Chłopak z Instagramu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-18, 14:25   #1
sunflowergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7

Chłopak z Instagramu


Cześć!

Piszę do Was z prośbą o poradę.
Około dwóch tygodni temu poznałam fajnego chłopaka na Insta. Z tego co się dowiedziałam, mieszka w innej części Polski ale pracuje w mieście niedaleko mnie! Czyli teorytycznie, ta znajomość miałaby szanse.
Ale..
No właśnie. Gadaliśmy całą niedzielę wtedy, mamy podobny gust muzyczny, lubimy wiele tych samych rzeczy.. No i jest mega ładny. Wydawało mi się, że poznałam kogoś nowego, fajnego, że nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to chociaż będę miała przyjaciela. Ale widocznie zbyt wiele sobie wyobrażałam.

W poniedziałek nie odezwał się już do mnie ani słowem... A ja czekałam, jestem nieśmiała - głupio mi było zacząć rozmowę.

W końcu około piątku nie wytrzymałam, wysłałam mu link do piosenki (fajnego kawałka w jego stylu). Ale on olał wiadomość I widziałam jak dodaje story, że jest, totalna olewka.
Może zrobiłam źle, uniosłam się dumą ale "cofnęłam" wiadomość. No i minął ponad tydzień od tamtego piątku i nic. I może nawet bym dała sobie spokój - nie to nie.

Tylko dlaczego on z a w s z e jako pierwszy ogląda moje story? Dlaczego zawsze! jako pierwszy lajkuje moje fotki? A raz przyłapałam go na polubieniu zdjęcia z kilku miesięcy przed (czyli musiał być na moim profilu). Skoro teortytycznie myśli o mnie, to dlaczego nie pisze? I czemu mnie olał...

Miałyście taką sytuację? Rozumiecie coś?
sunflowergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 15:26   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Pogadałaś online z jakimś randomem z drugiego końca Polski. Podobny gust muzyczny to jest wyznacznik... niczego. Takich randomoeych rozmówczyń, jak Ty ma pewnie co najmniej kilka. I pewnie niektóre mieszkają pod nosem i mogą się spotkać. Za dużo sobie obiecywałaś po tym, że fajnie się rozmawia. To się ma online z mnóstwem ludzi. Nie oznacza to ani uczuć, ani nic. A że facet sobie lubi pooglądać story? Jak już pisałam: pewnie ma cały taki "haremik" dziewczyn, które gdzieś mu się tam spodobały lub/I z którymi rozmawiał. Ale to nadal nic nie znaczy. To jak przegladanie Pudelka. Jeżeli sobie nie życzysz, to zablokuj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 15:26   #3
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez sunflowergirl Pokaż wiadomość
Cześć!

Piszę do Was z prośbą o poradę.
Około dwóch tygodni temu poznałam fajnego chłopaka na Insta. Z tego co się dowiedziałam, mieszka w innej części Polski ale pracuje w mieście niedaleko mnie! Czyli teorytycznie, ta znajomość miałaby szanse.
Ale..
No właśnie. Gadaliśmy całą niedzielę wtedy, mamy podobny gust muzyczny, lubimy wiele tych samych rzeczy.. No i jest mega ładny. Wydawało mi się, że poznałam kogoś nowego, fajnego, że nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to chociaż będę miała przyjaciela. Ale widocznie zbyt wiele sobie wyobrażałam.

W poniedziałek nie odezwał się już do mnie ani słowem... A ja czekałam, jestem nieśmiała - głupio mi było zacząć rozmowę.

W końcu około piątku nie wytrzymałam, wysłałam mu link do piosenki (fajnego kawałka w jego stylu). Ale on olał wiadomość I widziałam jak dodaje story, że jest, totalna olewka.
Może zrobiłam źle, uniosłam się dumą ale "cofnęłam" wiadomość. No i minął ponad tydzień od tamtego piątku i nic. I może nawet bym dała sobie spokój - nie to nie.

Tylko dlaczego on z a w s z e jako pierwszy ogląda moje story? Dlaczego zawsze! jako pierwszy lajkuje moje fotki? A raz przyłapałam go na polubieniu zdjęcia z kilku miesięcy przed (czyli musiał być na moim profilu). Skoro teortytycznie myśli o mnie, to dlaczego nie pisze? I czemu mnie olał...

Miałyście taką sytuację? Rozumiecie coś?
Chłopak się nudził w jeden dzień więc rozmawiał z Tobą lub ma taką metodę na zbieranie followersów.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 15:28   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88953518]Chłopak się nudził w jeden dzień więc rozmawiał z Tobą lub ma taką metodę na zbieranie followersów.[/QUOTE]

Też tak może być.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 16:25   #5
sunflowergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7
Dot.: Chłopak z Instagramu

Tak podejrzewalam :/

Czyli się nie ośmieszać i nie pisać do niego, nie?
sunflowergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 16:52   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez sunflowergirl Pokaż wiadomość
Tak podejrzewalam :/

Czyli się nie ośmieszać i nie pisać do niego, nie?
Do czego niby ewentualna znajomość miałaby prowadzić? Po co mielibyście rozmawiać? Bo wszystko jest po coś. Pomijając oczywiście fakt, że on to pisanie przerwał. Jesteś jedynie jakąś tam nic nie znaczącą dziewczyną. Oglądanie nawet 10000 Twoich story nic nie znaczy. Nie piszę tego złośliwie, ale stwierdzam fakt. Na przyszłość nie obiecuj sobie zbyt wiele nawet po kilku fajnych rozmowach, bo to tak naprawdę nic. Wszystko weryfikuje spotkanie na żywo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-18 o 17:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 17:00   #7
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Chłopak z Instagramu

Jak jest taki "mega ładny" to zapewne takich napalonych dziewczynek jak ty ma więcej
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-18, 19:33   #8
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mam podobną sytuację tylko z dziewczyną, lajkuje mi zdjecia, podgląda na insta, ale na wiadomości nie odpisuje.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 20:20   #9
sunflowergirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7
Dot.: Chłopak z Instagramu

Może jest nieśmiała?
sunflowergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 20:22   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez sunflowergirl Pokaż wiadomość
Tak podejrzewalam :/

Czyli się nie ośmieszać i nie pisać do niego, nie?
Z twojego opisu sytuacji, to ja bym powiedziała po prostu, że koleś baaardzo dużo czasu siedzi na tym instagramie. I jak ktoś coś wrzuca, to on jako pierwszy to widzi (bo siedzi online non stop), więc jako pierwszy klika polubienie. Zapewne lajkuje tak sporo rzeczy, a nie tylko twoje story. To nie zbaczyy, że intensywnie o tobie myśli, tylko że bardzo dużo korzysta z insta. Tak jak ktoś napisał - to jak siedzenie w Internecie i przeglądanie pudelka.

Poza tym nadajesz swoim czynnościom zbyt duże znaczenie. Że jak napiszesz, to się ośmieszysz, a jak skasowałaś wiadomość, to znaczy, że unioslaś sie dumą. Gwarantuje ci, że on tego w ten sposób nie odbiera. Jak mi ktoś kasuje wiadomość, to uznaje, że się pomylił, a nie że unosi się honorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 22:48   #11
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez sunflowergirl Pokaż wiadomość
Może jest nieśmiała?
Może mają was w po prostu? Bez dorabiania do tego jakiegoś znaczenia.
Ja tam nie wiem komu zdjęcia lajkuję ani czyje storiki wyświetlam (no chyba, że jest na nich twarz), bo zwykle przewijam insta np. siedząc na telko albo rozmawiając z kimś przez telefon - takie lajkowanie to jest najmniej zajmująca mózg czynność. I tak, czasem kliknę sobie w kogoś i lecę po profilu - przynajmniej reklam nie ma w takim feedzie. I wiecie co? Żadnych uczuć do tych ludzi z insta nie żywię, nie kumam też dorabiania do przeglądania zdjęć aż takiej ideologii.
A, i też nie odpisuję na wiadomości od jakichś creepów z insta, którzy kliknięcie w zdjęcie uważają za zaproszenie do rozmowy.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-19, 12:09   #12
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

To można być aż tak nieśmiałym, żeby nie odpisać? A co do tego lajkowania u mnie, kiedyś tego nie robiła, ona ogólnie z tego co widzę nie lajkuje nikomu, albo prawie nikomu, znamy się dość słabo z widzenia.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 17:30   #13
kiran90
Przyczajenie
 
Avatar kiran90
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 27
Dot.: Chłopak z Instagramu

Według mnie jeśli byłby zainteresowany to by znalazł chwilę na rozmowę w ciągu dnia. Oczywiście mogło być tak, że coś go pochłonęło na tyle, że zapomniał. Ale nie oszukujmy się, ale żyjemy w takich czasach, że telefon mamy ze sobą ciągle, więc miał czas by jakoś Ci odpisać a nie zlewać.

Podsumowując nie jest tak zainteresowany Tobą jak Ty nim. Więc chyba niestety Ty się niepotrzebnie nakręciłaś, ale kto wie nigdy nic nie wiadomo! Życzę powodzenia
kiran90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 17:36   #14
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Chłopak z Instagramu

Poczytaj sobie ku przestrodze moje posty w wątku o randkach internetowych. Też poznałam takiego faceta. Tyle, że my pisaliśmy trochę dłużej. Potem przestał się odzywać, przestał odpisywać, ale na każdym stories to pierwszy. Zaczął zakładać nawet kolejne konta jak go zablokowałam... Cyrk trochę trwał, ale na szczęście się skończył.

Oglądanie i lajkowanie nie jest żadnym wyznacznikiem zainteresowania w naszych czasach. Ludzie robią to siedząc w toalecie. Zainteresowany facet nie olewa wiadomości.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 18:43   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez kiran90 Pokaż wiadomość
Według mnie jeśli byłby zainteresowany to by znalazł chwilę na rozmowę w ciągu dnia. Oczywiście mogło być tak, że coś go pochłonęło na tyle, że zapomniał. Ale nie oszukujmy się, ale żyjemy w takich czasach, że telefon mamy ze sobą ciągle, więc miał czas by jakoś Ci odpisać a nie zlewać.

Podsumowując nie jest tak zainteresowany Tobą jak Ty nim. Więc chyba niestety Ty się niepotrzebnie nakręciłaś, ale kto wie nigdy nic nie wiadomo! Życzę powodzenia
W tym przypadku wszystko jest wiadome z góry do dołu. Po co jej dawać jakąś złudną nadzieję? To nie była żadna znajomość a przypadkowe, kilkurazowe pisanie bez ciągu dalszego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-19 o 18:47
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 18:56   #16
Helmedorf
Przyczajenie
 
Avatar Helmedorf
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 5
Dot.: Chłopak z Instagramu

Dasz radę do niego zadzwonić i wyjaśnić dlaczego nie odpisuje? Tak szczerze pogadać z nim, ale nie narzucając się, jeśli chce zrezygnować ze znajomości, to zaakceptuj to i ruszaj dalej
To jednak tylko dwa tygodnie, gorzej jakbyś pisała z nim przez przynajmniej rok, wtedy jest gorzej odpuścić.
Helmedorf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 19:42   #17
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Helmedorf Pokaż wiadomość
Dasz radę do niego zadzwonić i wyjaśnić dlaczego nie odpisuje? Tak szczerze pogadać z nim, ale nie narzucając się, jeśli chce zrezygnować ze znajomości, to zaakceptuj to i ruszaj dalej
To jednak tylko dwa tygodnie, gorzej jakbyś pisała z nim przez przynajmniej rok, wtedy jest gorzej odpuścić.
Ale oni nie pisali 2 tygodnie. Pisali raz i od tego dnia minęły 2 tygodnie.

Serio, jak rozmawiałeś/aś z kimś 1 raz przez Internet, to potem dzwoniłbyś pytać, czemu wiecej się nie odzywa? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 21:37   #18
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Helmedorf Pokaż wiadomość
Dasz radę do niego zadzwonić i wyjaśnić dlaczego nie odpisuje? Tak szczerze pogadać z nim, ale nie narzucając się, jeśli chce zrezygnować ze znajomości, to zaakceptuj to i ruszaj dalej
To jednak tylko dwa tygodnie, gorzej jakbyś pisała z nim przez przynajmniej rok, wtedy jest gorzej odpuścić.
Przecież to jest istne poniżanie się 🤦😂 serio? Typ jest ciągle aktywny, ale olewa i nie chcę z nią pisać. Czego tu nie rozumieć??

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
To można być aż tak nieśmiałym, żeby nie odpisać? A co do tego lajkowania u mnie, kiedyś tego nie robiła, ona ogólnie z tego co widzę nie lajkuje nikomu, albo prawie nikomu, znamy się dość słabo z widzenia.
Przecież wyżej napisałeś, że ci lajkowała 🤷🤦
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 21:52   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Chyba bym z krzesła spadła, gdyby typ z którym pisałam kilka razy online i potem olałam sprawę zadzwonił do mnie w celu "wyjaśniania sprawy". Ja rozumiem, że jeżeli było kilka randek to można chcieć jakichś tam wyjaśnień, zamknięcia sprawy w momencie, gdy ktoś bez wyraźnego powodu nagle olał, ale ten przypadek to nawet nie znajomość. To klikanie o muzyce i takich tam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-20, 00:23   #20
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mija62 czego nie ogarniasz? Wystarczy mój post przeczytać ze zrozunieniem.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 06:20   #21
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Chłopak z Instagramu

Ma cie gleboko w dupie a ty sie wkrecilas jak jakas glupiutka malolata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 07:02   #22
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 czego nie ogarniasz? Wystarczy mój post przeczytać ze zrozunieniem.
Wiesz czego nie ogarniam? Jak można nie widzieć jasnego przekazu, laska nie odpisuje, wszyscy widzą o co chodzi, a ty nie. Jedynie co mogłaby ci napisać, żebyś chyba zrozumiał, to tylko spie***
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 08:56   #23
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mija62 nie dość że czytanie ze zrozumieniem leży to i kompleksy wychodzą 😂
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 09:16   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 nie dość że czytanie ze zrozumieniem leży to i kompleksy wychodzą 😂
Psycholog na fioletowym forum się znalazł 🤦
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 09:44   #25
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Mija62 Nie trzeba być psychologiem żeby to stwierdzić, że masz kompleksy, tak jak nie trzeba być policjantem, żeby wiedzieć, że na czwrqonym świetle nie wjeżdza się na skrzyżowanie, a to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to bezpośrednio wynika z Twoich postów, więc nie musisz się tak obruszać już samo to jak elektrycznie od razu reagujesz świadczy o tym, że nie do końca jest u Cb wszystko halo.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 09:51   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 Nie trzeba być psychologiem żeby to stwierdzić, że masz kompleksy, tak jak nie trzeba być policjantem, żeby wiedzieć, że na czwrqonym świetle nie wjeżdza się na skrzyżowanie, a to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to bezpośrednio wynika z Twoich postów, więc nie musisz się tak obruszać już samo to jak elektrycznie od razu reagujesz świadczy o tym, że nie do końca jest u Cb wszystko halo.
Może po prostu mało zrozumiale piszesz o co chodzi. Bo nie wiadomo, czy rozumiesz że lajkowanie zdjęć guzik znaczy, czy się tym wielce jarasz i robisz z tego temat.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 10:21   #27
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Mija62 Nie trzeba być psychologiem żeby to stwierdzić, że masz kompleksy, tak jak nie trzeba być policjantem, żeby wiedzieć, że na czwrqonym świetle nie wjeżdza się na skrzyżowanie, a to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to bezpośrednio wynika z Twoich postów, więc nie musisz się tak obruszać już samo to jak elektrycznie od razu reagujesz świadczy o tym, że nie do końca jest u Cb wszystko halo.
Ale ty jesteś zły na mnie, że może zbyt dosadnie chciałam ci uzmysłowić, że ta dziewczyna cię olała, czy jednak jesteś zły na nią, a swoje negatywne emocje przerzucasz na mnie?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 10:49   #28
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Chłopak z Instagramu

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 12:12   #29
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chłopak z Instagramu

Ellen Ripley ale to nie jest mój temat 😂 to nie ja go założyłem, napisałem do autorki że mam podobny przypadek. Jak mogłabyś to wskaż mi też gdzie się tym tak jaram? 🤣 fajnie by było gdybyście jednak drogie Panie czytały ze zrozumieniem, bo takie czepianie jest słabe i nic nie wnosi do tematu.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Mija62 ale ja nie jestem zły na nią, bo ona mnie nie olała, a jeśli o Cb chodzi to nic do CB nie mam, bo to co piszesz i tak nic nie wnosi do dyskusji.
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 12:42   #30
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak z Instagramu

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
[/COLOR]Mija62 ale ja nie jestem zły na nią, bo ona mnie nie olała, a jeśli o Cb chodzi to nic do CB nie mam, bo to co piszesz i tak nic nie wnosi do dyskusji.
Nie odpisuje = olała cię.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-21 15:03:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.