Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-30, 21:20   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?


Jeśli się orientujecie ile może w przybliżeniu kosztować makijaż wieczorowy to proszę, podajcie cenę.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-30, 22:28   #2
gatka
Raczkowanie
 
Avatar gatka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Re: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

koło mnie kosztuje 50 zł (dzienny 35), a jest to dobry salon, więc w niektórych pewnie taniej, choć napewno bywają droższe.
gatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 10:11   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

polecam lekturke Dorotko [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/wizazystki/index.php

buzki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 10:29   #4
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

z doświadczenia wiem, że bywa to różnie. sama nigdy nie korzystałam z usług stylisty ani wizażysty, najlepiej będzie jak umówisz się na makijaż próbny i w ten sposób się przekonasz czy warto wydawać kasę. makijaż próbny może też kosztować, ale mniej. najlepiej jednak jak popytasz się i skorzystasz z doświadczenia innych, po co się uczyć na własnych błędach, jak można na cudzych. odradzam Ci osoby, które za makijaż życzą sobie 150 - 200 zł, nie mająć żadnych dyplomów ani certyfikatów, jeżeli zobaczysz, że wizażystka ma brudne pędzle, gąbki, stare kosmetyki przyjrzyj się uważniej pani, w sumie jej wygląd też powinien być wizytówką, niechlujny makijaż i ubranie powinno być sygnałem ostrzegawczym.
pozdrawiam cieplutko
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 10:31   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

cyt " wizażystka ma brudne pędzle, gąbki, stare kosmetyki przyjrzyj się uważniej pani, w sumie jej wygląd też powinien być wizytówką, niechlujny makijaż i ubranie powinno być sygnałem ostrzegawczym "

100 % racji nineczka [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 00:13   #6
agaten291990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

Ja biorę za makijaż dzienny 35zł, wieczorowy 45zł, potem ślubny 65zł. To prawda, jeśli wizażystka nie dba o siebie nie dba takze o przybory do pracy.... Także jeśli spotkasz taką osobę to...uciekaj bo mogą tam czaić się bakterie i grzyby! Bleee
agaten291990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:00   #7
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

ja zawsze w trakcie makijażu czyszczę pędzle;P taki już mój nawyk..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 09:21   #8
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

1) Zalezy na jakich kosmetykach wizażystka pracuje.
Jak mi ktoś za ślubny podaje 50zł to światełko mi się włancza
i się zastanawiam na jakich specyfikach osoba pracuje albo jak pracuje skoro aż tak zaniża koszty. Jak ktos pracuje na kosmetykach profesjonalnych i selektywnych to wiadomo, że biorąc 50zł za ślubny makijaż dopłaca do interesu!!! Po drugie niska cena zawsze jest podejrzana i kojarzy się większości z fatalną jakością.
Sztuką jest nie być tanim, ale konkurencyjnym czyli profesjonalnie robić makijaże w higienicznych warunkach i brać za to odpowiednią cenę

2) Zalezy też od miasta

średnio makijaż dzienny 50-100zł
makijaż wieczorowy 60-100zł
makijaż ślubny 100-300zł
makijaż próbny jak w Dniu Ślubu, ale bez utwalaczy 70-150zł
a jak z utwalaczami to cena taka sama jak za makijaż ślubny właściwy.

Do tego dochodzą koszta dojazdu, jak klientka mieszka poza miastem to dolicza się 10-30zł do ceny w zależności od kilometrów

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ninal Pokaż wiadomość
z doświadczenia wiem, że bywa to różnie. sama nigdy nie korzystałam z usług stylisty ani wizażysty, najlepiej będzie jak umówisz się na makijaż próbny i w ten sposób się przekonasz czy warto wydawać kasę. makijaż próbny może też kosztować, ale mniej. najlepiej jednak jak popytasz się i skorzystasz z doświadczenia innych, po co się uczyć na własnych błędach, jak można na cudzych. odradzam Ci osoby, które za makijaż życzą sobie 150 - 200 zł, nie mająć żadnych dyplomów ani certyfikatów, jeżeli zobaczysz, że wizażystka ma brudne pędzle, gąbki, stare kosmetyki przyjrzyj się uważniej pani, w sumie jej wygląd też powinien być wizytówką, niechlujny makijaż i ubranie powinno być sygnałem ostrzegawczym.
pozdrawiam cieplutko
nina
ninal z tymi certyfikatami to bym była ostrożna. Wielu znanych wizażystów choćby z TV nie skończyło zadnej szkoły wizażu, bo takich wcześniej nie było i wielu z nich nie zamierza szkoły kończyć, bo głównie chodzi o talent Ilu jest wizażystów wyszkolonych, a robi tak kiepskie makijaże, że głowa boli. MOżna mieć dyplomy i certyfikaty i byc totalnym beztalenciem i można nie miec żadnego papierka i pracowac w TV, bo robi się prawdziwe arcydzieła makijażu, bo ma się to "coś" Przede wszystkim bierze się pod uwagę umiejetności, a nie papierki
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:59   #9
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
1) Zalezy na jakich kosmetykach wizażystka pracuje.
Jak mi ktoś za ślubny podaje 50zł to światełko mi się włancza
i się zastanawiam na jakich specyfikach osoba pracuje albo jak pracuje skoro aż tak zaniża koszty. Jak ktos pracuje na kosmetykach profesjonalnych i selektywnych to wiadomo, że biorąc 50zł za ślubny makijaż dopłaca do interesu!!! Po drugie niska cena zawsze jest podejrzana i kojarzy się większości z fatalną jakością.
Sztuką jest nie być tanim, ale konkurencyjnym czyli profesjonalnie robić makijaże w higienicznych warunkach i brać za to odpowiednią cenę

2) Zalezy też od miasta

średnio makijaż dzienny 50-100zł
makijaż wieczorowy 60-100zł
makijaż ślubny 100-300zł
makijaż próbny jak w Dniu Ślubu, ale bez utwalaczy 70-150zł
a jak z utwalaczami to cena taka sama jak za makijaż ślubny właściwy.

Do tego dochodzą koszta dojazdu, jak klientka mieszka poza miastem to dolicza się 10-30zł do ceny w zależności od kilometrów

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



ninal z tymi certyfikatami to bym była ostrożna. Wielu znanych wizażystów choćby z TV nie skończyło zadnej szkoły wizażu, bo takich wcześniej nie było i wielu z nich nie zamierza szkoły kończyć, bo głównie chodzi o talent Ilu jest wizażystów wyszkolonych, a robi tak kiepskie makijaże, że głowa boli. MOżna mieć dyplomy i certyfikaty i byc totalnym beztalenciem i można nie miec żadnego papierka i pracowac w TV, bo robi się prawdziwe arcydzieła makijażu, bo ma się to "coś" Przede wszystkim bierze się pod uwagę umiejetności, a nie papierki
Ja też tak uważam, papierek o niczym nie świadczy. Wiadomo, lepiej gdyby był, ale jak ktoś ma wyrobioną renomę i tyle lat utrzymał się na rynku, to mówi samo za siebie.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:56   #10
magdazjamnikiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

Najprościej chyba śledzić promocje, od czasu do czasu można załapać się na darmowy ale mówisz o makijażu wieczorowym, a promocje są chyba głównie za dnia. Ja akurat mam szczęście dość często trafiać, dowiaduję się „pocztą pantoflową”, więc nie orientuję się w cenach. A z tymi chyba bywa różnie, zależy od miasta, renomy itp....
magdazjamnikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:01   #11
zyga74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Ile może kosztować makijaż u wizażystki lub kosmetyczki?

Papierek o niczym nie świadczy

Ile kosztują makijaże?
Różnie i zależy jaki
Ja zetknęłam się z takim cennikiem
wieczorowy 70zł
ślubny 100zł
dzienny 50zł
zyga74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.