pomarszczona szyja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 08:35   #1
Antosia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

pomarszczona szyja


Witam, dzień dobry,
Moim problemem jest szyja. Skóra twarzy, nawet okolice oczu i ust, są w miarę nawilżone i jędrne i występuje tylko kilka zmarszczek mimicznych, natomiast to, co dzieje się na mojej szyi woła o pomstę do nieba. Skończyłam 30 lat a moja szyja wygląda na co najmniej 40 - jest pomarszczona i wiotka. Zimą staram się ją ukryć i ubieram golfy, na wiosnę i jesień mam szafę pełną apaszek i szalików, ale latem… nie mam jej jak zakryć. Czy istnieją jakieś kremy lub zabiegi, które poprawiłyby wygląd mojej skóry?
Antosia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:37   #2
Dr Iwona Marycz-Langner
Raczkowanie
 
Avatar Dr Iwona Marycz-Langner
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: pomarszczona szyja

Cytat:
Napisane przez Antosia78 Pokaż wiadomość
Witam, dzień dobry,
Moim problemem jest szyja. Skóra twarzy, nawet okolice oczu i ust, są w miarę nawilżone i jędrne i występuje tylko kilka zmarszczek mimicznych, natomiast to, co dzieje się na mojej szyi woła o pomstę do nieba. Skończyłam 30 lat a moja szyja wygląda na co najmniej 40 - jest pomarszczona i wiotka. Zimą staram się ją ukryć i ubieram golfy, na wiosnę i jesień mam szafę pełną apaszek i szalików, ale latem… nie mam jej jak zakryć. Czy istnieją jakieś kremy lub zabiegi, które poprawiłyby wygląd mojej skóry?
Skóra szyi jest niezwykle delikatna i dlatego też wydaje się trudniejsza w pielęgnacji. Wiele osób uważa, że na pojawiające się na niej zmarszczki nie możemy nic poradzić. Nie prawda. Medycyna estetyczna zna obecnie wiele technik odmładzania skóry szyi. Do moich ulubionych należy peeling Dermamelan, IPL, laser frakcyjny i Hydrobalans. Wszystkie te zabiegi w różny sposób pobudzają produkcję nowego kolagenu, wygładzają delikatną skórę szyi oraz przywracają utraconą elastyczność wiotczejącej skórze tej okolicy. Dbanie o skórę szyi podobnie jak pielęgnacja twarzy muszą być jednak regularne. Moje pacjentki, które przychodzą na zabiegi przynajmniej 1 raz w roku mają ładne, młode szyje. Jeżeli zaczynają dbać o nie za późno, jedyną możliwością poprawy stanu szyi pozostaje jej lifting.
Dr Iwona Marycz-Langner jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.