Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-22, 08:07   #3151
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Uzupełniłam trochę kosmetyków ostatnio i z nowości wpadły mi trzy rzeczy. które już zaczęłam używać:
Pure by Chlochee nawilżająca emulsja oczyszczająca - fajny żel, ale Resibo nie pobije u mnie.
Onlybio olejek do demakijażu - fajnie zmywa makijaż, bardzo dobrze się spłukuje, ale niestety szczypie mnie w oczy, więc drugi raz nie kupię. Szkoda, bo pojemność fajna i cena też
Yope mleko owsiane - Orientalny ogród to mój hit, ta niestety jest słabsza, myślę, że lepiej się sprawdzi na włosach mniej porowatych niż moje.

Jakie plany zakupowe na Black Friday?
U mnie przede wszystkim krem pod oczy bo A'kin mnie podrażnia i olejek do demakijażu.

Sorki na zdjęcie, ale nie chce się przekręcić pioniowo
Ja lubiłam tą emulsję do mycia, za to Resibo mi w ogóle nie podeszło
Z Pure by Clochee kupiłam ostatnio masełko do demakijażu https://www.hebe.pl/pure-by-clochee-...000400585.html
Niby wszystko ok- ale nie będzie moim hitem. Głównie dlatego, że słabo się roztapia na skórze i chwilę to trwa zanim konsystencja jest na tyle płynna, żeby rozprowadzić na skórze. Ale doceniam, że dobrze zmywa makijaż, nie szczypie w oczy (przynajmniej mnie), nie podrażnia, cena jest bardzo ok i wygląda na bardzo wydajny kosmetyk.
A jeszcze odnośnie Clochee widziałam ostatnio serum i krem w tkm

Na Black Friday nie specjalnie się szykuję, głównie dlatego, że nie mam kiedy obserwować co gdzie i jak. Myślę tylko o zakupie, jeśli będzie gdzieś fajny rabat, serum dwufazowego z Natural Secrets, bo chodzi za mną od dawna. Krem pod oczy też by się przydał, ale nie mam pomysłu na razie. Obecnie używam Lynia- jest całkiem ok.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 09:45   #3152
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Jakie plany zakupowe na Black Friday?
Ja się zastanawiam czy skorzystać z 28% w drogerii pigment. Kończą mi się kremy do rak z masłem shea - używam ich na noc. Poza tym mysle o jakimś prezencie dla mamy. A tak to oszczędzam.


A może podpowiecie dziewczyny jakie kosmetyki można kupić dziewczynce 12 lat u której pojawiają się niedoskonałości? Od jej rodziców słyszałam że używa kosmetyków under 20 ale kiedyś słyszałam że one wysuszają. Doradźcie coś
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 12:22   #3153
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
A może podpowiecie dziewczyny jakie kosmetyki można kupić dziewczynce 12 lat u której pojawiają się niedoskonałości? Od jej rodziców słyszałam że używa kosmetyków under 20 ale kiedyś słyszałam że one wysuszają. Doradźcie coś
Cera tradzikowa, zacznijmy od żelu
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-waschgel.html
Nie ma żadnych kwasów ( które w tym wieku bym sobie darowała jeszcze )
Lekki krem np migdałowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ure-cream.html

Żel Vianek do mycia też mógłby się sprawdzić, ale ma różne opinie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-twarzy.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 13:23   #3154
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy skorzystać z 28% w drogerii pigment. Kończą mi się kremy do rak z masłem shea - używam ich na noc. Poza tym mysle o jakimś prezencie dla mamy. A tak to oszczędzam.


A może podpowiecie dziewczyny jakie kosmetyki można kupić dziewczynce 12 lat u której pojawiają się niedoskonałości? Od jej rodziców słyszałam że używa kosmetyków under 20 ale kiedyś słyszałam że one wysuszają. Doradźcie coś
Jeśli lubi maseczki i pielęgnację, to peeling enzymatyczny w proszku z e-naturalne i do tego hydrolat i może jakąś szmatkę lub płatek oczyszczający silikonowy lub celulozowy, a jeśli jest taka, jak mój syn (w co wątpię), byle jak najszybciej wyjść z łazienki, to toner aloesowy Benton BHA (w promocji nawet za 40-50 zł można wyhaczyć.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 13:14   #3155
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Mam ten tonik od Olivia Plum, w sumie od niedawna bo stosuję 3 tygodnie ale jestem zadowolona Cena faktycznie moze nie wydaje się niska, ale z drugiej strony tonik jest do stosowania 2-3 razy w tygodniu, tak więc wystarczy na długo. Przynajmniej ja w swojej buteleczce zużycia jeszcze nie widzę ;P Samo działanie jest, stosowałam do tej pory już kilka kosmetyków z kwasami, róznego rodzaju, jednak glikolowy działa na mnie najlepiej. Podczas stosowania jest lekkie pieczenie i szybko mija. Wygładzenie skóry jest, zero grudek, zaskórników. Co do rozświetlenia to nie zaobserwowałam.

Kosmetyki Sylveco nie przypadły mi do gustu w pielęgnacji twarzy. Ich kremy mają w sobie olej sojowy i podejrzewam, ze moja skóra się z nim nie lubi. Z kolei balsamy do ciała kiepsko się wchłaniają.

Pure by Clochee ma rewelacyjny tonik z gliceryną. Który używam na zmiane z tonikiem Olivia plum z kwasem. Jest kojący i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Podobnie jak Olivia plum tanio nie jest, ale butelka to prawie 200 ml, tak wiec równiez jest to zakup na dobrych kilka miesięcy

Co do Lale to aktualnie mam ich dezodorant w kremie. Latem bym sie nie odwazyła stosować ale zimą się sprawdza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Image.jpeg (69,0 KB, 25 załadowań)
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 15:30   #3156
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy skorzystać z 28% w drogerii pigment. Kończą mi się kremy do rak z masłem shea - używam ich na noc. Poza tym mysle o jakimś prezencie dla mamy. A tak to oszczędzam.


A może podpowiecie dziewczyny jakie kosmetyki można kupić dziewczynce 12 lat u której pojawiają się niedoskonałości? Od jej rodziców słyszałam że używa kosmetyków under 20 ale kiedyś słyszałam że one wysuszają. Doradźcie coś
Sprawdź może serię nową Sylveco Wow. Jest dedykowana dla nastolatków. Nie polecam tylko emulsji- jest raczej do suchej skóry i zostawia film lekki na skórze po umyciu.
Co do Under 20 to ostatnio poprawiali składy swoich kosmetyków i z tego co kojarzę Piggy Peg coś polecały (chyba żel do mycia czy piankę).
Osobiście bym poleciła do takiej cery hydrolat lawendowy i jakieś punktowe specyfiki (Clochee, Sylveco, ja stosuję punktowo też płatki Isana- polecam!). Do nawilżania polecam krem z DLA, bo mam wrażenie, że jest dobrze nawilązający ale zostawia skórę matową, co dla nastolatek może być ważną sprawą. Przynajmniej na mojej skórze tak się dzieje.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 18:06   #3157
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy skorzystać z 28% w drogerii pigment. Kończą mi się kremy do rak z masłem shea - używam ich na noc. Poza tym mysle o jakimś prezencie dla mamy. A tak to oszczędzam.
Ja właśnie mam zamiar skorzystać z promocji w pigmencie, porównałam je z cenami na allegro (mam smarta) i te które chcę wychodzą korzystnie.

Ja doszłam do etapu w którym kupuję tylko jeden kosmetyk "na zapas" i twardo się tego trzymam. Czasem jest ciężko bo wszystko kusi ale od jakiegoś czasu daje radę

Na mojej liście do kupienia są:
- odżywkę emolientowa morela od Anwen
- hydrolat
- serum nawilżające- i tu mam największy dylemat bo jeszcze nie wiem jakie
- krem pod oczy Martina ( i w tym miejscu żałuję, że nie zapisałam sobie jak ten krem na mnie działał, bo już go kiedyś miałam)
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 20:54   #3158
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ja doszłam do etapu w którym kupuję tylko jeden kosmetyk "na zapas" i twardo się tego trzymam. Czasem jest ciężko bo wszystko kusi ale od jakiegoś czasu daje radę

Na mojej liście do kupienia są:
- serum nawilżające- i tu mam największy dylemat bo jeszcze nie wiem jakie
Ja też się tego postanowienia kiedyś twardo trzymałam, lecz po drodze coś nie pykło i nagle znów mam tyle kosmetyków, że muszę zaczynać swoje postanowienie od zera
Orientana, to neem i tulsi, polecam, mój ulubieniec
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 10:49   #3159
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam zamiar skorzystać z promocji w pigmencie, porównałam je z cenami na allegro (mam smarta) i te które chcę wychodzą korzystnie.
Się tylko zastanawiam czy kod z obniżką nie będzie się pewnie łączył z kodem na darmową dostawę, a nie bardzo chce mi się wydawać 200 zł. Swoją drogą już południe a ja nie dostałam jeszcze maila z kodem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 23:46   #3160
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Dopiero co pisałam, że niczego nie kupuję, ale na e-naturalne jest 25% zniżki na wszystko przy zakupie za min. 100 zł i darmowa dostawa od 119 zł, a że akurat mój med-beauty się już kończy, to zamówiłam spory zapas peelingu enzymatycznego z owoców tropikalnych i ananas-papaja, do tego samą czystą papainę i kwas glikolowy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 11:08   #3161
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Przesyłka dotarła błyskawicznie, wszystko ma długi termin ważności, ponad półtoraroczny oprócz papainy, która ma termin 14 miesięcy. Nie mogę się już doczekać eksperymentów z papainą. Pierwszy raz przysłali w tych opakowaniach, zawsze te duże pojemności przysyłali w pojemniczkach plastikowych. Sorry za jakość zdjęcia, ale przy takiej szarej pogodzie aparat w moim telefonie nie daje rady, a do tego jak wrzucam na wizaż, to jeszcze się pogarsza jakość.


DSC_1464~4.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-26, 12:11   #3162
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

BF i taka cisza
Ja tylko na Ksisters zamówiłam Swanicoco, bo mieli rabaty
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 12:13   #3163
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przesyłka dotarła błyskawicznie, wszystko ma długi termin ważności, ponad półtoraroczny oprócz papainy, która ma termin 14 miesięcy. Nie mogę się już doczekać eksperymentów z papainą. Pierwszy raz przysłali w tych opakowaniach, zawsze te duże pojemności przysyłali w pojemniczkach plastikowych. Sorry za jakość zdjęcia, ale przy takiej szarej pogodzie aparat w moim telefonie nie daje rady, a do tego jak wrzucam na wizaż, to jeszcze się pogarsza jakość.

brawo za zakupy


Ja na BF nic zupełnie nie kupuję.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 12:23   #3164
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
brawo za zakupy


Ja na BF nic zupełnie nie kupuję.
Dzięki, jeszcze do zamówienia dodali dwa cukierki-krówki firmowe, tylko zapomniały zapozować do zdjęcia i to takie, które lubię, ciągnące mordoklejki, nie te kruche. Miło z ich strony, widzę, że coraz więcej sklepów praktykuje gratisowe słodycze, ostatnio do zakupu butów też mi przysłali krówki.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 12:57   #3165
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki, jeszcze do zamówienia dodali dwa cukierki-krówki firmowe, tylko zapomniały zapozować do zdjęcia i to takie, które lubię, ciągnące mordoklejki, nie te kruche. Miło z ich strony, widzę, że coraz więcej sklepów praktykuje gratisowe słodycze, ostatnio do zakupu butów też mi przysłali krówki.
Tylko i wyłacznie te ciągnące się na maxa!
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 13:06   #3166
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
Tylko i wyłacznie te ciągnące się na maxa!
O tak! Takie najlepsze, ale wiem, że są też miłośnicy tych kruchych. ja zawsze jak mi wpadną w ręce krówki, to mam nadzieję, że to te ciągnące, zawsze wielka niewiadoma
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 19:52   #3167
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też się tego postanowienia kiedyś twardo trzymałam, lecz po drodze coś nie pykło i nagle znów mam tyle kosmetyków, że muszę zaczynać swoje postanowienie od zera
Orientana, to neem i tulsi, polecam, mój ulubieniec
Zapisuję, może na wiosnę kupię jak skończę z retinolem.

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Się tylko zastanawiam czy kod z obniżką nie będzie się pewnie łączył z kodem na darmową dostawę, a nie bardzo chce mi się wydawać 200 zł. Swoją drogą już południe a ja nie dostałam jeszcze maila z kodem
Ja nie dobijałam do darmowej dostawy, nawet płacąc za wysyłkę moje rzeczy były tańsze niż gdzieś indziej. Kupiłam tak jak planowałam odżywkę Anwen, serum Iossi nawilżające i olejek do demakijażu Rosadia.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przesyłka dotarła błyskawicznie, wszystko ma długi termin ważności, ponad półtoraroczny oprócz papainy, która ma termin 14 miesięcy. Nie mogę się już doczekać eksperymentów z papainą. Pierwszy raz przysłali w tych opakowaniach, zawsze te duże pojemności przysyłali w pojemniczkach plastikowych. Sorry za jakość zdjęcia, ale przy takiej szarej pogodzie aparat w moim telefonie nie daje rady, a do tego jak wrzucam na wizaż, to jeszcze się pogarsza jakość.


Załącznik 7763272

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Muszę kupić znowu peeling bo już dawno nie miałam a lubiłam.

Kiedyś kupowałam sporo podczas dni darmowej dostawy ale podnieśli próg do 50 zł i jakoś nie mam co dobierać.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 21:16   #3168
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Moje ostatnie zakupy kosmetyczne to olejek do demakijażu Iunik, O,lej do włosów Onlybio, balsam do ciała Miya (olejowe serum) oraz żel pod prysznic Yope.
Jeśli jakiś kosmetyk ma nieciekawy skład, to dajcie znać
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 09:25   #3169
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Zapisuję, może na wiosnę kupię jak skończę z retinolem.

Ja nie dobijałam do darmowej dostawy, nawet płacąc za wysyłkę moje rzeczy były tańsze niż gdzieś indziej. Kupiłam tak jak planowałam odżywkę Anwen, serum Iossi nawilżające i olejek do demakijażu Rosadia.

Muszę kupić znowu peeling bo już dawno nie miałam a lubiłam.

Kiedyś kupowałam sporo podczas dni darmowej dostawy ale podnieśli próg do 50 zł i jakoś nie mam co dobierać.

Ja kupiłam zapas trzy opakowania dużą pojemność, więc wyszło nawet sporo więcej do zapłacenia, niż próg darmowej dostawy, tak to też nie mam w e-naturalne za wiele do kupienia, ew. jakieś hydrolaty. Mają trochę kosmetyków z retinolem, ale nie wiem czy warto
Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy kosmetyczne to olejek do demakijażu Iunik, O,lej do włosów Onlybio, balsam do ciała Miya (olejowe serum) oraz żel pod prysznic Yope.

Jeśli jakiś kosmetyk ma nieciekawy skład, to dajcie znać
Z tego co patrzę, to fajne składy, nawet Miya, a nie wszystko tej marki jest zupełnie naturalne, tylko ten Iunik ma jeden Peg w składzie, ale poza tym jest dobrze.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-28, 10:38   #3170
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

W sklepie www.bee.pl jest marka Florame Bardziej się opłaca niż w Ecco-verde. Zamówiłam olejek do skóry suchej za 66 zł 30 ml oraz krem przeciwzmarszczkowy za 174 zł za 50 ml
https://www.bee.pl/florame-przeciwzm..._p1542506.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:24   #3171
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Korah dziękuję
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 12:58   #3172
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy kosmetyczne to olejek do demakijażu Iunik, O,lej do włosów Onlybio, balsam do ciała Miya (olejowe serum) oraz żel pod prysznic Yope.
Jeśli jakiś kosmetyk ma nieciekawy skład, to dajcie znać
Ta firma Iunik to nie jest całkiem naturalna- niby używają naturalnych składników i to w dosyć rozbudowanych nawet składach, ale potrafią wtrącić jakiś silikon, jak tutaj; na szczęście na końcu składu no i to produkt do spłukiwania, więc obleci. To ten? https://cosibella.pl/product-pol-180...tka-200ml.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2021-11-28 o 13:06
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-28, 17:23   #3173
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;89016154]Ta firma Iunik to nie jest całkiem naturalna- niby używają naturalnych składników i to w dosyć rozbudowanych nawet składach, ale potrafią wtrącić jakiś silikon, jak tutaj; na szczęście na końcu składu no i to produkt do spłukiwania, więc obleci. To ten? https://cosibella.pl/product-pol-180...tka-200ml.html[/QUOTE]

Tak dokładnie to ten.

Teraz szukam toniku do twarzy, kompletnie o nim zapomniałam i od jakieś czasu wogule nie używam 🙈
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-29, 08:28   #3174
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to ten.

Teraz szukam toniku do twarzy, kompletnie o nim zapomniałam i od jakieś czasu wogule nie używam 🙈
Polecam Yope: https://yope.me/roza-kaktus-hydrolat-organic-mist


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W sklepie www.bee.pl jest marka Florame Bardziej się opłaca niż w Ecco-verde. Zamówiłam olejek do skóry suchej za 66 zł 30 ml oraz krem przeciwzmarszczkowy za 174 zł za 50 ml
https://www.bee.pl/florame-przeciwzm..._p1542506.html
Widziłam ostatnio jak robiłam zamówienie, ale nie znam cen tych kosmetyków, więc nie wiedziałam jak się mają do innych sklepów. Ale skoro piszesz, że taniej, to się przyjrzę następnym razem.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 11:41   #3175
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość




Widziłam ostatnio jak robiłam zamówienie, ale nie znam cen tych kosmetyków, więc nie wiedziałam jak się mają do innych sklepów. Ale skoro piszesz, że taniej, to się przyjrzę następnym razem.

kupiłam krem Florame w bee.pl taniej o 90 zł niż w Ecco-verde, więc jest różnica.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 16:10   #3176
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Pytanko: potrzebuję ogólnodostępnego zestawu kosmetyków dla fanki rzeczy naturalnych. Do łatwego kupienia, bo będzie kupowała to moja mama w innym mieście. W Rossmanie w patrzyłam poniższe zestawy Mokosh. Jedynie widzę, że w obu zestawach jest balsam brązujący. W SuperPharm z kolei zestawy do D'Alchemy. Myślicie, że abstrahując od ceny, będzie to fajny prezent?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Zesta...l-,381930,9715
http://www.rossmann.pl/Produkt/Zesta...sk,381927,9715Resized_20211130_151108_9140.jpegResized_20211130_145105_1363.jpegResized_20211130_145103_1710.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 16:41   #3177
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Pytanko: potrzebuję ogólnodostępnego zestawu kosmetyków dla fanki rzeczy naturalnych. Do łatwego kupienia, bo będzie kupowała to moja mama w innym mieście. W Rossmanie w patrzyłam poniższe zestawy Mokosh. Jedynie widzę, że w obu zestawach jest balsam brązujący. W SuperPharm z kolei zestawy do D'Alchemy. Myślicie, że abstrahując od ceny, będzie to fajny prezent?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Zesta...l-,381930,9715
http://www.rossmann.pl/Produkt/Zesta...sk,381927,9715Załącznik 7763543Załącznik 7763544Załącznik 7763545

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno się ucieszy z prezentu, obojętnie który zestaw by to był, to zawsze fajnie dostać coś takiego, tylko trudno powiedzieć jakie to będzie w działaniu, może sprawdź opinie w kwc o poszczególnych produktach Mokosh, np. ten brązujący balsam z tego co widzę bije rekordy polubień KLIK. Ja bym w takiej sytuacji się nie zastanawiała tylko brała. Jeszcze poszukaj innych, jeśli masz czas, w sklepach jest zatrzęsienie teraz takich zestawów, jeszcze Hebe.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2021-11-30 o 16:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 17:27   #3178
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno się ucieszy z prezentu, obojętnie który zestaw by to był, to zawsze fajnie dostać coś takiego, tylko trudno powiedzieć jakie to będzie w działaniu, może sprawdź opinie w kwc o poszczególnych produktach Mokosh, np. ten brązujący balsam z tego co widzę bije rekordy polubień KLIK. Ja bym w takiej sytuacji się nie zastanawiała tylko brała. Jeszcze poszukaj innych, jeśli masz czas, w sklepach jest zatrzęsienie teraz takich zestawów, jeszcze Hebe.
Racja, dzięki wielkie. Ja uwielbiam zakupy kosmetyczne to mogłabym szperać bez końca, ale to będzie kupować moja mama w innym mieście, która zakupów nie znosi, więc to musi być pewniak, który dostanie łatwo i raczej wszędzie. Jeszcze raz dzięki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 18:55   #3179
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Teraz dopiero przyuważyłam, że tego balsamu brązującego jest tylko próbka 20 ml, ale tak sie nazywa na stronie Rossmanna i na tylnej, dużej stronie to jest najbardziej widoczne, więc bardzo wprowadza w błąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 09:39   #3180
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Fajne zestawy. Ja to nawet miniaturki kupuję czasem, więc z takiego prezentu bym się ucieszyła
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.