Wątek powitalny! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 14:55   #61
Czarnolka91
Przyczajenie
 
Avatar Czarnolka91
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Czarnolka91,
Okolice pach również możesz śmiało depilować depilatorem. W tej partii ciała stosuj te same metody, o których pisałaś, czyli peeling i codzienne nawilżanie. Zminimalizujesz w ten sposób ryzyko podrażnień i będziesz mogła cieszyć się gładką skóra pach przez kilka tygodni.
Jeśli Twój depilator nie jest tak dokładny, możliwe, że już się wyeksploatował. Spróbuj go jednak dokładnie wyczyścić szczoteczką i umyj głowicę pod bieżącą wodą. Usuniesz w ten sposób włoski, które mogły zostać po jednym z zabiegów.
Mam nadzieję, że pomogłam. Gdybyś chciała zapytać o coś jeszcze lub zastanawiasz się nad zmianą depilatora – pisz śmiało.
Mam jeszcze takie właśnie pytanie: Czy ja sobie tym depilatorem nie uszkodzę skóry pod pachami? Raz już próbowałam, to był to straszliwy ból , a poza tym, wydaje mi się,że chyba sobie podrażniłam (naderwałam ) lekko/punktowo skórę. Może w jakiś konkretny sposób mam to robić? Czy jakoś inaczej przygotować?
Bardzo proszę o odpowiedź i radę
Czarnolka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:06   #62
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Czarnolka91 Pokaż wiadomość
Jak można skutecznie usunąć włosy pod pachami na dłużej?
Możecie się ze mnie śmiać albo się dziwić ale ja depiluję pachy... pęsetą Golenie maszynką i kremy depilujące bardzo mnie podrażniają, natomiast depilator i woski są dla moich pach zbyt brutalne, robią mi się po nich siniaki. Kiedyś zdesperowana spróbowałam pęsety i to był strzał w dziesiątkę. Na początku każdy wyrywany włosek sprawiał ból jakby po ukłuciu igłą, ale z każdym razem było lepiej. W tej chwili prawie nie czuję, że je wyrywam, a na pewno nie jest to już ból. Na początku było to dość czasochłonne i pracochłonne zajęcie ale teraz, kiedy nabrałam wprawy, poświęcam na to dosłownie kilka minut na jedną pachę. Efekty utrzymują się u mnie tak długo jak po klasycznym depilatorze.

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2011-05-17 o 15:08
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:53   #63
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Wątek powitalny!

Mam rozumieć, że maszynka
PHILIPS Ladyshave HP6345/00 Double Contour jest kiepskim 'sprzętem' ? Bo skoro nowa, zakupiona maszynka nie spełnia swojej funkcji to chyba tak jest
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:01   #64
Czarnolka91
Przyczajenie
 
Avatar Czarnolka91
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Możecie się ze mnie śmiać albo się dziwić ale ja depiluję pachy... pęsetą Golenie maszynką i kremy depilujące bardzo mnie podrażniają, natomiast depilator i woski są dla moich pach zbyt brutalne, robią mi się po nich siniaki. Kiedyś zdesperowana spróbowałam pęsety i to był strzał w dziesiątkę. Na początku każdy wyrywany włosek sprawiał ból jakby po ukłuciu igłą, ale z każdym razem było lepiej. W tej chwili prawie nie czuję, że je wyrywam, a na pewno nie jest to już ból. Na początku było to dość czasochłonne i pracochłonne zajęcie ale teraz, kiedy nabrałam wprawy, poświęcam na to dosłownie kilka minut na jedną pachę. Efekty utrzymują się u mnie tak długo jak po klasycznym depilatorze.

Ja się nie śmieję, bo też próbowałam Ale zabrakło mi cierpliwości ,więc wróciłam do maszynki.
Czarnolka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:03   #65
MJay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że maszynka
PHILIPS Ladyshave HP6345/00 Double Contour jest kiepskim 'sprzętem' ? Bo skoro nowa, zakupiona maszynka nie spełnia swojej funkcji to chyba tak jest
Kochana kiepski sprzęt to nie jest dobre określenie... Generalnie była by pół na pół twarde włosy goli świetnie miekkich nie ma opcji...
Ale! jest jedno ale...
Tak cóż za zbieg okoliczności sprawił że gdy pojawił sie tu expert moja wymieniana już na gwarancji maszynka która poporostu przestała wówczas chodzić dziś zatrzymała sie znowu...
O zgrozo! Dziś rano już druga taka maszynka poprostu stanęła i koniec...
Ja uwielbiam się nią golić a raczej uwielbiałam tylko może nie nogi... Ale sorry ona jest jakaś wadliwa, nie wiem ma słabe łożyska czy coś bo to wygląda jak zatarcie łożysk i tego sie chyba nieda wymienić skoro mi wówczas wymienili cała...
Haha tylko że tym razem już jest chyba po gwarancji wszak jestem pewna że to ten sam powód co wtedy...
Co za fatalny zbieg okoliczności... Nie wyobrażam sobie golenia codziennie zwykła maszynką ale też nie wybrażam sobie teraz kupowania nowej. Co za pech...
MJay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:39   #66
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że maszynka
PHILIPS Ladyshave HP6345/00 Double Contour jest kiepskim 'sprzętem' ? Bo skoro nowa, zakupiona maszynka nie spełnia swojej funkcji to chyba tak jest
Ani_qa, MJay,

Każda metoda usuwania zbędnego owłosienia, musi być dopasowana do indywidualnych potrzeb i naturalnych uwarunkowań. Cieszę się, że model golarki sprawdza się przy usuwaniu włosków z okolic pach i bikini. W przypadku nóg, doradzam zmianę na inny sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Ze swojej strony chętnie Wam doradzę, ale czekam na informację o Waszych preferencjach.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnolka91 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze takie właśnie pytanie: Czy ja sobie tym depilatorem nie uszkodzę skóry pod pachami? Raz już próbowałam, to był to straszliwy ból , a poza tym, wydaje mi się,że chyba sobie podrażniłam (naderwałam ) lekko/punktowo skórę. Może w jakiś konkretny sposób mam to robić? Czy jakoś inaczej przygotować?
Bardzo proszę o odpowiedź i radę
Czarnolka91,
Skórę pach przygotowuje się w analogiczny sposób do nóg, czyli:
- peeling 2-3 razy w tygodniu,
- codzienne nawilżanie,
- gorąca kąpiel przed zabiegiem (tylko dokładnie wysusz skórę, dzięki czemu włoski łatwiej będzie usunąć).
W trakcie zabiegu, staraj się trzymać depilator pod kątem 90 stopni i delikatnie naciągnij skórę wolną ręką, dzięki temu będzie on działał prawidłowo – oczywiście pod warunkiem, że nie jest już wyeksploatowany

Mam nadzieję, że pomogłam, ale gdybyś miała więcej pytań – pisz.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:05   #67
malina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Mam pewne pytanie

Swojego czasu używałam depilatora
ale niestety włoski wrastały mi w skórę, po czym musiałam siedzieć z pęsetą i je osobno wyciągać, było to dość uciążliwe.
Porzuciłam depilator i wróciłam do zwykłych maszynek do golenia.
Jednak jest to dość uciążliwe bo trzeba codziennie przejechać nogi. Po za tym nogi nie są gładkie tylko mają, tak jakby mnóstwo kropeczek .

Jaką metodę mogę wybrać dla siebie aby efekt był na dłużej (choćby tydzień), żeby żadne włosy mi nie wrastały a noga była wyraźnie gładka bez tych kropek

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
^_^
Witam!
Ja też zawsze miałam taki problem, no i związane z wrastaniem stany zapalne, które były chyba gorsze niż samo zbędne owłosienie ;/
Ale odkąd zaczęłam stosować preparat opisywany już kiedyś na stronach wizażu, problem prawie całkowicie minął. Preparat ten jest do samodzielnej "produkcji" i jego skład przypomina jakiś drogi specyfik stosowany po depilacji.
W jego skład wchodzą:
- 1/4 szkl. ciepłej wody destylowanej
- 1 tabletka aspiryny
- kilka kropel gliceryny (do kupienie w aptece za śmieszne pieniądze)
całość moża trzymać w ciemnej butelce, ale myślę maks 1 tydzień - później zaczyna pachnieć czymś kwaśnym, więc wymianiam miksturę dosyć często.
Ten preparat wg opisów wizażanek miał złuszczać (gliceryna) i łagodzić podrażnienia (aspiryna) i u mnie srawdził się w 100%. Stosuje go zaraz po depilcji, nawet okolić intymnych, i później raz dziennie, jak pamiętam to codziennie. I nigdy w życiu nie miałam tak gładkich tych okolic - ani jednej krostki, no i może 1 wrośnięty włosek albo w ogóle.
POLECAM ten sposób wszystkim zdesperowanym!
A jeśli chodzi o ból przy depilacji to najgorsze są początki - tym bardziej jak się ktoś wcześniej golił - włosy są mocniejsze i bardziej boli. Jak depilujesz się regularnie ból staje się coraz mniejszy
pozdrawiam
malina24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 14:29   #68
Rose_90
Przyczajenie
 
Avatar Rose_90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wątek powitalny!

Ja mam taki problem:
Mam dość mocne owłosienie i choć stosuję depilator na nogi, to i tak dzień po widzę już nowe włoski - nie wiem czy to znaczy, że depilator obcina zamiast wyrwać, czy tak szybko rosną nowe włoski? Także na nogach nad kolanami mam cały czas czerwone krostki wokół włosków. Czy metoda z peelingiem na to pomoże, czy trzeba zrobić coś innego?
Dodatkowo chciałabym dostać jakąś radę na temat depilacji pach i okolic bikini. Tak samo mam problem z ilością, muszę golić pachy codziennie, a i tak nigdy nie są gładkie - zawsze widać "czarny cień", a nie skórę. Nie wiem, czy można używać tam depilatora. Wstydzę się przez to nosić bluzek bez rękawów, co latem jest okropne. Proszę o jakąś radę.
Rose_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 11:11   #69
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Czarnolka91 Pokaż wiadomość
Jak można skutecznie usunąć włosy pod pachami na dłużej? Codziennie muszę je golić Może jest jakiś nie drogi sposób na to?
Powiem Ci, że ja goliłam pachy maszynką zwykłą. Robiłam to co 2 - 3 dni. I nie wiem dlaczego tak się stało, ale gdy kupiłam sobie DOVE pod pachy, włoski odrastają mi mniej więcej po tygodniu dopiero. Sama jestem w szoku, bo to zwykły krem pod pachy po kąpieli, a wynikła taka sytuacja. Dla mnie na korzyść oczywiście.

Cytat:
Napisane przez malina24 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też zawsze miałam taki problem, no i związane z wrastaniem stany zapalne, które były chyba gorsze niż
samo zbędne owłosienie ;/
(...) Ten preparat wg opisów wizażanek miał złuszczać (gliceryna) i łagodzić podrażnienia (aspiryna) i u mnie srawdził się w 100%. Stosuje go zaraz po depilcji, nawet okolić intymnych, i później raz dziennie, jak pamiętam to codziennie. I nigdy w życiu nie miałam tak gładkich tych okolic - ani jednej krostki, no i może 1 wrośnięty włosek albo w ogóle.
POLECAM
Byłam u dermatolog powiedzieć, że mam właśnie taki sam problem, włoski wrastające w skórę i przepisała mi krem - który mi pomógł, jego nazwa to XERIAL* 30 Krem.
co do preparatu dziekuję, myślę że również spróbuję ;P
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:18   #70
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez malina24 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też zawsze miałam taki problem, no i związane z wrastaniem stany zapalne, które były chyba gorsze niż samo zbędne owłosienie ;/
Ale odkąd zaczęłam stosować preparat opisywany już kiedyś na stronach wizażu, problem prawie całkowicie minął. Preparat ten jest do samodzielnej "produkcji" i jego skład przypomina jakiś drogi specyfik stosowany po depilacji.
W jego skład wchodzą:
- 1/4 szkl. ciepłej wody destylowanej
- 1 tabletka aspiryny
- kilka kropel gliceryny (do kupienie w aptece za śmieszne pieniądze)
całość moża trzymać w ciemnej butelce, ale myślę maks 1 tydzień - później zaczyna pachnieć czymś kwaśnym, więc wymianiam miksturę dosyć często.
Ten preparat wg opisów wizażanek miał złuszczać (gliceryna) i łagodzić podrażnienia (aspiryna) i u mnie srawdził się w 100%. Stosuje go zaraz po depilcji, nawet okolić intymnych, i później raz dziennie, jak pamiętam to codziennie. I nigdy w życiu nie miałam tak gładkich tych okolic - ani jednej krostki, no i może 1 wrośnięty włosek albo w ogóle.
POLECAM ten sposób wszystkim zdesperowanym!
A jeśli chodzi o ból przy depilacji to najgorsze są początki - tym bardziej jak się ktoś wcześniej golił - włosy są mocniejsze i bardziej boli. Jak depilujesz się regularnie ból staje się coraz mniejszy
pozdrawiam
Malina24,
bardzo Ci dziękuję za pomysł Okazuje się po raz kolejny, że domowe sposoby są skuteczne i warto je stosować.
Pozdrawiam,
Expert Philips.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose_90 Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem:
Mam dość mocne owłosienie i choć stosuję depilator na nogi, to i tak dzień po widzę już nowe włoski - nie wiem czy to znaczy, że depilator obcina zamiast wyrwać, czy tak szybko rosną nowe włoski? Także na nogach nad kolanami mam cały czas czerwone krostki wokół włosków. Czy metoda z peelingiem na to pomoże, czy trzeba zrobić coś innego?
Dodatkowo chciałabym dostać jakąś radę na temat depilacji pach i okolic bikini. Tak samo mam problem z ilością, muszę golić pachy codziennie, a i tak nigdy nie są gładkie - zawsze widać "czarny cień", a nie skórę. Nie wiem, czy można używać tam depilatora. Wstydzę się przez to nosić bluzek bez rękawów, co latem jest okropne. Proszę o jakąś radę.
Rose_90,

Z tego co piszesz, to Twój depilator rzeczywiście może nie działać w prawidłowy sposób. Co może być spowodowane nieprawidłowym użyciem lub czyszczeniem urządzenia:

1) czy trzymasz go pod kątem 90 stopni do powierzchni skóry?
2) czy po każdym użyciu płuczesz głowicę pod bieżącą wodą i usuwasz włoski za pomocą szczoteczki?

Spróbuj tych sposobów, dzięki czemu zoptymalizujesz działanie urządzenia. Może spróbuj też wolną ręką napinać depilowaną skórę, dzięki czemu łatwiej i dokładniej usuniesz owłosienie.
A jak długo masz już to urządzenie? Możliwe, że jest już wyeksploatowane i wtedy warto zastanowić się nad nowszym modelem. Promocja, w której możesz wygrać 50 par to dodatkowy pretekst.
Wracając do tematu usuwanie włosków z okolic pach i bikini, to jak najbardziej możesz użyć tam depilatora. Zniknie wtedy problem „czarnego cienia”, czyli widocznej podskórnej części włosków, gdyż zostaną one usunięte wraz z cebulkami.
Gdybyś miała pytania, to pisz. Chętnie pomogę.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 17:09   #71
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez malina24 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja też zawsze miałam taki problem, no i związane z wrastaniem stany zapalne, które były chyba gorsze niż samo zbędne owłosienie ;/
Ale odkąd zaczęłam stosować preparat opisywany już kiedyś na stronach wizażu, problem prawie całkowicie minął. Preparat ten jest do samodzielnej "produkcji" i jego skład przypomina jakiś drogi specyfik stosowany po depilacji.
W jego skład wchodzą:
- 1/4 szkl. ciepłej wody destylowanej
- 1 tabletka aspiryny
- kilka kropel gliceryny (do kupienie w aptece za śmieszne pieniądze)
całość moża trzymać w ciemnej butelce, ale myślę maks 1 tydzień - później zaczyna pachnieć czymś kwaśnym, więc wymianiam miksturę dosyć często.
Ten preparat wg opisów wizażanek miał złuszczać (gliceryna) i łagodzić podrażnienia (aspiryna) i u mnie srawdził się w 100%. Stosuje go zaraz po depilcji, nawet okolić intymnych, i później raz dziennie, jak pamiętam to codziennie. I nigdy w życiu nie miałam tak gładkich tych okolic - ani jednej krostki, no i może 1 wrośnięty włosek albo w ogóle.
POLECAM ten sposób wszystkim zdesperowanym!
A jeśli chodzi o ból przy depilacji to najgorsze są początki - tym bardziej jak się ktoś wcześniej golił - włosy są mocniejsze i bardziej boli. Jak depilujesz się regularnie ból staje się coraz mniejszy
pozdrawiam
Wow! Pierwszy raz widzę coś takiego, muszę poszukać na wizażu wątku.

Cytat:
Napisane przez pranknature Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja goliłam pachy maszynką zwykłą. Robiłam to co 2 - 3 dni. I nie wiem dlaczego tak się stało, ale gdy kupiłam sobie DOVE pod pachy, włoski odrastają mi mniej więcej po tygodniu dopiero. Sama jestem w szoku, bo to zwykły krem pod pachy po kąpieli, a wynikła taka sytuacja. Dla mnie na korzyść oczywiście.


Byłam u dermatolog powiedzieć, że mam właśnie taki sam problem, włoski wrastające w skórę i przepisała mi krem - który mi pomógł, jego nazwa to XERIAL* 30 Krem.
co do preparatu dziekuję, myślę że również spróbuję ;P
Krem dove czy jakiś antyperspirant, możesz napisać coś więcej?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 17:48   #72
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Krem dove czy jakiś antyperspirant, możesz napisać coś więcej?
dove pod pachy to zwykły najzwyklejszy antyperspirant

a krem o którym pisałam to chyba tylko na receptę. Smarowałam nim nogi zawsze po kąpieli, zresztą na ulotce jest napisany sposób użycia, i nie mam problemu póki co z wrastającymi włoskami.
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:59   #73
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez pranknature Pokaż wiadomość


Byłam u dermatolog powiedzieć, że mam właśnie taki sam problem, włoski wrastające w skórę i przepisała mi krem - który mi pomógł, jego nazwa to XERIAL* 30 Krem.
pytanko mam co do kremu. czy to jest xerial 30 krem ba bazie mocznika? ? o ten chodzi ? on oolo 4 dyszek kosztuje? ok 10o ml ? : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:09   #74
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
pytanko mam co do kremu. czy to jest xerial 30 krem ba bazie mocznika? ? o ten chodzi ? on oolo 4 dyszek kosztuje? ok 10o ml ? : )
nie wiem ile kosztował, ale jest napisane na opakowaniu 30% czysty mocznik, wzbogacony w masło Karite i Alantoin, 50 ml.
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 22:06   #75
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no właśnie nie zawsze, używam depilatora od lat, często peelinguję skórę, nawilżam, stosuję mocznik i efekty są słabe. Włoski nadal wrastają

Ja mam niestety ten sam problem Ale to nie ważne czy depiluję, czy golę... to po prostu wina włosków/skóry/czy ja wiem czego nie depilatora moim zdaniem

A co do bólu... ja kiedyś nie mogłam się golić, bo koszmarnie to bolało, łzy mi ciekły, tragedia po prostu. Ale znalazł się na to sposób i gorąco go Wam polecam jak chcecie zacząć się depilować Poszłam na kilka zabiegów depilacji do kosmetyczki, bolało mniej, a po 4-5 zabiegach skóra/włoski się przyzwyczaiły i już mogłam się depilować

Co prawda nadal boli, ale ja mam strasznie gęste włoski na nogach Ale ból jest do zniesienia i spokojnie jestem w stanie zabieg wykonać
Szkoda, że nie mam włosków po mamie, która ma ich tycie ilości
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 14:43   #76
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wątek powitalny!

wszystko już wiem

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-05-24 o 11:00
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:04   #77
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
pytanko mam co do kremu. czy to jest xerial 30 krem ba bazie mocznika? ? o ten chodzi ? on oolo 4 dyszek kosztuje? ok 10o ml ? : )
Dziewczyny,

Krem, o którym piszecie rzeczywiście zawiera dużą ilość mocznika (ok.30%). Sprawdza się on w sytuacji, gdy skóra jest twarda i nagromadziła się warstwa naskórka, którą należy usunąć. Jeśli peeling nie pomaga lub zaniedbałyście tę czynność, krem łagodzi problem nawarstwionego, zgrubiałego naskórka. Jego ceny wahają się od 35 do 60 złotych – w zależności od sklepu, w którym go zamówicie.

Przy typowym stosowaniu peelingu i codziennym nawilżaniu skóry, usuwanie martwego naskórka z użyciem tego typu środków nie jest konieczne, ale przy cerze wyjątkowo suchej z tendencją do nadmiernego rogowacenia – warto spróbować.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja mam niestety ten sam problem Ale to nie ważne czy depiluję, czy golę... to po prostu wina włosków/skóry/czy ja wiem czego nie depilatora moim zdaniem

A co do bólu... ja kiedyś nie mogłam się golić, bo koszmarnie to bolało, łzy mi ciekły, tragedia po prostu. Ale znalazł się na to sposób i gorąco go Wam polecam jak chcecie zacząć się depilować Poszłam na kilka zabiegów depilacji do kosmetyczki, bolało mniej, a po 4-5 zabiegach skóra/włoski się przyzwyczaiły i już mogłam się depilować

Co prawda nadal boli, ale ja mam strasznie gęste włoski na nogach Ale ból jest do zniesienia i spokojnie jestem w stanie zabieg wykonać
Szkoda, że nie mam włosków po mamie, która ma ich tycie ilości
Kolciag,

Podczas zabiegu depilacji, czy to depilatorem czy woskiem - usuwasz włoski razem z cebulkami. Nie wiem jaki model posiadasz, ale najnowsze są wyposażone w liczne funkcje optymalizujące zabieg: systemy masujące, napinające skórę itp.. Pozytywnie wpływa to nie tylko na zmniejszenie bólu, ale również na minimalizowanie ryzyka wrastania włosków.

Być może Twój depilator nie działa już efektywnie, gdyż masz go już kilka lat. Tak jak pisałam w drugim wątku, odpowiadając na twoje pytanie dotyczące konserwacji depilatora, myślę, że w tej sytuacji warto zastanowić się nad nowszym modelem. Tym bardziej, że w dłuższej perspektywie, zakup depilatora jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż systematyczne wizyty u kosmetyczki.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
hej jaki depilator będzie najlepszy na pierwsze użycie? Myślałam o tym depilatory Philips z serii Satinelle Ice Premium bo boję się bólu Musi być skuteczny dla brunetki Ile on kosztuje?Czy mozna go uzywać pod pachami? Czy można go używać w wodzie? Bo to podobno mniej boli..?
Agnieszko,

Jeśli jesteś osobą wrażliwą, to depilator z serii Satinelle Ice Premium, jest dobrym pomysłem. Nasadka chłodząca rzeczywiście minimalizuje nieprzyjemne uczucie bólu a dzięki systemowi masażu sonicznego - zabieg jest bardziej przyjemny.

Trudno jednoznacznie określić cenę, gdyż w rożnych sklepach internetowych – różnice wynoszą nawet 100 i więcej złotych.

Wracając do modelu HP6517, wyposażony jest on w ceramiczne dyski, które są bardziej precyzyjne, a dzięki nasadce do obszarów delikatnych, będziesz mogła depilować okolice pach i strefę bikini.

Urządzenie jest bezprzewodowe, ale nie można go używać w wodzie. Wynika to nie tylko z troski o bezpieczeństwo, ale również z obserwacji naturalnego ułożenia włosa pod wodą: jest on wtedy ciężki, przylega do skóry i trudniej go usunąć, przez co zabieg wydłuża się i nie jest tak dokładny.

Mam nadzieję, że pomogłam, ale gdybyś potrzebowała więcej wskazówek – pisz śmiało.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:12   #78
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wątek powitalny!

już nieaktualne pytanie

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-05-24 o 10:59
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:32   #79
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wątek powitalny!

Witam ; )
pare dni temu uzylam depilatora. pierwszy raz od jakiegos roku? ! mialam duz e problemy z wrastaniem wloskow wiec przerzucilam sie czasowo na plastry !
iii juz widze ze bez peelingu nie da rady nic zdzialac! trzeba non stop dbac !
dodatkowo dzis uzylam koncowki golarkowej : ) na pachy ii efekt zadowalajacy ! ! miejmy nadzieje ze juz sie przyzwyczaje i to bedzie standard depilator plus golarka na nogi okolice bikini i pachy bo maszynak dawala rade jedynie na 2-3 dni ;/;/ a tu cieplo nadeszlo trzeba co nie co odslonic!
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 10:33   #80
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Tylko jeszcze jedno pytanie-czy jak całe zycie używa się maszynek jednorazowych on da rade na takie włoski? Bo mam bardzo ciemne i grube;(
Agnieszka987,
HP6517, o którym Ci pisałam jest jednym z wyższych modeli marki Philips. Powinien on poradzić sobie zarówno z twardszymi włoskami, jak i cienkimi. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupu i zmiany metody usuwania owłosienia.
Pozdrawiam,
Expert Philips.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:58   #81
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wątek powitalny!

Wieellkkie dzięki Już sie nie moge doczekaać az go przetestuję
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 13:38   #82
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że w dłuższej perspektywie, zakup depilatora jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż systematyczne wizyty u kosmetyczki.
Jak najbardziej się zgadzam Dlatego dla mnie jak zaczynałam, wizyty u kosmetyczki miały tylko pomóc się przyzwyczaić... już po kilku zabiegach zwraca się koszt depilatora, więc nie ma o czym gadać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 19:42   #83
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Wątek powitalny!

Witam
A ja uzywalam depilatora przez 3 lata, ale te wrastajace wloski i blizny spowodowaly, ze od paru miesiecy lezy w szafce. Juz wyczytalam wlasnie, ze pomaga pilling 2-3 razy w tygodniu, wiec moze go przywroce do laski, ale.........
musze sie pochwalic- moze i swoja glupota hehe, ale wydepilowalam nogi zwykla penseta!!!!!!!!! Jest super, bo dzisiaj skonczylam Nigdy nie byly takie gladkie i bez chrostek. No a jakby kogos interesowalo, to zaczelam 16 dni temu Nie codziennie mialam czas, ale juz dzisiaj skonczylam ufffff. A wlosy, ktore usunelam jako pierwsze, jeszcze nie odrosly- moze nigdy nie odrosna
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:32   #84
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
musze sie pochwalic- moze i swoja glupota hehe, ale wydepilowalam nogi zwykla penseta!!!!!!!!! Jest super, bo dzisiaj skonczylam Nigdy nie byly takie gladkie i bez chrostek. No a jakby kogos interesowalo, to zaczelam 16 dni temu Nie codziennie mialam czas, ale juz dzisiaj skonczylam ufffff. A wlosy, ktore usunelam jako pierwsze, jeszcze nie odrosly- moze nigdy nie odrosna
Haha, ja czasami też tak robiłam, ale na pojedyncze odrastające włoski Bo na więcej ja nie miałam cierpliwości Podziwiam za wytrwałość
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:02   #85
aga22551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek powitalny!

Witam,
ja mam ogolnie problem z goleniem kazdej czesci ciala... wlosy twarde jak u mezczyzny w dodatku widac czarne kropki. Przejade nogi maszynka a i tak wcale nie sa gladkie. Nie mowiac juz o tym ze gole sie na noc, a rano mam zakladac krotkie spodenki :/
To samo z okolicami bikini i udami...
Posiadam depilator SATINELLE ICE PREMIU, jednak bol jest straszny! a do tego wrastaja mi sie wloski... i nawet czeste uzywanie peelingu i balsamow nie pomaga:/
no i co tu robic???:/
aga22551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:15   #86
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Aga22551,
Jeśli na co dzień stosujesz peelingi i nawilżanie, a mimo to wrastają Ci włoski, to możliwe, że depilacja depilatorem nie jest metodą odpowiednią dla Ciebie. Możesz ewentualnie wypróbować krem łagodzący problem nawarstwionego, zgrubiałego naskórka, o którym pisała m.in. Blimssien. Jeśli i to nie pomoże, powinnaś wybrać inną metodę usuwania zbędnego owłosienia. A czy zastanawiałaś się nad zakupem damskiej golarki elektrycznej? Jest ona wygodną i bezpieczną alternatywą dla tradycyjnej maszynki. Np. w modelu HP6368, dzięki zastosowaniu hipoalergicznej folii golącej, ryzyko wystąpienia podrażnień zostaje zminimalizowane a pasek Aloe Vera, dodatkowo zwiększa komfort golenia.
Mam nadzieję, że pomogłam, ale gdybyś miała więcej pytań – pisz.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:04   #87
Aiesha
Rozeznanie
 
Avatar Aiesha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: gdzieś na południu :)
Wiadomości: 643
Dot.: Wątek powitalny!

ja dziś zakupiłam hp6512 zobaczymy jak sie spisze :.
__________________
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...fce24df1d1.png

wzrost 176cm
start: 92
kolejne podejście: cel 1: "85"
cel 2: 83
cel 3: 79
do wakacji
cel 4: ...

Edytowane przez Aiesha
Czas edycji: 2011-05-27 o 20:37
Aiesha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.