umówiłam się na zabieg Olaplex bez koloryzacji w salonie na przyszły wtorek i cały czas waham się, czy wziąć trójkę... Tak, czy inaczej, nie mogę się doczekać, aż zobaczę efekty na moich włosach
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 13:26   #44
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

U mnie sam zabieg pielęgnacyjny Olaplexu utrzymał się jedynie do następnego mycia. Włosy wymodelowane na szczotce faktycznie błyszczą, są mięciutkie itp ale taki sam efekt można uzyskać po użyciu dobrej maski i wymodelowaniu. Zapłaciłam 250zł za włosy za łopatki , ale żałuję i więcej nie spróbuję Co do łączenia z farbami/rozjaśniaczami się nie wypowiem , bo nie próbowałam ,ale podejrzewam, że na zdjęciach włosy wyglądają rewelacyjnie również ze względu na odpowiednie wymodelowanie. Obawiam się, że po umyciu wychodzi realne zniszczenie włosów, bo nie spotkałam się z wieloma opiniami klientek po umyciu, a jedynie świeżo po zabiegu.
Ja testowałam olaplex w salonie For Hair Sobieski w Warszawie, obsługa średnio kompetentna, Pani wyrwała mi połowę włosów modelując je bez żadnego wyczucia. Mam gęste włosy , ale serce mi pękało jak widziałam (i czułam ) jak kosmiczna ich ilość zostawała na szczotce. I jeszcze teksty fryzjerki w stylu " Nie dziwię się, że pani prostuje włosy. Masakra z tym suszeniem i modelowaniem."
Skoro było ciężko to widocznie uznała, że można wyrywać, przecież to nie jej włosy...
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 19:17   #45
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Umówiłam się na zabieg Olaplex bez koloryzacji w salonie na przyszły wtorek i cały czas waham się, czy wziąć trójkę... Tak, czy inaczej, nie mogę się doczekać, aż zobaczę efekty na moich włosach
Ja za tę cenę, którą aktualnie sobie życzą za Olaplex nr3 w salonach to wolałabym ponownie kupić mały zestaw miniatur zawierający zarówno nr1 jak i 2 i 3
Myslę, że efekt w ogromnym stopniu zależy od stanu wyjściowego włosów (tylko mocno zniszczone włosy motywują mnie do stosowania tak drogiego produktu), który jak widać po różnych opiniach cudów nie czyni. Liczę że niedługo rynekk się nasyci i Olaplex będzie nieco tańszy
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 01:01   #46
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
U mnie sam zabieg pielęgnacyjny Olaplexu utrzymał się jedynie do następnego mycia. Włosy wymodelowane na szczotce faktycznie błyszczą, są mięciutkie itp ale taki sam efekt można uzyskać po użyciu dobrej maski i wymodelowaniu. Zapłaciłam 250zł za włosy za łopatki , ale żałuję i więcej nie spróbuję Co do łączenia z farbami/rozjaśniaczami się nie wypowiem , bo nie próbowałam ,ale podejrzewam, że na zdjęciach włosy wyglądają rewelacyjnie również ze względu na odpowiednie wymodelowanie. Obawiam się, że po umyciu wychodzi realne zniszczenie włosów, bo nie spotkałam się z wieloma opiniami klientek po umyciu, a jedynie świeżo po zabiegu.
Ja testowałam olaplex w salonie For Hair Sobieski w Warszawie, obsługa średnio kompetentna, Pani wyrwała mi połowę włosów modelując je bez żadnego wyczucia. Mam gęste włosy , ale serce mi pękało jak widziałam (i czułam ) jak kosmiczna ich ilość zostawała na szczotce. I jeszcze teksty fryzjerki w stylu " Nie dziwię się, że pani prostuje włosy. Masakra z tym suszeniem i modelowaniem."
Skoro było ciężko to widocznie uznała, że można wyrywać, przecież to nie jej włosy...
No niecierpię za to fryzjerów Dentyści w teorii mniej przyjemni, a.jednak wolę wizyty u nich, bo przynajmniej mają kulturę osobistą...

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Jak któraś z Was jest z Torunia, to znalazłam salon, gdzie na dłuższe włosy pielęgnacja Olaplex kosztuje stówę. Wybiorę się tam w ramach wakacyjnego wypadu.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:09   #47
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Tydzień temu drastycznie rozjaśniłam włosy - z bardzo ciemnego, wpadającego w czerń brązu na jasny blond (kolor nie jest docelowy, będę go jeszcze ochładzać; raczej ciężko jest uzyskać wymarzony efekt po jednej wizycie przy tak radykalnej zmianie). Olaplex 1 do rozjaśniacza i farby, 2 na koniec. Już w trakcie wykonywania zabiegów włosy zachowywały się świetnie, rozjaśniacz, a potem farba, dały się gładko rozprowadzać po włosach, nie plątały ich, a grzebień sunął po nich jak po maśle.
Od tego czasu umyłam je 4 razy i nadal zachowują się i wyglądają świetnie. Partie, które wcześniej miałam przesuszone, nadal są przesuszone (głównie przód), ale poza tym mam wrażenie, że włosy zachowują się fajniej niż przed zabiegiem. Są sprężystsze, miękkie, gładkie i przestały się kołtunić (miałam wieczne problemy z mikrokołtunkami). Na pewno daleko im do utlenionej, suchej strzechy, przez co wyglądają w miarę naturalnie. Jestem megazadowolona i gorąco polecam
Niemniej fryzjer musi mieć skilla, bo jeśli nie potrafi się posługiwać rozjaśniaczem, to żaden Olaplex nie pomoże, no po prostu.
Zdjęcie z tyłka, nie do końca widać, jak się błyszczą, ale mniej więcej można zobaczyć ich kondycję
Edit: I druga fotka, bardziej oddająca kolor, robiona w innym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2594.jpg (42,9 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2604.jpg (45,3 KB, 332 załadowań)
__________________

Edytowane przez Germini
Czas edycji: 2015-07-11 o 15:21
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:43   #48
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Boże, ten produkt jest genialny! Miałam robione z rozjaśnianiem, potem z farbą i na koniec sama 2. Włosy są miękkie, lejace, grubsze i miłe w dotyku. Tam gdzie odrost błyszczą się praktycznie jak syntetyki. Bardzo bardzo bardzo polecam, kondycja włosów sto razy lepsza.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Masz przepiękne włosy!
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:54   #49
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziękuję :-*

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 19:13   #50
jasiaczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
a gdzie we Wrocławiu byłaś? ja zapisałam się na sam zabieg regeneracyjny do KM Studio. Rozumiem tylko, że muszę kupić ten no3? Czy nie jest to koniecznie?
Hej

możesz napisać jak efekt po tym czasie?

czy faktycznie widzisz różnice?

ja sie własnie zapisalam we Wrocławiu do salonu Kandara na Ołtaszynie. Mam włosy rozjaśniane, po dekoloryzjacji, także stan ich jest powiedziałabym mocno średni...

Pokładam duże nadzieje w tym zabiegu
jasiaczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 05:16   #51
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez jasiaczki Pokaż wiadomość
Hej

możesz napisać jak efekt po tym czasie?

czy faktycznie widzisz różnice?

ja sie własnie zapisalam we Wrocławiu do salonu Kandara na Ołtaszynie. Mam włosy rozjaśniane, po dekoloryzjacji, także stan ich jest powiedziałabym mocno średni...

Pokładam duże nadzieje w tym zabiegu
hej ostatecznie nie byłam dlatego nic nie piszę

nie mogłam dogadać się co do terminu, a właściwie sami przełożyli mi wizytę na inny dzień i dostałam smsa, że jak nie potwierdzę to będzie anulowana, a że nie mogłam w ten dzień to cóż...

poza tym doszłam do wniosku po przeczytaniu recenzji, że efekty nie są zbyt trwałe - a myję włosy codziennie.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ewelajna140
Czas edycji: 2015-07-30 o 05:18
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:03   #52
tusiaczek_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Hej dziewczyny, ja zrobiłam dziś sama olaplex w domu.
Bałam się czy wogóle będzie coś widać ale po pierwszym dniu jestem zadowolona zdjęcie w zał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png yfj.png (668,0 KB, 626 załadowań)
tusiaczek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:05   #53
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Nie wiem, na czym polega magia Olaplexu, ale ja jestem bardzo zadowolona.

Przez jakiś czas farbowałam włosy henną Khadi (nigdy więcej) no i oczywiście odwidział mi się kolor (głęboki kasztan, na słońcu z fioletowym poblaskiem). Pytałam wielu fryzjerów w Trójmieście, czy podejmą się ściągania tej henny. W końcu okazało się, że jedna fryzjerka kilka razy robiła podobne rzeczy, nie zawsze to wychodzi, ale najwyżej w ostateczności zafarbuje mi farbą chemiczną włosy na ten kolor co miałam. Powiedziała mi właśnie o Olaplexie i że tylko dlatego się tego podejmie, bo inaczej włosy byłyby do ścięcia.

2h siedziałam z utleniaczem, czy jak to się nazywa - najmocniejszym 12%. Trochę henny zeszło, no nie będę wchodzić w szczegóły. Potem 30minut z farbą na odrosty i 40 minut z farbą na resztę włosów. Do wszystkiego był dodawany Olaplex 1. Na koniec posiedziałam z Olaplex 2, a do domu dostałam Olaplex 3 ( za 2 miesiące czeka mnie druga wizyta żeby jakoś wyprowadzić te włosy). Od wizyty u fryzjera włosy myłam już kilka razy i efekt się utrzymuje.

Efekt? Włosy nie są spalone ani matowe. Są tylko troszkę przesuszone, ale myślę, że to jest do naprawienia, bo w podobnej kondycji już miewałam włosy np. po serii kąpieli w słonej morskiej wodzie oraz suszenia wiatrem i słońcem włosów.

Podsumowując myślę, że niektóre opinie w internecie są przesadzone. Nie wierzę w to, że po zabiegu z Olaplexem włosy magicznie się naprawią. Z drugiej strony jest to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ochronę włosów przy zabiegach chemicznych, ponieważ pozwoli ograniczyć zniszczenie włosów. Nie sądzę jednak żeby był w stanie naprawić zniszczenia.

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2015-08-04 o 11:10
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 17:02   #54
Landrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cześć dziewczyny
Jak widzę różne są opinie na temat tego olaplexu.
Chciałam się zapytać czy któraś z Was zna cureplex bądź junctiox i mogłaby coś więcej napisać?
Powstało wiele tego typu zabiegów i myślę, że jest w czym wybierać. Ostatnio natrafiłam na fb cureplex i junctiox i wydaje mi się, że jest to dokładnie to samo co olaplex. Skusiłabym się na któryś z tych zabiegów, ale może wspomożecie mnie swoimi opiniami???
Landrycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 11:02   #55
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny, a jest sens iść na samą regenerację? Znalazłam miejsce, gdzie cena jest atrakcyjna, bo 100zł i tak mnie kusi, ale nie wiem, na ile lepszy i trwalszy byłby efekt od np. ampułki i sauny.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 09:17   #56
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Szczerze mówiąc nie wiem, czy to ma sens, pójście na regenerację Olaplexem. Tak, jak pisałam przy dodatku do farb u mnie Olaplex super ochronił włosy, ale nr 3, który dostałam do domu jakoś nie poprawia spektakularnie stanu moich włosów, raczej utrzymuje efekt. To tylko moje doświadczenia. U mnie po farbowaniu bardziej odżywia włosy olejowanie i odżywki.

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2015-08-09 o 09:18
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:02   #57
Landrycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

A ja wrócę do tematu Junctiox... Widziałyście ich fb?? Ja znalazłam tam zdjęcie jak w załączniku i szczerze powiem, że korci mnie żeby wypróbować... Co o tym myślicie? Może któraś z Was zna tę markę i może się wypowiedzieć?? Z niecierpliwością czekam na opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg junctiox.jpg (131,7 KB, 378 załadowań)

Edytowane przez Landrycia
Czas edycji: 2015-08-10 o 11:04
Landrycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 13:20   #58
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Natatka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem, czy to ma sens, pójście na regenerację Olaplexem. Tak, jak pisałam przy dodatku do farb u mnie Olaplex super ochronił włosy, ale nr 3, który dostałam do domu jakoś nie poprawia spektakularnie stanu moich włosów, raczej utrzymuje efekt. To tylko moje doświadczenia. U mnie po farbowaniu bardziej odżywia włosy olejowanie i odżywki.
Dzięki za opinię. W takim razie chyba dam sobie spokój i zachowam kasę na farbę z olaplexem.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 08:15   #59
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja szykuję się do pierwszego farbowania z olaplexem. Tyle się nasłuchałam jakie to po nim włosy są błyszczące, lejące się, że postanowiłam zaryzykować. Najbardziej boli tylko fakt, że farbowanie wtedy wychodzi drożej. No ale dobra, trzeba spróbować . Jednak chyba ze względu na koszty, nie wybiorę potem kuracji domowej ^
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 21:51   #60
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Napaliłam się na ten zabieg bardzi ale fryzjerka powiedziała że rozjaśnianie z Olaplexem wyniesie mnie 400 zł....
Jednak się nie skuszę i dalej będę sama eksperymntować w domu z rozjaśniaczem, farbami blond i fioltowymi płukankami aby otrzymać wymarzony chłodny kolor...
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.